Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Blogi i filmiki urodowe na Youtube, vlogi, wydarzenia i plotki
Awatar użytkownika
Domcia2605

Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Postautor: Domcia2605 » 01 lut 2018, 7:47

Dziewczyny wiecie o co chodzi? To jakaś nowa opcja "dzwoneczka"? Agaty nawet w subach nie mam, pierwszy raz mi się dzisiaj coś takiego pojawiło. Do tej pory jedynie informował o nowych filmach.
Załączniki
polecane.png
polecane.png (95.01 KiB) Przejrzano 1591 razy
Ostatnio zmieniony 01 lut 2018, 7:47 przez Domcia2605, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
lordviader
Ranga alternatywna: mroczny imperator

Postautor: lordviader » 01 lut 2018, 8:41

Domcia2605 pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Dziewczyny wiecie o co chodzi? To jakaś nowa opcja "dzwoneczka"? Agaty nawet w subach nie mam, pierwszy raz mi się dzisiaj coś takiego pojawiło. Do tej pory jedynie informował o nowych filmach.

Też mi się pojawiają powiadomienia z kanałów których nie subuję. Ale zazwyczaj z tych, które oglądam w miarę regularnie albo podejrzałam kilka filmików :)

Awatar użytkownika
bunia

Postautor: bunia » 01 lut 2018, 10:04

U Olfy filmik o perfumach, szok :mrgreen:

Awatar użytkownika
Reiss

Postautor: Reiss » 01 lut 2018, 10:13

bunia pisze:U Olfy filmik o perfumach, szok :mrgreen:

Po tym wszystkim co mówi, chyba i tak nie jestem w stanie jej słuchać, nawet o perfumach...
A na początku ją oglądałam

Awatar użytkownika
bunia

Postautor: bunia » 01 lut 2018, 10:27

Reiss pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Po tym wszystkim co mówi, chyba i tak nie jestem w stanie jej słuchać, nawet o perfumach...

Ja chętnie oglądam jej filmy o perfumach, lubię ten temat. Oczywiście Olfa przeprowadza głosowanie, kto jest za takimi filmami, bo nie wie, czy nagrywać więcej :pazurki:

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 01 lut 2018, 10:37

bunia pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Reiss pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Ja chętnie oglądam jej filmy o perfumach, lubię ten temat. Oczywiście Olfa przeprowadza głosowanie, kto jest za takimi filmami, bo nie wie, czy nagrywać więcej :pazurki:

To prawda, takie krótkie filmiki o konkretnym zapachu mają sens i są przyjemne w odbiorze. Oglądałabym (zwłaszcza, że sama o perfumach nie mam pojęcia i używam 3 zapachów na krzyż).
Insta
Blog podróżniczy Żywiec: Park i Pałac Habsburgów
Piekę słodkie Tort różano-czekoladowy

RubyWoo

Postautor: RubyWoo » 01 lut 2018, 11:07

Gdy Olfaktoria mówi o perfumach jest jeszcze do wytrzymania, ale generalnie po tym wszystkim budzi we mnie odruch "pomijam, idę dalej".
Natomiast co do perfum i ich opisów, najbardziej lubię przeszukiwać w tym celu blog https://www.nezdeluxe.pl Marcina Budzyka-Wermińskiego, za dużą wiedzę, rzetelność w opisach i raczej wyważony ton w recenzjach. Pisze o zapachach bez bełkotliwych uniesień, ale dość obrazowo. Na pewno dużą rolę gra tu jego wykształcenie. Youtuberem jest raczej raczkującym, nieco zestresowanym i spiętym, ale za blog go uwielbiam. Dlatego YT wybaczam, bo nie każdy musi być gwiazdą kamery, zresztą widać, że ma zupełnie gdzie indziej przesunięty punkt ciężkości w swojej działalności zawodowej. No, właściwie to całkiem odwrotnie w porównaniu do Olfaktorii :>

Awatar użytkownika
nietopesz

Postautor: nietopesz » 01 lut 2018, 11:14

Mnie nawet perfumy nie skuszą, żeby odpalić jakikolwiek jej film. Podziwiam. :P :brzydal:
Mijaj zdrów otwarte okna

Awatar użytkownika
RosaPuff

Postautor: RosaPuff » 01 lut 2018, 11:27

nietopesz pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Mnie nawet perfumy nie skuszą, żeby odpalić jakikolwiek jej film. Podziwiam. :P :brzydal:

Ja pierwszy raz w życiu mam coś takiego, że nie włączę nic od niej, bo nie chcę aby na moich wyświetleniach zarobiła nawet 50 groszy. Nie powiem- czasem kusi aby posłuchać znów tych farmazonów ale mam inne guilty pleasures. Nie zawsze godne pochwały ale to zupełnie inna kategoria stosunku do danego człowieka.

Awatar użytkownika
Wrakczasu

Postautor: Wrakczasu » 01 lut 2018, 11:53

Dzień dobry, dzień dobry. Przybywam żeby polecić Wam jeden kanał, który wyskoczył mi w proponowanych i jest super. Jest to kanał o parze Polsko-Japońskiej, nagrywają dużo bardzo przyjemnych vlogów i nie tylko. Mi najbardziej spodobał się filmik z wigilii spędzonej w Polsce. :)
Aiko&Emil

Awatar użytkownika
azalyn

Postautor: azalyn » 01 lut 2018, 12:06

Wrakczasu pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Dzień dobry, dzień dobry. Przybywam żeby polecić Wam jeden kanał, który wyskoczył mi w proponowanych i jest super. Jest to kanał o parze Polsko-Japońskiej, nagrywają dużo bardzo przyjemnych vlogów i nie tylko. Mi najbardziej spodobał się filmik z wigilii spędzonej w Polsce. :)
Aiko&Emil

toż to ten sam Emil co pracuje u Gonciarza i ma kanał o Korei Północnej :)

Awatar użytkownika
Wrakczasu

Postautor: Wrakczasu » 01 lut 2018, 12:10

azalyn pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Wrakczasu pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Aiko&Emil

toż to ten sam Emil co pracuje u Gonciarza i ma kanał o Korei Północnej :)

o lel, nie wiedziałam :D ale to dlatego, że jakoś nie lubię Gonciarza :torba:

woooaaah 700 post :D
Ostatnio zmieniony 01 lut 2018, 12:10 przez Wrakczasu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Postautor: Kumiho » 01 lut 2018, 13:12

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość

A ShoeLove znowu błądzi w analizie jak we mgle. Opowiada o blondynkach o ciepłym, letnim typie urody :facepalm: i radzi im co ubrać. Pod poprzednim filmem, kiedy skomentowałam jej, że nie zawsze chłodna pomadka to dobry wybór odpowiedziała, żebym popatrzyła na Maxineczke, że to przecież mega ciepły typ urody, a tak fantastycznie wygląda w chłodnych pomadkach :cojest:

Dla mnie ShoeLove od dawna błądzi nie tylko w analizie alei w tematach, które teoretycznie stanowią fokus jej kanału (no i jakiś źle mi się słucha kogos, kto z taką pasją mówi o butach a rzeczownika but często nie umie poprawnie odmienić :torba:)
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
Kumiho

Postautor: Kumiho » 01 lut 2018, 15:14

Tak w temacie ostatniej dyskusji o długich lecz smętnych włosach Sylwii Scent Stylist i sensu zapuszczania włosów, które wyglądają niezbyt estetycznie:

Jak pisać NA SZARO?

Lucy Camden

Postautor: Lucy Camden » 01 lut 2018, 15:18

Kumiho pisze:zobacz cytowaną wiadomość

A ShoeLove znowu błądzi w analizie jak we mgle. Opowiada o blondynkach o ciepłym, letnim typie urody :facepalm: i radzi im co ubrać. Pod poprzednim filmem, kiedy skomentowałam jej, że nie zawsze chłodna pomadka to dobry wybór odpowiedziała, żebym popatrzyła na Maxineczke, że to przecież mega ciepły typ urody, a tak fantastycznie wygląda w chłodnych pomadkach :cojest:

Dla mnie ShoeLove od dawna błądzi nie tylko w analizie alei w tematach, które teoretycznie stanowią fokus jej kanału (no i jakiś źle mi się słucha kogos, kto z taką pasją mówi o butach a rzeczownika but często nie umie poprawnie odmienić :torba:)

Chyba mam kiepską wyobraznie, jak można zle odmienić ' but' ?

Awatar użytkownika
Wrakczasu

Postautor: Wrakczasu » 01 lut 2018, 15:26

Julia Kobus dalej pracuje tam gdzie pracowała, przedłużyli jej kontrakt. Całą sytuacje wytłumaczyła tym, że najprawdopodobniej źle ich zrozumiała. No nie wiem, moim zdaniem to jest trochę.. robienie dramy na zapas-w sensie ten poprzedni film, że nie będzie miała dalszej umowy mimo tego, że wcale nie było to pewne.

Awatar użytkownika
Kumiho

Postautor: Kumiho » 01 lut 2018, 15:33

Lucy Camden pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Kumiho pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Chyba mam kiepską wyobraznie, jak można zle odmienić ' but' ?

Używając formy dopełniacza zamiast biernika :torba:

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
bunia

Postautor: bunia » 01 lut 2018, 15:40

Ulubieńcy u nieesi25:

Awatar użytkownika
dredkot

Postautor: dredkot » 01 lut 2018, 16:49

https://youtu.be/2QjFlCvED-s

Adrianna Grotkowka z testem z golden rose.

Kurcze i mam mieszane uczucia. Do tej pory uważałam ją za rzetelną recenzentkę ale jakoś za dużo pochwał w tym filmiku. A już zachwalanie tego tinta do ust który zrobił jej tak paskudne prześwity? No jestem na nie :torba:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
gałganica

Postautor: gałganica » 01 lut 2018, 16:51

czy tylko mnie bawi to, ze olfa zawsze nagrywa na tle piekarnika? :D

Wróć do „Youtube i blogi”