Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VI

Blogi i filmiki urodowe na Youtube, vlogi, wydarzenia i plotki
Awatar użytkownika
ktrzn

Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VI

Postautor: ktrzn » 04 sty 2018, 16:44

polecam look book na luzie, bo chyba nie było. ale jeśli było proszę nie bić, bo jestem ponad miesiąc do tyłu z forum :brzydal: najpierw mówi żeby ''dać znaka'', a jak się nie spodobało dziwi się że ktoś dał ''znaka''

w no to jestem uwielbiam też jej emocjonalne opowieści o chamskich ludziach w kolejce, sąsiadach itd. niestety nie wystarczy jej samo opowiedzenie, musi zawsze podkreślić jaka to ona jest bezkonfliktowa/spokojna turururu :lol:
Ostatnio zmieniony 04 sty 2018, 16:44 przez ktrzn, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Czocher

Postautor: Czocher » 04 sty 2018, 16:52

ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość
polecam look book na luzie, bo chyba nie było. ale jeśli było proszę nie bić, bo jestem ponad miesiąc do tyłu z forum :brzydal: najpierw mówi żeby ''dać znaka'', a jak się nie spodobało dziwi się że ktoś dał ''znaka''

w no to jestem uwielbiam też jej emocjonalne opowieści o chamskich ludziach w kolejce, sąsiadach itd. niestety nie wystarczy jej samo opowiedzenie, musi zawsze podkreślić jaka to ona jest bezkonfliktowa/spokojna turururu :lol:

15 sekund filmu, a mnie juz telepie z żenady
dobry wynik!

xavvyy

Postautor: xavvyy » 04 sty 2018, 16:53

mantide pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Tymczasem na zagranicznym YT nowa drama.

Logan Paul nagrywał vlog w Japonii, w lesie samobójców. Nagle znaleźli ciało mężczyzny, który się tam powiesił. Oczywiście nagrał wszystko z bliska i wrzucił na YT (zasłonił tylko twarz). Już chwilę później on i jego znajomi robili sobie z tego żarty, mówił że miał być śmieszny vlogasek. Na szczęście filmiku już nie ma. Ci którzy widzieli tego vloga, mówili że było widać fioletowe ręce tej osoby itp.

Dodał potem zmonetyzowane przeprosiny (po pewnym czasie wyłączyli monetyzację) + przeprosiny na Twitterze, mówił, że wcale nie chciał, że nie miał zamiaru nabijać na tym wyświetleń (co z tego, że w miniaturce dodał ciało i nazwał vloga "Znaleźliśmy ciało w lesie samobójców w Japonii" :torba:).

Dorosły facet, a w głowie nic. :torba:

Tutaj filmik o tym, co po kolei się działo. Brak słów.

Jedna z moich ulubionych youtuberek nagrała filmik na ten temat jako ktoś kto również znalazł ciało w lesie samobójców. Podrzucam jako ciekawostkę:

Mówi tam m.in., że rodzina tego człowieka była bardzo poruszona i dziękowała jej za to, że zachowała się stosownie.

Awatar użytkownika
RosaPuff

Postautor: RosaPuff » 04 sty 2018, 17:00

Kumiho pisze:zobacz cytowaną wiadomość
RosaPuff pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Ja absolutnie nie jestem za tym by porównywać ja z Olfa i dawać do żenad ale mogłabyś rozwinąć tę mysl? Czym jej wrażliwość różni się od wrażliwości innych dziewczyn z yt? Pytam bez złośliwości bo ja ją obserwuję od jakiegoś czasu jak i jej odbiór i kurczę coś zawsze mnie to dręczy. Jak gdyby nie była dorosła samodzielną kobietą, tylko 12 letnią dziewczynką, która nieświadomie wrzuca do sieci jakieś przypadkowe treści. Nie chcę dyskutować na temat waszego jej postrzegania, czy niepotrzebnie ciągnąć tematu. Ot zwykła ciekawość.

W moim odczuciu owszem, jest dorosłą, samodzielną kobietą, która z jednej strony wykazuje chęć zmian i motywuje się poprzez uzewnętrznianie się a z drugiej przy każdej krytyce kasuje kanały/instagramy/rzuca internety, po prostu widać, że naświetlanie jej osobistych błędów/upadków (za mocne słowo, ale nie mam innego)/zwątpień sporo ją emocjonalnie kosztuje. Do tego temat sam w sobie dość trudny (body image & odżywianie), więc inaczej do niej podchodzę. Tak to przynajmniej wygląda z mojej perspektywy.

:ok:

we mnie Madzik wzbudza sympatie. Już wolę jej nadreaktywność emocjonalną niż wiecznie nerwową olfę która udaje zimną i bez uczuć albo gotującą się od środka no to jem nerwowo krzyczącą jaka jest zadowolona z życia, siebie i hejtów :brzydal:

We mnie wzbudza mało pozytywne uczucia (oczywiście kompletnie nie ta skala co Olfa), po jej skutecznym wykręcaniu się od oszczerstw powtarzanych nt. tego forum, po nazywaniu się artystką pod „niezbyt” udanym makijażem, po jej totalnym braku umiejętności przyjmowania krytyki. Ale to co napisała Kumiho przemawia do mnie jak najbardziej. Ale jeśli chodzi o samokrytykę względem wagi i jeśli tak jak napisałaś to ma nią tak negatywny wpływ to myśle ze bardzo niepotrzebnie. Wiele youtuberek jest przy sobie i pod tym względem naprawdę Madzik się specjalnie jakoś nie wyróżnia. Oczywiście zdrowy tryb zycia Jest godny pochwały ale jak widać wcale nie musi być to przeszkodą w bardzo dobrym funkcjonowaniu w sieci.

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 04 sty 2018, 17:09

W moim odczuciu owszem, jest dorosłą, samodzielną kobietą, która z jednej strony wykazuje chęć zmian i motywuje się poprzez uzewnętrznianie się a z drugiej przy każdej krytyce kasuje kanały/instagramy/rzuca internety, po prostu widać, że naświetlanie jej osobistych błędów/upadków (za mocne słowo, ale nie mam innego)/zwątpień sporo ją emocjonalnie kosztuje. Do tego temat sam w sobie dość trudny (body image & odżywianie), więc inaczej do niej podchodzę. Tak to przynajmniej wygląda z mojej perspektywy.

we mnie Madzik wzbudza sympatie. Już wolę jej nadreaktywność emocjonalną niż wiecznie nerwową olfę która udaje zimną i bez uczuć albo gotującą się od środka no to jem nerwowo krzyczącą jaka jest zadowolona z życia, siebie i hejtów :brzydal:

We mnie wzbudza mało pozytywne uczucia (oczywiście kompletnie nie ta skala co Olfa), po jej skutecznym wykręcaniu się od oszczerstw powtarzanych nt. tego forum, po nazywaniu się artystką pod „niezbyt” udanym makijażem, po jej totalnym braku umiejętności przyjmowania krytyki. Ale to co napisała Kumiho przemawia do mnie jak najbardziej. Ale jeśli chodzi o samokrytykę względem wagi i jeśli tak jak napisałaś to ma nią tak negatywny wpływ to myśle ze bardzo niepotrzebnie. Wiele youtuberek jest przy sobie i pod tym względem naprawdę Madzik się specjalnie jakoś nie wyróżnia. Oczywiście zdrowy tryb zycia Jest godny pochwały ale jak widać wcale nie musi być to przeszkodą w bardzo dobrym funkcjonowaniu w sieci.

ja to szczerze mówiąc w ogóle średnio wierzę w historie typu ktoś jest otyły i nie jest to u niego epizod (typu wypadek, kilkumiesięczne zaniedbanie) schudł sam, bez pomocy i utrzymał te wagę dłużej niż kilka lat.

statystyki są zresztą bezlistosne.

Awatar użytkownika
Ace_

Postautor: Ace_ » 04 sty 2018, 17:12

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Jak szczerze nie przepadam za Zmalowaną, tak jej filmiki „bez ściemy” odbieram jako naprawdę rzetelne i obiektywne.

Zmalowana to dla mnie od zawsze typ ''jeśli powtórzę tysiąc razy jaka jestem fajna, szczera, kompetentna i wzmocnię to groźną miną to i ja w to uwierzę, i ciemny lud to kupi" :brzydal:

...używając trudnych słów, których znaczenia do końca nie rozumie :brzydal: Dla mojego męża jest blondynką z kawałów po tym, jak ze śmiertelną powagą użyła sformułowania "efekt przesadzenia" :hahaha:

W którymś z niedawnych filmików mówiła o "tranzycie cieni". Albo, że cienie nie lubią się z powieką "solistycznie, bez nośnika". Chyba o bazę jej chodziło :brzydal:

Awatar użytkownika
masterpiece

Postautor: masterpiece » 04 sty 2018, 18:31

Ace_ pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Zmalowana to dla mnie od zawsze typ ''jeśli powtórzę tysiąc razy jaka jestem fajna, szczera, kompetentna i wzmocnię to groźną miną to i ja w to uwierzę, i ciemny lud to kupi" :brzydal:

...używając trudnych słów, których znaczenia do końca nie rozumie :brzydal: Dla mojego męża jest blondynką z kawałów po tym, jak ze śmiertelną powagą użyła sformułowania "efekt przesadzenia" :hahaha:

W którymś z niedawnych filmików mówiła o "tranzycie cieni". Albo, że cienie nie lubią się z powieką "solistycznie, bez nośnika". Chyba o bazę jej chodziło :brzydal:

Ona jest bezbłędna :lol: mnie rozbroiło jak w kilku filmikach uslyszałam, że rozciera cienie "w kierunku do góry".

Awatar użytkownika
renigma

Postautor: renigma » 04 sty 2018, 19:25

masterpiece pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Ona jest bezbłędna :lol: mnie rozbroiło jak w kilku filmikach uslyszałam, że rozciera cienie "w kierunku do góry".

no dobra, nie każdym jest orłem języka i takie kwiatki myślę zdarzają się każdemu, tylko jedni to wycinają, powtarzają ujęcia itp a Marta tego nie robi

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Postautor: Kumiho » 04 sty 2018, 19:43

renigma pisze:zobacz cytowaną wiadomość

no dobra, nie każdym jest orłem języka i takie kwiatki myślę zdarzają się każdemu, tylko jedni to wycinają, powtarzają ujęcia itp a Marta tego nie robi

Ale ona chyba używa takich konstrukcji celowo i myśli, że są i poprawne i profesjonalne :torba:
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
empress

Postautor: empress » 04 sty 2018, 20:09

renigma pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Ale ona chyba używa takich konstrukcji celowo i myśli, że są i poprawne i profesjonalne :torba:

Też mi się tak wydaje
Jak wstawić zdjęcie, gifa czy miniaturkę YT na forum, dowiesz się TUTAJ

Lucy Camden

Postautor: Lucy Camden » 04 sty 2018, 20:24

Kinga opublikowała makijaż, ktory jej zdaniem jej nie wyszedł:
https://m.youtube.com/watch?v=Uo6oOvl8yrs
Sam makijaż jest taki archaiczny rzeczywiście, ale moim zdaniem jej bardzo pasuje, wygląda super.
Ostatnio zmieniony 04 sty 2018, 20:25 przez Lucy Camden, łącznie zmieniany 1 raz.

Małgorzata

Postautor: Małgorzata » 04 sty 2018, 20:34

Lucy Camden pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Sam makijaż jest taki archaiczny rzeczywiście, ale moim zdaniem jej bardzo pasuje, wygląda super.

Momentami przypomina mi Odetę Moro.

Lucy Camden

Postautor: Lucy Camden » 04 sty 2018, 20:37

Małgorzata pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Lucy Camden pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Momentami przypomina mi Odetę Moro.

DĄT :patyk:

mantide

Postautor: mantide » 04 sty 2018, 21:22

Hania z makijażami, do którego użyła kosmetyków AA Wings of Color. W komentarzach jest dyskusja, bo Maxi i Zmalowanej się nie podobały te kosmetyki (zero pigmentu, plamy), a według Hani wszystko jest fajne.

Awatar użytkownika
bunia

Postautor: bunia » 04 sty 2018, 21:44

Jesteśmy bardzo blisko 5000 postów. ;)
#straznikLicznika :angel:

Awatar użytkownika
myszamisia

Re: RE: Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VI

Postautor: myszamisia » 04 sty 2018, 22:08

bunia pisze:Jesteśmy bardzo blisko 5000 postów. ;)
#straznikLicznika :angel:
Ja od wczoraj sprawdzam ile jest

Wysłane spod islandzkiego wulkanu

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 04 sty 2018, 22:09

Mówcie jak będzie 5000 bo ja to widzę inaczej, razem ze skasowanymi
Insta
Blog podróżniczy Kraków: Bagry
Piekę słodkie Ciasto buraczane w wersji piernikowej z delikatną masą miodową

Awatar użytkownika
Ace_

Postautor: Ace_ » 04 sty 2018, 22:18

Straszny żen ten filmik :torba: Chciała wyjść na wyluzowaną i zabawną, ale jak ktoś na siłę chce to udowodnić to właśnie tak wychodzi. Co z resztą widać właśnie w komentarzach, bo odpowiada praktycznie na każdy negatywny ze sztucznym dystansem.
Ostatnio zmieniony 04 sty 2018, 22:19 przez Ace_, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
tragus

Postautor: tragus » 04 sty 2018, 22:26

Czocher pisze:zobacz cytowaną wiadomość

15 sekund filmu, a mnie juz telepie z żenady
dobry wynik!

Tytuł mi się skojarzył z Demem :brzydal:
Faktycznie ciężko się ogląda te wygibasy. A pamiętam, jak ją lubiłam na początku, w czasach kiedy opowiadała o ślubie w Biesczadach.

Awatar użytkownika
renigma

Postautor: renigma » 04 sty 2018, 22:27

i to jest post nr 5000 :)

Wróć do „Youtube i blogi”