Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Blogi i filmiki urodowe na Youtube, vlogi, wydarzenia i plotki
Awatar użytkownika
mandalina

Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Postautor: mandalina » 30 sty 2018, 16:20

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Hania powiedziała na Instatory, że Glamshop poszerza ofertę o srebrną i pozłacaną biżuterię, ma wejść jakoś w tym tygodniu do sklepu. Trochę mnie tym zdziwiła, no ale też jestem ciekawa co to będzie i w jakich cenach.

Nie podoba mi się ten pomysł. Nie ma to nic wspólnego z tym, co jest do tej pory, a takie posunięcie przywodzi mi na myśl, że zaraz będą jakieś kalendarze, organizery i tego typu rzeczy, jak u Karoliny Stylizacje. Mam nadzieję, że nie zrobi ze sklepu bazaru.

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 30 sty 2018, 16:25

mandalina pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Hania powiedziała na Instatory, że Glamshop poszerza ofertę o srebrną i pozłacaną biżuterię, ma wejść jakoś w tym tygodniu do sklepu. Trochę mnie tym zdziwiła, no ale też jestem ciekawa co to będzie i w jakich cenach.

Nie podoba mi się ten pomysł. Nie ma to nic wspólnego z tym, co jest do tej pory, a takie posunięcie przywodzi mi na myśl, że zaraz będą jakieś kalendarze, organizery i tego typu rzeczy, jak u Karoliny Stylizacje. Mam nadzieję, że nie zrobi ze sklepu bazaru.
faktycznie kontrowersyjny pomysł

no i Hania ma specyficzny gust, więc obstawiam stylistykę ''jak z chińskich stronek'' :mrgreen:

Marina3

Postautor: Marina3 » 30 sty 2018, 16:27

Dziewczyny, a oglada ktoras z was PannaNaturalna91? Ja ja lubie, ale uzywa tylu kosmetykow, ze zastanawiam sie, czy jest wiarygodna... Tzn ile z nich jest sponsorowanych, a ile polecanych szczerze

Awatar użytkownika
mandalina

Postautor: mandalina » 30 sty 2018, 16:27

ktrzn pisze:faktycznie kontrowersyjny pomysł

no i Hania ma specyficzny gust, więc obstawiam stylistykę ''jak z chińskich stronek'' :mrgreen:

nie chciałam już tego pisać :brzydal:

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 30 sty 2018, 16:32

Marina3 pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Dziewczyny, a oglada ktoras z was PannaNaturalna91? Ja ja lubie, ale uzywa tylu kosmetykow, ze zastanawiam sie, czy jest wiarygodna... Tzn ile z nich jest sponsorowanych, a ile polecanych szczerze

nie wydaje mi się. powiem inaczej - ja mam więcej kosmetyków a sponsoruję siebie sama ew. dary losu pochodzą od bliskich i koleżanek :mrgreen:

co do samego kanału. baaardzo lubię jej sposób bycia i miło mi się ją ogląda. co do poleceń to czasami nie mój klimat i zachwala marki których nie trawię. ale różnica zdań mi nie wadzi. ostatnio ją zasubskrybowałam, mimo że subskrybuję obecnie tylko kilka polskich kanałów urodowych. czarszka rozczarowała mnie Piggypeg, Klaudia Skroką :mrgreen:

Marina3

Postautor: Marina3 » 30 sty 2018, 17:28

ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość

nie wydaje mi się. powiem inaczej - ja mam więcej kosmetyków a sponsoruję siebie sama ew. dary losu pochodzą od bliskich i koleżanek :mrgreen:

co do samego kanału. baaardzo lubię jej sposób bycia i miło mi się ją ogląda. co do poleceń to czasami nie mój klimat i zachwala marki których nie trawię. ale różnica zdań mi nie wadzi. ostatnio ją zasubskrybowałam, mimo że subskrybuję obecnie tylko kilka polskich kanałów urodowych. czarszka rozczarowała mnie Piggypeg, Klaudia Skroką :mrgreen:

dzięki za odpowiedź :roza: ja kosmetyków mam i stosuję znacznie mniej stąd te obawy. A Justynę też lubię, fajnie mi się ją ogląda, poza tym to ładna, zadbana dziewczyna. mogę dopytać jakich marek nie trawisz?

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 30 sty 2018, 17:32

Marina3 pisze:
dzięki za odpowiedź :roza: ja kosmetyków mam i stosuję znacznie mniej stąd te obawy. A Justynę też lubię, fajnie mi się ją ogląda, poza tym to ładna, zadbana dziewczyna. mogę dopytać jakich marek nie trawisz?

nie pamiętam którymi zachwyca się konkretnie Justyna, ale pisząc to mialam na myśli głównie Fridge, Kiehls, Resibo, Organique , Clochee
pewnie coś pominęłam

Awatar użytkownika
bunia

Postautor: bunia » 30 sty 2018, 17:48

Według mnie, używanie dużej liczby kosmetyków nie jest wyznacznikiem wiarygodności. Wiele osób odeszło już od tego, żeby stosować jeden krem do upadłego i dopiero zaczynać następny; sama mam pierdyliard kosmetyków i sponsoruje je mój portfel :D Justyna jest dla mnie średnio sympatyczna, ale oglądam wiele z jej filmików, bo pokazuje kosmetyki, które trafiają w moje zainteresowania. W przypadku niektórych (kosmetyków) odnoszę wrażenie, że gdyby ich nie dostała, a sama kupiła, to by tak nie chwaliła.

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 30 sty 2018, 17:54

bunia pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Według mnie, używanie dużej liczby kosmetyków nie jest wyznacznikiem wiarygodności. Wiele osób odeszło już od tego, żeby stosować jeden krem do upadłego i dopiero zaczynać następny; sama mam pierdyliard kosmetyków i sponsoruje je mój portfel :D Justyna jest dla mnie średnio sympatyczna, ale oglądam wiele z jej filmików, bo pokazuje kosmetyki, które trafiają w moje zainteresowania. W przypadku niektórych (kosmetyków) odnoszę wrażenie, że gdyby ich nie dostała, a sama kupiła, to by tak nie chwaliła.

Ja jestem takim dinozaurem :mrgreen: Nadmiar mnie przytłacza. Kupuję następny krem/żel/tusz/cokolwiek dopiero, kiedy widzę, że dotychczasowy się kończy.
Insta
Blog podróżniczy Wilno: Ostra Brama i bazylika archikatedralna
Piekę słodkie Puszyste ciasto z owocami leśnymi

Perse

Postautor: Perse » 30 sty 2018, 18:07

Ja jestem takim dinozaurem :mrgreen: Nadmiar mnie przytłacza. Kupuję następny krem/żel/tusz/cokolwiek dopiero, kiedy widzę, że dotychczasowy się kończy.

Ja najczęściej też, chyba, że jest jakaś mega okazja (zwykle dotyczy żeli pod prysznic). A tak to nawet nie mam miejsca, żeby trzymać po 3 kremy do każdej części ciała.

Awatar użytkownika
pazza

Postautor: pazza » 30 sty 2018, 18:18

clementine pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Perse pisze:zobacz cytowaną wiadomość
U Weroniki Z. pod tym zdjęciem wymiana zdań o tym, że jej blog/insta straciły na unikatowości. Weronika wdała się w dyskusję, ale chyba trochę niepotrzebnie za bardzo wzięła sobie te opinie do siebie ("takie komentarze są dołujące, chyba chcecie dobić człowieka"). Choć przyznam, że dla mnie jej insta jest od dawna już tylko do oglądania. Jeszcze kiedyś wrzucała jakieś ciekawsze lektury, coś, na czym się można było zatrzymać, teraz tylko ładne obrazki
https://www.instagram.com/p/BedsCXil2oh/?hl=pl&taken-by=weronikazalazinska

Nie wiem, czy kojarzycie Adamant Wanderer (tę laskę, co chyba rozpoczęła dyskusję pod postem Weroniki) - ona zaczynała jakoś w czasach Maffashion na Stylowo, czyli dobrych kilka lat temu, chyba 2007-2008.
Co ciekawe wszystkie dziewczyny, które bardzo udzielały się w tych czasach na stylowo porobiły "kariery" - Maffashion, tą szczupła blondynką od książki o modzie ;), Pani Ekscelencja itd. A Adamant Wanderer w pewnym momencie poszła w podróże, zamiast w modę. Trochę mnie zdziwił taki komentarz z jej strony, zawsze wydawała mi się osobą, która powstrzymałaby się od takiej opinii, ale cóż - śledzę Weronikę od dawien dawna i coś w tym jest :)

Ula chyba ostatnio przegląda listę swoich obserwowanych, bo ostatnio trafiło na Jessicę ;)

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 30 sty 2018, 18:20

wyznacznikiem może i nie jest ale zależy ile jest to dużo. tyle ile u np. u Magdaleny Lach w kontekście recenzowania i ulubieńców jest już lekko śmieszne. ale to już też trochę kwestia pozostałych czynników - tego że wszystko cudowne i chroni ją przed wolnymi rodnikami

SALIX pisze:

jakim dinozaurem, z obozu minimalistow po prostu :pazurki: ja sobie nie umiem wyobrazić jak coś czego używam i co mnie cieszy miałoby mnie przytłaczać. no może jakbym miała mniejszą przestrzeń. za to jestem w stanie sobie wyobrazić po prostu nie potrzebować zbyt wiele. mam tak z ubraniami. trochę sukienek, ze dwa żakiety, kilka bluzek, ze dwie spódnice mi wystarcza. ale jakbym miała być przytłoczona rzeczami to sobie tego nie wyobrażam.

Awatar użytkownika
bunia

Postautor: bunia » 30 sty 2018, 19:08

A propos tego, o czym rozmawiamy: przypomniało mi się o Magdzie z kanału SkinTherapy22, ona zawsze stosowała 100 kosmetyków naraz :D Dawno nie oglądałam jej filmów, kiedyś była moim guilty pleasure, ale przestałam nadążać za tym, co pokazuje.

Awatar użytkownika
bunia

Postautor: bunia » 30 sty 2018, 19:09

Ulubieńcy stycznia i zimy u organicznej:

Awatar użytkownika
bunia

Postautor: bunia » 30 sty 2018, 19:10

ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość

wyznacznikiem może i nie jest ale zależy ile jest to dużo. tyle ile u np. u Magdaleny Lach w kontekście recenzowania i ulubieńców jest już lekko śmieszne. ale to już też trochę kwestia pozostałych czynników - tego że wszystko cudowne i chroni ją przed wolnymi rodnikami

Przygotuj się na te wszystkie gadki o tym, jak kremy chronią przed miejskim stresem, zanieczyszczeniami i wchłaniają metale cięzkie, teraz rodzi się moda na takie produkty.

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 30 sty 2018, 19:32

Hania z podkładem

Insta
Blog podróżniczy Wilno: Ostra Brama i bazylika archikatedralna
Piekę słodkie Puszyste ciasto z owocami leśnymi

Babyblue

Postautor: Babyblue » 30 sty 2018, 20:23

U Laury O. cisza, być może mówiła coś na instastory o przerwie w nagrywaniu?
Szusz mówi w jednym filmie, że nie kupuje ciuchów bo ogranicza garderobę (i wtrąca, że i tak nic w sklepach nie ma) a dwa filmy dalej haul sukienkowy, oj cała Szuszka :)

multos

Postautor: multos » 30 sty 2018, 20:57

cześć, czy znalazłby się ktoś chętny aby odwiedzić mój raczkujący kanał książkowy?
Moje założenie było, aby nagrywac filmiki o książakach bez cięć, takie luźne pogaduchy jak z koleżanką przy kawie. Jednak nie wiem, czy tego nie zmienie, bo czasami człowiek się niesamowicie plącze, a później okazuje się, że sporo wypadło z głowy przy nagrywaniu :D
nowy filmik jest o książce opowiadającej historię zaginionej wyprawy polarnej.
a tak ogólnie to czytam najczęściej klasykę i literaturę współczesną. staram się więcej czytać literatury nonfiction, fantasy i młodzieżówek. dzięki z góry za odwiedzenie.
https://youtu.be/2uqLfS6kR8E

Awatar użytkownika
Czocher

Postautor: Czocher » 30 sty 2018, 21:30

Ktos (ktrzn?) wstawial tu miniaturę No to jestem udającą że ma sciete włosy (fajnie wyglądała).
Poczułam się tym tak zainspirowana, że ścięłam w koncu włosy :D

Awatar użytkownika
Czocher

Postautor: Czocher » 30 sty 2018, 21:34

multos pisze:zobacz cytowaną wiadomość
cześć, czy znalazłby się ktoś chętny aby odwiedzić mój raczkujący kanał książkowy?
Moje założenie było, aby nagrywac filmiki o książakach bez cięć, takie luźne pogaduchy jak z koleżanką przy kawie. Jednak nie wiem, czy tego nie zmienie, bo czasami człowiek się niesamowicie plącze, a później okazuje się, że sporo wypadło z głowy przy nagrywaniu :D
nowy filmik jest o książce opowiadającej historię zaginionej wyprawy polarnej.
a tak ogólnie to czytam najczęściej klasykę i literaturę współczesną. staram się więcej czytać literatury nonfiction, fantasy i młodzieżówek. dzięki z góry za odwiedzenie.
https://youtu.be/2uqLfS6kR8E

Troche mi przeszkadza sposób w jaki patrzysz w kamerę, ale to moja osobista preferencja. Mysle, ze ciecia by się w sumie przydały. Moze nie duzo, ale w momentach jak zmieniasz temat na przykład.
Duzo bardziej podoba mi się twoj bookhaul.
Zasubuje z chęcią i czekam na więcej, fajnie znaleźć kogoś kto nie opiera się głównie na kryminałach, których ja osobiście nie trawię :D

Wróć do „Youtube i blogi”