Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Blogi i filmiki urodowe na Youtube, vlogi, wydarzenia i plotki
agatnik

Re: RE: Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Postautor: agatnik » 10 sty 2018, 22:40

ajah pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Alien pisze:
renigma pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Ja pi***dole.... Sexmasterka i najbardziej żenująca reklama samochodu ever.... wydaje mi się dorównuje Skin i łobuzom.... :facepalm:

Ktoś poszalał w PR BMW :shock: Jak tak będą działać to w życiu nie pozbędą tej dresiarsko-buraczanej łatki w naszym pięknym kraju...

Poza tym to się kupy nie trzyma. Przeciętny widz sexmasterki ma pewnie kilkanaście lat. Marketingowo to nie ma sensu. Strzał w stopę.
a mogli pójść drogą Chylki.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

a oni nie robili podejscia do Deynn? Gdzieś mi kiedyś mignęło że BWM zaproponowało jej promocję marki ale ona nie ma prawka i nie mogła skorzytać

Awatar użytkownika
meeow

Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Postautor: meeow » 10 sty 2018, 23:06

Ja pi***dole.... Sexmasterka i najbardziej żenująca reklama samochodu ever.... wydaje mi się dorównuje Skin i łobuzom.... :facepalm:

"Słyszycie to? Tak zapie*dala!!" :cojest: Zakrztusiłam się piwem :brzydal:
Jeszcze się nie otrząsnęłam po jej kolejnym (s)hicie, a tu znowu coś... :brzydal:

Awatar użytkownika
Domcia2605

Postautor: Domcia2605 » 11 sty 2018, 0:16

Znacie i oglądacie Radomska? Wpadam na nią przypadkiem :)

Ostatnio zmieniony 11 sty 2018, 0:18 przez Domcia2605, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
lordviader
Ranga alternatywna: mroczny imperator

Postautor: lordviader » 11 sty 2018, 0:42

Hania digitalgirl trochę dzisiaj na insta opowiadała dlaczego jej nie ma, że zmieniają siedzibę sklepu na większą i o domu. Coś tam o wykończeniówce i stolarzu tak ogólnie nic wielkiego. Ktoś jej napisał, że obserwuje ją na inst bo jest ciekawy jej produktów a nie prywaty (ok zgadzam się) i rażą go jej przechwałki bo jest zwykłym zjadaczem chleba z kitką kupioną na kredyt, który będzie spłacać przez 30 lat.

Mnie to nie razi. Może jestem niezwykłym zjadaczem chleba :hahaha:

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Postautor: Kumiho » 11 sty 2018, 1:16

lordviader pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Hania digitalgirl trochę dzisiaj na insta opowiadała dlaczego jej nie ma, że zmieniają siedzibę sklepu na większą i o domu. Coś tam o wykończeniówce i stolarzu tak ogólnie nic wielkiego. Ktoś jej napisał, że obserwuje ją na inst bo jest ciekawy jej produktów a nie prywaty (ok zgadzam się) i rażą go jej przechwałki bo jest zwykłym zjadaczem chleba z kitką kupioną na kredyt, który będzie spłacać przez 30 lat.

Widziałam ten absurdalny komentarz, żeby mieć bol tyłka zamiast się cieszyć, że komuś się fajnie żyje :facepalm: jeszcze w przypadku Hani widać, jak od studiów zapieprza i się rozwija, jak rozwinęła własną firmę, ehhhhhh...
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
Ace_

Postautor: Ace_ » 11 sty 2018, 1:24

lordviader pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Jezu, jak mnie niesamowicie drażnią takie komentarze, i to szczególnie w stosunku do osoby która nigdy nie chwaliła się swoim statusem i chociażby nie opowiada jak to je chleb z pasztetem żeby uciułać na markową torebkę. Zapracowała sobie na to co ma. I ja też u Hani nie szukam prywaty, ale też nie odbieram jej opowiadań jako przechwałek, chciała wytłumaczyć nieobecność i tyle.

Awatar użytkownika
elorap

Postautor: elorap » 11 sty 2018, 2:22

Arlena... od 5:45 minuty mówi o nowej funkcji youtuba - sponsorowanie twórców. Na razie jest to faza testowa i tylko kilki twórców dostało te opcje, i ona jest jedną z nich. Korzyści ze sponsorowania danego twórcy określa sam twórca, w przypadku Arleny będą to dodatkowe materiały w tej nowej zakładce youtuba gdzie czasami youruberzy piszą wiadomości do wszystkich. Ciekawe jak się ta nowa funkcja przyjmie i czy nasi youtuberzy będą potrafili to jakoś fajnie wykorzystać :niewiem:

Szafa (Mocny Vlog) mówił o tym samym, bo też jest w tym gronie. W sumie mi się ta opcja podoba, ale uważam, że wysokość wsparcia powinna wynosić 5 zł (jest 15 - nie wiem, czy może być więcej). Po komentarzach widziałam, że nie tylko ja tak uważam. Gdyby to się przyjęło to na bank wsparłabym Czarszkę i Szafę właśnie. Patronite jakoś mnie nie powala, mimo że też jest to jakaś opcja.
Widziałam komentarz u Hani, masakra. A to chyba jedna z najbardziej sympatycznych kobiet na urodowym, polskim yt ;/

Awatar użytkownika
dredkot

Postautor: dredkot » 11 sty 2018, 8:24

lordviader pisze:Hania digitalgirl trochę dzisiaj na insta opowiadała dlaczego jej nie ma, że zmieniają siedzibę sklepu na większą i o domu. Coś tam o wykończeniówce i stolarzu tak ogólnie nic wielkiego. Ktoś jej napisał, że obserwuje ją na inst bo jest ciekawy jej produktów a nie prywaty (ok zgadzam się) i rażą go jej przechwałki bo jest zwykłym zjadaczem chleba z kitką kupioną na kredyt, który będzie spłacać przez 30 lat.

Własnie chciałam o tym pisać, żal mi Hani bo akurat mówiła że ma kiepski okres. Jedyne co to nie powinna tak emocjonalnie odpowiadać ale mam wrażenie, że Hania własnie tak reaguje na takie zaczepki i znika z sieci na jakiś czas. Nie kumam bólu dupy ludzi o takie rzeczy serioooo.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
amelj

Postautor: amelj » 11 sty 2018, 9:57

heater pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Ja nie jestem sobie w stanie wyobrazić, że prowadzę z siostrą jakieś przepychanki z :dupa: przez social media, na oczach tysięcy ludzi. Toż to poziom piaskownicy jest.

A niektórzy widzowie to serio traktują te glamvlogi, jak operę mydlaną:
"Ale czemu tak? Pokochaliśmy ich,nie chcę nikogo obrażać bo was uwielbiam ale sądze ,że powiini sie zdecydować się trochę szybciej i nie pokazywać ślubu bo myśleliśmy,że będziemy oglądac dalsze losy ich życia."

:cojest:

:hahaha: :hahaha: O matko, jakie to jest smutne. Jak nudne w ogóle trzeba mieć swoje życie :niewiem: żeby tak przeżywać jakiś kanał na yt.
Nie oglądam Glam rodzinki, już daaawno temu kiedy włączyłam film Laury nie spodobała mi się, strasznie mnie irytowała, nie byłam w stanie odpalić kolejnego, ale ja też jestem nienormalna pod tym wzgędem, bo jeśli coś mi tylko nie pyknie w tonie głosu, gestykulacji, spojrzeniu etc to od razu skreślam taką osobę :niewiem:
Ale chcąc nie chcąc wiem cały czas co się mniej więcej u nich dzieje, bo śledzę wątek na forum codziennie i wg mnie jest to jedna z najbardziej żenujących akcji ever :?
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc(...)"

Awatar użytkownika
amelj

Postautor: amelj » 11 sty 2018, 10:07

heater pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Jak tak dalej pójdzie, to trzeba będzie zacząć robić Żenady Tygodnia :torba:

:hahaha: :hahaha: Boże co tu się... mamy 11 stycznia dopiero :prosi:
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc(...)"

Babyblue

Postautor: Babyblue » 11 sty 2018, 10:38

agatnik pisze:
ajah pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Alien pisze:
Ktoś poszalał w PR BMW :shock: Jak tak będą działać to w życiu nie pozbędą tej dresiarsko-buraczanej łatki w naszym pięknym kraju...

Poza tym to się kupy nie trzyma. Przeciętny widz sexmasterki ma pewnie kilkanaście lat. Marketingowo to nie ma sensu. Strzał w stopę.
a mogli pójść drogą Chylki.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

a oni nie robili podejscia do Deynn? Gdzieś mi kiedyś mignęło że BWM zaproponowało jej promocję marki ale ona nie ma prawka i nie mogła skorzytać

Hmm nie czaję. To jest prezent od chłopaka czy po prostu od bmw? Tak btw to Fitloversi nagrali film o takim samym tytule.
A z Deynn to może i współpraca bmw się uda, zrobiła prawko przecież.

Przykro, że Hania musi czytać takie wiadomości, ale na insta obserwatorki zostawiły bardzo dużo dobrych słów :) Sama mogę jej słuchać non stop, o cieniach i o remontach :)

Awatar użytkownika
Czocher

Postautor: Czocher » 11 sty 2018, 10:48

RosaPuff pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Ale wtopa u RLM. Nie chodzi o to, że preferencje nie mogą się zmienić ale ona przeczy sama sobie. Nieładnie.

Dokladnie. Wystarczylo powiedziec, ze owszem, lubila produkt, ale po dluzszym uzywaniu costamcostam.

Awatar użytkownika
koainka
Kontaktowanie:

Postautor: koainka » 11 sty 2018, 11:10

Czocher pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Ale wtopa u RLM. Nie chodzi o to, że preferencje nie mogą się zmienić ale ona przeczy sama sobie. Nieładnie.

Dokladnie. Wystarczylo powiedziec, ze owszem, lubila produkt, ale po dluzszym uzywaniu costamcostam.

Za to powiedziała, że z ok. 10 razy dała mu szanse... a ubytek, który widać wynika z tego, że dawała innym próbki. A w filmiku z ulubieńcami ubytek wydaje się podobny... to już w ogóle :mdleje:

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 11 sty 2018, 11:29

Wielkie podsumowanie kolorówki 2017 u Stephanie Nicole, dużo ciekawych kosmetyków i jak zawsze, mówi bardzo rzeczowo.

...but your dad just calls me Anya

technologia w służbie ludzkości

Awatar użytkownika
Caoimhe

Postautor: Caoimhe » 11 sty 2018, 11:51

Jak zobaczyłam ten puder u RLM to od razu mi się nie zgadzało, ale że nie oglądałam, a przejrzałam listę kosmetyków, myślałam, że to bubel Agi. A tu takie buty :?

Awatar użytkownika
Ace_

Postautor: Ace_ » 11 sty 2018, 15:12

koainka pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Za to powiedziała, że z ok. 10 razy dała mu szanse... a ubytek, który widać wynika z tego, że dawała innym próbki. A w filmiku z ulubieńcami ubytek wydaje się podobny... to już w ogóle :mdleje:

Czyli jak go dawała do ulubieńców to wcale taka pewna nie była, że jest super, no bo jak produktowi trzeba dawać szansę tyle razy, żeby się sprawdził...
Trudno się nie zgodzić z komentarzami, że jej kanał ostro zjeżdża w dół jeżeli o treści chodzi. Nigdy jej wielką fanką nie byłam, ale potrafiła robić ciekawe filmiki. Teraz to już tylko zabawianie nastolatek niestety.

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 11 sty 2018, 15:28

Ace_ pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Czyli jak go dawała do ulubieńców to wcale taka pewna nie była, że jest super, no bo jak produktowi trzeba dawać szansę tyle razy, żeby się sprawdził...
Trudno się nie zgodzić z komentarzami, że jej kanał ostro zjeżdża w dół jeżeli o treści chodzi. Nigdy jej wielką fanką nie byłam, ale potrafiła robić ciekawe filmiki. Teraz to już tylko zabawianie nastolatek niestety.

Pod filmikiem nie odniosła się do ani 1 komentarza dotyczącą tej wtopy. Czyżby czekał nas płaczliwy filmik "źle mnie zrozumieliście :ryk: "? W ogóle makijaż ma tam jak dla mnie tragiczny.
Insta
Blog podróżniczy Cieszyn: Wzgórze Zamkowe
Piekę słodkie Sernik bez pieczenia z musem truskawkowym i spodem Cookie Crisp

Antonett

Postautor: Antonett » 11 sty 2018, 15:44

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Pod filmikiem nie odniosła się do ani 1 komentarza dotyczącą tej wtopy. Czyżby czekał nas płaczliwy filmik "źle mnie zrozumieliście :ryk: "? W ogóle makijaż ma tam jak dla mnie tragiczny.

Ja myślę, że ona po prostu będzie udawać, że nic się nie stało, na instastory też ani słowa o tym

mantide

Postautor: mantide » 11 sty 2018, 15:58

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Ja przyznam, że sprawdzałam, czy czegoś nie dodała na instastories, ale cisza w tym temacie. Na snapie jej nie mam. Ciekawi mnie, czy jakoś się do tego odniesie, czy przemilczy sprawę.

monique332

Postautor: monique332 » 11 sty 2018, 16:02

A tak z innej beczki, kogo w takim razie byście widziały w reklamie takiego samochodu? Chodzi mi of course od osobę ze swiatka youtubowego. Próbowałam sobie wyobrazić parę osób ale.. no nie mogę jakoś nikogo dopasować :oops: :roll:

Wróć do „Youtube i blogi”