Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Blogi i filmiki urodowe na Youtube, vlogi, wydarzenia i plotki
Awatar użytkownika
paulinza

Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Postautor: paulinza » 11 lut 2018, 10:34

zuz.ka pisze:zobacz cytowaną wiadomość
paulinza pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Nie rozumiem Laury. Jeśli mam odmienne zdanie niż ona to można mnie skrytykować za wygląd? :wtf:

Nic na ich stronie nie komentowałam, więc o bana się nie podejrzewam. Czy ich fanpage istnieje nadal?

SiostryGlam

"niestety ta treść jest obecnie niedostępna"

Awatar użytkownika
azalyn

Postautor: azalyn » 11 lut 2018, 10:38

paulinza pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Nie rozumiem Laury. Jeśli mam odmienne zdanie niż ona to można mnie skrytykować za wygląd? :wtf:

Nic na ich stronie nie komentowałam, więc o bana się nie podejrzewam. Czy ich fanpage istnieje nadal?

SiostryGlam

Wygląda na to że fanpage został zablokowany lub usunięty.. możliwe że kilka osób zgłosiło ostatnie posty i fb zablokował do wyjaśnienia.

agatnik

Postautor: agatnik » 11 lut 2018, 10:49

Laura dostała bana?????????? :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

zuz.ka

Postautor: zuz.ka » 11 lut 2018, 11:03

Albo zawiesiła stronę do czasu zgłoszenia na policję pań, które się nie zgadzają z jej próbą załatwienia sprawy :niegrzeczny:

agatnik

Postautor: agatnik » 11 lut 2018, 11:11

a jeszcze nie tak dawno głośno było o Deynn, jej metodach na 'hejterów', publikowaniu ich wizerunku i nawoływania do ich hejtowania, jeśli dobrze pamiętam to Pudelek dokładnie podał paragrafy które za to grożą

Karola

Postautor: Karola » 11 lut 2018, 11:22

Przeważnie tu poczytuję, ale sprawa Laury..... jestem w szoku :facepalm:
Jak osoba działająca tyle lat w internetach może mieć tak znikomą wiedzę o prawie, nie ogarniam jak może sobie nie zdwać sprawy, że przez takie udostępnianie zdjęć przypadkowych osób może sobie bardziej zaszkodzić. Szczególnie, że niektóre komentarze były paskudne czy nawet nawołujące do pisania do pracodawców tych kobiet.... :mdleje:
Gdyby te panie się zawzięły to mogłyby spokojnie pozwać Laurę szczególnie jeśli jej psychofanki im jakoś groziły w wiadomościech :banghead:

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 11 lut 2018, 11:35

Karola pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Przeważnie tu poczytuję, ale sprawa Laury..... jestem w szoku :facepalm:
Jak osoba działająca tyle lat w internetach może mieć tak znikomą wiedzę o prawie, nie ogarniam jak może sobie nie zdwać sprawy, że przez takie udostępnianie zdjęć przypadkowych osób może sobie bardziej zaszkodzić. Szczególnie, że niektóre komentarze były paskudne czy nawet nawołujące do pisania do pracodawców tych kobiet.... :mdleje:
Gdyby te panie się zawzięły to mogłyby spokojnie pozwać Laurę szczególnie jeśli jej psychofanki im jakoś groziły w wiadomościech :banghead:

popisowa akcja pani mgr psychologii biznesu, czy jak to szło.
Insta
Blog podróżniczy Cieszyn: Wzgórze Zamkowe
Piekę słodkie Świąteczny tort orzechowo-korzenny

Awatar użytkownika
Adamantium

Postautor: Adamantium » 11 lut 2018, 11:53

Laurka dostała bana, o ironio :D

Awatar użytkownika
amelj

Postautor: amelj » 11 lut 2018, 12:02

Cattivo pisze:zobacz cytowaną wiadomość
ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Panna Naturalna i jej filozofia nienoszenia podkładu
już pominę to co sądzę o ''inwestowaniu'' w Fridge i LushBotanicals i przedstawianiu sprawy jakby istniały albo powyższe marki, albo te perfumeryjne w stylu Lancome, ale ten podkłado fanatyzm szczególnie w kontekście tego ile jest różnych podkładów oraz kładzenia na twarz kryjących pudrów z drogerii jest zabawny :mrgreen:

Przez całe liceum i studia nosiłam makijaż, od czerwca maluję się może raz na miesiąc. Mojej skórze to wisi i powiewa, nie widzę różnic w jej kondycji wcześniej i teraz. IMO dobrze dobrana pielęgnacja pozwala na pozbycie się części lub nawet wszystkich problemów (o ile nie są hormonalne). Oferta podkładów jest w tej chwili tak wielka, że nienoszenie podkładu wyłącznie z tego powodu, że może zniszczyć cerę albo że ma słaby skład, nie ma kompletnie żadnego wytłumaczenia.

Również wnoszę o dodanie akcji Laury do żenad.

:ok: Ja maluję się od gimnazjum :brzydal: (a początki podbierania tuszu miałam już w podstawówce), kremy na zmarszczki wcieram od dobrych 10 lat i póki co żyję i moja skóra ma się dobrze :brzydal:
Tak przy okazji jak widzę te wszystkie make up noŁmakeup i tona korektora, sztuczne rzęsy i puder w ilości kilograma.... :facepalm:
Na kondycję skóry składa się tyle rzeczy... zaczynając już od genów, że nie wiem jak ktoś w ogóle może jeszcze głosić takie bzdury.

Laura do żenad absolutnie :torba:
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc(...)"

Awatar użytkownika
Czocher

Postautor: Czocher » 11 lut 2018, 12:17

Ace_ pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Daphne pisze:zobacz cytowaną wiadomość
6BEA5796-0D81-4BB9-BACA-969DFCCAD2FE.jpeg Cześć, dziewczyny! Już od dawna podczytuje was anonimowo, a dziś stwierdziłam, że muszę się tym podzielić. To komentarz Dorci pod filmikiem makijażowym jednego z niewielu polskich youtuberow urodowych. No po prostu ciary żenady...

też mam ciary
nie mam nic do Dorci , widziałam kilka jej filmików i nie wzbudziła żadnych negatywnych odczuć a tu takie ciary :wtf:

chociaż nie, widziałam jeszcze jeden u Wroobeli jak zazdrości jej pośladków :torba:

no i jakoś nie wyobrażam sobie zeby 3/4 ludzi patrzyło na kogoś dziwnie bo ma pełny makijaż. zdarzało mi się na co dzień chodzić w pełnym makijażu w małym miasteczku gdzie mało kto powyżej trzydziestki takowy wykonuje i chyba nigdy nie zdarzało się nic takiego

raczej kwestia co jest makijażem, a co charakteryzacja :mrgreen:

Maja pszczółka o goleniu twarzy.
z goleniem twarzy trochę jak z kremami ujędrniającymi, antiejdżing i kosmetykami do biustu - ja tam się nie wypowiadam, bo mi się nie chce czytać/słuchać randomowych wywodów na ten temat

samo bycie przeciw akceptuję, ale poziom argumentacji mnie poraził. :brzydal: porównywanie kobiecej skóry do męskiej - mama Mai stosuje kremy, zabiegi i nie wygląda młodziej od taty więc to nie ma sensu, nie róbcie dodatkowych zabiegów urodowych, bo zmienią Wam się priorytety i nie będziecie mogły przestać. a w ogóle to Maja nie wie czy skóra jej się nie przesusza od stosowania kremów przez 15 lat, bo Sebastianowi i bratu sie nie przesusza. No i jak ktoś goli twarz czy tam poświęca na coś więcej czasu niż ona to od razu ma inne priorytety, jest skupiony na wyglądzie.
wieki nie było u niej takiego bełkotu :brzydal:
Jak ja nie lubię takiego uderzania w emocjonalne tony. nie chcesz/nie możesz/nie umiesz nic zrobić ze swoja twarzą żeby wygladała lepiej? dorób do tego ideologie i zasugeruj, że jak ktoś chce, może i umie to nie wzruszają go zdjęcia starszych pań i będzie płakał z powodu zmarszczek, bo wokół tego kręci się jego życie :lol:

:lol:
To raczej dowodzi tego, że to ona ma jakieś niezdrowe podejście do szeroko pojętej pielęgnacji. Bo nie wiem skąd doszła do wniosku, że jeżeli ktoś dba o siebie w ten czy inny sposób (nawet więcej niż przeciętnie) to ma priorytety wywrócone do góry nogami. :facepalm:

tym bardziej jest to zabawne, ze Maja ma sporo vlogow od kosmetyczki czy filmow o kosmetykach

heater pisze:zobacz cytowaną wiadomość
heater pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Laura na fb pod tym postem o hejcie na Marzenę zaczęła w komentarzach wrzucać zdjęcia dziewczyn, które nie popierają jej akcji. Nie wiem, co dokładnie ma na myśli, bo nie śledziłam całej dyskusji, ale pod tymi fotkami reszta daje upust swoim emocjom, pisząc np. "Widać po twarzy, że wiedźma".

:wtf:
hm akcji=szukania ip, zgłaszania itd. ?

Znalazłam komentarz jednej z kobiet, których zdjęcie opublikowała Laura:
"Komentarz tej pani nie byl na miejscu(byl straszny) ale sorry Laura co chcesz wyrazic opublikowaniem tego filmiku? co winne jest Ci to dziecko? zeszlas do poziomu tej pani co napisala ten okropny komentarz...."

Chodzi chyba o to, że Laura wrzuciła na swój facebook film, dodany rzekomo kiedyś przez autorkę tego strasznego hejtu na Marzenę. Na filmie widać jednak tylko małe, bawiące się dziecko. Nie wszystkim spodobała się taka metoda walki z hejtem, bo dziecko nie jest winne niczemu.

Najgorsze, że część osób myśli, że kobieta ze zdjęcia to ta hejterka od Marzeny, więc wypisują teraz na nią różne rzeczy. I w ten sposób hejt rodzi kolejny hejt.

szieeeet, ze tez to przegapiłam >:C

\
Dobrze rozumiem, że Laura upublicznia zdjęcia m.in. tych kobiet, według których udostępnianie twarzy dziecka, które niczemu nie jest winne jest przegięciem?
Kilka jej komentarzy:
"Żadnych wniosków nie wyciągacie koleżanki. To może nauczycie się chronić chociaż swoją prywatność "
"ja upubliczniam twarz dziecka??? ten film jest publiczny od 2016 r. bo Pani miała potrzebę zostać vlogerką... i filmik na telefonie to było za mało...chciała by zobaczył cały świat, to niech zobaczy"
na pytanie, czy wstawione zdjęcie przedstawia wizerunek kobiety od komentarze: "nie, ale Pani nie popiera tej akcji, dlatego ją udostępnimy, ma publiczny profil."
"Panie uważają, że moja wypowiedź jest zbędą i na poziomie Pani od komentarzy dlatego jeśli uważają że w sieci można wszystko, to ja też mogę zdjąć ich zdjęcia z tablicy i sobie tu wkleić, tak wyglądają osoby, które własnie przyzwalają na hejt w sieci, często żony i matki...jest mi wstyd, że tez jestem kobietą..."

Ja naprawde rozumiem, ze ktos sie mogl zdenerwowac tamtym komentarzem, bo byl ponizej jakiegokolwiek poziomu. Ale to co robi teraz Laura... wyglada to jak jakis napad szału, uderza we wszystkich, niewazne czy słusznie i wali na oslep. Masakra, jestem w ostrym szoku.

arachne pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Hadilan pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Początek roku, a ja myślę, że poznaliśmy już zwycięzcę :torba:

Przy czym cisza nocna Basi z zeszłego roku wydaje się słodka i niewinna, to co robi Laura ciężko nazwać inaczej niż "obrzydliwe". Bo co ona piętnuje? Wygląd tych kobiet? Wystawia pod publiczny lincz? Może parę skrinów powinno polecieć do sponsorów :)

Ja mysle, ze kilka powinno poleciec na policje

Awatar użytkownika
arachne

Postautor: arachne » 11 lut 2018, 12:28

Czocher pisze:Ja mysle, ze kilka powinno poleciec na policje

A to też prawda.

A słodziuteńki glam vlogasek z kolejnego eventu na YT :) Oczywiście z równie słodziuteńkimi komentarzami w słodziutkim świecie istniejącym tylko w wyobraźni autorki.

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 11 lut 2018, 12:34

Ciekawi mnie, czy istnieją jakieś badania na temat wpływu długotrwałego, codziennego nagrywania vlogasków na psychikę autora. Serio, niesamowicie jestem ciekawa jak bardzo ryje to beret. Wielu "tfurców" YT pokazuje, że coś mocno z nimi nie tak.
Insta
Blog podróżniczy Cieszyn: Wzgórze Zamkowe
Piekę słodkie Świąteczny tort orzechowo-korzenny

agatnik

Postautor: agatnik » 11 lut 2018, 12:37

ok, fb sióstr glam wrócił więc spóźnialskie mogą nadrobić lekturę

Awatar użytkownika
heater

Postautor: heater » 11 lut 2018, 12:44

Czocher pisze:zobacz cytowaną wiadomość
arachne pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Hadilan pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Początek roku, a ja myślę, że poznaliśmy już zwycięzcę :torba:

Przy czym cisza nocna Basi z zeszłego roku wydaje się słodka i niewinna, to co robi Laura ciężko nazwać inaczej niż "obrzydliwe". Bo co ona piętnuje? Wygląd tych kobiet? Wystawia pod publiczny lincz? Może parę skrinów powinno polecieć do sponsorów :)

Ja mysle, ze kilka powinno poleciec na policje

Na policję to wczoraj miała polecieć Laurka. :policja:
policja.jpg
policja.jpg (175.57 KiB) Przejrzano 1412 razy

Ale najważniejsze, że Danka dumna z postępowania córki :przytul:

Awatar użytkownika
Adamantium

Postautor: Adamantium » 11 lut 2018, 12:48

jestem strasznie zażenowana zachowaniem Laury

Awatar użytkownika
heater

Postautor: heater » 11 lut 2018, 12:52

agatnik pisze:zobacz cytowaną wiadomość
ok, fb sióstr glam wrócił więc spóźnialskie mogą nadrobić lekturę

Ale widzę, że jeden post Laury został usunięty (ten, którego treść częściowo wczoraj tu skopiowałam).

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 11 lut 2018, 13:09

amelj pisze:
Tak przy okazji jak widzę te wszystkie make up noŁmakeup i tona korektora, sztuczne rzęsy i puder w ilości kilograma.... :facepalm:

Parę miesięcy temu, jak się połapałam, że te wszystkie filmiki to właśnie takie mydlenie oczu a nie propagowanie minimalistycznego mejkapu, zaliczyłam wieczór relaksacji z filmikami "łał, jestę taaaka naturalna, akceptuję siebie, oświecenie" łowiąc jak najbardziej natchnione autorki filmików. Tak, skarbie: pół tubki korektora w strefie T i pod oczyma, dwa rodzaje bazy wyrównującej koloryt, dwa rodzaje pudru, brązer i róż, ale wreszcie dojrzałaś do pokazania światu swojej nagiej skóry, booo na liście kosmetyków nie ma podkładu :torba: . Im więcej natchnionej gadki, tym zabawniej.
...but your dad just calls me Anya

technologia w służbie ludzkości

peppa

Postautor: peppa » 11 lut 2018, 14:17

Co to się dzieje na tym GlamFejsie? Kobiety piszą, ze płaczą razem z nimi, rzucają mięsem i wyszywają od upośledzonych. Poziom komentarzy samej Laury sięgnął rynsztoka, ilość wulgaryzmów i agresja w zderzeniu z jej słodko pierdzacym wizerunkiem jest uderzajaca

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

mantide

Postautor: mantide » 11 lut 2018, 14:34

night prowler pisze:zobacz cytowaną wiadomość
amelj pisze:

Parę miesięcy temu, jak się połapałam, że te wszystkie filmiki to właśnie takie mydlenie oczu a nie propagowanie minimalistycznego mejkapu, zaliczyłam wieczór relaksacji z filmikami "łał, jestę taaaka naturalna, akceptuję siebie, oświecenie" łowiąc jak najbardziej natchnione autorki filmików. Tak, skarbie: pół tubki korektora w strefie T i pod oczyma, dwa rodzaje bazy wyrównującej koloryt, dwa rodzaje pudru, brązer i róż, ale wreszcie dojrzałaś do pokazania światu swojej nagiej skóry, booo na liście kosmetyków nie ma podkładu :torba: . Im więcej natchnionej gadki, tym zabawniej.

Natknęłam się na taki filmik na Instagramie. Dziewczyna robi słodki dzióbek do kamery i kiwa paluszkiem na podkład. Po czym nakłada ogromne ilości Shape Tape na całą twarz, robi baking, konturowanie, przykleja sztuczne rzęsy itd. Wiem, że Instagram rządzi się swoimi prawami, ale mimo wszystko trochę parskłam :brzydal:

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Postautor: Kumiho » 11 lut 2018, 14:37

czerwony szlafrok pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Kitulec i operacja piersi. Konkretnie i rzeczowo. Polecam.

Tak jak sposób bycia Kitulca jest dla mnie trochę odpychający tak dość regularnie śledzę jej kanał i doceniam jej podejście do różnych spraw. Bardzo podobał mi się ten filmik, fajnie przedstawiła swoją sytuacje i cieszy mnie, że tak dobrze przez ten zabieg przeszła.
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

Wróć do „Youtube i blogi”