Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Blogi i filmiki urodowe na Youtube, vlogi, wydarzenia i plotki
Awatar użytkownika
lordviader
Ranga alternatywna: mroczny imperator

Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Postautor: lordviader » 21 sty 2018, 17:25

Veritaserum pisze:zobacz cytowaną wiadomość
smerffie pisze:zobacz cytowaną wiadomość
arachne pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Przecież to jakiś koszmar, mała nie ma dostępu do leków, do edukacji ("domowa" przez Agę, której umiejętność wyboru źródeł jest co najmniej wątpliwa), będzie karmiona wierzeniami matki, bez kontaktu ze światem zewnętrznym. Pozwalanie na to, żeby mała cierpiała w imię samozwalczania choroby, JEZU... Czym to się różni od sekty?
Szkoda mi Agi, bo wiem (w sensie sama powiedziała o tym w filmiku), na co choruje i też bym pewnie świrowała trochę na jej miejscu w kwestiach zdrowotnych, ale to się może skończyć tragedią. Zastanawia mnie w tym wszystkim, gdzie jest ojciec małej.

Ojciec z tego co kojarzę filmów też jest frutarianem (?), więc pewnie wyznaje te same zasady....
Nie będę w stanie obejrzeć tego filmu. YT podpowiada mi jeden z ostatnich 'weganizm czy to mądre' - też się boje odpalić, bo wiem, że na pewno ten styl zywienia jest wychwalany i jedyny sluszny...

Aga mówiła (lub pisała), że to właśnie Nate gdzieś trafił na dietę fruitariańską i to on był pomysłodawcą żeby na ten sposób żywienia przejśc. Także obawiam się, że ojciec dziecka w pełni wspiera te pomysły.

I ona byla niezbyt zadowolona z tego, że jej mąż chce żeby zaczęła również stosować tą dietę. Jak oglądałam ten filmik Agi to się zastanawiałam czy ona sobie jaja robi czy co? Mam wrażenie, że mała jak zachłyśnie się świtem przez to ED i niejaką separację od grupy rówieśników to będzie źle. Z resztą nie rozumiem dlaczego Aga przenosi swoją szkolną traumę na April zamiast pozwolić jej samej zadecydować. Alicja (nie wiem jak piszę się to imię po anglińsku) poszła na rok do szkoły po czym sama "zrezygnowała" bo jej się nie podobało.

Awatar użytkownika
smerffie

Postautor: smerffie » 21 sty 2018, 17:32

lordviader pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Ojciec z tego co kojarzę filmów też jest frutarianem (?), więc pewnie wyznaje te same zasady....
Nie będę w stanie obejrzeć tego filmu. YT podpowiada mi jeden z ostatnich 'weganizm czy to mądre' - też się boje odpalić, bo wiem, że na pewno ten styl zywienia jest wychwalany i jedyny sluszny...

Aga mówiła (lub pisała), że to właśnie Nate gdzieś trafił na dietę fruitariańską i to on był pomysłodawcą żeby na ten sposób żywienia przejśc. Także obawiam się, że ojciec dziecka w pełni wspiera te pomysły.

I ona byla niezbyt zadowolona z tego, że jej mąż chce żeby zaczęła również stosować tą dietę. Jak oglądałam ten filmik Agi to się zastanawiałam czy ona sobie jaja robi czy co? Mam wrażenie, że mała jak zachłyśnie się świtem przez to ED i niejaką separację od grupy rówieśników to będzie źle. Z resztą nie rozumiem dlaczego Aga przenosi swoją szkolną traumę na April zamiast pozwolić jej samej zadecydować. Alicja (nie wiem jak piszę się to imię po anglińsku) poszła na rok do szkoły po czym sama "zrezygnowała" bo jej się nie podobało.

dla mnie to też przegięcie, myślę że połowa dzieciaków mówi 'nie chce chodzić do szkoły', a rodzice i tak się nie uginają... fanaberie

ajah

Postautor: ajah » 21 sty 2018, 17:56

lordviader pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Szkoła nie jest jedyn a opcja edukacji. Nie trzeba mieć traumy związanej ze szkoła, by decydować się na edukację domową.
Nic, zupelnie nic dziwnego ani kontrowersyjnego w ed nie widzę. Zwłaszcza, ze nie oznacza automatycznego życia w izolacji.

Awatar użytkownika
Yokoo

Re: RE: Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Postautor: Yokoo » 21 sty 2018, 18:19

chciałam edytować i zepsułam
Ostatnio zmieniony 21 sty 2018, 18:23 przez Yokoo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Yokoo

Re: RE: Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Postautor: Yokoo » 21 sty 2018, 18:21

Yokoo pisze:zobacz cytowaną wiadomość
IlonaLulu pisze:zobacz cytowaną wiadomość
elunka01 pisze:Dziewczyny, kilka razy wspomniałyście o tym, że ten Daniel wyśmiewał się z dziewczynki w samochodzie. Możecie troszke mi przybliżyć tą sytuacje? Jak pisałam wcześniej, nic nie wiem o tych ludziach, tylko tyle co przeczytałam wpis tej siostry. Ale wcześniej były już jakieś sygnały, że źle traktują to dziecko?

Aga mówiła kiedyś, że to jej mąż znalazł tą diete, żeby pomóc jej się wyleczyć czy chronić przed rakiem, bo zarówno mama jak i siostra zmarły na nowotwór. A lekarka April pochwaliła Age, że jest taką wspaniałą matką, że tak troszczy się o dziecko i wprowadził frutarjanizm. Chyba w którymś Q&A o tym mówiła.
To ta sytuacja.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Uważam, że nie powinno się tego linkować i to wideo też powinno zniknąć z tego konta na instagramie. Fakt obnaża D i M, ale nadal uderza w dziecko, a rówieśnicy potrafią być bezlitośni. W tym całym linczu na nich nie podoba mi się to, że chodzi o udupienie ich, a nikt nie myśli kto obrywa rykoszetem.

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 21 sty 2018, 19:04

Nasza Hanna z minerałami

Insta
Blog podróżniczy Wilno: Ostra Brama i bazylika archikatedralna
Piekę słodkie Czekoladowe ciasto buraczane

Awatar użytkownika
heater

Postautor: heater » 21 sty 2018, 19:37

Czocher pisze:zobacz cytowaną wiadomość

skriny z konta Majewskiego już na YT

Nie rozumiem po co opisywać dramę rodzinną w mailu, w którym chce się wypisać dziecko ze szkoły. Nie moge tego pojąć xd

Bez kitu, mnie w tym mailu najbardziej rozwalił język. Jakby to nie było pismo do szkoły, tylko tworzenie baśni, ale mu nie wychodziło, bo jednak jest Sebixem, a nie Andersenem.
"zawodziła całą rodzinę i wbijała noże w plecy"
"szansa nauki Natalki była zależna tylko i wyłacznie od tej okrutnej siostry, która... ehhh - szkoda słów"
"nie otrzymała 20 złotych, by skorzystać z pizzy podczas wspaniałej zabawy"
"jej psychika jest podziurawiona jak polskie drogi"

:mdleje:

Uważam, że nie powinno się tego linkować i to wideo też powinno zniknąć z tego konta na instagramie. Fakt obnaża D i M, ale nadal uderza w dziecko, a rówieśnicy potrafią być bezlitośni. W tym całym linczu na nich nie podoba mi się to, że chodzi o udupienie ich, a nikt nie myśli kto obrywa rykoszetem.

Tak, i z tego samego powodu wciąż uważam, że siostra popełniła błąd, wywlekając to wszystko w internecie (a potem na instastory podekscytowana aktualizowała liczbę wejść na ten wpis :roll: )

Awatar użytkownika
Ace_

Postautor: Ace_ » 21 sty 2018, 19:53

heater pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Nie rozumiem po co opisywać dramę rodzinną w mailu, w którym chce się wypisać dziecko ze szkoły. Nie moge tego pojąć xd

Bez kitu, mnie w tym mailu najbardziej rozwalił język. Jakby to nie było pismo do szkoły, tylko tworzenie baśni, ale mu nie wychodziło, bo jednak jest Sebixem, a nie Andersenem.
"szansa nauki Natalki była zależna tylko i wyłacznie od tej okrutnej siostry, która... ehhh - szkoda słów"

On serio tak napisał w mailu do szkoły?! :hahaha:

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 21 sty 2018, 20:11

Ace_ pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Dzisiaj to przeczytałam i zwariowałam :brzydal: Bardzo jestem ciekawa miny osoby, która to czytała. Co trzeba mieć w głowie, żeby zamiast zadać proste pytanie: jaki są warunki wypowiedzenia umowy (w ogóle ciekawe, że nie sprawdził tego sam w papierach), pisać takie elaboraty i wywlekać prywatę. Kogo to obchodzi? Żenada na maxa.
Insta
Blog podróżniczy Wilno: Ostra Brama i bazylika archikatedralna
Piekę słodkie Czekoladowe ciasto buraczane

dags
Kontaktowanie:

Postautor: dags » 21 sty 2018, 20:21

RubyWoo pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Gosia o bulletjournalu. Nie ma zaskoczenia :)
https://www.youtube.com/watch?v=ICORatwaGGw

ostatnio w tle sprzątania wysłuchałam z listy autoodtwarzania szczegółowych instrukcji Oleśki na temat bulletjournala, stąd dowiedziałam się, że są nawet grupy czy fora bulletjournalowe. Wow. No, całkiem nie moje klimaty, może gdybym miała 12 lat. Chociaż też nie.

Oglądałam film Oleski nt. bullet . czego potrzeba, szkoda, że nie powiedziała jako pierwsze, że potrzeba na to czasu..

Awatar użytkownika
Adamantium

Postautor: Adamantium » 21 sty 2018, 20:25

Ace_ pisze:zobacz cytowaną wiadomość

no cóż, nie jest za sprytny :torba:

Awatar użytkownika
Cattivo

Postautor: Cattivo » 21 sty 2018, 21:35

Ten mail to jest ostateczne potwierdzenie tego, jakim człowiekiem jest Majewski. Wszystko można odwrócić, przekręcić, usprawiedliwiać się, zostawiać domysłom, ale jeśli napiszesz oficjalny mail do szkoły tak, jakbyś rozmawiał przez fejsa z kolegą (myśląc w dodatku, że to co piszesz stanowi za twoją obronę), to świadczy tylko o tym, że masz IQ rozwielitki. Ciekawe, ile ludzi zostanie po tym wszystkich po ich stronie.

Awatar użytkownika
zivah

Postautor: zivah » 21 sty 2018, 21:50

Cattivo pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Ten mail to jest ostateczne potwierdzenie tego, jakim człowiekiem jest Majewski. Wszystko można odwrócić, przekręcić, usprawiedliwiać się, zostawiać domysłom, ale jeśli napiszesz oficjalny mail do szkoły tak, jakbyś rozmawiał przez fejsa z kolegą (myśląc w dodatku, że to co piszesz stanowi za twoją obronę), to świadczy tylko o tym, że masz IQ rozwielitki. Ciekawe, ile ludzi zostanie po tym wszystkich po ich stronie.

Płaczę :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Co do bullet to zaczęłam prowadzić jakoś trzy miesiące temu i pomaga mi na co dzień w dwóch rzeczach: ćwiczeniach (spadek wagi, jakie ćwiczenia itd) i piciu wody (ilość szklanek). Co do codzienników to ja to trochę sobie prowadzę jak chcę i nie zajmuję mi to dużo czasu. Za to wszystkie wskaźniki nastrojów, wskaźniki pogody, codzienne 'dziękuję za' czy 'miłe słowa' uważam za zbyt czasochłonne i nie potrzebne dla mnie :)

A jeśli już przepaść i pustka między nami, to tylko taka na sekundę.
Między ustami a ustami

Tu sobie Gram :brzydal:

Awatar użytkownika
Czocher

Postautor: Czocher » 21 sty 2018, 22:16

zivah pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Cattivo pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Płaczę :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Co do bullet to zaczęłam prowadzić jakoś trzy miesiące temu i pomaga mi na co dzień w dwóch rzeczach: ćwiczeniach (spadek wagi, jakie ćwiczenia itd) i piciu wody (ilość szklanek). Co do codzienników to ja to trochę sobie prowadzę jak chcę i nie zajmuję mi to dużo czasu. Za to wszystkie wskaźniki nastrojów, wskaźniki pogody, codzienne 'dziękuję za' czy 'miłe słowa' uważam za zbyt czasochłonne i nie potrzebne dla mnie :)

ja się czasami zastanawiam co jest ze mna nie tak, kiedy przegladam BuJo grupy i widze zachwyty nad "dziękuje za" czy "miłe słowa", bo we mnie to żenadę budzi :torba:
ale wskazniki nastrojow lubie, mam do tego fajną apkę :brzydal:

Awatar użytkownika
RosaPuff

Postautor: RosaPuff » 21 sty 2018, 22:31

Czocher pisze:ja się czasami zastanawiam co jest ze mna nie tak, kiedy przegladam BuJo grupy i widze zachwyty nad "dziękuje za" czy "miłe słowa", bo we mnie to żenadę budzi :torba:

Mogłabyś polecić ;)?

Przeczytałam te wypociny Majewskiego i jedyne co wniosły poza pożałowania godną informacją o chorobie mamy Marity, są jakieś długaśne elaboraty nadźgane patosem, z których w zasadzie nic nie wynika. Nie bardzo rozumiem co miały one za zadanie wnieść do sprawy i za co ludzie mają przepraszać Majewskiego :roll: . Oczywiście wszelkie gnębienie osób postronnych jest całkowicie naganne, ale od takich ludzi przeprosin bym się nie spodziewała. Więc o co chodzi, o fanów którzy się odwrócili? Miało im pójść w pięty po tych „wzruszających” mailach i smsach?
Ostatnio zmieniony 21 sty 2018, 22:33 przez RosaPuff, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Czocher

Postautor: Czocher » 22 sty 2018, 0:01

RosaPuff pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Czocher pisze:ja się czasami zastanawiam co jest ze mna nie tak, kiedy przegladam BuJo grupy i widze zachwyty nad "dziękuje za" czy "miłe słowa", bo we mnie to żenadę budzi :torba:

Mogłabyś polecić ;)?

jasne :D Nazywa się Daylio
Zaznacza sie tam codziennie buzki z nastrojem, a takze mozna sobie zaznaczac "czynnosci" i rzeczy ktore nam wplywaly na nastroj/sledzic nawyki

Awatar użytkownika
Alien

Postautor: Alien » 22 sty 2018, 2:00

Mówimy często o reklamach na YT, a ja dziś usłyszałam we vlogu Laury "antyreklamę" jakiegoś nail spa na Francuskiej. W skrócie: jakiś czas temu była na ivencie Revlonu organizowanym w tym miejscu. Zabawa polegała na tym, że tego dnia zdjęła tam hybrydę, którą nosiła bez przerwy od x czasu i został położony na paznokcie zwykły lakier (Revlonu rzecz jasna). I dziś we vlogu Laura mówi, że nie poleca tego miejsca, bo chociaż to był jej błąd, że pozwoliła zdjąć hybrydę i położyć tenże lakier ( nie kumam co miała na myśli, ale ok.. :drapie: ), to to miejsce zrobiło sobie antyreklamę, bo w życiu nie miała tak zniszczonych paznokci... I serio, zastanawiam się, czy ona porządnie nie przesadza? Co takiego, w zwykłym mani mogło jej zniszczyć paznokcie? Może nie znam się na temacie jakoś mocno, ale ja jak się zdecyduję zrobić sobie przerwę od hybrydy to zawsze mam osłabione paznokcie, i jest wina hybrydy, a nie manicure. Nie uważacie, że takie słowa, w tym konkretnym przypadku rzucane w kierunku salonu we vlogu to trochę oszczerstwo, coś co może zaszkodzić? Tym bardziej, że nie podała żadnych innych szczegółów. Nie sądzę, żeby to była wina tego spa. Jasne, że nie widzi się zniszczeń, kiedy kładzie się hybrydę po hybrydzie, a zauważa stan paznokci, kiedy widzi się je po jej zdjęciu przez najbliższych kilka dni.
Ostatnio zmieniony 22 sty 2018, 2:03 przez Alien, łącznie zmieniany 2 razy.
Another World

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 22 sty 2018, 4:29

Alien pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Mówimy często o reklamach na YT, a ja dziś usłyszałam we vlogu Laury "antyreklamę" jakiegoś nail spa na Francuskiej. W skrócie: jakiś czas temu była na ivencie Revlonu organizowanym w tym miejscu. Zabawa polegała na tym, że tego dnia zdjęła tam hybrydę, którą nosiła bez przerwy od x czasu i został położony na paznokcie zwykły lakier (Revlonu rzecz jasna). I dziś we vlogu Laura mówi, że nie poleca tego miejsca, bo chociaż to był jej błąd, że pozwoliła zdjąć hybrydę i położyć tenże lakier ( nie kumam co miała na myśli, ale ok.. :drapie: ), to to miejsce zrobiło sobie antyreklamę, bo w życiu nie miała tak zniszczonych paznokci... I serio, zastanawiam się, czy ona porządnie nie przesadza? Co takiego, w zwykłym mani mogło jej zniszczyć paznokcie? Może nie znam się na temacie jakoś mocno, ale ja jak się zdecyduję zrobić sobie przerwę od hybrydy to zawsze mam osłabione paznokcie, i jest wina hybrydy, a nie manicure. Nie uważacie, że takie słowa, w tym konkretnym przypadku rzucane w kierunku salonu we vlogu to trochę oszczerstwo, coś co może zaszkodzić? Tym bardziej, że nie podała żadnych innych szczegółów. Nie sądzę, żeby to była wina tego spa. Jasne, że nie widzi się zniszczeń, kiedy kładzie się hybrydę po hybrydzie, a zauważa stan paznokci, kiedy widzi się je po jej zdjęciu przez najbliższych kilka dni.

któraś z użytkowniczek (chyba Yokoo) pisała o uwzięciu się Laurę i ja właśnie coś takiego w tym widzę
Ostatnio zmieniony 22 sty 2018, 4:31 przez ktrzn, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
dredkot

Postautor: dredkot » 22 sty 2018, 8:42

ktrzn pisze:
Alien pisze:zobacz cytowaną wiadomość

któraś z użytkowniczek (chyba Yokoo) pisała o uwzięciu się Laurę i ja właśnie coś takiego w tym widzę

W tym konkretnym poście tego nie widzę akurat :niewiem: dywagacja jak każda inna, myślę że o każdej jutuberce Alien napisałaby tak samo

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

RubyWoo

Postautor: RubyWoo » 22 sty 2018, 8:54

test wszystkich masek Kallos u wwwlosy.pl :

Wróć do „Youtube i blogi”