Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Blogi i filmiki urodowe na Youtube, vlogi, wydarzenia i plotki
Awatar użytkownika
bunia

Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Postautor: bunia » 18 sty 2018, 21:54

Adamantium pisze:zobacz cytowaną wiadomość
tymczase,m na pudelku

Dostaliśmy kilkadziesiąt donosów! "Deynn już straciła TYSIĄCE followersów"

Mnie ta cała "prawda", która dostaliśmy od siostry wcale nie zdziwiła. Wiedziałam, że Deynn to pusta wyrachowana dziewucha. Oczywiscie zgadzam się ze wszystkimi, że najbardziej małoletniej szkoda. Co do tego, że siostra popłyneła z elaboratem, no cóż, żyjemy w czasach internetów i tu wszystko się odbywa, także nie ma się co dziwić.

Na socialblade można podejrzeć, jak to wygląda. Deynn straciła (https://socialblade.com/instagram/user/deynn), jej siostra mocno zyskała (https://socialblade.com/instagram/user/0morya).

Mnie te newsy też nie dziwią.

Awatar użytkownika
Alien

Postautor: Alien » 18 sty 2018, 21:55

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Czocher pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Kafe chyba zaczęło się doszukiwać gdzie pracuje. Wiedząc co wyprawialy z Bogu, np. dzwoniąc do jej pracodawców, to ja bym się nie zdziwiła, gdyby się wystarczyła. Tam siedzi banda oszolomów ciesząca się jak może komuś dowalić albo narobić zamieszania. Też mam nadzieję, że wróci.

ale... co komu Lulu mogla zrobic? Serio, ona nie wydaje mi sie osobą, która mogłaby się spodziewać kafehejtu

chociaż... z drugiej strony... to kafe, tam chyba nie ma za wiele logiki

nic poza tym, że ma sporą nadwagę - niektórym to wystarcza. Jej wątek jest serio obrzydliwy, pastwią się nad nią, bo się nie odchudza albo ośmiela pokazać w przymierzalni. Dlaczego to miejsce jeszcze nie zostało zaorane i posypane solą, nie ogarniam.

O kurcze. Weszłam na ten wątek i rzeczywiście okropieństwa :(
Another World

Awatar użytkownika
bunia

Postautor: bunia » 18 sty 2018, 21:55

Pudełko z lookfantastic u Wroobeli:

Awatar użytkownika
bunia

Postautor: bunia » 18 sty 2018, 21:57

Alien pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Czocher pisze:zobacz cytowaną wiadomość

ale... co komu Lulu mogla zrobic? Serio, ona nie wydaje mi sie osobą, która mogłaby się spodziewać kafehejtu

nic poza tym, że ma sporą nadwagę - niektórym to wystarcza. Jej wątek jest serio obrzydliwy, pastwią się nad nią, bo się nie odchudza albo ośmiela pokazać w przymierzalni. Dlaczego to miejsce jeszcze nie zostało zaorane i posypane solą, nie ogarniam.

O kurcze. Weszłam na ten wątek i rzeczywiście okropieństwa :(

To forum powinno zostać zamknięte z hukiem, to co się tam wypisuje jest nie do uwierzenia. Po każdym wejściu oczu kąpiel :bojesie:

Awatar użytkownika
heater

Postautor: heater » 18 sty 2018, 23:22

Kumiho pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Może będę tu w mniejszości, ale nie uważam przenosin dziecka do obcego miasta, żeby mogło chodzić do dobrej szkoły za sytuacje wybitnie niecodzienną. Wysłanie jej z siostrą było pewnie tańsze niż szkoła z internatem, ta konkretna sytuacja jest jaka jest ale wysyłanie dzieci do szkół poza rodzinną miejscowość (nawet na etapie podstawówki) samo w sobie szokujące dla mnie nie jest (może dlatego, że znam osoby z takim doświadczeniem życiowym, i z internatem i z mieszkaniem samodzielnie ze starszym rodzeństwem).

Dla mnie samo w sobie też nie jest szokujące. Ale miałam dość sporo kontaktu z dziećmi, które mieszkały w internacie i zawsze były to przypadki, gdy naprawdę nie było innego wyjścia. Te dzieci (podstawówka, najmłodsze miały po 6-7 lat) jakoś w tym wszystkim funkcjonowały, ale jednak brak na co dzień rodziców, rodziny, własnego domu, stabilizacji i wychowywanie się właściwie w ośrodku dawały się odczuć.

Adamantium pisze:Mnie ta cała "prawda", która dostaliśmy od siostry wcale nie zdziwiła. Wiedziałam, że Deynn to pusta wyrachowana dziewucha. Oczywiscie zgadzam się ze wszystkimi, że najbardziej małoletniej szkoda. Co do tego, że siostra popłyneła z elaboratem, no cóż, żyjemy w czasach internetów i tu wszystko się odbywa, także nie ma się co dziwić.

Serio? To ja chyba jestem z innego świata.

Awatar użytkownika
Adamantium

Postautor: Adamantium » 18 sty 2018, 23:30

heater pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Kumiho pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Może będę tu w mniejszości, ale nie uważam przenosin dziecka do obcego miasta, żeby mogło chodzić do dobrej szkoły za sytuacje wybitnie niecodzienną. Wysłanie jej z siostrą było pewnie tańsze niż szkoła z internatem, ta konkretna sytuacja jest jaka jest ale wysyłanie dzieci do szkół poza rodzinną miejscowość (nawet na etapie podstawówki) samo w sobie szokujące dla mnie nie jest (może dlatego, że znam osoby z takim doświadczeniem życiowym, i z internatem i z mieszkaniem samodzielnie ze starszym rodzeństwem).

Dla mnie samo w sobie też nie jest szokujące. Ale miałam dość sporo kontaktu z dziećmi, które mieszkały w internacie i zawsze były to przypadki, gdy naprawdę nie było innego wyjścia. Te dzieci (podstawówka, najmłodsze miały po 6-7 lat) jakoś w tym wszystkim funkcjonowały, ale jednak brak na co dzień rodziców, rodziny, własnego domu, stabilizacji i wychowywanie się właściwie w ośrodku dawały się odczuć.

Adamantium pisze:Mnie ta cała "prawda", która dostaliśmy od siostry wcale nie zdziwiła. Wiedziałam, że Deynn to pusta wyrachowana dziewucha. Oczywiscie zgadzam się ze wszystkimi, że najbardziej małoletniej szkoda. Co do tego, że siostra popłyneła z elaboratem, no cóż, żyjemy w czasach internetów i tu wszystko się odbywa, także nie ma się co dziwić.

Serio? To ja chyba jestem z innego świata.

tak, jezeli ktos chce zeby było zauważone natychmiast
Ostatnio zmieniony 18 sty 2018, 23:52 przez Adamantium, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
renigma

Postautor: renigma » 18 sty 2018, 23:33

Adamantium pisze:zobacz cytowaną wiadomość
tymczase,m na pudelku

Dostaliśmy kilkadziesiąt donosów! "Deynn już straciła TYSIĄCE followersów"

Mnie ta cała "prawda", która dostaliśmy od siostry wcale nie zdziwiła. Wiedziałam, że Deynn to pusta wyrachowana dziewucha. Oczywiscie zgadzam się ze wszystkimi, że najbardziej małoletniej szkoda. Co do tego, że siostra popłyneła z elaboratem, no cóż, żyjemy w czasach internetów i tu wszystko się odbywa, także nie ma się co dziwić.

na yt tego tak nie widać, ale na ig już bardzo
Załączniki
deynnig.jpg
deynnig.jpg (98.27 KiB) Przejrzano 1708 razy

Awatar użytkownika
agnieszka16

Postautor: agnieszka16 » 18 sty 2018, 23:43

Możliwe, że większość utraconych followersów to jej własne bany ;)

Awatar użytkownika
Alien

Postautor: Alien » 19 sty 2018, 0:04

Marita odblokowała możliwość komentowania... Chyba jednak większość jej broni :shock: Pojawił się nawet argument, że "małolata ze Świdwina" chciała się wypromować na sławnej i bogatej siostrze z zazdrości... :torba:
Another World

Awatar użytkownika
Domcia2605

Re: RE: Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Postautor: Domcia2605 » 19 sty 2018, 0:19

Alien pisze:Marita odblokowała możliwość komentowania... Chyba jednak większość jej broni :shock: Pojawił się nawet argument, że "małolata ze Świdwina" chciała się wypromować na sławnej i bogatej siostrze z zazdrości... :torba:
Ona usuwa z prędkością światła hejt, polecam profil na ig usunięta prawda.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 19 sty 2018, 2:26

zielona hortensja pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Youtube mi podpowiedzial Siadam i gadam ale jakos nie wiem, na razie nie chwycilo. Ale moze sie przekonam.

Szarlot lubie bo mimo wszystko estetyczne jej filmy mi sie wydaja. No i czasami cos do kuchni podpatrze.

Jest jeszcze taka dziewczyna z Francji, AgaVLOG -bezxpomyslu, fajnie mi sie ja oglada, chociaz czasami jej gadanina moze wkurzac: https://www.youtube.com/user/bezxpomyslu/videos

W ogole mam pytanie, czy nie fajnie byloby zrobic watek, zeby zbierac linki do roznych youtuberek z zagranicy, nieanglojezycznych? Czasami sie pojawiaja takie pytania, a tak by to mozna zbierac w jednym miejscu. Zarowno zagraniczne jak i Polki mieszkajace za granica, podzielone na kraje. Mnie to akurat interesuje, bo sama mieszkam za granica, no i lubie sie uczyc jezykow. Czy to dobry pomysl?
jestem za :roza:

Czocher pisze:

a od kiedy zeby byc hejtowanym na kafe trzeba cos komus zrobic? :brzydal: oni tam wiekszosc rowno hejtuja. chyba po prostu problem w tym ze nie u wszystkich jest realny wjazd do prywatnego zycia, bo nie zawsze sa w stanie cos takiego wygenerowac.
Yokoo pisze:A ja mam wrażenie, że większość to się na Laurę uwzięła. Jest jaka jest, ale opowiadanie, że Laura "ustawia" rodzinę jak chce to gruba przesada i to traktowanie reszty rodziny jak półidiotów. Trochę opamiętania.

tez tak uwazam

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 19 sty 2018, 3:41

mnie gadanie glupot w miejscu pracy nigdy nie zdziwi. pracowalam kiedys z dosc aktywna uzytkowniczka fioletu (konto z wieloma tysiacami postow). farmazony jakie jej kolezaneczka opowiadala w pracy a propos jej rzekomych postow po prostu w glowie sie nie miescily. sadzila oszczerstwem za oszczerstwem, a najgorsze bylo to, ze wiekszosc jej wierzyla na slowo i ograniczala sie do wejscia i sprawdzenia czy ona to ona. nie ta skala co vlogerka ale brrr do dzis mam ciary. mysle ze niejedna wizazanka bylaby w szoku slyszac sie akurat o tej konkretnej osobie mowi w pracy.

ale w kwestii juz samego wizerunku mam tez historie z drugiej strony medalu :brzydal: z inna wizazanka mialam nieprzyjemnosc studiowac. w internecie uchodzila wrecz za wzor dyskusji, koncyliacyjnosci, uprzejmosci fararara, a na studiach byla dosc jednoglosnie postrzegana jako ta wybitnie klotliwa, nieprzyjemna, z ktora nie da sie porozmawiac i ogolnie typ czlowieka ktorego 95% ludzi unika :brzydal:
Ostatnio zmieniony 19 sty 2018, 3:43 przez ktrzn, łącznie zmieniany 1 raz.

Timon i Pumba

Postautor: Timon i Pumba » 19 sty 2018, 8:24

Deynn mogła w zasadzie bardzo łatwo odbić piłkę - że to jakiś kolejny hejter, konto jest anonimowe i to raczej nie jej siostra, screeny nie są prawdziwe itd. Widać, ze mocno ją zaskoczyła ta sytuacja... i obawiam się, że w opisie jest sporo prawdy. Tym bardziej po np. wcześniejszym osmieszaniu najmłodszej siostry na snapie.

Deynn i Majewski to tacy rasowi Karina i Sebix, koło których strach przejść, bo przypadkiem możesz jaśnie państwa urazić swoim spojrzeniem lub istnieniem...

Ja już przy tym filmie w samochodzie byłam na nie jak chodzi o kwalifikowanie do zenad. To bylo dużo dalej, niż żenada, takie znęcanie się. I to też się kwalifikuje moim zdaniem tak samo.

czerwony szlafrok

Postautor: czerwony szlafrok » 19 sty 2018, 8:48

dziewczyny ja troche z innej beczki: działa Wam normalnie YouTube?

Awatar użytkownika
Sol

Re: RE: Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Postautor: Sol » 19 sty 2018, 9:03

ktrzn pisze: mnie gadanie glupot w miejscu pracy nigdy nie zdziwi. pracowalam kiedys z dosc aktywna uzytkowniczka fioletu (konto z wieloma tysiacami postow). farmazony jakie jej kolezaneczka opowiadala w pracy a propos jej rzekomych postow po prostu w glowie sie nie miescily. sadzila oszczerstwem za oszczerstwem, a najgorsze bylo to, ze wiekszosc jej wierzyla na slowo i ograniczala sie do wejscia i sprawdzenia czy ona to ona. nie ta skala co vlogerka ale brrr do dzis mam ciary. mysle ze niejedna wizazanka bylaby w szoku slyszac sie akurat o tej konkretnej osobie mowi w pracy.

ale w kwestii juz samego wizerunku mam tez historie z drugiej strony medalu :brzydal: z inna wizazanka mialam nieprzyjemnosc studiowac. w internecie uchodzila wrecz za wzor dyskusji, koncyliacyjnosci, uprzejmosci fararara, a na studiach byla dosc jednoglosnie postrzegana jako ta wybitnie klotliwa, nieprzyjemna, z ktora nie da sie porozmawiac i ogolnie typ czlowieka ktorego 95% ludzi unika :brzydal:
zasiewasz ziarno ciekawskosci, nieładnie :D ale nic nowego, wiadomo jak jest, gwiazda w internecie, *** w świecie
Paczcie, mala lista krajów ma opcje pobierz na yt. Pobiera sie filmy do biblioteki i one sa dostępne potem offline. Super sprawa, mozna zabrać w podroz. Szkoda, ze to nie jest standard, i tak kto chce, to sciagnie film, co za problem.Obrazek

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Caoimhe

Postautor: Caoimhe » 19 sty 2018, 11:34

Asiek kończy 30-tkę :-)

Awatar użytkownika
Caoimhe

Postautor: Caoimhe » 19 sty 2018, 11:36

czerwony szlafrok pisze:zobacz cytowaną wiadomość
dziewczyny ja troche z innej beczki: działa Wam normalnie YouTube?

Tak, żadnych problemów :ok:

Awatar użytkownika
Plants

Postautor: Plants » 19 sty 2018, 14:34

Perfumeria Nenes właśnie zerwała współpracę z Deyn.

Dla tych, którzy pamiętają jeszcze #jaszczurkagate: na snapie kiedyś przewijał się u nich Daniel, który jest trenerem (na ig quczaj). Prezentowali się jako super ziomeczki, spędzali razem czas. Po komentarzu, że zabicie jaszczurki było przeginką koleś prawie oberwał. Byle powód jest dobry do wielkiej spiny i rękoczynów. Widać jak bardzo są zrównoważeni emocjonalnie, szczególnie Mmajewski

Awatar użytkownika
Alien

Postautor: Alien » 19 sty 2018, 14:39

Plants pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Dla tych, którzy pamiętają jeszcze #jaszczurkagate: na snapie kiedyś przewijał się u nich Daniel, który jest trenerem (na ig quczaj). Prezentowali się jako super ziomeczki, spędzali razem czas. Po komentarzu, że zabicie jaszczurki było przeginką koleś prawie oberwał. Byle powód jest dobry do wielkiej spiny i rękoczynów. Widać jak bardzo są zrównoważeni emocjonalnie, szczególnie Mmajewski

A ktoś wie, co się stało na linii Majewski - Karmowski? Kiedyś też super ziomki, sponsorowanie przez firmę Michała, wspólne weekendy, treningi w Trójmieście, rodzinne wypady, a od dawna nic. Mam na myśli okres na długo przed tą aferą. Wydarzyło się coś, o czym nie słyszałam?

No właśnie wydaje się, że to Majewski jest tutaj typowym Sebkiem. A Deynn zachowuje się jak typowa Karyna. Jak coś nie tak, od razu straszy swoim Sebixem.
Ostatnio zmieniony 19 sty 2018, 14:41 przez Alien, łącznie zmieniany 1 raz.
Another World

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 19 sty 2018, 14:44

Plants pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Nie jestem z tych, którzy życzą ludziom źle, ale w tej sytuacji bardzo się kurna cieszę. Im mniej patologii będzie promowanej w mediach, tym lepiej.
Insta
Blog podróżniczy Żywiec: Park i Pałac Habsburgów
Piekę słodkie Tort różano-czekoladowy

Wróć do „Youtube i blogi”