Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Blogi i filmiki urodowe na Youtube, vlogi, wydarzenia i plotki
Awatar użytkownika
Alien

Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Postautor: Alien » 17 lut 2018, 22:28

Aga in America i druga część Q&A z Nathanem. Tak ich słucham i słucham i z jednej strony mam taką refleksję, że oni jakoś się chyba dobrali, że mają podobne poglądy na wiele spraw, idą w tym samym kierunku, ale z drugiej... Nie wiem, jest jakoś dziwnie, tak bez życia. Wiem, że ludzie są różni, sama jestem raczej introwertyczna, ale kurcze... No nie wyglądają na ludzi szczęśliwych.
Another World

ajah

Postautor: ajah » 17 lut 2018, 23:01

Alien pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Aga in America i druga część Q&A z Nathanem. Tak ich słucham i słucham i z jednej strony mam taką refleksję, że oni jakoś się chyba dobrali, że mają podobne poglądy na wiele spraw, idą w tym samym kierunku, ale z drugiej... Nie wiem, jest jakoś dziwnie, tak bez życia. Wiem, że ludzie są różni, sama jestem raczej introwertyczna, ale kurcze... No nie wyglądają na ludzi szczęśliwych.

Nie podoba mi się jak Agnieszka mówi po angielsku: nie wyraźnie, dość prosto tj. słownictwo ma bardzo ubogie i ciągłe powatrzanie zwrotów you know, right, something like that.
Ich wypowiedzi są bardzo monotonne, ale faktycznie są bardzo zgodni.

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 18 lut 2018, 0:02

ajah pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Nie podoba mi się jak Agnieszka mówi po angielsku: nie wyraźnie, dość prosto tj. słownictwo ma bardzo ubogie i ciągłe powatrzanie zwrotów you know, right, something like that.
nie wiem czy nazwałabym to zgodnością
nie widziałam drugiej czesci, ale po pierwszej w zestawieniu z całokształtem odnioslam wrażenie, że to nie jest zgodność i dobranie tylko jak autorytarny ojciec i grzeczna córeczka (i nie piję do wizualnej różnicy wieku, zresztą wzięłabym ich za mniej wiecej równolatków), nie widzę partnerskiego dopasowania. raczej zagubioną dziewczyne pod wpływem kogoś kto wydał jej charyzmatyczny

i jej poziom angielskiego, to potakiwanie jest tu dodatkową okolicznością która wzmacnia to wrażenie
Ostatnio zmieniony 18 lut 2018, 0:13 przez ktrzn, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Alien

Postautor: Alien » 18 lut 2018, 1:06

ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość
ajah pisze:zobacz cytowaną wiadomość

nie wiem czy nazwałabym to zgodnością
nie widziałam drugiej czesci, ale po pierwszej w zestawieniu z całokształtem odnioslam wrażenie, że to nie jest zgodność i dobranie tylko jak autorytarny ojciec i grzeczna córeczka (i nie piję do wizualnej różnicy wieku, zresztą wzięłabym ich za mniej wiecej równolatków), nie widzę partnerskiego dopasowania. raczej zagubioną dziewczyne pod wpływem kogoś kto wydał jej charyzmatyczny

i jej poziom angielskiego, to potakiwanie jest tu dodatkową okolicznością która wzmacnia to wrażenie

Ja nie oceniam tego w ten sposób. Być może, że ziarenko trafiło na podatny grunt, ale po tej drugiej części odniosłam wrażenie, że są dobrze dopasowani. Zawsze jest tak, że uczymy się czegoś od tej drugiej połówki będąc w związku. A w zachowaniu Nate'a nie zauważyłam niczego autorytarnego. Nie wiem, jaką przeszłość ma Aga, z tego co zrozumiałam, niezbyt szczęśliwą, ale nie wygląda też na zdominowaną przez męża. Dla mnie są trochę dziwni, każde na swój sposób, może to powoduje u mnie wrażenie, że brakuje im takiej iskierki energii, radości? :niewiem:
Co do angielskiego Agi to faktycznie. Nie wiem ile lat tam mieszka, ale zwracają uwagę te powtarzające się zwroty, czyli ubogi zasób słownitwa.
Another World

kataraktra

Postautor: kataraktra » 18 lut 2018, 1:57

Ja przez Wasze rozmowy zaczęłam oglądać Agę, obejrzałam przed chwilą filmik z q&a z Alicia i mam pytanie -Nate to jej tata? Bo ciagle mówi do niego po imieniu, nie wiem czy to taki „styl” czy po prostu nie jest jej tatą? ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 18 lut 2018, 2:24

czarszka w sam raz na raz
najcięższym elementem do zniesienia była liczba wzmianek o ''dziewczynach piggypeg'' :brzydal:
pamiętam że bywały takie denka, że zgadzałam się prawie ze wszystkim, więc dziś śmiechłam. całkiem sensowny rozświetlacz jak puder, cienie glam niezbyt, zoeva tez za to inglot super :mrgreen:

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 18 lut 2018, 2:31

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Wroobela pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Wroobela z zielonym makijażem oczu. Kolor cieni naprawdę mi się podoba, ale jak dla mnie ta pomadka to już za dużo i zbyt kontrastowo.

To miał być nudziakowy kolor ale u mnie nudziakowy i tak wypadają ciemno. A jaki kolor ty byś dała? :)
BTW - mogę tak z wami podyskutować o swoich filmach? Nie macie nic przeciwko?

U mnie na kompie ten kolor wygląda na taki solidny, zgaszony róż z niewielką domieszką czerwieni. Dałabym coś zdecydowanie jaśniejszego, bardziej w beż, brzoskwinię :drapie: bo przy takim natężeniu i kontrastowej do zieleni barwie, nie wiadomo na czym się skupić patrząc na makijaż, a Twój typ urody raczej nie należy do takich, co lubi przeładowanie. Ale znam ból pomadek, co ciągle wychodzą zbyt ciemno

a ja wprost przeciwnie, uważam że wygląda bardzo ciekawie. zresztą typ urody Ola nie ma jakoś szczególnie malo konrstawego, przynajmniej wg analizy kolorystycznej. jeden z nielicznych wyjątków gdzie kontrast jest grany temperaturą a nie natężeniem :brzydal: rudowłose dziewczyny czasem tak mają. albo bardzo ciepłe blondynki z ''przejrzystymi'' zielonymi lub niebieskimi oczami ; na tej samej zasadzie istnieją zimy blondynki albo zimy czarnoskóre.
Yokoo pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Radzka z kosmetykami.

bardzo lubię tę serie :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 18 lut 2018, 2:41 przez ktrzn, łącznie zmieniany 2 razy.

Johanna

Postautor: Johanna » 18 lut 2018, 8:29

czerwony szlafrok pisze:zobacz cytowaną wiadomość
mandalina pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Adamantium pisze:nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie, ale jak oglądam Maxi w sztucznych rzesach, mam wrazenie, że jej ciążą i spać jej sie chce :torba:

według mnie u wielu osób one dają taki efekt, zwłaszcza jak są dramatyczne

właśnie taki efekt obciążenia oka powstrzymuje mnie przed zrobieniem sobie przedłużania rzęs choć bardzo bym chciała, wszystkie jakie widziałam na żywo są takie przytłaczające. mam bardzo głęboko osadzone i lekko spanielowate oczy i boję się że przedłużane rzęsy podbiją ten efekt

musiałabyś iść do stylistki która nie robi maszynowo wszystkim identycznie. Sama siedzę w tym temacie i najpierw patrze na twarz i co tej Pani będzie pasować żeby nie skoczyła jak pająk bądź z dzdzownica. U ciebie sprobowalabym delikatne 1:1, prawdopodobnie skręt B, i z długością tez bym nie szalała tylko delikatnie dłuższe od twoich naturalnych ;) sama jak chodziłam na rzęsy to wszystkie mi wciskaly kocie oko gdzie do moich rysów i oka to nie pasuje..
Ale przecież takie sensowne to..
Berlin, Berlin du bist wunderbar :serce:

ajah

Re: RE: Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Postautor: ajah » 18 lut 2018, 8:50

kataraktra pisze:Ja przez Wasze rozmowy zaczęłam oglądać Agę, obejrzałam przed chwilą filmik z q&a z Alicia i mam pytanie -Nate to jej tata? Bo ciagle mówi do niego po imieniu, nie wiem czy to taki „styl” czy po prostu nie jest jej tatą? ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
taki styl

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Awatar użytkownika
Wroobela
Kontaktowanie:

Postautor: Wroobela » 18 lut 2018, 10:30

To miał być nudziakowy kolor ale u mnie nudziakowy i tak wypadają ciemno. A jaki kolor ty byś dała? :)
BTW - mogę tak z wami podyskutować o swoich filmach? Nie macie nic przeciwko?

U mnie na kompie ten kolor wygląda na taki solidny, zgaszony róż z niewielką domieszką czerwieni. Dałabym coś zdecydowanie jaśniejszego, bardziej w beż, brzoskwinię :drapie: bo przy takim natężeniu i kontrastowej do zieleni barwie, nie wiadomo na czym się skupić patrząc na makijaż, a Twój typ urody raczej nie należy do takich, co lubi przeładowanie. Ale znam ból pomadek, co ciągle wychodzą zbyt ciemno

a ja wprost przeciwnie, uważam że wygląda bardzo ciekawie. zresztą typ urody Ola nie ma jakoś szczególnie malo konrstawego, przynajmniej wg analizy kolorystycznej. jeden z nielicznych wyjątków gdzie kontrast jest grany temperaturą a nie natężeniem :brzydal: rudowłose dziewczyny czasem tak mają. albo bardzo ciepłe blondynki z ''przejrzystymi'' zielonymi lub niebieskimi oczami ; na tej samej zasadzie istnieją zimy blondynki albo zimy czarnoskóre.
Radzka z kosmetykami.

Ja chyba a raz byłam badana kolorystycznie i chyba wyszło ze jestem mocna jesień ze mam nosić możne kolor, żadnych pastel bo mnie wymywają. Ale to było dawno temu ;)

O kurcze widzę że Radzka wręcz ubóstwia szampon z nivea a on mi zrobił taką masakrę na głowie że szkoda gadać :/

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 18 lut 2018, 10:35

Wroobela pisze:
Ja chyba a raz byłam badana kolorystycznie i chyba wyszło ze jestem mocna jesień ze mam nosić możne kolor, żadnych pastel bo mnie wymywają. Ale to było dawno temu ;)

O kurcze widzę że Radzka wręcz ubóstwia szampon z nivea a on mi zrobił taką masakrę na głowie że szkoda gadać :/
nie jestem co prawda fachowcem ale też obstawialabym te rejony :)
widziałam Cię zresztą w lookbooku i swietnie Ci właśnie w takich kolorach, utkwiła mi szczególnie taka drapowana ciemnofioletowa sukienka w której było Ci świetnie

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 18 lut 2018, 10:40

Radzka z kosmetykami.

Nivea to też dla mnie porażka. A jeszcze większa Syoss. Swędzenie, łupież gwarantowane. Generalnie unikam typowo drogeryjnych szamponów.

Co do kolorów, tak jak pisałam, zieleń na oczach bardzo mi się podoba i uważam, że pasuje, tylko ta pomadka mi się gryzie - może to też przez fakt niestrawnego dla mnie połączenia tego typu soczystego odcienia z czerwienią :mrgreen:

Zophia Stylistka - jak ocenić jakość obuwia

Insta
Blog podróżniczy Kraków: Bagry
Piekę słodkie Ciasto buraczane w wersji piernikowej z delikatną masą miodową

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 18 lut 2018, 10:41

Wroobela pisze:

mnie po nim swedziała skóra głowy chociaż nie mam wrażliwej :brzydal: podobnie reaguje tylko na szampony schaumy a tak to mogę sobie poczynać byle garnierem, dove itd. :P

ale i tak naj są dla mnie szampony whamisy.ten który pokazywałaś w ulubieńcach szczególnie, tamten do suchego skalpu też spoko o ile myje się włosy codziennie (jak raz nie umyłam był dramat) ale zapaszek straszny
Ostatnio zmieniony 18 lut 2018, 10:42 przez ktrzn, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 18 lut 2018, 10:46

SALIX pisze:
Co do kolorów, tak jak pisałam, zieleń na oczach bardzo mi się podoba i uważam, że pasuje, tylko ta pomadka mi się gryzie - może to też przez fakt niestrawnego dla mnie połączenia tego typu soczystego odcienia z czerwienią :mrgreen:
też uważam za ciężkostrawne samo w sobie :mrgreen:
ale na rudowłosych albo wybitnie ciepłych blondynkach jest spoko. trochę podobnie mam z połączeniem granaty&fuksja. ale kolorystki mi trochę odkleczkowskizowały makijaż i na chłodnych zimach da się to zrobić naprawdę wporzo :brzydal:
Ostatnio zmieniony 18 lut 2018, 10:48 przez ktrzn, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
masterpiece

Postautor: masterpiece » 18 lut 2018, 10:53

Radzka z kosmetykami.

Ja po tym szamponie dostałam wysypki na skórze, w tych miejscach, po których mi spływał przy myciu włosów... :?

Lucy Camden

Postautor: Lucy Camden » 18 lut 2018, 15:19

SALIX pisze:
też uważam za ciężkostrawne samo w sobie :mrgreen:
ale na rudowłosych albo wybitnie ciepłych blondynkach jest spoko. trochę podobnie mam z połączeniem granaty&fuksja. ale kolorystki mi trochę odkleczkowskizowały makijaż i na chłodnych zimach da się to zrobić naprawdę wporzo :brzydal:

Uwielbiam połączenie granatowych metalicznych cieni i ciemnej fuksji na ustach, miodzio.

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 18 lut 2018, 16:19

Agata z vlogiem, opowiada o Red Velvet z Moich Wypieków. Mam ten przepis wydrukowany, mam też 2 formy w 1 rozmiarze i czerwony barwnik, chyba to w końcu trzasnę :cool:

Ostatnio zmieniony 18 lut 2018, 16:19 przez SALIX, łącznie zmieniany 1 raz.
Insta
Blog podróżniczy Kraków: Bagry
Piekę słodkie Ciasto buraczane w wersji piernikowej z delikatną masą miodową

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Postautor: Kumiho » 18 lut 2018, 20:30

Radzka o okładce polskiego wydania Vogue:

The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
azalyn

Postautor: azalyn » 18 lut 2018, 20:37

Kumiho pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Nie tylko o okładce, o środku też mówi. Jest zachwycona rzecz jasna. Policzyła że 40% z 360 stron zajmują reklamy, ale w jakiejś zagranicznej wersji to jest 60%, więc spoko, nie ma co narzekać. Aha, bo to nie są zwykłe reklamy, to są estetyczne inspiracje na nadchodzący sezon, czy jakoś tak :brzydal:

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Postautor: Kumiho » 18 lut 2018, 20:59

azalyn pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Kumiho pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Nie tylko o okładce, o środku też mówi. Jest zachwycona rzecz jasna. Policzyła że 40% z 360 stron zajmują reklamy, ale w jakiejś zagranicznej wersji to jest 60%, więc spoko, nie ma co narzekać. Aha, bo to nie są zwykłe reklamy, to są estetyczne inspiracje na nadchodzący sezon, czy jakoś tak :brzydal:

Vogue kupuję od dość dawna (US i UK, mam też numer o którym mówi, że jest tam 60% reklam) i zgadzam się z nią, że ilość reklam jest standardowa na Vogue ale jednak nie jest standardowa na nasz rynek i nie podzielam jej zachwytów. Za to strona internetowa polskiego v jest wyjątkowo sensowna :D
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

Wróć do „Youtube i blogi”