Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VI

Blogi i filmiki urodowe na Youtube, vlogi, wydarzenia i plotki
Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VI

Postautor: SALIX » 20 paź 2017, 18:13

Hania - J.Lo

Insta
Blog podróżniczy Kraków: kopiec Wandy
Blog makijażowy pędzle do makijażu Donegal

Awatar użytkownika
elorap

Postautor: elorap » 20 paź 2017, 19:34

Nie chcę cytować ktrzn, bo znowu będzie pięćset stron samego cytowania, ale w zupełności się zgadzam :roza:
Terror jest niestety nie tylko w zakresie odżywiania, choć - nie ukrywam - to może być ważną kwestią dla niektórych. Mi osobiście gila zdanie innych, bo tutaj wypracowałam przez kilka lat sposób żywienia i choćby mi taka Aga codziennie mówiła, jak mam jeść to i tak mi to gila, bo najważniejsze jest moje zdrowie i idący za nim komfort psychiczny.
Natomiast narzucanie swojego zdania w kontekście posiadania dzieci/wychowania dzieci, miejsca pracy/wyboru zawodu, sposobu życia, poglądów na życie, podejścia do polityki, podejścia do kultury, w zasadzie wszystkich innych dziedzin życia - już mi się tym ulewa. Ostatnio bliska osoba dość mocno mnie skrytykowała w sumie w intymnej, w mojej opinii, kwestii, a ja po prostu pękłam. :( Ale wiem, że ja nie potrzebuję mówienia, jak mam żyć i co ze mnie czyni takiego czy innego człowieka.
Wiem, że offtop, ale tak mnie to dotknęło, że musiałam napisać.

Awatar użytkownika
Czocher

Postautor: Czocher » 20 paź 2017, 20:12

Obrazek

Ja to tylko tu zostawie

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 20 paź 2017, 20:35

Czocher pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Obrazek

Ja to tylko tu zostawie

czy to jest Aga Cosmetic Candy? :?
Insta

Awatar użytkownika
pesstka90

Postautor: pesstka90 » 20 paź 2017, 20:37

Czocher pisze:Ja to tylko tu zostawie

aha. ok :D
________________________________________________________________________________________________________

"Wiara w zwycięstwo źródłem sukcesu." - H.J. Wagner

http://www.pocisk.org

Awatar użytkownika
Plants

Postautor: Plants » 20 paź 2017, 21:11

zivah pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Takie pytanie mam, czy jak przestanę kogoś obserwować na insta to ta osoba może to widziec i przez to mnie zablokować? :D

Kiedyś obserwowałam lioness i przestałam po czym tak pomyślałam że ciekawe co u niej i chciałam wejść na jej insta i chyba mam bana bo nie mam jej profilu jak jestem zalogowana :D Lol, nic nigdy nie piszę ludziom więc to chyba jedyny powód.

Są aplikacje, które to pokazują. Tylko nie rozumiem po co Lioness blokuje takie osoby :niewiem:

Awatar użytkownika
Cattivo

Postautor: Cattivo » 20 paź 2017, 21:12

ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Kumiho pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Nasza Hania z pomadkami na jesień:

łooo ale profeska :love:

Dziękuję <3

xavvyy pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Super montaż i outfity, zwłaszcza ten z krawatem :D
Mocha-licious z Wet'n'Wild :love:

Dzięki! To był mój zestaw na egzamin magisterski

Lucy Camden pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Filmik zrobiony bardzo dobrze, taka prezentacja jest bardzo czytelna i łatwa w odbiorze, ale... Momentami zachowujesz sie sztucznie i zajeżdza to Andzelą Grabowską. Nie idz tą drogą Hanno. A na miniaturze masz poodklejane rzesy, not cute.

W sumie z całego filmu tylko jedną rzecz bym zmieniła, bo wyszło nie tak, jak chciałam, z reszty jestem zadowolona. Co do rzęs, to cały czas jeden kącik wewnętrzny mi się odklejał i niczym nie dało się go zdyscyplinować, ale po prawdzie to był pierwszy raz, kiedy w ogóle udało mi się przykleić rzęsy.

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Mnie się bardzo podoba forma filmiku Cattivo, wyszło ciekawie, estetycznie i treściwie. :ok:

:ok: nie oglądałam wprawdzie wszystkich, ale jak dla mnie najlepszy filmik jak dotąd na kanale Hani

Dzięki Salix i dzięki raz jeszcze ktrzn, Twoje zdanie jest dla mnie bardzo ważne :)

reveal

Postautor: reveal » 20 paź 2017, 21:28

Domcia2605 pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Domcia2605 pisze:zobacz cytowaną wiadomość
A tymczasem u noto jestem na insta, widzki się burzą. Opis pod zdjęciem mnie powalił :brzydal:
https://www.instagram.com/p/BacZlXHBRe7/?taken-by=no_to_jestem

we mnie no to jestem budzi współczucie.

kompleks dziewczyny z małego miasteczka pogania inne kompleksy, nerwy i rozemocjonowanie. taki typowy przykład osoby której kiedy nie stać nerwowo i krzykliwie to przeżywa (mówiąc że nie przeżywa i racjonalizując swoją krzykliwość), a jak ktoś jej daje/poprawi się sytuacja materialna krzyczy i emocjonuje się jeszcze głośniej tylko w bardziej paniusiowatym tonie :brzydal:

wrzaski do widzek o tym jak dodatkowej pracy myje toalety czy coś takiego to był chyba listopad roku poprzedniego.

natomiast babsku (bo innego słowa nie znajduję, sorry) które skończyło swoje wywody życząc jej męża, dziecka i pracy jako osiągnięcia życzę żeby osiągnęła stan kiedy nie czuje się potrzeby opowiadania o swoich sukcesach w życiu osobistym i zawodowym w tak żałosnym tonie komuś kto dokonuje innych wyborów/powodzi mu się gorzej
brrr nie znoszę takich bab

inną sprawą jest jak wiarygodne są dla mnie takie przechwałki i jak mocno wierzę że jak ktoś ma ciekawą pracę i super faceta potrzebuje komuś tym dogryzać :hahaha:

Ja Anite bardzo polubiłam po filmie o ślubie w Bieszczadach, chyba nawet linkowanego tutaj. Wydała mi się takim "powiewem świeżości", normalna, zwykła dziewczyna z którą ma się ochotę wyjść na kawę. Dopiero z czasem, myślę, że jeszcze przed rozstaniem, zaczęłam dostrzegać inną stronę.

A co było z tym ślubem w Bieszczadach? Bo mnie to ominęło... :)

Awatar użytkownika
siostraSylwina

Postautor: siostraSylwina » 20 paź 2017, 21:31

Czocher pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Obrazek

Ja to tylko tu zostawie

Może uznacie mnie za jakąś sfiksowaną, ale ja na takich zdjęciach zwracam uwagę tylko na te małe niewinne bajzelki w tle :)

oh!

Postautor: oh! » 20 paź 2017, 21:37

Plants pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Takie pytanie mam, czy jak przestanę kogoś obserwować na insta to ta osoba może to widziec i przez to mnie zablokować? :D

Kiedyś obserwowałam lioness i przestałam po czym tak pomyślałam że ciekawe co u niej i chciałam wejść na jej insta i chyba mam bana bo nie mam jej profilu jak jestem zalogowana :D Lol, nic nigdy nie piszę ludziom więc to chyba jedyny powód.

Są aplikacje, które to pokazują. Tylko nie rozumiem po co Lioness blokuje takie osoby :niewiem:

Za karę :D Śmieję się ale odkąd dowiedziałam się, że ludzie korzystają z tych wszystkich apek śledzących obserwujących na IG to mnie trochę zmiotło ;) Tak samo jak pokazywanie na stories osób które przestały ich obserwować. Nie ogarniam :torba:

Tak swoją drogą poszłam zobaczyć jak tam się jej profil rozwija i o ile IG tnie zasięgi tak przy ponad 3k obserwujących polubień zdjęć 20-50 to tak trochę słabo :D przy wcześniejszych dobijających 1000. Tja...
Ostatnio zmieniony 20 paź 2017, 21:38 przez oh!, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Postautor: Kumiho » 20 paź 2017, 22:22

oh! pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Plants pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Za karę :D Śmieję się ale odkąd dowiedziałam się, że ludzie korzystają z tych wszystkich apek śledzących obserwujących na IG to mnie trochę zmiotło ;) Tak samo jak pokazywanie na stories osób które przestały ich obserwować. Nie ogarniam :torba:

Tak swoją drogą poszłam zobaczyć jak tam się jej profil rozwija i o ile IG tnie zasięgi tak przy ponad 3k obserwujących polubień zdjęć 20-50 to tak trochę słabo :D przy wcześniejszych dobijających 1000. Tja...

Z tego co pamietam, to lioness pisała albo na insta albo na blogu, ze sama kiedyś była zdziwiona ilością polubien i obserwujących, zrobiła porządek w obserwujących i poblokowala profile, które wydawały jej się „podejrzane”.
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
pesstka90

Postautor: pesstka90 » 20 paź 2017, 22:54

Karolina miszcz :love:

swoją drogą, po paru gorszych sezonach nowe AHS całkiem fajne. :)
________________________________________________________________________________________________________

"Wiara w zwycięstwo źródłem sukcesu." - H.J. Wagner

http://www.pocisk.org

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 21 paź 2017, 18:40

Jesienne trendy u ShoeLove

Insta

Awatar użytkownika
renigma

Postautor: renigma » 21 paź 2017, 18:43

pesstka90 pisze:zobacz cytowaną wiadomość

a tu dla porównania Maxi, zupełnie inny poziom

peppa

Postautor: peppa » 21 paź 2017, 18:51

renigma pisze:

Porawcie mnie jeśli się mylę ale Maxi chyba nie ma szkolenia z charakteryzacji wiec dla mnie porównanie trochę bez sensu. Makijaż ładny, estetyczny ale po tylu latach w branży spodziewałabym się czegoś bardziej kreatywnego, chociażby jakiś gadżetów albo czegoś w tym stylu

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
bunia

Postautor: bunia » 21 paź 2017, 19:02

O kurczę :shock: Zrobiło to mnie duże wrażenie. Podziwiam jej pracę.

Awatar użytkownika
bunia

Postautor: bunia » 21 paź 2017, 19:06

peppa pisze:zobacz cytowaną wiadomość
renigma pisze:

Porawcie mnie jeśli się mylę ale Maxi chyba nie ma szkolenia z charakteryzacji wiec dla mnie porównanie trochę bez sensu. Makijaż ładny, estetyczny ale po tylu latach w branży spodziewałabym się czegoś bardziej kreatywnego, chociażby jakiś gadżetów albo czegoś w tym stylu

Dla mnie wszelkie makijaże Maxi są po prostu nudne. Nie ma w nich krzty tajemnicy, nieoczywistości, kreatywności też nie za dużo. Ma precyzję i to wszystko.

peppa

Postautor: peppa » 21 paź 2017, 20:42

Polecicie kogoś kto robi fajne dzienne makijaże ale ma opadająca powiekę? Moje powieki coraz bardziej poddają się sile grawitacji i ostatnio nakładam tylko maskarę bo mam wrażenie ze cienie tylko to uwypuklają

Awatar użytkownika
renigma

Postautor: renigma » 21 paź 2017, 20:47

Polecicie kogoś kto robi fajne dzienne makijaże ale ma opadająca powiekę? Moje powieki coraz bardziej poddają się sile grawitacji i ostatnio nakładam tylko maskarę bo mam wrażenie ze cienie tylko to uwypuklają

Ja lubię Agusiak747, czasami robi dzienne, czasami nieco mocniejsze. Spoko dziewczyna, nie zmanierowana, potrafi się wysłowić. Dostaje dużo paczek z kosmetykami kolorowymi, więc ostatnio często pojawiają się u niej makijaże.

Awatar użytkownika
dredkot

Postautor: dredkot » 21 paź 2017, 20:56

renigma pisze:

Ja lubię Agusiak747, czasami robi dzienne, czasami nieco mocniejsze. Spoko dziewczyna, nie zmanierowana, potrafi się wysłowić. Dostaje dużo paczek z kosmetykami kolorowymi, więc ostatnio często pojawiają się u niej makijaże.

Zalecę kompletnym offtopem ale dziewczyny co często się wypowiadają o analizie kolorystycznej- jaki przypuszczalny typ ma dziewczyna na filmiku? Czy to przygaszone lato? Mam podobna kolorystyke i nigdy nie umiem sie dopasować :roza:

Wróć do „Youtube i blogi”