Najwieksza Żenadolfa Roku 2017 - drugi półfinał

Blogi i filmiki urodowe na Youtube, vlogi, wydarzenia i plotki

Do finału "Największej Żenadlofy Roku 2017" przechodzą:

Czas głosowania minął 08 sty 2018, 17:00

Biznesmeni od siedmiu boleści
27
12%
Usuwanie niewygodnych pytań
8
4%
Na depresję trzeba mieć czas
83
38%
Dlaczego nie pracuję w zawodzie
33
15%
Pokażę Wam pociąg
47
21%
Znajomy milioner
8
4%
Roomtour
15
7%
 
Liczba głosów: 221

Awatar użytkownika
empress
Posty: 3319
Rejestracja: 08 lip 2016, 22:34
Lokalizacja: Antarktyda

Najwieksza Żenadolfa Roku 2017 - drugi półfinał

Postautor: empress » 01 sty 2018, 17:00

Wybieramy najbardziej żenujące zachowania Olfaktorii drugiego półrocza 2017, które przejdą do finału :skacze: Zapraszamy wszystkich do głosowania


Zasady głosowania
Głosujemy na maksymalnie 2 propozycje. Do finału przejdą 3 żenady z największą liczbą głosów. Głosowanie zakończy się 8 stycznia o godz. 17:00. 1. Biznesmeni od siedmiu boleści
  Według Doroty, biznesmeni korzystający z dotacji unijnych to nie są żadni biznesmeni, to jest śmiech na sali. Ponadto Olfa sama starała się o taką dotację, ale jej nie dostała :brzydal: Czy gdyby dofinansowanie zostałalo jej przyznane, twierdziłaby co innego? :cojest:

  Obrazek


 2. Usuwanie niewygodnych pytań
  Juszes zadała Olfie pytanie, czy jako właścicielce zwierzaków, nie przeszkadza jej, że pomopny butów, które nosi są zrobione z naturalnego futra. Najpierw Dorota odpowiedziała Justynie, po czym całą dyskusję usunęła.

  Obrazek


 3. Na depresję trzeba mieć czas
  Według Olfaktorii "na depresję chorują osoby, którym najzwyczajniej w świecie się nudzi i mają na to czas". I mówi to osoba z dyplomem psychologa :facepalm:

  Obrazek


 4. Dlaczego nie pracuję w zawodzie
  Olfa na livie powiedziała, dlaczego nie pracuje jako psycholog. Otóż drodzy państwo, gdyby ktoś przyszedł do Doroty i powiedział, że nie radzi sobie w życiu, to Olfa potrząsnęłaby nim i zasugerowała, aby wziął się w garść, wziął do roboty.


 5. Pokażę wam pociąg
  Dorota we vlogu pokazała jak wygląda druga klasa w pociągu Express Intercity Premium (Pendolino). Oczywiście Olfa kupiła bilet na pierwszą klasę, ale tam nie było warunków do kręcenia - za dużo ludzi, a wagon był bez przedziałów, dlatego za zgodą pani z obsługi przeniosła się do przedziału klasy drugiej, który normalnie jest dla matek z dziećmi. Mogła tam spokojnie nagrywać, bo nikogo poza nią nie było w przedziale.
  Jeżeli nie jechaliście nigdy pociągiem (a zwłaszcza Pendolino), to dzięki Olfaktorii możecie dowiedzieć się jak wygląda podróż tym środkiem transportu.
 6. Znajomy milioner
  Olfa w filmie pokazuje znajomego z milionem... subskrypcji :cojest: Ale clickbaitowy tytuł musi być.
 7. Roomtour
  Podczas pobytu w Poznaniu Dorota pokazuje swój hotelowy pokój, który niczym się tak naprawdę nie wyróżnia. Ale musi pokazać każdy szczegół - żelazko, kosmetyki pod prysznic czy zawartość minibaru :cojest: Widocznie dla Olfaktorii taki pokój jest szczytem marzeń przeciętnego Polaka :D

Jak wstawić zdjęcie, gifa czy miniaturkę YT na forum, dowiesz się TUTAJ

Wróć do „Youtube i blogi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości