Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Blogi i filmiki urodowe na Youtube, vlogi, wydarzenia i plotki
Perse

Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Postautor: Perse » 10 kwie 2018, 9:33

SALIX pisze:ojej ojej. :mdleje: Ja tam czasem Maca w ciąży opędzlowałam jak mnie naszło. Dbać o siebie i dziecko trzeba, ale ta histeria, bo czasem zje się coś niezbyt zdrowego... :mdleje: Matka to nie robot zaprogramowany do rodzenia, tylko żywa istota. Nie ogarniam tych lasek.

Ja w ciąży nie mogłam, bo cukrzyca, za to po - jak karmiłam, to przy pierwszej możliwej okazji pożarłam zestaw w Macu :ok:
Pomijając rzeczy szkodliwe typu alkohol czy nikotyna - jak się niby ta kiełbasa ma dostać do dziecka w brzuchu? :niewiem:

GuiltyPleasure

Postautor: GuiltyPleasure » 10 kwie 2018, 9:43

Przecież wiadomo, że zawsze znajdą się jakieś osoby wszechwiedzące i doradzające. Czy to w prawdziwym życiu, czy tym bardziej w internetach. Czasem jest burza, bo ktoś napisał jakiś mniej przychylny komentarz i nakręca się fala obrończyń, które wstawiają dziesiątki komentarzy, jak to ta jedna osoba mogła takie coś napisać. Ja uważam, że cała rodzina glam nie potrafi przyjmować krytyki. Wbrew pozorom dwie siostry są bardzo do siebie podobne, mimo że wiele osób uważa Marzenkę za taką swojską. Mama Danusia tak samo. Jacek z Dominiką wydają się (ale to tylko wydają się) być trochę inni.
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2018, 9:44 przez GuiltyPleasure, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Cattivo

Re: RE: Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Postautor: Cattivo » 10 kwie 2018, 11:32

ajah pisze:zobacz cytowaną wiadomość
empress pisze:
Julijka pisze:zobacz cytowaną wiadomość

mnie puściłyby na 100%
co to jest dwie kiełbaski ...
nawet jeśli napisała to w formie żartu, to serio, komu co do tego

To nie było w formie żartu

11.jpg

22.jpg
widać, że komentująca potraktowałayemat śmiertelnie powaznie.
swoją drogą zgadzam się z tym, że jedzenie za dwoje to glupota.
jak ktoś chce jeść, niech je ile chce.

swoją drogą jak Marzenka taka nerwowa to ciężko jej bedzie. ciąża i dzieci to tematy, w których każdy w Internecie jest ekspertem.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Ale zjedzenie dwóch kiełbas z grilla to nie jest jedzenie za dwoje (zwłaszcza, że grille są okazjonalne), chyba każdy byłby w stanie tyle zjeść, a przy dłuższym posiedzeniu nawet i więcej. Komentarz Marzena faktycznie mogłaby napisać bardziej wygładzony, ale nie dziwię się, że była zdenerwowana.

malla

Postautor: malla » 10 kwie 2018, 11:35

Perse pisze:zobacz cytowaną wiadomość
SALIX pisze:ojej ojej. :mdleje: Ja tam czasem Maca w ciąży opędzlowałam jak mnie naszło. Dbać o siebie i dziecko trzeba, ale ta histeria, bo czasem zje się coś niezbyt zdrowego... :mdleje: Matka to nie robot zaprogramowany do rodzenia, tylko żywa istota. Nie ogarniam tych lasek.

Ja w ciąży nie mogłam, bo cukrzyca, za to po - jak karmiłam, to przy pierwszej możliwej okazji pożarłam zestaw w Macu :ok:
Pomijając rzeczy szkodliwe typu alkohol czy nikotyna - jak się niby ta kiełbasa ma dostać do dziecka w brzuchu? :niewiem:

No niestety wiedza na temat tego skąd się bierze mleko u większości ludzi (i o zgrozo, dużej ilości lekarzy i położnych) bierze się z zabobonów i informacji przekazywanych przed babki, ciotki itp. zamiast z badań medycznych. Ja jestem teraz w ciąży i już słyszałam np. (hit) żeby nie pić wody gazowanej bo będzie miało kolki.... no tak, bo moja krew też jest wtedy gazowana a później mleko. No dramat... zawsze wtedy powtarzam, że jak zjem czekoladę to z cycka nie leci kakao ale jakoś to już nie działa w drugą stronę :D

Awatar użytkownika
Julijka
Kontaktowanie:

Postautor: Julijka » 10 kwie 2018, 11:45

peppa pisze:(...) A co do znajomych co się wtrącają, to mnie się nieustannie pytają kiedy na czwarte się zdecydujemy....

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

miałabym ochotę zapytać wtedy, a kiedy ty się na pierwsze zdecydujesz ... :torba:

Awatar użytkownika
bunia

Postautor: bunia » 10 kwie 2018, 15:21

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Karolina Zientek z fajną charakteryzacją

Łoooo, ale super :serce:

ajah

Postautor: ajah » 10 kwie 2018, 19:49

co do kwestii durnych komentarzy.
u Bogusi na insta pojawiła się fota z noworodkiem i od razu pojawiła się dyskusja o tym czy i jak Bogusia moze/ powinna mieć dziecko.
czesc komentarzy przykra i głupia, cześć całkiem spoko.
rozwalił mnie komentarz, że przy takiej wadze i małej przestrzeni Bogusia długo nie pożyje (WTF???).

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 10 kwie 2018, 20:07

u Bogusi na insta pojawiła się fota z noworodkiem i od razu pojawiła się dyskusja o tym czy i jak Bogusia moze/ powinna mieć dziecko.
rozwalił mnie komentarz, że przy takiej wadze i małej przestrzeni Bogusia długo nie pożyje (WTF???).

ja widziałam na jej instastory jak się tłumaczyła z tej wizyty w szpitalu. Że widzowie mają rację, nie powinno się do szpitala przychodzić, jeśli nie jest się rodziną, że mama chce odpocząć, ale że w szpitalu jest winda, a w bloku koleżanki nie, więc tak się z nimi umówili. Szczerze mówiąc nie bardzo rozumiem ten problem, ja się zawsze bardzo cieszyłam z odwiedzin, szpital mnie nudził :hahaha: no i chyba każda świeżo upieczona mama lubi się dzieckiem pochwalić.
Insta
Blog podróżniczy Kraków: Wioski Świata

Awatar użytkownika
Alien

Postautor: Alien » 10 kwie 2018, 20:15

Niektóre komentarze są poniżej wszelkiej krytyki, natomiast co do zasadności samej dyskusji to niestety ale Bogu i Bartek wielokrotnie poruszali ten temat nie tylko na kanale, ale i w wywiadach, programach telewizyjnych itp, więc poniekąd sami się przyczyniają do powstawania tego typu konwersacji. Gdyby tego nie chcieli, można byłoby uciąć takie pytania krótkim "to nasza prywatna sprawa i nie będziemy na nie odpowiadać". Sorry, ale ludziom się ust nie zamknie, tym bardziej, że Bogusia chyba nie może się sama zdecydować, czy w końcu chce nieść ten "kaganek oświaty" produkując te pseudo-mądre wywody o chociażby seksualności ON, mówiąc przy tym wprost o własnych doświadczeniach, czy jednak zachować pozory prywatności. Ciekawość leży w naturze ludzkiej, jakaś potrzeba wyrażenia własnej opinii również, więc nie dziwi mnie w ogóle to co się tam dzieje w kometarzach :torba: Choć zgadzam się, że niektóre myśli można było wyrazić w innych słowach.

Edit: co do tej długości życia, to komentarz niemiły, i trochę głupi tym bardziej w kontekście tej przestrzeni :drapie: , ale Bogu też mówiła, że osoby z jej chorobą przeważnie nie żyją zbyt długo, a faktem jest że ogromna otyłość może znacznie skrócić życie człowieka bez względu na to, czy jest sprawny czy nie, więc trochę racji w tym jest.
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2018, 21:10 przez Alien, łącznie zmieniany 5 razy.
Another World

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 10 kwie 2018, 21:22

test podkładu u Hani

Insta

Awatar użytkownika
Ace_

Postautor: Ace_ » 10 kwie 2018, 22:27

Alien pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Niektóre komentarze są poniżej wszelkiej krytyki, natomiast co do zasadności samej dyskusji to niestety ale Bogu i Bartek wielokrotnie poruszali ten temat nie tylko na kanale, ale i w wywiadach, programach telewizyjnych itp, więc poniekąd sami się przyczyniają do powstawania tego typu konwersacji. Gdyby tego nie chcieli, można byłoby uciąć takie pytania krótkim "to nasza prywatna sprawa i nie będziemy na nie odpowiadać". Sorry, ale ludziom się ust nie zamknie, tym bardziej, że Bogusia chyba nie może się sama zdecydować, czy w końcu chce nieść ten "kaganek oświaty" produkując te pseudo-mądre wywody o chociażby seksualności ON, mówiąc przy tym wprost o własnych doświadczeniach, czy jednak zachować pozory prywatności. Ciekawość leży w naturze ludzkiej, jakaś potrzeba wyrażenia własnej opinii również, więc nie dziwi mnie w ogóle to co się tam dzieje w kometarzach :torba: Choć zgadzam się, że niektóre myśli można było wyrazić w innych słowach.

Edit: co do tej długości życia, to komentarz niemiły, i trochę głupi tym bardziej w kontekście tej przestrzeni :drapie: , ale Bogu też mówiła, że osoby z jej chorobą przeważnie nie żyją zbyt długo, a faktem jest że ogromna otyłość może znacznie skrócić życie człowieka bez względu na to, czy jest sprawny czy nie, więc trochę racji w tym jest.

To prawda. I ja sama też nie popieram komentarzy aż tak głęboko wchodzących w prywatność czy komentujących w bardzo przykry sposób jej niepełnosprawność (a u Bogusi można czasem poczytać te wyjątkowo paskudne), ale ona i Bartek te granice prywatności raz przesuwają w jedną stronę, a raz w drugą. A do tej pory pokazali dosyć dużo i poruszali wiele prywatnych tematów.

anja415

Postautor: anja415 » 10 kwie 2018, 23:22

mamaginekolog pochwaliła się na insta informacją o ciąży :)

Awatar użytkownika
heater

Postautor: heater » 10 kwie 2018, 23:58

A ja zastanawiam się, co trzeba mieć w głowie, żeby wiedząc (lub domyślając się), że ciąża to dość skomplikowana w przypadku B&B kwestia, napisać pod zdjęciem:
"Patrzac jaki Bartek szczesliwy, przykro ze sam nie bedzie mial takiego szkraba".
To czysta złośliwość jest, i to w takiej najwredniejszej z możliwych odsłon. Kaliber znacznie większy niż "2 kiełbaski z grilla to jedzenie za dwoje".

:banghead:

Awatar użytkownika
Adamantium

Postautor: Adamantium » 11 kwie 2018, 0:17

heater pisze:zobacz cytowaną wiadomość
A ja zastanawiam się, co trzeba mieć w głowie, żeby wiedząc (lub domyślając się), że ciąża to dość skomplikowana w przypadku B&B kwestia, napisać pod zdjęciem:
"Patrzac jaki Bartek szczesliwy, przykro ze sam nie bedzie mial takiego szkraba".
To czysta złośliwość jest, i to w takiej najwredniejszej z możliwych odsłon. Kaliber znacznie większy niż "2 kiełbaski z grilla to jedzenie za dwoje".

ludzie są beznadziejni :niewiem:

Awatar użytkownika
Ace_

Postautor: Ace_ » 11 kwie 2018, 0:24

Trzeba być bardzo nieszczęśliwym. Masakra :facepalm:

Awatar użytkownika
RosaPuff

Postautor: RosaPuff » 11 kwie 2018, 12:33

SALIX pisze:
ja widziałam na jej instastory jak się tłumaczyła z tej wizyty w szpitalu. Że widzowie mają rację, nie powinno się do szpitala przychodzić, jeśli nie jest się rodziną, że mama chce odpocząć, ale że w szpitalu jest winda, a w bloku koleżanki nie, więc tak się z nimi umówili. Szczerze mówiąc nie bardzo rozumiem ten problem, ja się zawsze bardzo cieszyłam z odwiedzin, szpital mnie nudził :hahaha: no i chyba każda świeżo upieczona mama lubi się dzieckiem pochwalić.

Oj tu się nie zgodzę, w moim przypadku miłe widziana przez pierwsze miesiące była jedynie obecność najblizszych osob- mamy, rodzeństwo i to tez nie kiedy im się zachciało. Wspólnie z mężem ustaliliśmy ze wszelkie pielgrzymki osob postronnych- cioć, sąsiadek, koleżanek są zbędne. A już wizyty do mnie do szpitala totalnie odpadały. Tak wiec myśle ze wypada ustalić z kimś czy sobie takich wizyty życzy. No ale z sama zainteresowana osoba, a nie ławą przysięgłych na instagramie...

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 11 kwie 2018, 12:51

RosaPuff pisze:zobacz cytowaną wiadomość
SALIX pisze:

Oj tu się nie zgodzę, w moim przypadku miłe widziana przez pierwsze miesiące była jedynie obecność najblizszych osob- mamy, rodzeństwo i to tez nie kiedy im się zachciało. Wspólnie z mężem ustaliliśmy ze wszelkie pielgrzymki osob postronnych- cioć, sąsiadek, koleżanek są zbędne. A już wizyty do mnie do szpitala totalnie odpadały. Tak wiec myśle ze wypada ustalić z kimś czy sobie takich wizyty życzy. No ale z sama zainteresowana osoba, a nie ławą przysięgłych na instagramie...

Dokładnie, niestety obcy w Internetach wiedzą najlepiej, choć nie znają faktów i od razu święte oburzenie. A ludzie są przecież różni, co widać nawet w naszej rozmowie - dla mnie to nie problem, dla Ciebie był, wszystko kwestia preferencji i dogadania się.

Co do komentarza o Bartku i dziecku, to było wyjątkowo obrzydliwe. Nie wbita szpila, tylko pręt zbrojeniowy. :rzyg:
Ten komentarz też miażdży, choć trochę w innym sensie:
kasia931402 Wszystko rozumiem.. Tymbardziej że jesteście Wujkami ale ciekawe czy rodzice dadzą mu również wybrać np w chce być chrześcijaninem. Bo jak nie to trochę słabo ze to mu pozwalaja wybrać a tego już nie. Niemniej szanuje i zdrowia dla maleństwa. Pięknie wyglądacie

We wpierdzielaniu się w czyjeś życie bez pytania niektórzy osiągnęli mistrzostwo.

A Deynn z Majewskim nadal bawią się w ludzi z dobrym serduszkiem
https://www.facebook.com/donaldkropkapl/photos/a.1538450336270943.1073741829.1538338446282132/1651336214982354/?type=3&theater

Ach jeszcze Olfa mi się nawinęła pod rękę. Podkreślenia jej. Polskie szkolnictwo pełną gębą. :patyk:
reformo edukacji przybądź.jpg
reformo edukacji przybądź.jpg (64.92 KiB) Przejrzano 937 razy
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2018, 13:07 przez SALIX, łącznie zmieniany 3 razy.
Insta

GuiltyPleasure

Postautor: GuiltyPleasure » 11 kwie 2018, 14:16

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość
RosaPuff pisze:zobacz cytowaną wiadomość
SALIX pisze:

Dokładnie, niestety obcy w Internetach wiedzą najlepiej, choć nie znają faktów i od razu święte oburzenie. A ludzie są przecież różni, co widać nawet w naszej rozmowie - dla mnie to nie problem, dla Ciebie był, wszystko kwestia preferencji i dogadania się.

Co do komentarza o Bartku i dziecku, to było wyjątkowo obrzydliwe. Nie wbita szpila, tylko pręt zbrojeniowy. :rzyg:
Ten komentarz też miażdży, choć trochę w innym sensie:
kasia931402 Wszystko rozumiem.. Tymbardziej że jesteście Wujkami ale ciekawe czy rodzice dadzą mu również wybrać np w chce być chrześcijaninem. Bo jak nie to trochę słabo ze to mu pozwalaja wybrać a tego już nie. Niemniej szanuje i zdrowia dla maleństwa. Pięknie wyglądacie

We wpierdzielaniu się w czyjeś życie bez pytania niektórzy osiągnęli mistrzostwo.

A Deynn z Majewskim nadal bawią się w ludzi z dobrym serduszkiem
https://www.facebook.com/donaldkropkapl/photos/a.1538450336270943.1073741829.1538338446282132/1651336214982354/?type=3&theater

Ach jeszcze Olfa mi się nawinęła pod rękę. Podkreślenia jej. Polskie szkolnictwo pełną gębą. :patyk:
reformo edukacji przybądź.jpg

O ja Cie, tacy ludzie istnieją, czy Olfa sama pisze sobie takie dziwne wiadomości? :torba:

Co do Bogusi to na prawdę dla mnie jest to już poziom nie do przyjęcia. Co innego napisać zdrowej kobiecie w ciązy, że za dużo je, a co innego wytknąć niepełnosprawnej, że przy niej jej mąż nigdy nie będzie w pełni szczęśliwy, a jej życie tak czy siak jest ułomne.... Mam zawsze cichą nadzieję, że jednak karma wraca... :saw:

Awatar użytkownika
amelj

Postautor: amelj » 11 kwie 2018, 15:27

Jak ja bym dostała rozprawkę od ucznia na temat Olfy to pała na szynach od razu :cojest: Serio, myślałam, że na polskim to inne przykłady się daje. :brzydal:
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc(...)"

Awatar użytkownika
empress

Postautor: empress » 11 kwie 2018, 15:43

:rzyg: chamstwo w czystej postaci

Wróć do „Youtube i blogi”