Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Blogi i filmiki urodowe na Youtube, vlogi, wydarzenia i plotki
Awatar użytkownika
Caoimhe

Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Postautor: Caoimhe » 15 mar 2018, 20:36

Na instastories Hania pokazuje swatche nowych kolorów

Nowy kanał Karola Paciorka
Ostatnio zmieniony 15 mar 2018, 21:18 przez Caoimhe, łącznie zmieniany 1 raz.

marsidarsi

Postautor: marsidarsi » 15 mar 2018, 20:49

peppa pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Alien pisze:zobacz cytowaną wiadomość
SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość

o dżizas :mdleje: dlaczego ona sobie to robi? Tak czy siak, miejsce w żenadach należy się jak nic.

Oglądam Boogie sporadycznie, ale mam wrażenie, że odkąd w takim pędzie wrócili do PL coś niedobrego się z nią porobiło. Tak jakby nagle zaczęła odczuwać jakieś dzikie ciśnienie. Chyba faktycznie w UK był jakiś większy luz, jeśli chodzi o opinie, bo wydaje mi się, że ona pod tym kątem to robi.

Obejrzalam dzis film Boogie, Q&A o powrocie do Polski. W pewnym momencie pokazuje krotkie nagranie sprzed kilku lat. Widac ogromna roznice, (nawet z kamera zwisajaca spod sufitu), ze schudla.

Chyba nie bardzo...
https://zapodaj.net/017ff4ea747b8.png.html
Ostatnio zmieniony 15 mar 2018, 20:50 przez marsidarsi, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 15 mar 2018, 21:30

Hanias z zapowiedzią nowej paletki. Dziwna nazwa. "Goła". :shock: Po angielsku brzmi to lepiej :P

Insta
Blog podróżniczy Kraków: zamek w Korzkwi
Piekę słodkie Tort truskawkowo-waniliowy

Smerfetka

Postautor: Smerfetka » 15 mar 2018, 21:32

Smerfetka

Postautor: Smerfetka » 15 mar 2018, 21:32

Smerfetka

Postautor: Smerfetka » 15 mar 2018, 21:33

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 15 mar 2018, 21:35

Smerfetka, podpisuj proszę filmiki. I najlepiej wszystkie umieszczaj w 1 poście, zamiast w kilku, bo posty się nie łączą automatycznie.
Insta

peppa

Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Postautor: peppa » 15 mar 2018, 21:40

SALIX pisze:Hanias z zapowiedzią nowej paletki. Dziwna nazwa. "Goła". Po angielsku brzmi to lepiej

Faktycznie dziwnie to brzmi, już „Rozebrana” byłoby lepsze albo „Naga”

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ostatnio zmieniony 15 mar 2018, 21:40 przez peppa, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 15 mar 2018, 21:46

Hanias z zapowiedzią nowej paletki. Dziwna nazwa. "Goła". :shock: Po angielsku brzmi to lepiej :P

mogła być naga, a nie goła. od razu lepiej brzmi

Obrazu Goi też nie tłumaczy się Maja goła :mrgreen: Polski taki bogaty :brzydal:

tak samo jestem napalony można powiedzieć różnie - lepiej lub gorzej :brzydal:

Awatar użytkownika
smerffie

Postautor: smerffie » 15 mar 2018, 21:52

azalyn pisze:zobacz cytowaną wiadomość
iwi_83 pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Boogiesilver wstawiła dziś na insta zdjęcie z M. Sochą-ludzie zwrócili uwagę na pofalowaną szafę obok- okazało się, że B. nieudolnie się chciała wyszczuplić.. fotka usunięta-komentarze też.

widziałam rano tę fotkę, nawet pomyślałam "o, ale Boogie schudła", szkoda że się nie przyjrzałam dokładnie :mrgreen:

też tak pomyslalam!

Awatar użytkownika
elorap

Re: RE: Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Postautor: elorap » 16 mar 2018, 2:11

Organic makeup pisze:Przytyk w stronę koleżanki której produkcję wspierałam i sama chwaliłam produkt? Coś mnie chyba ominęło. Albo Was...
Osób produkukących kosmetyki bez wykształcenia jest mnustwo. Bez przesady.
Spoko, przepraszam za podejrzenie!
Perse pisze:https://www.youtube.com/watch?v=DjPQWL3tMeY Aga i bzdury o chemioterapii i radioterapii, m.in. że nawroty raka są właśnie przez nie i że to jest tylko biznes.. I niech ktoś jeszcze powie, że to nie jest szkodliwe :/ Ok. 4 minuty.
Tak, to jest szkodliwe.
Natomiast zazdroszczę Agnieszce wiary w swój styl życia i poglądy. I uważam, że nie można jej do końca, niestety, brać serio.
Mitsukki pisze:
iwi_83 pisze:ja słyszę "teraz bardziej mi stoi " :torba:

Ja to samo slysze

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Idę do Laury i zgłoszę Was, ban jak nic
Ale siła sugestii mocna, bo też usłyszałam coś podobnego

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 16 mar 2018, 12:18

Nowy wywiad u 7 metrów, chłopak po terapii konwersyjnej:

Ciesz się, ze u nas takie ruchy są organizowane tak żenująco amatorsko, naprawdę się cieszę :wc: .
...but your dad just calls me Anya

technologia w służbie ludzkości

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 16 mar 2018, 12:35

night prowler pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Nowy wywiad u 7 metrów, chłopak po terapii konwersyjnej:

Ciesz się, ze u nas takie ruchy są organizowane tak żenująco amatorsko, naprawdę się cieszę :wc: .
omg ciarrry żenady
jak są ruchy to pewnie są i ''uleczeni''. zawsze najbardziej współczuję późniejszym partnerkom takich ''nawróconych'' (albo partnerom, wiadomo). ciekawe czy to się potem zataja czy one też w to wierzą

ja to zawsze przy okazji takich historii zastanawiam się jak w praktyce wygląda struganie geja. czy warunkiem jest kobieta niezbyt zainteresowana seksem, czy jak. bo jak na mój kasiowy rozumek to dość szokujące

a druga kwestia to empatia i wyobraźnia. jestem w 100% hetero. wyobrażenie, że nagle miałabym sobie poprzestawiać bo większość świata ma inaczej jest :rzyg: nie cierpię też gadania że każda kobieta jest trochę bi.. no nie, nie jest

no i jak słucham czegoś takiego to cieszę się z tego jaką osobą jest moja mama
Ostatnio zmieniony 16 mar 2018, 12:36 przez ktrzn, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 16 mar 2018, 13:16

ktrzn pisze:omg ciarrry żenady
jak są ruchy to pewnie są i ''uleczeni''. zawsze najbardziej współczuję późniejszym partnerkom takich ''nawróconych'' (albo partnerom, wiadomo). ciekawe czy to się potem zataja czy one też w to wierzą

ja to zawsze przy okazji takich historii zastanawiam się jak w praktyce wygląda struganie geja. czy warunkiem jest kobieta niezbyt zainteresowana seksem, czy jak. bo jak na mój kasiowy rozumek to dość szokujące

a druga kwestia to empatia i wyobraźnia. jestem w 100% hetero. wyobrażenie, że nagle miałabym sobie poprzestawiać bo większość świata ma inaczej jest :rzyg: nie cierpię też gadania że każda kobieta jest trochę bi.. no nie, nie jest

no i jak słucham czegoś takiego to cieszę się z tego jaką osobą jest moja mama

Ja to przede wszystkim nie wierzę, żeby taka forma terapii działała w jakimkolwiek stopniu, no żenująąąąca amatorszczyzna. Zastanawiam się, ile razy siedziałam w krakowskiej kawiarni tuż obok takiego wywiadu wstępnego :brzydal: .

Co innego te amerykańskie terapie totalne. Z tego, co oglądałam/czytałam oni tam są w stanie zrobić tak koszmarne pranie mózgu, że człowiek całe swoje jestestwo angażuje w nową tożsamość. Coś jak nawracanie na komunizm we wczesnym ZSRR, tak mi się to kojarzy: zamęczyć, zmanipulować, zastraszyć a następnie pokazać jedyną szansę na powrót do łaski. Potem całe życie monitorować dyskretnym okiem rodziny, sąsiadów, lokalnego pastora. W zamkniętych, religijnych społecznościach da się człowieka tak zgnieść. Pewnie nie każdego, pewnie najłatwiej idzie z biseksualistami, ale da się. A że potem życie seksualne słabiutkie (edit: w tym kontekście, w tej skali, bo oczywiście jest to koszmarna tragedia), cóż, mały problem, najważniejsze, ze jakieś dzieci są i rodzina jest stabilna.

Ja niedawno się dowiedziałam, jak w prawie dziesięcioletnim hetero-związku żyła znana mi osoba i witki mi opadły na taki stopień cynizmu. Nie nadaje się na Forum :? . Partnerka oczywiście nie wiedziała na żadnym etapie, nawet po porzuceniu przed samym ślubem... o które się obwiniała.
Ostatnio zmieniony 16 mar 2018, 13:19 przez night prowler, łącznie zmieniany 1 raz.
...but your dad just calls me Anya

technologia w służbie ludzkości

Awatar użytkownika
renigma

Postautor: renigma » 16 mar 2018, 21:19

U Zmalowanej bez ściemy

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 16 mar 2018, 21:37

Dawno Szuszy nie odpalałam, teraz łażę po wypoku i 5 przez 10 słucham o jej pielęgnacji. Właśnie się dowiedziałam, że nie myje rano twarzy :shock: Nie wyobrażam sobie tego, jak można chociaż nie przetrzeć cery tonikiem? I tak na to krem nakładać od razu? Przecież człowiek w nocy też się poci :? Mówi o tym od ok. 6:40

Ostatnio zmieniony 16 mar 2018, 21:38 przez SALIX, łącznie zmieniany 1 raz.
Insta

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 16 mar 2018, 21:40

Dawno Szuszy nie odpalałam, teraz łażę po wypoku i 5 przez 10 słucham o jej pielęgnacji. Właśnie się dowiedziałam, że nie myje rano twarzy :shock: Nie wyobrażam sobie tego, jak można chociaż nie przetrzeć cery tonikiem? I tak na to krem nakładać od razu? Przecież człowiek w nocy też się poci :? Mówi o tym od ok. 6:40

linkowałam tu kiedyś panią która jest deratologiem i też tak robi :brzydal: musialo Cie ominac

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 16 mar 2018, 21:42

ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość

linkowałam tu kiedyś panią która jest deratologiem i też tak robi :brzydal: musialo Cie ominac

Jak o tym napisałaś, to sobie przypomniałam. Mój umysł musiał to wyprzeć. :bojesie:
Insta

monique332

Postautor: monique332 » 16 mar 2018, 22:20

Pragnę przypomnieć, że Szusz "praniem ręcznym" nazywa namoczenie ubrań w w wodzie z płynem i wupłukanie ich, dokładnie bez niczego pomiędzy. Tak też widze jej "pielęgnację".

Ali

Postautor: Ali » 16 mar 2018, 22:27

Odkąd nie myję rano twarzy to dużo mniej mi się zanieczyszcza. Czasem psiknę wodą termalną, ale nie codziennie.
Kiedyś sobie tego nie wyobrażałam, szorowaa żelem co rano.

Wróć do „Youtube i blogi”