Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Blogi i filmiki urodowe na Youtube, vlogi, wydarzenia i plotki
Awatar użytkownika
heater

Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Postautor: heater » 19 mar 2018, 11:29

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość
iwi_83 pisze:zobacz cytowaną wiadomość
koainka pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Pierwsze efekty po stosowaniu witamin od Tati.
Dziewczyna sama zaznacza, że na buzi ma ten sam podkład.
Twitter: Yiddishgirl

jestem ślepa, ale ja nie widzę róznicy :roll:

ja też, żadnej :torba: w ogóle co za pomysł, żeby po tak krótkim czasie stosowania oceniać rezultaty przyjmowania supli :facepalm:

Ufff, myślałam, że tylko ja nie widzę :brzydal:

xavvyy

Postautor: xavvyy » 19 mar 2018, 12:21

iwi_83 pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Pierwsze efekty po stosowaniu witamin od Tati.
Dziewczyna sama zaznacza, że na buzi ma ten sam podkład.
Twitter: Yiddishgirl

jestem ślepa, ale ja nie widzę róznicy :roll:

Już myślałam, że tylko ja taka ciemna :D

mantide

Postautor: mantide » 19 mar 2018, 12:28

Pomijając to, że pomysł robienia zdjęć efektów po kilku dniach "kuracji" suplementami to dla mnie jakaś abstrakcja :brzydal:

Żeby takie zdęcia były miarodajne, powinny być robione bez makijażu, w odpowiednim świetle (np. na 3 zdjęciu słońce pada bardzo mocno na twarz tej dziewczyny i zniknęły jej zmarszczki na czole), bez robienia min.

Perse

Postautor: Perse » 19 mar 2018, 12:49

A na co mają być te tabletki, bo też nie widzę różnicy i nie wiem, na co patrzeć? Na zmarszczki?

mantide

Postautor: mantide » 19 mar 2018, 13:15

Piękna cera, włosy, paznokcie

larira

Postautor: larira » 19 mar 2018, 13:46

Tu jest film z przeglądem tego jakie poparcie w badaniach naukowych ma skład tego suplementu i to co Tati obiecuje. (spojler: prawie żadne)

Awatar użytkownika
koainka
Kontaktowanie:

Postautor: koainka » 19 mar 2018, 15:28

Ojj tam już po 4-5 dniach widzą dziewczyny różnicę.
Trochę to śmieszy, ale cóż... wydały kasę to chcą być zadowolone

Obrazek
Tu ta sama dziewczyna co wcześniej wrzuciłam.

Obrazek
Tu dziewczyna wrzuciła stan skórek i paznokci po 14 dniach. Zauważyła znaczne odżywienie skóry.

xavvyy

Postautor: xavvyy » 19 mar 2018, 15:32

koainka pisze:Tu dziewczyna wrzuciła stan skórek i paznokci po 14 dniach. Zauważyła znaczne odżywienie skóry.

Cieszy mnie, że ona zauważyła, bo ja nie widzę :lol: Chociaż gdybym wydała 40 dolarów na sumplement, to pewnie po kilku dniach zaczęłabym się doszukiwać efektów.

Awatar użytkownika
koainka
Kontaktowanie:

Postautor: koainka » 19 mar 2018, 15:56

xavvyy pisze:zobacz cytowaną wiadomość
koainka pisze:Tu dziewczyna wrzuciła stan skórek i paznokci po 14 dniach. Zauważyła znaczne odżywienie skóry.

Cieszy mnie, że ona zauważyła, bo ja nie widzę :lol: Chociaż gdybym wydała 40 dolarów na sumplement, to pewnie po kilku dniach zaczęłabym się doszukiwać efektów.

To już efekt placebo jak nic. Wszyscy zachwyceni.
No przesadzam, tylko te zachwycone opinie Tati puszcza dalej, krytykę pomija :voodoo:

Awatar użytkownika
Wroobela
Kontaktowanie:

Postautor: Wroobela » 19 mar 2018, 15:59

Obrazek
Tu ta sama dziewczyna co wcześniej wrzuciłam.

Obrazek
Tu dziewczyna wrzuciła stan skórek i paznokci po 14 dniach. Zauważyła znaczne odżywienie skóry.

nie wierze że takie skórki na dłoni jak na 1 zdjęciu to ma cały czas od kilku miesięcy bez przerwy i nagle po tych tabletkach ma ładniejsze skórki. Ja mam mega suchą skórę na dłoniach, tak że mam pęknięcia i rany i mały głos w mojej głowie chce wierzyć w magiczne działanie tych tabletek, że mi pomogą, ale też dobrze wiem, że raz moja skóra wygląda tragicznie, a raz wygląda dobrze. Już nie raz myślałam, że znalazłam sposób i coś mi pomogło, a potem znowu borykałam się z tym samym i już mi to samo nie pomagało. Może gdyby były tańsze to bym się skusiła licząc na cud :P

Lucy Camden

Postautor: Lucy Camden » 19 mar 2018, 16:17

xavvyy pisze:zobacz cytowaną wiadomość

A ta dziewczyna to Amerykanka?

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 19 mar 2018, 16:35

Wroobela pisze:
koainka pisze:Obrazek

nie wierze że takie skórki na dłoni jak na 1 zdjęciu to ma cały czas od kilku miesięcy bez przerwy i nagle po tych tabletkach ma ładniejsze skórki. Ja mam mega suchą skórę na dłoniach, tak że mam pęknięcia i rany i mały głos w mojej głowie chce wierzyć w magiczne działanie tych tabletek, że mi pomogą, ale też dobrze wiem, że raz moja skóra wygląda tragicznie, a raz wygląda dobrze. Już nie raz myślałam, że znalazłam sposób i coś mi pomogło, a potem znowu borykałam się z tym samym i już mi to samo nie pomagało. Może gdyby były tańsze to bym się skusiła licząc na cud :P

Ja takie skórki jak na zdjęciu nr 1 mam po parudniowym epizodzie gryzienia a takie, jak na zdjęciu dwa, parę dni po tym, jak skończę. Może też bym coś zaczęła reklamować? :brzydal:

Przecież ona ma tu nawet podłużne zaciągnięcia od szarpania.
Ostatnio zmieniony 19 mar 2018, 16:37 przez night prowler, łącznie zmieniany 2 razy.
...but your dad just calls me Anya

technologia w służbie ludzkości

mantide

Postautor: mantide » 19 mar 2018, 16:54

Ale swoją drogą to miała niezły pomysł na biznes - gdyby wydała jakieś palety cieni, rozświetlaczy albo do konturowania, każdy kupiłby którąś... i tyle. Takie pudrowe kosmetyki naprawdę długo można używać zanim dotknie się dna, więc zanim ktoś by to zużył i kupił ponownie, minęłoby dużo czasu (poza tym podejrzewam, że wiele osób ma też większą kolekcję tego typu kosmetyków i nie używałoby tej samej palety dzień w dzień). Ewentualnie musiałaby co chwilę wypuszczać coś nowego, żeby utrzymać hype. A tak? 40$ co miesiąc za magiczne tabletki zawsze wpada :P
Ostatnio zmieniony 19 mar 2018, 16:56 przez mantide, łącznie zmieniany 1 raz.

peppa

Postautor: peppa » 19 mar 2018, 17:39

Znalezione dzis, calkiem przypadkiem. Kanał o aranżacji wnętrz, w tym odcinku z wizytą w domu w stylu angielskim. Podziwiam osoby, ktore mają takie oko to dekorowania bo sama nie mam w tych kwestiach zdolności.

Green Canoe

Ostatnio zmieniony 19 mar 2018, 17:44 przez peppa, łącznie zmieniany 2 razy.

ajah

Postautor: ajah » 19 mar 2018, 17:58

]

Jakiś czas temu kuipiłam zmywarkę i tez zauważyłam, ze skóra moich dłoni ma się lepiej :brzydal:
Wiara czyni cuda widać. Nawet jakby podawała im placebo, miałoby wspaniałe działanie. :cool:

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 19 mar 2018, 19:21

ajah pisze:
Wiara czyni cuda widać. Nawet jakby podawała im placebo, miałoby wspaniałe działanie. :cool:

Jeśli wierzyć podlinkowanej analizie, dokładnie to im podaje :brzydal: :brzydal: .
...but your dad just calls me Anya

technologia w służbie ludzkości

Perse

Postautor: Perse » 20 mar 2018, 7:55

peppa pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Znalezione dzis, calkiem przypadkiem. Kanał o aranżacji wnętrz, w tym odcinku z wizytą w domu w stylu angielskim. Podziwiam osoby, ktore mają takie oko to dekorowania bo sama nie mam w tych kwestiach zdolności.

Green Canoe

Właśnie też jakiś czas temu zaczęłam to oglądać (pewnie dlatego, że oglądam sporo Uli Pedantuli). Domy piękne, ale to nie moje progi.

Silene

Postautor: Silene » 20 mar 2018, 10:14

Perse pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Green Canoe

Właśnie też jakiś czas temu zaczęłam to oglądać (pewnie dlatego, że oglądam sporo Uli Pedantuli). Domy piękne, ale to nie moje progi.

O proszę, to chyba czas się pochwalić, że Asia z Green Canoe to moja ciocia :mrgreen: I oczywiście polecić jej bloga, jej książkę i jej wszystko, wcale nie dlatego, że jest tam też coś o moim domu ;)

magicka98

Postautor: magicka98 » 20 mar 2018, 10:24

Ale ładne! Zawsze chciałam dekorować i aranżować wnętrza ale niestety talentu brak... To chociaż mogę sobie popatrzeć :D

peppa

Postautor: peppa » 20 mar 2018, 11:05

Silene pisze:
Perse pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Green Canoe

O proszę, to chyba czas się pochwalić, że Asia z Green Canoe to moja ciocia :mrgreen: I oczywiście polecić jej bloga, jej książkę i jej wszystko, wcale nie dlatego, że jest tam też coś o moim domu ;)

Pogratuluj cioci w takim razie świetnej ręki do aranżacji wnętrz. Pochwał się tez linkiem do swoich skromnych progów, zawsze chetnie pooglądam ładne wnętrza

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wróć do „Youtube i blogi”