Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Blogi i filmiki urodowe na Youtube, vlogi, wydarzenia i plotki
Awatar użytkownika
empress

Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Postautor: empress » 10 sty 2018, 14:10

elunka01 pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Ja nie doczytałm się, że Marzena jest w ciąży. Tylko, że jest inny powód, równie dobrze mogłaby to być niechęć do nagrywania, stalker czy cokolwiek innego.

Zgadzam się :ok:

A glam aferę ("nie pożegnali się z Wami", "nie miałam okazji się pożegnać", "to nie jest prawda") dodam do plebiscytu, ale najpierw zakończmy obecne głosowania.
Jak wstawić zdjęcie, gifa czy miniaturkę YT na forum, dowiesz się TUTAJ

Awatar użytkownika
Czocher

Postautor: Czocher » 10 sty 2018, 14:13

wróżenie ciąży level master

kamysiak

Postautor: kamysiak » 10 sty 2018, 15:14

Laura napisała, żeby się wsłuchać w słowa Pani Danuty z vlogmasa, mówi ona tam o hejcie na rodzinę Glam itd potem jest wystąpienie Pana Janusza i potem oboje i Pani Danuta mówi że jeśli Bóg będzie dla nich łaskawy to może w przyszłym roku doczekają się upragnionych wnuków. Może stąd te insynuacje o ciąży Marzeny. Laura mogła pisać w tym komentarzu o pierwszej części wystąpienia Glam Mamy.

Johanna

Postautor: Johanna » 10 sty 2018, 15:18

Czocher pisze:zobacz cytowaną wiadomość
ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość
SALIX pisze:

wyedytuj co się go, jeśli ten ktoś tu zagląda, takich świrów tylko to nakręca...

Gosc nie zna polskiego.
Ja ogolnie tez oberwalam rykoszetem, bo jemu chodzilo glownie o moja znajoma.
Dlatego gdyby kogos z was zaczepial podroznik z irlandii - dajcie znac

Johanna pisze:zobacz cytowaną wiadomość
night prowler pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Przeraża mnie, że to jest tak rozpowszechnione, ze na naszym kameralnym Forum znalazły się aż dwie osoby, które miały z tym problem :wc: .

To ja jestem trzecia... niestety :( ale Typ odwalał juz tak chore akcje, że skończył z wyrokiem :policja: to jest najgorsze co może się przytrafić, bo w pewnym momencie człowiek przestaje się czuć bezpiecznie

zazdroszcze, u mnie na policji dwukrotnie bylo "ale co? byl u pani pod domem? nie? to jak przyjdzie to prosze sie zglosic" :banghead:

najlepsze w tym wszystkim jest to, ze typ sie kreuje na ofiare, ktorej ja i kolezanka niszczymy zycie od kilku lat.
A chodzi o to, ze ponad rok temu nie skomentowalam mu zdjecia na fejsbuku, ledwo goscia znajac.

No co za kretyn... u mnie właśnie skończyło się łażeniem za mną, bo typ włamał mi się na fb i wtedy jeszcze gg i telefon. czytał wszystkie wiadomości, więc wiedział gdzie mogę być jeśli się umawiałam w taki sposób. Kończyło się tym, że na imprezie dostawałam wiadomosci " ale wywijasz/ ale sie burak koło ciebie kręci". Plus pisanie z moich kont do znajomych.. a wszystko przez to, że zostawiłam faceta, bo jak można było tak postąpic. Nie, to nie był mój były. Pochodzę z wioski gdzie każdy wszysko wie ;/ także miałam sporo chorych dowodów.. ale wiem, że policja nie jest chętna do pomocy, jednakże polecam takie sprawy zgłaszać zawsze :)
Berlin, Berlin du bist wunderbar :serce:

Timon i Pumba

Postautor: Timon i Pumba » 10 sty 2018, 15:19

Aleksandra pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Dana to teraz musi przeżywać. Dwie córki się pożarły i co robic. :D

I skąd wziąć darmową czekolade :D

Przednia drama :D

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 10 sty 2018, 15:28

Piszę tu, bo więcej osób przeczyta: serwer dał bana jednemu IP, który robił nam problemy i wszystko wróciło do normy, mam na dzieję ze u was też. Zwiechy zgłaszajcie na technicznym, wróg nie śpi :brzydal:
Insta
Blog podróżniczy Kraków: Bagry
Piekę słodkie Ciasto buraczane w wersji piernikowej z delikatną masą miodową

Awatar użytkownika
smerffie

Re: RE: Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Postautor: smerffie » 10 sty 2018, 15:31

kamysiak pisze:Laura napisała, żeby się wsłuchać w słowa Pani Danuty z vlogmasa, mówi ona tam o hejcie na rodzinę Glam itd potem jest wystąpienie Pana Janusza i potem oboje i Pani Danuta mówi że jeśli Bóg będzie dla nich łaskawy to może w przyszłym roku doczekają się upragnionych wnuków. Może stąd te insynuacje o ciąży Marzeny. Laura mogła pisać w tym komentarzu o pierwszej części wystąpienia Glam Mamy.
Ja też tak to odebrałam, ale na 100% oczywiście nie wiemy

zuz.ka

Postautor: zuz.ka » 10 sty 2018, 15:52

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Piszę tu, bo więcej osób przeczyta: serwer dał bana jednemu IP, który robił nam problemy i wszystko wróciło do normy, mam na dzieję ze u was też. Zwiechy zgłaszajcie na technicznym, wróg nie śpi :brzydal:

ciekawe, że stało się to chwilę po ogłoszeniu głosowania na Twoim insta. Przypadek? :brzydal:

Pranie rodzinnych brudów publicznie - tak bardzo Glam.

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 10 sty 2018, 16:13

zuz.ka pisze:zobacz cytowaną wiadomość
SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość

ciekawe, że stało się to chwilę po ogłoszeniu głosowania na Twoim insta. Przypadek? :brzydal:

Pranie rodzinnych brudów publicznie - tak bardzo Glam.

Nie sondze :brzydal:

To chyba ulubiony tradycyjny podkład Agaty? Hania testuje

Insta
Blog podróżniczy Kraków: Bagry
Piekę słodkie Ciasto buraczane w wersji piernikowej z delikatną masą miodową

Awatar użytkownika
night prowler

Re: RE: Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Postautor: night prowler » 10 sty 2018, 17:03

smerffie pisze:zobacz cytowaną wiadomość
kamysiak pisze:Laura napisała, żeby się wsłuchać w słowa Pani Danuty z vlogmasa, mówi ona tam o hejcie na rodzinę Glam itd potem jest wystąpienie Pana Janusza i potem oboje i Pani Danuta mówi że jeśli Bóg będzie dla nich łaskawy to może w przyszłym roku doczekają się upragnionych wnuków. Może stąd te insynuacje o ciąży Marzeny. Laura mogła pisać w tym komentarzu o pierwszej części wystąpienia Glam Mamy.
Ja też tak to odebrałam, ale na 100% oczywiście nie wiemy

Ja myślę, że się baaardzo szybko dowiemy, bo rodzina Glam naprawdę nie pokazuje się jako najbardziej dyskretna. Pasowałoby się pogodzić i jakiś wspólny front ustalić, ale nie wierzę, że to nastąpi wystarczająco szybko.
...but your dad just calls me Anya

technologia w służbie ludzkości

Awatar użytkownika
heater

Postautor: heater » 10 sty 2018, 17:26

Pod wpisem Marzeny jest prawie 1200 komentarzy. Jak Laura ogarnia czytanie tego wszystkiego, sprawdzanie, kto polubił dany komentarz i blokowanie? :wtf: Przecież to samo musi robić na swoim koncie, kanale, no i u xbebe pod chusteczkami :brzydal:
Załączniki
glamban.jpg
glamban.jpg (109.1 KiB) Przejrzano 1720 razy

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 10 sty 2018, 17:37

Wow, napięcie rośnie :D.

Awatar użytkownika
renigma

Postautor: renigma » 10 sty 2018, 17:48

night prowler pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Wow, napięcie rośnie :D.

podziwiam, że one się mogą tak półprawdami żreć... mnie by szla trafił i wolałabym wszystko od razu wyjaśnić, a nie rozkręcać niewiadomoco :wtf:

Awatar użytkownika
Julijka
Kontaktowanie:

Postautor: Julijka » 10 sty 2018, 17:49

heater pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Pod wpisem Marzeny jest prawie 1200 komentarzy. Jak Laura ogarnia czytanie tego wszystkiego, sprawdzanie, kto polubił dany komentarz i blokowanie? :wtf: Przecież to samo musi robić na swoim koncie, kanale, no i u xbebe pod chusteczkami :brzydal:

nie prowadzi rejestru, ale dobrze wie kto jaki post polubił ...
aha

Awatar użytkownika
empress

Postautor: empress » 10 sty 2018, 17:49

Olfa musi w tym roku się wykazać, żeby dorównać Glam Familiji
Jak wstawić zdjęcie, gifa czy miniaturkę YT na forum, dowiesz się TUTAJ

Awatar użytkownika
heater

Postautor: heater » 10 sty 2018, 17:52

Ja nie jestem sobie w stanie wyobrazić, że prowadzę z siostrą jakieś przepychanki z :dupa: przez social media, na oczach tysięcy ludzi. Toż to poziom piaskownicy jest.

A niektórzy widzowie to serio traktują te glamvlogi, jak operę mydlaną:
"Ale czemu tak? Pokochaliśmy ich,nie chcę nikogo obrażać bo was uwielbiam ale sądze ,że powiini sie zdecydować się trochę szybciej i nie pokazywać ślubu bo myśleliśmy,że będziemy oglądac dalsze losy ich życia."

:cojest:

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 10 sty 2018, 18:12

Ja nie jestem sobie w stanie wyobrazić, że prowadzę z siostrą jakieś przepychanki z :dupa: przez social media, na oczach tysięcy ludzi. Toż to poziom piaskownicy jest.

"Ale czemu tak? Pokochaliśmy ich,nie chcę nikogo obrażać bo was uwielbiam ale sądze ,że powiini sie zdecydować się trochę szybciej i nie pokazywać ślubu bo myśleliśmy,że będziemy oglądac dalsze losy ich życia."

:hahaha: :hahaha:

Bez jaj, jakby się obrazili, że im serial zdjęli za wcześnie #ripfirefly :hahaha: .

Awatar użytkownika
Ace_

Postautor: Ace_ » 10 sty 2018, 18:25

Też uważam, że to przedszkole. Jakby sobie nie można było wyjaśnić wszystkiego prywatnie, tylko jakieś półsłówka i niedomówienia wywlekać na insta i youtube.

mantide

Postautor: mantide » 10 sty 2018, 18:46

Że tej Laurze się chce sprawdzać, co kto polubił i banować :P Też uważam że to słabe załatwiać sprawy publicznie, nawzajem się podpuszczać i dogadywać, zamiast porozmawiać na spokojnie. Mam wrażenie, że za niedługo coś wybuchnie.

Buble Ewy i Agi Grzelak. W sumie włączyłam z nudów, bo Agi nie trawię, a tu w komentarzach ludzie piszą, że puder, który Ewa w maju polecała w ulubieńcach, nagle wylądował w bublach.+ Trochę głosów o tym, że ostatnio kanał kieruje się w stronę dzieci, brak mu rzetelności i przygotowania.

SALIX pisze:
To chyba ulubiony tradycyjny podkład Agaty? Hania testuje

Widziałam ten filmik, paskudnie jej ściemniał :( Widziałam ciemniejące podkłady, ale tak bardzo i w tak krótkim czasie nigdy :brzydal:
Ostatnio zmieniony 10 sty 2018, 18:52 przez mantide, łącznie zmieniany 2 razy.

narcyzowa

Postautor: narcyzowa » 10 sty 2018, 19:03

Nawet nie tyle ściemniał, co dosłownie zmienił się w pomarańczę, masakra, nigdy czegoś takiego nie widziałam :brzydal:

Wróć do „Youtube i blogi”