Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Blogi i filmiki urodowe na Youtube, vlogi, wydarzenia i plotki
Awatar użytkownika
ktrzn

Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Postautor: ktrzn » 29 sty 2018, 19:17

omg Miszmaszowa i 4 typy kobiet których facet nie lubi
mamuśka, kumpel, zapowiada się nieźle :lol:

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 29 sty 2018, 19:53

ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość

jakie Bravo Girl, aż mnie zatkało :hahaha: uwielbiam te generalizacje: żaden facet/każdy facet/zawsze/nigdy. :mdleje:
Insta
Blog podróżniczy Wilno: Ostra Brama i bazylika archikatedralna
Piekę słodkie Czekoladowe ciasto buraczane

marsidarsi

Postautor: marsidarsi » 29 sty 2018, 19:57

Dziewczyny, jak nazywa się Instagram Madzika? Szukałam w goglach madzik lifestyle, ale nie znalazłam.

ajah

Postautor: ajah » 29 sty 2018, 19:58

Miszmaszowa nie zawiodła :brzydal:

OLa Szejnoga i Dlaczego nie jeżdże samochodem :)

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 29 sty 2018, 20:01

marsidarsi pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Dziewczyny, jak nazywa się Instagram Madzika? Szukałam w goglach madzik lifestyle, ale nie znalazłam.

szalone_zycie_madzika :mrgreen:
Insta

Awatar użytkownika
Czocher

Postautor: Czocher » 29 sty 2018, 20:13

Kumiho pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Nieurodowo ale akurat dzisiaj mam fazę na filmiki tego faceta :D

omg, to najwspanialsze co dzisiaj obejrzałam <3

BTW Fun Fact z życia Czochera: "Moonlight Sonata" mi się zawsze będzie kojarzyc z katastrofą smoleńską, bo jak się to wydarzyło to ja byłam w szale tej piosenki i miałam ją w pokoju zapętloną na głośnikach od trzech dni 24/7 :")

RubyWoo

Postautor: RubyWoo » 29 sty 2018, 20:46

Czocher pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Kumiho pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Nieurodowo ale akurat dzisiaj mam fazę na filmiki tego faceta :D

omg, to najwspanialsze co dzisiaj obejrzałam <3

BTW Fun Fact z życia Czochera: "Moonlight Sonata" mi się zawsze będzie kojarzyc z katastrofą smoleńską, bo jak się to wydarzyło to ja byłam w szale tej piosenki i miałam ją w pokoju zapętloną na głośnikach od trzech dni 24/7 :")

świetny kanał :serce: właśnie robię sobie przegląd jego filmów, inteligentny i zabawny, poza wszystkim podoba mi się jeszcze to, że mruga oczami raz na minutę :lol: no jest nowa miłość :love:

Awatar użytkownika
clementine

Postautor: clementine » 29 sty 2018, 21:08

Perse pisze:zobacz cytowaną wiadomość
U Weroniki Z. pod tym zdjęciem wymiana zdań o tym, że jej blog/insta straciły na unikatowości. Weronika wdała się w dyskusję, ale chyba trochę niepotrzebnie za bardzo wzięła sobie te opinie do siebie ("takie komentarze są dołujące, chyba chcecie dobić człowieka"). Choć przyznam, że dla mnie jej insta jest od dawna już tylko do oglądania. Jeszcze kiedyś wrzucała jakieś ciekawsze lektury, coś, na czym się można było zatrzymać, teraz tylko ładne obrazki
https://www.instagram.com/p/BedsCXil2oh/?hl=pl&taken-by=weronikazalazinska

Nie wiem, czy kojarzycie Adamant Wanderer (tę laskę, co chyba rozpoczęła dyskusję pod postem Weroniki) - ona zaczynała jakoś w czasach Maffashion na Stylowo, czyli dobrych kilka lat temu, chyba 2007-2008.
Co ciekawe wszystkie dziewczyny, które bardzo udzielały się w tych czasach na stylowo porobiły "kariery" - Maffashion, tą szczupła blondynką od książki o modzie ;), Pani Ekscelencja itd. A Adamant Wanderer w pewnym momencie poszła w podróże, zamiast w modę. Trochę mnie zdziwił taki komentarz z jej strony, zawsze wydawała mi się osobą, która powstrzymałaby się od takiej opinii, ale cóż - śledzę Weronikę od dawien dawna i coś w tym jest :)

Maddzia007

Postautor: Maddzia007 » 29 sty 2018, 21:43

clementine pisze:zobacz cytowaną wiadomość
U Weroniki Z. pod tym zdjęciem wymiana zdań o tym, że jej blog/insta straciły na unikatowości. Weronika wdała się w dyskusję, ale chyba trochę niepotrzebnie za bardzo wzięła sobie te opinie do siebie ("takie komentarze są dołujące, chyba chcecie dobić człowieka"). Choć przyznam, że dla mnie jej insta jest od dawna już tylko do oglądania. Jeszcze kiedyś wrzucała jakieś ciekawsze lektury, coś, na czym się można było zatrzymać, teraz tylko ładne obrazki
https://www.instagram.com/p/BedsCXil2oh/?hl=pl&taken-by=weronikazalazinska

Nie wiem, czy kojarzycie Adamant Wanderer (tę laskę, co chyba rozpoczęła dyskusję pod postem Weroniki) - ona zaczynała jakoś w czasach Maffashion na Stylowo, czyli dobrych kilka lat temu, chyba 2007-2008.
Co ciekawe wszystkie dziewczyny, które bardzo udzielały się w tych czasach na stylowo porobiły "kariery" - Maffashion, tą szczupła blondynką od książki o modzie ;), Pani Ekscelencja itd. A Adamant Wanderer w pewnym momencie poszła w podróże, zamiast w modę. Trochę mnie zdziwił taki komentarz z jej strony, zawsze wydawała mi się osobą, która powstrzymałaby się od takiej opinii, ale cóż - śledzę Weronikę od dawien dawna i coś w tym jest :)

A o co właściwie poszło? Ślędzę Adamant wanderer od samego początku, za czasów jej samotnych podróży wręcz ją uwielbiałam, ostatnio jakoś mniej, ale nie widzę jej komentarza tylko dopiero odpowiedź Weroniki. O co miała pretensje?

Perse

Postautor: Perse » 29 sty 2018, 21:54

Mniej więcej o to, że z Filipin Wera wrzuca same zdjęcia w bikini i kiedyś jej blog był bardziej unikatowy. Przy czym to, że bikini to nie jest zarzut, tylko że teraz jest już jak milion innych kont na insta. Ja się trochę z tym zgadzam.

Czocher, a mnie Moonlight Sonata kojarzy wyłącznie z tym:
https://www.youtube.com/watch?v=frjDqRGQO3A
Jak tylko słyszę te dźwięki, od razu mam przed oczami ten występ. A ten łyżwiarz na długo zdefiniował mój ideał faceta :)

Lucy Camden

Postautor: Lucy Camden » 29 sty 2018, 22:20

Mniej więcej o to, że z Filipin Wera wrzuca same zdjęcia w bikini i kiedyś jej blog był bardziej unikatowy. Przy czym to, że bikini to nie jest zarzut, tylko że teraz jest już jak milion innych kont na insta. Ja się trochę z tym zgadzam.

Jak tylko słyszę te dźwięki, od razu mam przed oczami ten występ. A ten łyżwiarz na długo zdefiniował mój ideał faceta :)

Cycki jej urosły to sie chwali, kiedys nie miała i nie było zdjeć w bikini.

Awatar użytkownika
IlonaLulu

Postautor: IlonaLulu » 29 sty 2018, 23:00

Witam wieczorem. Jeśli któś się zastanawiał gdzie się podziali Majewscy, to ruszyli na Warmię i Mazury :) Mieli dzisiaj poważną stłuczkę w Olsztynie.
http://olsztyn.wm.pl/491740,Znani-celebryci-Deynn-i-Majewski-mieli-powazna-stluczke-w-samym-centrum-Olsztyna.html#axzz55c5BGYgd

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Awatar użytkownika
Adamantium

Postautor: Adamantium » 29 sty 2018, 23:03

Lucy Camden pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Cycki jej urosły to sie chwali, kiedys nie miała i nie było zdjeć w bikini.

a propos cyckow, wtf? tzn tu bardziej o sukienke mi chodzi

Obrazek

Awatar użytkownika
Veritaserum

Postautor: Veritaserum » 30 sty 2018, 11:24

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość

jakie Bravo Girl, aż mnie zatkało :hahaha: uwielbiam te generalizacje: żaden facet/każdy facet/zawsze/nigdy. :mdleje:

Chciałam obejrzeć, bo miałam ochotę na jakieś ciary żenady, ale 26 minut :facepalm: , podziękuję :brzydal: :torba: .

Jak widzę tego typu filmy to zaraz mi się przypomina Gargamel i Kobiety vs Ludzie :brzydal:

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 30 sty 2018, 11:32

jedni nie rozumieją czerwonych powiek, a ja hodowania włosow byle były jak najdłuższe
a takich przypadkow to już na maksa nie ogarniam. Scent stylist wrzuciła miksturę na porost. poklikałam po jej filmikach. tutaj pokazuje wlosy. no nie ogarniam. przecież jakby ścieła zniszczone końce zostałyby jej wciąż długie włosy :wtf:

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 30 sty 2018, 14:19

Hania powiedziała na Instatory, że Glamshop poszerza ofertę o srebrną i pozłacaną biżuterię, ma wejść jakoś w tym tygodniu do sklepu. Trochę mnie tym zdziwiła, no ale też jestem ciekawa co to będzie i w jakich cenach.
Insta

ajah

Re: RE: Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Postautor: ajah » 30 sty 2018, 14:51

Veritaserum pisze:
SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość
mamuśka, kumpel, zapowiada się nieźle

Chciałam obejrzeć, bo miałam ochotę na jakieś ciary żenady, ale 26 minut :facepalm: , podziękuję :brzydal: :torba: .

Jak widzę tego typu filmy to zaraz mi się przypomina Gargamel i Kobiety vs Ludzie :brzydal:
długie, bo miszmaszowa się wczula i odgrywała scenki rodzajowe

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Awatar użytkownika
Ace_

Postautor: Ace_ » 30 sty 2018, 15:19

Boże, te scenki... :torba:

mantide

Postautor: mantide » 30 sty 2018, 15:25

Ace_ pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Boże, te scenki... :torba:

Obejrzałam to wcześniej, więc może mnie pamięć myli, ale wydaje mi się, że w pewnym momencie powiedziała, że spodobało jej się takie odgrywanie :D Czekam na więcej :P

Awatar użytkownika
bunia

Postautor: bunia » 30 sty 2018, 15:31

jedni nie rozumieją czerwonych powiek, a ja hodowania włosow byle były jak najdłuższe
a takich przypadkow to już na maksa nie ogarniam. Scent stylist wrzuciła miksturę na porost. poklikałam po jej filmikach. tutaj pokazuje wlosy. no nie ogarniam. przecież jakby ścieła zniszczone końce zostałyby jej wciąż długie włosy :wtf:

Ale bym cięła :saw: Też nie bardzo to rozumiem, ale wydaje mi się, że dla niektórych stwierdzenie "ale masz długie włosy" to z miejsca komplement (że długie = ładne).

Wróć do „Youtube i blogi”