Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VI

Blogi i filmiki urodowe na Youtube, vlogi, wydarzenia i plotki
Awatar użytkownika
Lilla My

Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VI

Postautor: Lilla My » 12 paź 2017, 13:58

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Ja tam wcale nie neguję tego, że zdjęcie jest ładne i artystyczne. Wizualnie mi się podoba. Tylko jak pisze Rosa, inaczej się trochę na to patrzy znając ich życie lepiej niż niejednej osoby z własnego otoczenia. Każdy ma gdzie indziej granice prywatności, ich jawią mi się jak by były gumy. Filmik narzeczeński, z błogosławieństwa, teraz to... Co dalej?

Ale to przecież ich sprawa i świadomy wybór.
Nie nam to oceniać...

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 12 paź 2017, 14:05

Lilla My pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Ja tam wcale nie neguję tego, że zdjęcie jest ładne i artystyczne. Wizualnie mi się podoba. Tylko jak pisze Rosa, inaczej się trochę na to patrzy znając ich życie lepiej niż niejednej osoby z własnego otoczenia. Każdy ma gdzie indziej granice prywatności, ich jawią mi się jak by były gumy. Filmik narzeczeński, z błogosławieństwa, teraz to... Co dalej?

Ale to przecież ich sprawa i świadomy wybór.
Nie nam to oceniać...

Czemu? I w takim razie kto może to oceniać, jak nie widzowie, do których skierowali to zdjęcie?
Insta
Blog podróżniczy Dobczyce: zamek i skansen
Blog makijażowy 3 kolory podkładów mineralnych Rhea z masłem babassu

Perse

Postautor: Perse » 12 paź 2017, 14:59

SALIX pisze:
CO
zonk.jpg

O matko, to będzie mój ulubiony obrazek ever <3

Realprinceds
BAN
Kontaktowanie:

Postautor: Realprinceds » 12 paź 2017, 15:12

Kumiho pisze:Nie wiem po co i mnie cytujesz, skoro (...)

Czy Tobie to przeszkadza, że Cię cytuję?
:box:
Chyba rozumiem o co Wam chodzi... o przekraczanie granic?
Z drugiej strony...
Ludzi nie znam, ale o nich piszę... ba! nawet weszłam na ich IG aby zobaczyć "to" zdjęcie :) Mało tego! Nawet poczytałam trochę komentarzy pod nim :) :)
Czyli? Zabieg marketingowy z tym zdjęciem udał się im bardzo. Z tego co się dowiedziałam to zdjęcie jest zgłoszone w konkursie fotograficznym, a ludzie - czyli ta vlogująca rodzina zdaje się żyje z internetowej sławy i oglądalności czyli musi "dmuchać" fame, prawda?

Co do golasów... ależ oni wcale nie muszą być nadzy. Jestem wręcz przekonana, że nie byli. To jest wyreżyserowana sceneria, a zdjęcie po obróbce w programie graficznym.
:rotfl:
A co do tego, że zacytowałam... Musiałam bo inną metodą wpis mi się nie publikował.

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Postautor: Kumiho » 12 paź 2017, 15:16

Realprinceds pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Kumiho pisze:Nie wiem po co i mnie cytujesz, skoro (...)

Czy Tobie to przeszkadza, że Cię cytuję?
:box:
Chyba rozumiem o co Wam chodzi... o przekraczanie granic?
Z drugiej strony...
Ludzi nie znam, ale o nich piszę... ba! nawet weszłam na ich IG aby zobaczyć "to" zdjęcie :) Mało tego! Nawet poczytałam trochę komentarzy pod nim :) :)
Czyli? Zabieg marketingowy z tym zdjęciem udał się im bardzo. Z tego co się dowiedziałam to zdjęcie jest zgłoszone w konkursie fotograficznym, a ludzie - czyli ta vlogująca rodzina zdaje się żyje z internetowej sławy i oglądalności czyli musi "dmuchać" fame, prawda?

Co do golasów... ależ oni wcale nie muszą być nadzy. Jestem wręcz przekonana, że nie byli. To jest wyreżyserowana sceneria, a zdjęcie po obróbce w programie graficznym.
:rotfl:
A co do tego, że zacytowałam... Musiałam bo inną metodą wpis mi się nie publikował.

Bardziej miałam wrażenie, że bez śledzenia dyskusji wrzuciłaś komentarz niemajacy wiele wspólnego z treścią toczącej się rozmowy (granice intymności, nie walory artystyczne) tak przy okazji wrzucania linków do swoich filmów.
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

Realprinceds
BAN
Kontaktowanie:

Postautor: Realprinceds » 12 paź 2017, 15:29

Kumiho pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Bardziej miałam wrażenie, że bez śledzenia dyskusji wrzuciłaś komentarz niemajacy wiele wspólnego z treścią toczącej się rozmowy (granice intymności, nie walory artystyczne) tak przy okazji wrzucania linków do swoich filmów.

Zatem to mylne wrażenie, gdyż za każdym razem kiedy podaję linki do swoich filmów, jest to a propos bieżącego wątku w toczącej się dyskusji, którą śledzę i bywa, że uczestniczę dlatego mam możliwość kształtowania jej. A przykładowo. pierwsza część mojego filmu dotycząca promocji w Rossmannn -49 też była w odniesieniu do bieżących postów (możesz to sprawdzić).

Cieszę się, że sprawa wyjaśniona :piwo:
Ostatnio zmieniony 12 paź 2017, 15:31 przez empress, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: poprawiono cytowanie

Awatar użytkownika
Kumiho

Postautor: Kumiho » 12 paź 2017, 15:32

Zatem to mylne wrażenie, gdyż za każdym razem kiedy podaję linki do swoich filmów, jest to a propos bieżącego wątku w toczącej się dyskusji, którą śledzę i bywa, że uczestniczę dlatego mam możliwość kształtowania jej. A przykładowo. pierwsza część mojego filmu dotycząca promocji w Rossmannn -49 też była w odniesieniu do bieżących postów (możesz to sprawdzić).

Cieszę się, że sprawa wyjaśniona :piwo:

Mam uczulenie na osoby przychodzące tu tylko spamować swoimi treściami, wiec uwierz mi, śledzę w odniesieniu do czego postujesz. Hence, komentarz tak powierzchownie omiatających toczącą sie dyskusje wzbudził moje podejrzenia.

Jak pisać NA SZARO?

ajah

Re: RE: Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VI

Postautor: ajah » 12 paź 2017, 15:47

smerffie pisze:Na insta Marzenki nagie zdjęcie jej i Pawla w wannie....
Widziałam i jakiś taki niesmak we mnie to wzbudzilo.

Samo zdjęcie jest spoko, ale nie to gdzie i jak jest prezentowane.
Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Ostatnio zmieniony 12 paź 2017, 15:47 przez ajah, łącznie zmieniany 1 raz.

Realprinceds
BAN
Kontaktowanie:

Postautor: Realprinceds » 12 paź 2017, 15:48

Kumiho pisze:Mam uczulenie na osoby przychodzące tu tylko spamować swoimi treściami, wiec uwierz mi, śledzę w odniesieniu do czego postujesz. Hence, komentarz tak powierzchownie omiatających toczącą sie dyskusje wzbudził moje podejrzenia.

Rozumiem Cię. Ale wiedz o tym, że ja wiem iż jest to jedno z forów (wielu), które istnieje/żyje czy jak to nazwać z "Youtubów". Domeny są płatne i miejsca na serwerach też... Dlatego jest to wzajemna korzyść, że ja tutaj mogę "zareklamować" swoją działalność na YouTube jako Realprinceds. A forum żyje i jest na nim aktywność. To nie jest spam jeżeli twórca treści internetowych ma chęć i odwagę pokazać co robi w miejscu, w którym ma szansę znaleźć potencjalnych odbiorców.
Jest okazja aby ze mną porozmawiać, wprost o coś zapytać.

Te Ogrodowczyki to w ogóle nie mój typ vlogów. Nie zauważyłam tutaj głębokiej dyskusji, którą być może nie doceniłam powierzchownie omiatając komentarzem... :amen:

Awatar użytkownika
Kumiho

Postautor: Kumiho » 12 paź 2017, 15:54

Kumiho pisze:Mam uczulenie na osoby przychodzące tu tylko spamować swoimi treściami, wiec uwierz mi, śledzę w odniesieniu do czego postujesz. Hence, komentarz tak powierzchownie omiatających toczącą sie dyskusje wzbudził moje podejrzenia.

Rozumiem Cię. Ale wiedz o tym, że ja wiem iż jest to jedno z forów (wielu), które istnieje/żyje czy jak to nazwać z "Youtubów". Domeny są płatne i miejsca na serwerach też... Dlatego jest to wzajemna korzyść, że ja tutaj mogę "zareklamować" swoją działalność na YouTube jako Realprinceds. A forum żyje i jest na nim aktywność. To nie jest spam jeżeli twórca treści internetowych ma chęć i odwagę pokazać co robi w miejscu, w którym ma szansę znaleźć potencjalnych odbiorców.
Jest okazja aby ze mną porozmawiać, wprost o coś zapytać.

Te Ogrodowczyki to w ogóle nie mój typ vlogów. Nie zauważyłam tutaj głębokiej dyskusji, którą być może nie doceniłam powierzchownie omiatając komentarzem... :amen:

Wchodzimy tu w tematy niezwiązane z samą twórczością, tylko z pewnymi zasadami użytkowania forum - fajnie by było, żeby posty wiec były pisane na szaro (o tym jak to zrobic przeczytasz klikając w link w moim podpisie, a o tym dlaczego czytając regulamin forum). Jesli zaś chodzi o „korzyści”, to szur, ale jesli aktywność ma polegać tylko na rozmowie o twórczości własnej to ja tego osobiście pozytywnie nie odbieram - ot, tak mam.

Jak pisać NA SZARO?

Realprinceds
BAN
Kontaktowanie:

Postautor: Realprinceds » 12 paź 2017, 16:10

Kumiho pisze:[
Wchodzimy tu w tematy niezwiązane z samą twórczością, tylko z pewnymi zasadami użytkowania forum - fajnie by było, żeby posty wiec były pisane na szaro (o tym jak to zrobic przeczytasz klikając w link w moim podpisie, a o tym dlaczego czytając regulamin forum). Jesli zaś chodzi o „korzyści”, to szur, ale jesli aktywność ma polegać tylko na rozmowie o twórczości własnej to ja tego osobiście pozytywnie nie odbieram - ot, tak mam.

Pisz zatem na szaro jeśli chcesz, bo to Ty sprowadzasz w tej rozmowie jakieś dziwne wątki. Ja nie zamierzam pisać na szaro, gdyż piszę w odniesieniu do bieżących dyskusji. Najpierw był Rossmann, potem zdjęcie w wannie, które mnie akurat wydaje się artystyczne i ok. Zwróciłam również uwagę na to iż ci ludzie żyją z tego aby być popularni i ich działania nakierowane są właśnie na to.

Cały czas nawiązuję do dyskusji, jestem jej uczestnikiem i jak to w życiu bywa każdy dyskutant kreuje dyskusje, ma na nią wpływ. Proszę abyś nie imputowała imponterabiliów jakobym była skłonna pisać tylko o twórczości własnej.

A nawet jeśli mam ochotę na jej temat napisać to mogę to zrobić tak samo jak inni o twórczości innych tutaj. Wszystko jest uczciwie i jawnie. I na temat "Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VI{"

Podsumowując - nie zamierzam pisać na szaro, gdyż piszę w temacie na temat.

Awatar użytkownika
Alien

Postautor: Alien » 12 paź 2017, 16:12

Pisz zatem na szaro jeśli chcesz, bo to Ty sprowadzasz w tej rozmowie jakieś dziwne wątki. Ja nie zamierzam pisać na szaro, gdyż piszę w odniesieniu do bieżących dyskusji. Najpierw był Rossmann, potem zdjęcie w wannie, które mnie akurat wydaje się artystyczne i ok. Zwróciłam również uwagę na to iż ci ludzie żyją z tego aby być popularni i ich działania nakierowane są właśnie na to.

Cały czas nawiązuję do dyskusji, jestem jej uczestnikiem i jak to w życiu bywa każdy dyskutant kreuje dyskusje, ma na nią wpływ. Proszę abyś nie imputowała imponterabiliów jakobym była skłonna pisać tylko o twórczości własnej.

A nawet jeśli mam ochotę na jej temat napisać to mogę to zrobić tak samo jak inni o twórczości innych tutaj. Wszystko jest uczciwie i jawnie. I na temat "Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VI{"

:facepalm:
Another World

Realprinceds
BAN
Kontaktowanie:

Postautor: Realprinceds » 12 paź 2017, 16:18

A co do rodziny Ogrodowczyków, to jest to prawdziwy fenomen, że na na nagrywanie zdecydowała się cała rodzina... I, że nie są jeszcze w TVN :) Oni mają inne granice własnej intymności... No i jestem przekonana, że dobrze te "granice" monetyzują. Wstawienie zdjęcia w wannie uważam za całkiem niezłą prowokację i planowaną kontrowersję. Oni musieli przewidywać taki, a nie inny odzew. Jeśli chodzi o ich vlogi to tylko troszkę oglądałam i to co mi się podoba to tworzenie scen, sposób filmowania. No przyjemnie się na to patrzy. Sądząc po ich popularności - nie tylko mnie przyjemnie. Natomiast jeśli chodzi o ich życie to słabo mnie interesuje. Nie moja bajka.

narcyzowa

Postautor: narcyzowa » 12 paź 2017, 16:21

Ja tam myślę, że forum będzie sobie żyło nawet, jeśli nam przestaną łaskę robić osoby chcące się za darmo reklamować i nie mające poza tym wiele do powiedzenia :cojest:

Awatar użytkownika
Kumiho

Postautor: Kumiho » 12 paź 2017, 16:21

Informuje Cię tylko, że jeśli rzeczywiście odniesiemy wrażenie, że piszesz tylko w celu autopromocji to tak, może to zostać potraktowane jako spam, nawet na wątku o yt.

A regulamin i tak polecam poczytać, tak na przyszłość.

Jak pisać NA SZARO?

Realprinceds
BAN
Kontaktowanie:

Postautor: Realprinceds » 12 paź 2017, 16:38

Kumiho pisze:
Informuje Cię tylko, że jeśli rzeczywiście odniesiemy wrażenie, że piszesz tylko w celu autopromocji to tak, może to zostać potraktowane jako spam, nawet na wątku o yt.

Mocno mnie zastanawia w jakim Ty celu piszesz. Od kilku swoich postów nie odniosłaś się w żaden sposób do wiodących wątków (w przeciwieństwie do mnie). Czy wspomniany przez Ciebie regulamin daje Ci prawo do takiego zaśmiecania? A może też jednak go sobie poczytaj. Cyt." Z reguły moderatorzy czuwają, aby użytkownicy pisali na temat oraz nie publikowali niewłaściwych i obraźliwych materiałów." - schodzisz z roli, do której Cię powołano.

Awatar użytkownika
Kumiho

Postautor: Kumiho » 12 paź 2017, 16:44

Kumiho pisze:

Mocno mnie zastanawia w jakim Ty celu piszesz. Od kilku swoich postów nie odniosłaś się w żaden sposób do wiodących wątków (w przeciwieństwie do mnie). Czy wspomniany przez Ciebie regulamin daje Ci prawo do takiego zaśmiecania? A może też jednak go sobie poczytaj. Cyt." Z reguły moderatorzy czuwają, aby użytkownicy pisali na temat oraz nie publikowali niewłaściwych i obraźliwych materiałów." - schodzisz z roli, do której Cię powołano.

I od tego, by nie śmiecić mamy pisanie offtopow na szaro. Regulamin znam, napisałam go.

Jak pisać NA SZARO?

Timon i Pumba

Postautor: Timon i Pumba » 12 paź 2017, 17:16

:mdleje: nie jestem jakąś pruderyjną dewotą, ale takie zdjęcia na insta to dla mnie nieporozumienie. Nic dla siebie nie zostawiają już praktycznie, wszystko wystawiają na widok publiczny, byle lajki były.

Ja tam lubię zdjęcia tego typu, bez wulgarności przedstawiające estetycznie intymność - ale fakt, ze autorem tego zdjęcia jest Jacek już mi robi dziwnie :brzydal:

CO
zonk.jpg

Ale to zamiast filmu z nocy poslubnej czy on jeszcze będzie?

Awatar użytkownika
Kumiho

Postautor: Kumiho » 12 paź 2017, 17:18

Timon i Pumba pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Ja tam lubię zdjęcia tego typu, bez wulgarności przedstawiające estetycznie intymność - ale fakt, ze autorem tego zdjęcia jest Jacek już mi robi dziwnie :brzydal:

CO
zonk.jpg

:hahaha:

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
empress
Ranga alternatywna: Ninja Ziemi

Postautor: empress » 12 paź 2017, 17:31

Timon i Pumba pisze:zobacz cytowaną wiadomość

CO
zonk.jpg

To gra wstępna
Dlaczego ty zamykasz oczy na światło tego świata?
~ L. Dżejkobiak

--------------
Wątek informacyjny - wstawianie zdjęcia, gifa, miniaturki YT na forum

Wróć do „Youtube i blogi”