Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VI

Blogi i filmiki urodowe na Youtube, vlogi, wydarzenia i plotki
Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VI

Postautor: Kumiho » 08 paź 2017, 19:50

ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Kumiho pisze:zobacz cytowaną wiadomość
SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość

cienie Hani pasują do palet na kółka innych firm, więc można sobie z tym spokojnie poradzić. Tak samo można poradzić sobie z pudrami itp.
W ostatnim filmiku widziałam, że Hania wypuszcza nowy typ palet - nie będą białe, ale całe brokatowe :brzydal: Tak kiczowate, że aż piękne, nie wiem czy nie wezmę jakiejś niedużej na róż i bronzer, mam na nie ochotę.

Wszystkie moje glamcienie i glampudry mieszkają w paletkach Mac :torba: a pędzle i tak sie wizualnie troche pojawiły, nie zapomne nigdy tych strasznych białych perłowych trzonków z pierwszej kolekcji...

moim zdaniem prezentują się lepiej niż na zdjęciach. znaczy biała rączka nie przestaje być białą rączką a skuwka rołsgoldem ale zdjęcia glam shop ma tragiczne. nie odbiegają, a moim zdaniem są lepiej wykonane niż te wszystkie kolorowe kolekcje zoevy

na mnie z kolei embrasze nie zrobiły wrażenia. tu zdjęcia lepsze niż rzeczywistość. mają czarne trzonki więc podobają mi się bardziej od glamów (i tak idealne nie są bo są krótkie i wolę srebrne skuwki) :mrgreen:

Taaaak, te złote skuwki w embraszach mnie też odpychają, dla mnie wyglądają przez to bardziej tandetnie właśnie. Niby to tylko takie szczegóły, rołsgold, biały lakier, złota skuwka a autentycznie budzą we mnie często wątpliwość czy kupić coś czy nie.
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
Lusia

Postautor: Lusia » 08 paź 2017, 20:10

Czy Alina Rose jeszcze nagrywa? Wiem ze kiedys wrzucala filmiki na bloga ale czy robi to dalej? Lubie ja ogladac, ale blog troche mi nie pasuje i nie jestem na bierzaco. Wie ktos?

Awatar użytkownika
Caoimhe

Postautor: Caoimhe » 08 paź 2017, 20:18

Lusia pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Czy Alina Rose jeszcze nagrywa? Wiem ze kiedys wrzucala filmiki na bloga ale czy robi to dalej? Lubie ja ogladac, ale blog troche mi nie pasuje i nie jestem na bierzaco. Wie ktos?

Już od dawna nie widziałam jej filmików.

Awatar użytkownika
clementine

Postautor: clementine » 08 paź 2017, 20:23

Lusia pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Możliwe, że już nie nagrywa; ja jednak pamiętam, że ona filmiki wgrywała jako "prywatne" - i można było je obejrzeć tylko z linka, który wrzucała na bloga.
Więc może warto rzucić okiem na kilka ostatnich postów, czy nie ma tam czasem jakiegoś filmiku.

cat

Postautor: cat » 08 paź 2017, 22:22

Jeśli zastanawiacie się nad matową paletą Hani, to polecam! Jakość genialna, dużo lepsze niż Zoeva, Inglot, Kobo itd. (moim zdaniem)

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 08 paź 2017, 23:18

cat pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Jeśli zastanawiacie się nad matową paletą Hani, to polecam! Jakość genialna, dużo lepsze niż Zoeva, Inglot, Kobo itd. (moim zdaniem)

a miałaś styczność z jakimś matowym wkładem z regularnej kolekcji? zastanawiam się czy jakość jeszcze lepsza :mrgreen:

fizycznie nie mam może jakiejś gigantycznej kolekcji (koło 50 cieni pięciu marek), ale miałam styczność ze spokojnie 30kilkoma markami i uważam, że jedyną matową konkurencją glamów są cienie Make up atelier paris (ale dwa razy droższą :brzydal: ).

co z tego, że the balm czy Bikor mają super matowe (może nawet lepsze) cienie jak wszystko upchane w paletki gdzie używałabym 1/4 odcieni z każdej :brzydal:

Za kolorystycznie u mnie wygrywa MAC i będę używać/kupować mimo że glam maty uważam za nawet lepsze (chyba że Hania pokusi się o odcienie których potrzebuję)

Awatar użytkownika
elorap

Postautor: elorap » 09 paź 2017, 0:49

Widziałam, że niedawno komentowałyście wygląd Pauliny od organicznego makijażu. Nie wiem, czy to kwestia braku lamp, złego tła czy jednak średniego makijażu, ale naprawdę wygląda bardzo kiepsko. Biała twarz, wyraźnie żółtawa szyja. Osobiście mnie bardzo zniechęca do jakiegokolwiek naturalnego makijażu ;/

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 09 paź 2017, 1:12

elorap pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Widziałam, że niedawno komentowałyście wygląd Pauliny od organicznego makijażu. Nie wiem, czy to kwestia braku lamp, złego tła czy jednak średniego makijażu, ale naprawdę wygląda bardzo kiepsko. Biała twarz, wyraźnie żółtawa szyja. Osobiście mnie bardzo zniechęca do jakiegokolwiek naturalnego makijażu ;/

nie zniechęcaj się!:)

Awatar użytkownika
Czocher

Postautor: Czocher » 09 paź 2017, 8:37

akkikka pisze:zobacz cytowaną wiadomość
a ja dzięki podpowiedziom jutuba mam dla Was świeżutką aferkę. HeyitsalexK o sephorze. Drama godna Agaty z pokoju, tylko nad mimiką powinna popracować

I filmu już nie ma ;) Na szczęście udało mi sie go obejrzeć zanim wyparował z kanału :brzydal: Byłam ciekawa komentarzy pod nim, bo oglądałam go przy okazji jakiegoś sprzątania i czytanie zostawiłam na później ;)

komcie bardzo wspierające były, ale z jakiegoś powodu łapkowanie było wyłączone :brzydal:

Domcia2605 pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Przypadkiem trafiłam na ciekawy kanał, Polak z Ukrainy

ostatnio czesto mi w proponowanych wyskakuje, musze w koncu obczaic :D

mamm problem z kanałami Ukrainców w Polsce, z powodu, że mi wstyd. Niestety, kuce i widzowie kanalów w stylu Atora lubią robić najazdy na takie kanaly i wyzywac twórców w komentarzach za sam fakt narodowości. Głupio mi, że jestem z nimi zlokalizowana w tym samym kraju :torba:

cat

Postautor: cat » 09 paź 2017, 11:53

a miałaś styczność z jakimś matowym wkładem z regularnej kolekcji? zastanawiam się czy jakość jeszcze lepsza :mrgreen:

fizycznie nie mam może jakiejś gigantycznej kolekcji (koło 50 cieni pięciu marek), ale miałam styczność ze spokojnie 30kilkoma markami i uważam, że jedyną matową konkurencją glamów są cienie Make up atelier paris (ale dwa razy droższą :brzydal: ).

co z tego, że the balm czy Bikor mają super matowe (może nawet lepsze) cienie jak wszystko upchane w paletki gdzie używałabym 1/4 odcieni z każdej :brzydal:

Za kolorystycznie u mnie wygrywa MAC i będę używać/kupować mimo że glam maty uważam za nawet lepsze (chyba że Hania pokusi się o odcienie których potrzebuję)

mam też sporo z regularnej kolekcji i chyba zaryzykuję stwierdzeniem, że w palecie są jeszcze lepsze. Nie wiem czy masz cień Kaszmir, on ma taką trochę inną konsystencję niż inne maty, bardziej kremową, milutką :D I te w palecie są podobne

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 09 paź 2017, 15:56

mam też sporo z regularnej kolekcji i chyba zaryzykuję stwierdzeniem, że w palecie są jeszcze lepsze. Nie wiem czy masz cień Kaszmir, on ma taką trochę inną konsystencję niż inne maty, bardziej kremową, milutką :D I te w palecie są podobne

tak, mam. super, dzięki :mrgreen:

mantide

Postautor: mantide » 09 paź 2017, 20:39

Stylizacje i włosy proste vs kręcone.

Bardzo ładnie jej w tym makijażu, z brązową kreską i bez sztucznych rzęs, z delikatniejszymi brwiami. Miła odmiana :)

Ja od jakiegoś czasu dumam nad cieniami Glamshopu, bo z tego, co czytam, to są fajne, ale patrząc, jak ogromne są różnice między zdjęciami na stronie a kolorem w realnym życiu, to trochę się obawiam brać na oko, "a nóż będzie fajny kolor". Wolałabym je pomacać stacjonarnie :(
Ostatnio zmieniony 09 paź 2017, 20:43 przez mantide, łącznie zmieniany 1 raz.

PawianekMarianek

Wypali czy nie wypali?

Postautor: PawianekMarianek » 10 paź 2017, 9:01

Witajcie, zakładam temat, ponieważ chciałbym usłyszeć waszą opinię odnośnie moich prac na youtube. Link do kanału - https://www.youtube.com/channel/UCK4-zsPc3AkZYETfk4GutLw . Zacząłem zajmować się animacją 2d i tworzę serial animowany. Co o tym sądzicie poza tym że głos będę musiał dopracować i tworzyć nieco lepszą fabułę. Macie może jakieś sposoby na promowanie, poza ogłaszaniem się na forach? Włożyłem w to masę pieniędzy i szkoda by było rzucić to w piach i próbować czegoś innego.

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 10 paź 2017, 12:08

Rossman atakuje z każdej strony

ross.jpg
ross.jpg (193.62 KiB) Przejrzano 1495 razy

Akurat chciałam sobie zamówić jedzenie dla dziecka, to nie, strona wisi. Super promocja bulwo. Chyba ludzie faktycznie znowu rzucili się na tę kolorówkę.
Insta
Blog podróżniczy Kraków: kopiec Wandy
Blog makijażowy pędzle do makijażu Donegal

Awatar użytkownika
zombiegirl

Postautor: zombiegirl » 10 paź 2017, 13:05

ross.jpg

Akurat chciałam sobie zamówić jedzenie dla dziecka, to nie, strona wisi. Super promocja bulwo. Chyba ludzie faktycznie znowu rzucili się na tę kolorówkę.

I przez to od tygodnia nie oglądam yt, wszystkie filmy i tym samym. I co pół roku polecają to samo -.-

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 10 paź 2017, 13:17

zombiegirl pisze:zobacz cytowaną wiadomość

ross.jpg

I przez to od tygodnia nie oglądam yt, wszystkie filmy i tym samym. I co pół roku polecają to samo -.-

:ok: do znudzenia. Tym dużym kanałom Ross pewnie sypie za to kasą, więc jadą z tematem, co tam że po raz milionowy z rzędu.

Hania z makijażem

Insta

Awatar użytkownika
myszamisia

Re: RE: Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VI

Postautor: myszamisia » 10 paź 2017, 15:32

SALIX pisze:Rossman atakuje z każdej strony

ross.jpg

A na grupach makijażowych jazda po rossie, bo nowości nie wchodzą na promocję. Ludzie nie czytają regulaminu i później przy kasie zaskoczeni, że za dużo zapłacili.

Wysłane spod islandzkiego wulkanu

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 10 paź 2017, 16:18

Jak będę mieć czas to się przejdę :mrgreen:

mietek2.jpg
mietek2.jpg (90.4 KiB) Przejrzano 1194 razy
Insta

Realprinceds
BAN
Kontaktowanie:

Postautor: Realprinceds » 10 paź 2017, 17:14

No dobra, to ja też pojadę z tematem :) Ja też nagrałam filmik o tym co kupić na promocji Rossmann 49. Jednak w moim przypadku to pierwszy taki filmik, jestem małym i nowym kanałem więc Rossek mi za to nie zapłacił. Natomiast mam szczerą nadzieję, że komuś posłużę dobrą radą albo chociaż inną perspektywą opowiadania o tym samym co inni :)
Na razie opublikowałam pierwszą część tego filmu bo znów wyszedł mi długi.

Walczę z tym - w sensie aby się streszczać... Ciekawa jestem Waszej opinii. Chodzi mi o długość filmików i tempo wypowiedzi hmm "akcji". Jak to się ogląda, ale tak serio? Na tle innych Youtubów. Ja dużo oglądam ale przyznaję, że siebie ciężej jest oceniać i weryfikować.

Oki link do filmu z #rossmann49 (część 1, a druga będzie jak zmontuję :) )

Wkleję Wam jeszcze inne świeże filmiku, może się Wam spodobają - a jeśli macie ochotę wyrazić opinie tutaj czy w komentarzach pod filmem na YT to zapraszam - nie obawiam się szczerych słów.

Vlog ze Szpitala Ortopedycznego w Otwocku (część 1 i 2)

Vlog - Galeria Północna w Warszawie

Awatar użytkownika
smerffie

Postautor: smerffie » 10 paź 2017, 19:18

Doncze i Rossmann. Raczej jej nie zaplacili za film, bo niezbyt pochlebny poczatek. I za to ją lubię:)

Wróć do „Youtube i blogi”