Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VI

Blogi i filmiki urodowe na Youtube, vlogi, wydarzenia i plotki
Ali

Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VI

Postautor: Ali » 19 paź 2017, 16:46

amelj pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Perse pisze:zobacz cytowaną wiadomość
A u Karoliny ulubieńcy https://www.youtube.com/watch?v=4z246VbshoM&t=243s
Powiem tak: moi ulubieńcy by to nie byli :brzydal:

Niezła dysksuja z Kasią Napiórkowską się wywiązała :pazurki:

noo, zauważyłam, że Karolina jak nie wie co odpowiedzieć to pisze, że tak nie będą rozmawiać bo to nie jest dyskusja na poziomie :banan:

Ali

Postautor: Ali » 19 paź 2017, 16:48

bunia pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Mistrzynią takich prześwietlonych zdjęć jest Florence :brzydal:
Ale u niej na insta są takie nudy, że nie wiem, czy któraś z Was jeszcze zagląda. Kawa, herbata, kwiaty, makijaż.

I na insta, i na kanale. Wyrzuciłam ją z subów, z Instagrama pewnie też lada chwila. Denerwuje mnie też to, że jak dodaje zdjęcia ałtfitów, to nie podpisuje/oznacza marek, a niemal za każdym razem dostaje pytania o to, w co jest ubrana. Ale może tutaj się czepiam.

ja zawsze w tym widzę chęć zrobienia tłoku w komentarzach :cool:

Awatar użytkownika
bunia

Postautor: bunia » 19 paź 2017, 16:53

Ali pisze:zobacz cytowaną wiadomość
bunia pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Mistrzynią takich prześwietlonych zdjęć jest Florence :brzydal:
Ale u niej na insta są takie nudy, że nie wiem, czy któraś z Was jeszcze zagląda. Kawa, herbata, kwiaty, makijaż.

I na insta, i na kanale. Wyrzuciłam ją z subów, z Instagrama pewnie też lada chwila. Denerwuje mnie też to, że jak dodaje zdjęcia ałtfitów, to nie podpisuje/oznacza marek, a niemal za każdym razem dostaje pytania o to, w co jest ubrana. Ale może tutaj się czepiam.

ja zawsze w tym widzę chęć zrobienia tłoku w komentarzach :cool:

Też uważam, że taki jest powód. :ok:

Perse

Postautor: Perse » 19 paź 2017, 17:08

Zgadzam się i co do Karoliny - przecież Kat N. (fanką estetyki której nie jestem zresztą) poruszyła w komentarzu dokładnie te tematy, która porusza ta oświecona kniga, no ale nagle atakuje tematami :cool:
i co do Florence i komentarzy :ok:

ajah

Postautor: ajah » 19 paź 2017, 17:53

Czy Karolina mówiła coś o uchodzcach w tym filmie?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Maddzia007

Postautor: Maddzia007 » 19 paź 2017, 18:06

Mądrości głoszone przez Agę w Ameryce zaczynają mnie przerażać :wc:

Obrazek

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 19 paź 2017, 18:09

Maddzia007 pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Obrazek

zastanawia mnie w takich przypadkach co to jest: bardziej głupota czy mechanizm wyparcia problemu? Nobla powinna za takie odkrycie dostać, po co szukać skutecznych leków na raka i inne groźne choroby. Organizm wie co robi. A jak nie wie to sam sobie winien :wisi:
Insta
Blog podróżniczy Kraków: kopiec Wandy
Blog makijażowy pędzle do makijażu Donegal

mantide

Postautor: mantide » 19 paź 2017, 18:23

Obrazek

Co ja czytam :torba: Głoszenie takich mądrości jest szkodliwe

Awatar użytkownika
Plants

Postautor: Plants » 19 paź 2017, 18:23

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Obrazek

zastanawia mnie w takich przypadkach co to jest: bardziej głupota czy mechanizm wyparcia problemu? Nobla powinna za takie odkrycie dostać, po co szukać skutecznych leków na raka i inne groźne choroby. Organizm wie co robi. A jak nie wie to sam sobie winien :wisi:

U niej chyba akurat wyparcie problemu/szukanie nadziei w czymś poza medycyną. Mama i siostra zmarły na raka, w pewnym momencie medycyna był już bezsilna. Niektórzy w takich momentach zaczynają być bardzo wierzący, szukają wsparcia u Boga, a niektórzy jak widać idą w stronę natury

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 19 paź 2017, 18:38

Obrazek

ja myślę, że złudne poczucie bezpieczeństwa.
bo jak wierzysz w coś takiego to łatwo sobie dorobić do tego teorię że masz na to wpływ.

a tak już abstrahując od chorych poglądów wydaje mi się że ogólnie wszelkie działania prozdrowotne są często przeszacowywane. nie w sensie że nie warto ich podejmować. Raczej że ludzie je podejmujący często nie zdają sobie że to w sumie z matematycznego punktu widzenia wcale nie ma jakiejś oszałamiającej różnica czy Twój styl życia jest zdrowy tak bardzo jak tylko fizycznie jesteś w stanie, czy po prostu trochę zdrowszy niż przeciętnego Kowalskiego. albo nie chcą sobie zdawać sprawy, bo daje im to właśnie takie poczucie bezpieczeństwa że to jakoś dużo bardziej prawdopodobne że nic złego im się nie stanie

to taki typowy błąd poznawczy zresztą :) odżywiasz się zdrowo, ćwiczysz, nie palisz to masz ileś procent więcej szans na to czy tamto, ale jest tyle czynników poza kontrolą i losowych, a po drodze realnie możesz myśląc że robisz dobrze wcale dobrze sobie nie robić. no i tak jak warto robić to na co ma się wpływ, tak niechęć do robienia takich rzeczy może być równorzędną strategią, wcale nie gorszą (znowu jeśli mówimy o prawdopodobieństwie że to coś ostatecznie da).

tak samo jest zresztą z Karoliną Baszak i książką Kaliszuka. Nie czytałam jej wprawdzie, ale przeglądałam i wiem co to za człowiek (kojarzę z uczelni jego żonę, działają razem pro life. i choć mam w tej kwestii bardziej konserwatywne poglądy niż ''wolność równość aborcja na żądanie'' to uważam ich liczne wystąpienia w temacie za wybitnie obrzydliwe.

Karolina myśli, że jest wielce świadoma a książka pisze prawdę bo jej się to zgadza ze światopoglądem. a tak naprawdę wszystko jest napisane pod tezę i ideologię.

bo nie ma łatwych odpowiedzi na takie dylematy. szkoda że tak mało ludzi pamięta o tym, że w niektórych kwestiach nie ma prawdy i fałszu są tylko różne poglądy na konkretne kwestie, interpretacja faktów itd.
Ostatnio zmieniony 19 paź 2017, 18:49 przez ktrzn, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 19 paź 2017, 19:28

YT podsunął mi filmik koleżanki Agaty, Wroobeli. Robi test masek - 8 w 8 dni (maski oczywiście z pudełka :brzydal: ). Czy to ma sens? Jak ocenić faktyczne, długotrwałe efekty stosowania maski (lub ich brak), skoro codziennie nakłada się coś innego? :drapie:

Insta

Awatar użytkownika
pazza

Postautor: pazza » 19 paź 2017, 20:27

A u Karoliny ulubieńcy https://www.youtube.com/watch?v=4z246VbshoM&t=243s
Powiem tak: moi ulubieńcy by to nie byli :brzydal:

noo, zauważyłam, że Karolina jak nie wie co odpowiedzieć to pisze, że tak nie będą rozmawiać bo to nie jest dyskusja na poziomie :banan:

chciałam poczytać dyskuje pod postem Kasi. Pokazuje, że jest 73 komentarzy, jak chce się je rozwinąć, to nic nie ma :brzydal:

Awatar użytkownika
renigma

Postautor: renigma » 19 paź 2017, 21:25

YT podsunął mi filmik koleżanki Agaty, Wroobeli. Robi test masek - 8 w 8 dni (maski oczywiście z pudełka :brzydal: ). Czy to ma sens? Jak ocenić faktyczne, długotrwałe efekty stosowania maski (lub ich brak), skoro codziennie nakłada się coś innego? :drapie:

Dlatego często na azjatyckich stronach maski kupuje się w zestawach po 3 takie same, żeby właśnie zastosować je w secie.
Natomiast to, że te maski ma z boxa jakoś mi nie przeszkadza, bo dla mnie nie ma to większego znaczenia. Szczerze mówiąc, to cieszę się, że nie rzyga z kanału shinyboxem czy liferią, chociaż widzę że beglossy ma :|
Ostatnio zmieniony 19 paź 2017, 21:41 przez renigma, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
renigma

Postautor: renigma » 19 paź 2017, 21:41

Hania na swoim Instastories pokazuje swatche z nowej paletki. Mówi, że cenie mają nową formułę i wyglądają tak samo nałożone palcem, pędzlem syntetycznym, pędzle z włosia naturalnego i pacynką. Złapałam screena jednego z nich, ale swatchuje całą paletkę.
Załączniki
swatche_Hania.jpg
swatche_Hania.jpg (72.51 KiB) Przejrzano 609 razy

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 19 paź 2017, 21:42

renigma pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Hania na swoim Instastories pokazuje swatche z nowej paletki. Mówi, że cenie mają nową formułę i wyglądają tak samo nałożone palcem, pędzlem syntetycznym, pędzle z włosia naturalnego i pacynką. Złapałam screena jednego z nich, ale swatchuje całą paletkę.

łoł, wyglądają jak kremowe :love: a mowiła, czy będą do dostania solo? Nie chcę całej paletki :(
Insta

PsiaMamita

Postautor: PsiaMamita » 19 paź 2017, 21:46

pazza pisze:zobacz cytowaną wiadomość

chciałam poczytać dyskuje pod postem Kasi. Pokazuje, że jest 73 komentarzy, jak chce się je rozwinąć, to nic nie ma :brzydal:

witam się na forum, podczytuję od początku, a dzisiaj jest okazja, żeby się ujawnić :D

zostawiłam okno z filmem otwarte, bo nie zdążyłam przeczytać dyskusji, a musiałam wychodzić. wróciłam, zajrzałam na forum, a tutaj info, że brakuje odpowiedzi pod postem Kat Napiorkowskiej. No to już nie brakuje ;) (w Internecie nic nie ginie! :D) https://i.imgur.com/BwlPktmg.jpg

Awatar użytkownika
renigma

Postautor: renigma » 19 paź 2017, 21:46

renigma pisze:zobacz cytowaną wiadomość

łoł, wyglądają jak kremowe :love: a mowiła, czy będą do dostania solo? Nie chcę całej paletki :(

nie, nie mówiła. A ta paletka będzie raczej droga, bo będzie miała 20 cieni. Na IG pokazała 16, a 4 brokaty zostawiła na później

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 19 paź 2017, 21:51

PsiaMamita pisze:zobacz cytowaną wiadomość
pazza pisze:zobacz cytowaną wiadomość

witam się na forum, podczytuję od początku, a dzisiaj jest okazja, żeby się ujawnić :D

zostawiłam okno z filmem otwarte, bo nie zdążyłam przeczytać dyskusji, a musiałam wychodzić. wróciłam, zajrzałam na forum, a tutaj info, że brakuje odpowiedzi pod postem Kat Napiorkowskiej. No to już nie brakuje ;) (w Internecie nic nie ginie! :D) https://i.imgur.com/BwlPktmg.jpg

:hahaha: zacnie, bierzcie przykład nowo przybyli, takie dary są cenne :mrgreen: :welcome:
Insta

Awatar użytkownika
Holly Golightly

Postautor: Holly Golightly » 19 paź 2017, 22:08

Tylko, że cała dyskusja pod tym filmem ciągle jest i się rozwija... (też się witam:), choć jestem tu właściwie od początku...).

I gwoli wyjaśnienia, bliżej mi do poglądów Karoliny...
Ostatnio zmieniony 19 paź 2017, 22:10 przez Holly Golightly, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Ace_

Postautor: Ace_ » 19 paź 2017, 22:14

To bardzo typowe ze strony Karoliny zasłaniać się "niskim poziomem dyskusji". Ona opiera się tylko na tym co przeczyta nie wyciągając swoich wniosków i nie mając swojego zdania. I to jest dosyć zabawne, bo sama zarzuca innym że ślepo wierzą w to co usłyszą lub przeczytają.

Wróć do „Youtube i blogi”