Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Blogi i filmiki urodowe na Youtube, vlogi, wydarzenia i plotki
Lucy Camden

Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Postautor: Lucy Camden » 03 mar 2018, 13:59

night prowler pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Lucy Camden pisze:zobacz cytowaną wiadomość
SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Nie wiem, czy którakolwiek YTberka o tym wspomniała, a to przecież chyba najbardziej istotne w całej sprawie okładkowej, że nawiązuje ona do zdjęcia Romualda Broniarka. Dla mnie bomba, lubię takie smaczki. Było to okładkowe zdjęcie czasopisma "Przyjaźń".

Ten... Żeby wspomnieć to trzeba wiedzieć. Nie, że sie chwale, że jetsem świadoma w tych kwestich, bo mnie Wougòle nie interesuje ten temat. Ale jak sie jest kobietą luksusowa to trzeba Vouga pokazać, nawet jak sie ma z modą wspolnego nic, bo jeszcze ktoś pomyśli, że cie nie stać.

Nie do końca rozumiem, co napisałaś, ale w środku magazynu było wytłumaczone to nawiązanie, więc każda jutuberka, która miała magazyn w ręce o nim wiedziała.

Okładka to dla mnie najciekawsza rzecz w głównej sesji zdjęciowej :brzydal: . Resztą byłam bardzo ubawiona a nie uważam, żeby taki był cel twórców: memogenny Vogue, tego jeszcze chyba nie grali.

Ale poza sesją przewodnią było dużo fajnych rzeczy do pooglądania. Ziemolina za to prześmiała ich niby poważny dermoartykuł i to był mój jedyny kontakt z tekstem w Vogue. No dobra, prócz deklaracji fotografa, ze łał, tak go Polska oczarowała, wódka i pierogi, kto by pomyślał :lol: .

Pisze jako zadeklarowany nie-target highendowych magazynów, więc jestem pewnie mało obiektywna :brzydal: .

Ale jest zdjecie, czy tylko tekst?

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 03 mar 2018, 14:10

Odpaliłam ulubieńców Bogu. Poprawcie mnie, jeśli się mylę, ale czy okulary nie powinny być do linii brwi, a najlepiej ciut poniżej? Dziwnie to wygląda (a te konkretne to chyba miliony monet kosztują).

okulary.jpg
okulary.jpg (50.64 KiB) Przejrzano 1667 razy
Insta
Blog podróżniczy Wilno: Plac Ratuszowy, kuchnia i spacer po centrum
Piekę słodkie Sernik cioci Joli

Awatar użytkownika
elorap

Postautor: elorap » 03 mar 2018, 14:13

Nie wiem, czy którakolwiek YTberka o tym wspomniała, a to przecież chyba najbardziej istotne w całej sprawie okładkowej, że nawiązuje ona do zdjęcia Romualda Broniarka. Dla mnie bomba, lubię takie smaczki. Było to okładkowe zdjęcie czasopisma "Przyjaźń".

Obrazek

Oooo dzięki :roza: W sumie ja żadnych ytberek wypowiadających się na ten temat nie oglądałam, ale widzę dyskusję o Olfie i tak skojarzyłam z tym, co gdzieś mi mignęło w necie. Nie miałam pojęcia o tym, co napisałaś :ok:

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 03 mar 2018, 14:20

Lucy Camden pisze:

I jedno i drugie, z tego co pamiętam, na caaałą stronę.

No ale, jak Salix powiedziała: możliwe, ze ktoś zasłabł już przy Reserved naprzeciwko Rolexa i dalej już nie kartkował :brzydal: .
...but your dad just calls me Anya

technologia w służbie ludzkości

sww

Postautor: sww » 03 mar 2018, 14:26

Odpaliłam ulubieńców Bogu. Poprawcie mnie, jeśli się mylę, ale czy okulary nie powinny być do linii brwi, a najlepiej ciut poniżej? Dziwnie to wygląda (a te konkretne to chyba miliony monet kosztują).

okulary.jpg

Przy którymś zdjęciu na instagramie Bogu padło to samo stwierdzenie - że okulary ma ponad linię brwi a tak nie powinno być. Bogu odpowiedziała coś w stylu, że o takiej zasadzie nie słyszała.A do tego wtrąciła się nowa koleżanka czyli ta, która dobiera jej te okulary, że to przestarzała zasada a w ogóle to Bogusia robi zdjęcia pod kątem a na żywo wygląda to inaczej. Dla mnie tak czy siak wygląda jak pani Halinka z sekretariatu...

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 03 mar 2018, 14:27

sww pisze:zobacz cytowaną wiadomość

okulary.jpg

Przy którymś zdjęciu na instagramie Bogu padło to samo stwierdzenie - że okulary ma ponad linię brwi a tak nie powinno być. Bogu odpowiedziała coś w stylu, że o takiej zasadzie nie słyszała.A do tego wtrąciła się nowa koleżanka czyli ta, która dobiera jej te okulary, że to przestarzała zasada a w ogóle to Bogusia robi zdjęcia pod kątem a na żywo wygląda to inaczej. Dla mnie tak czy siak wygląda jak pani Halinka z sekretariatu...

Mam podobne zdanie, nie wygląda to korzystnie. Niby przeźroczyste, a dominują na twarzy.
Insta

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 03 mar 2018, 14:48

Siedzę w kuchni, robię Red Velvet i na fali dyskusji o Wołgu, postanowiłam odpalić w tle Olfę. Na szczęście obok hałasuje pralka i zagłusza część jej wywodów. Ale bardzo mi się podobało jak zaczęła tonem znawcy biznesu jechać po dziale marketingu Rolexa :cojest: Mam nadzieję, że ciasto mi z wrażenia nie opadnie.
Insta

Lucy Camden

Postautor: Lucy Camden » 03 mar 2018, 15:40

night prowler pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Lucy Camden pisze:

I jedno i drugie, z tego co pamiętam, na caaałą stronę.

No ale, jak Salix powiedziała: możliwe, ze ktoś zasłabł już przy Reserved naprzeciwko Rolexa i dalej już nie kartkował :brzydal: .

Widać mało kogo to interesuje, może nie chce sie im przeczytać, temat nieprzyciągający, zdjecie czarnobiałe, nie ma emot i thumbnaili.

Awatar użytkownika
piniondz

Postautor: piniondz » 03 mar 2018, 16:34

Obrazek

Dla mnie to oryginalne zdjęcie po lewo jest po prostu dobre. Natomiast to z Vogue'a jest słabe i wygląda jak przeróbka w fotoszopie. Zresztą jak je pierwszy raz zobaczyłam to tak właśnie pomyślałam, że to coś z reddita, dla jaj zrobione. A później się okazało, że to WOŁG! POLSKI! i trzeba się podniecać. Ja się nie podniecam, ale też się w sumie nie znam.

Lucy Camden

Postautor: Lucy Camden » 03 mar 2018, 16:56

piniondz pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Obrazek

Dla mnie to oryginalne zdjęcie po lewo jest po prostu dobre. Natomiast to z Vogue'a jest słabe i wygląda jak przeróbka w fotoszopie. Zresztą jak je pierwszy raz zobaczyłam to tak właśnie pomyślałam, że to coś z reddita, dla jaj zrobione. A później się okazało, że to WOŁG! POLSKI! i trzeba się podniecać. Ja się nie podniecam, ale też się w sumie nie znam.

Mnie sie to drugie bardziej podoba, tak bez glebszego przyglądania. Nie bez znaczenia jest fakt, że są na nim boskie stworzenia- modelki. Jeśli pani na pierwszym zdjeciu też jest modelką to przepraszam,
nie moj typ w każdym razie.
Ostatnio zmieniony 03 mar 2018, 16:57 przez Lucy Camden, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 03 mar 2018, 18:23

nie wiem czy ktoś kojarzy Wiktorie Mudynę - jest w ciąży

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 03 mar 2018, 18:24

dubel :torba:
Ostatnio zmieniony 03 mar 2018, 18:25 przez ktrzn, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 03 mar 2018, 18:24

ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Nie kojarzę, ale patrzę na miniaturkę i myślę: to ja chyba też :hahaha:
Insta

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 03 mar 2018, 18:30

ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Nie kojarzę, ale patrzę na miniaturkę i myślę: to ja chyba też :hahaha:

był tu kiedyś wrzucany filmik a propos jej pobytu w szpitalu psychiatrycznym i coś tam o borderline

potem regularnie wyskakiwała mi w podpowiedziach. trochę przeraża mnie całokształt. nie dlatego że się leczyła czy że ma 20 lat, ale sprawia wrażenie wybitnie rozchwianej emocjonalnie. zachwyt studiami, a po kilku miesiącach filmik że je rzuca. zachwyt współlokatorką (mi tam się ona od początku wydawała nieszczera), po kilku tyg. koniec przyjaźni. opowiesci jak super być na swoim a potem chyba po dwóch czy trzech miesiącach że wraca do domu i jak jest źle...
Ostatnio zmieniony 03 mar 2018, 18:31 przez ktrzn, łącznie zmieniany 1 raz.

peppa

Postautor: peppa » 03 mar 2018, 18:34

A propos ostatnich wyczynow ACC, ciekawy film o tym dlaczego to ogladamy i sie tym podniecamy.

ZRozum "Dlaczego ogladamy pato-streamy"

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=0gj8906XBNE/[youtube]
Ostatnio zmieniony 03 mar 2018, 18:36 przez peppa, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
heater

Postautor: heater » 03 mar 2018, 20:11

peppa pisze:zobacz cytowaną wiadomość
A propos ostatnich wyczynow ACC, ciekawy film o tym dlaczego to ogladamy i sie tym podniecamy.

ZRozum "Dlaczego ogladamy pato-streamy"

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=0gj8906XBNE/[youtube]

Tak, oglądanie ACC to potrzeba "przepracowania swoich agresywnych popędów" bez wychodzenia z domu :rotfl:

Nie rozumiem, jak można porównać oglądanie pasjami patostreamów z podpalaniem kolegów, biciem dziewczyny czy rozpieprzaniem mebli do włączenia filmu jutuberki, która z założenia prezentuje na swoim kanale makijaże, ubrania, kosmetyki (co tam, że podróbki), wakacje w Hiszpanii, robienie paznokci, haule, organizuje jakieś zbiórki na czyjeś leczenie i ma grono wiernych widzek (tak, ma grono widzek, które ją szczerze lubią wbrew temu, co sądzisz), urządza jakieś spotkania, przyjaźni(ła) się z innymi jutuberkami.

A w międzyczasie wywleka prywatne rzeczy, upublicznia sprawy związane ze swoimi dziećmi i miesza je w jakieś rodzinne pranie brudów. Nikt się tym nie podnieca, ale jest to szokująco-żenujące, gdy ona (czy ktokolwiek inny) z czymś takim wyjeżdża.

gniewica

Postautor: gniewica » 03 mar 2018, 21:29

Witam dziewczyny. Mr.Olimpia również w ciąży. Bardzo subtelne przekazane na zdjęciu, na insta - tabletki na ból gardła "prenalen".
Ostatnio zmieniony 03 mar 2018, 21:30 przez gniewica, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 03 mar 2018, 22:03

gniewica pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Witam dziewczyny. Mr.Olimpia również w ciąży. Bardzo subtelne przekazane na zdjęciu, na insta - tabletki na ból gardła "prenalen".

:welcome:

Ja sobie od pewnego czasu oglądam filmiki Ukraińców o Polsce. Trochę z ciekawości, a trochę żeby przywoływać samą siebie do porządku. Narodowy sport Polaków to narzekanie, a oni się bardzo często zachwycają naszym krajem, porównują do beznadziejnych warunków na Ukrainie, mówią o tamtejszej biedzie i wojnie, aż mi się głupio robi i serio bardzo doceniam to, że mam przywilej tu żyć. Tu nowy pan.

Insta

Awatar użytkownika
heater

Postautor: heater » 03 mar 2018, 23:09

okulary.jpg

Jakiś czas temu chyba pytałam was o te okulary. Możecie mnie zastrzelić, bo się nie znam, ale moje skojarzenie to:
Obrazek

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 03 mar 2018, 23:43

heater pisze:zobacz cytowaną wiadomość

okulary.jpg

Jakiś czas temu chyba pytałam was o te okulary. Możecie mnie zastrzelić, bo się nie znam, ale moje skojarzenie to:
Obrazek

Tak! Faktycznie tak to wygląda :mrgreen:
Insta

Wróć do „Youtube i blogi”