Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VI

Blogi i filmiki urodowe na Youtube, vlogi, wydarzenia i plotki
Awatar użytkownika
Veritaserum

Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VI

Postautor: Veritaserum » 20 wrz 2017, 20:35

bunia pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Veritaserum pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Arlena Witt wydaje książkę. Oj, brzmi ciekawie.

Nie sądziłam, że kiedykolwiek kupię książkę youtubera, ale akurat jestem na etapie brania się za swój zaniedbany angielski i taka książka na pewno mi się przyda, chyba zaryzykuję ;).

Ja już kliknęłam. :) Baaardzo cenię sobie pracę Arleny i zawsze, ale to zawsze się czegoś od niej nauczę, mimo, że mam dość mocny angielski. Nie wiem, czy widziałaś, ale na stronie można podejrzeć zawartość książki - jest spis treści i kilka stron, może to Ci pomoże w wyborze :)

Ooo, nie zauważyłam tego. Dzięki za info, muszę podejrzeć. Też cenię rady Arleny, wiele rzeczy z filmów zapadło mi w pamięć po jednym obejrzeniu ;).

Awatar użytkownika
Julijka
Kontaktowanie:

Postautor: Julijka » 20 wrz 2017, 21:05

Nie sądziłam, że kiedykolwiek kupię książkę youtubera, ale akurat jestem na etapie brania się za swój zaniedbany angielski i taka książka na pewno mi się przyda, chyba zaryzykuję ;).

Ja już kliknęłam. :) Baaardzo cenię sobie pracę Arleny i zawsze, ale to zawsze się czegoś od niej nauczę, mimo, że mam dość mocny angielski. Nie wiem, czy widziałaś, ale na stronie można podejrzeć zawartość książki - jest spis treści i kilka stron, może to Ci pomoże w wyborze :)

Ooo, nie zauważyłam tego. Dzięki za info, muszę podejrzeć. Też cenię rady Arleny, wiele rzeczy z filmów zapadło mi w pamięć po jednym obejrzeniu ;).

ja też wole obejrzec cos zamin kupie
tym bardziej ze mam to byc książka z której chcę korzystać a tania nie jest
ale i tak musze poczekac do wypłaty, więc jeśli już ją kupię to na początku przyszłego miesiaca

monikam9

Re: RE: Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VI

Postautor: monikam9 » 20 wrz 2017, 21:14

zuz.ka pisze:
narcyzowa pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Ciekawe, czy Olfie ktoś podeśle heheszki Jaśmin, mógłby się z tego rozpętać niezły ból tyłka u Olfy, Jaśmin choćby pracuje w IT, a jak wiemy od O., to nie jest zajęcie dla kobiety :D

Może ktoś kojarzy: kilka dni temu Olfa robiła prasówkę, pokazała zdjęcia artykułu mówiącego o zarobkach w IT. Czy dobrze pamiętam, że zachęcała tam do studiów informatycznych i szukania faceta informatyka? :D

SALIX pisze:
Ciekawe, czy Olfie ktoś podeśle heheszki Jaśmin, mógłby się z tego rozpętać niezły ból tyłka u Olfy, Jaśmin choćby pracuje w IT, a jak wiemy od O., to nie jest zajęcie dla kobiety :D

Olfa pewnie prychnęłaby z pogardą i stwierdziła, że Jaśmin tak z zazdrości :mrgreen: Co jak co, ale z tą drugą chętnie poszłabym na piwo, bo wydaje się być taką równą babką, z którą można konie kraść. Uwielbiam jej poczucie humoru, zdrowy rozsądek, wrażliwość i brak spiny.

zuz.ka pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Może ktoś kojarzy: kilka dni temu Olfa robiła prasówkę, pokazała zdjęcia artykułu mówiącego o zarobkach w IT. Czy dobrze pamiętam, że zachęcała tam do studiów informatycznych i szukania faceta informatyka? :D

Nie chcę jej zniechęcać, ale z mojego doświadczenia z facetami z IT wynika, że najczęściej mają wyrąbane na luksusy w postaci znanych metek. Czy to jednak nie przeszkadza?

update

jasmin 1.jpg

jasmin 2.jpg

Nie, myślę, że Olfa programistą też pogardzi, za mało prestiżowy zawód. Obracam się w takim środowisku i tam się nie odczuwa luksusu. Nikt nie świeci paragonami, nikt sie nie chwali ile zaplacil za wakacje, czy nocleg w hotelu. Co wiecej, raczej nikt z nich nie jezdzi do hotelu za kilka tysiecy za noc, żyją jak zwykli śmiertelnicy to nie dla Olfy. Zapewne żyją normalnie nie dlatego, że to po prostu zwykli ludzie, a dlatego, że chu*owi z nich programiści i zarabiają na tyle mało, ze ich po prostu nie stac

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
bunia

Postautor: bunia » 20 wrz 2017, 21:14

Julijka pisze:zobacz cytowaną wiadomość

ja też wole obejrzec cos zamin kupie
tym bardziej ze mam to byc książka z której chcę korzystać a tania nie jest
ale i tak musze poczekac do wypłaty, więc jeśli już ją kupię to na początku przyszłego miesiaca

W kategorii książek do nauki języków to cena raczej nie jest zaskakująca. Fajnie, że można podejrzeć choć parę stron tej książki. Widzę, że "Tajniki paznokci" RLM będą sprzedawane w ten sam sposób: http://ewa.altenberg.pl

Awatar użytkownika
Julijka
Kontaktowanie:

Postautor: Julijka » 20 wrz 2017, 21:19

bunia pisze:W kategorii książek do nauki języków to cena raczej nie jest zaskakująca. Fajnie, że można podejrzeć choć parę stron tej książki. Widzę, że "Tajniki paznokci" RLM będą sprzedawane w ten sam sposób: http://ewa.altenberg.pl

i Kotarskiego

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 20 wrz 2017, 21:23

monikam9 pisze:zobacz cytowaną wiadomość
zuz.ka pisze:

SALIX pisze:

Olfa pewnie prychnęłaby z pogardą i stwierdziła, że Jaśmin tak z zazdrości :mrgreen: Co jak co, ale z tą drugą chętnie poszłabym na piwo, bo wydaje się być taką równą babką, z którą można konie kraść. Uwielbiam jej poczucie humoru, zdrowy rozsądek, wrażliwość i brak spiny.

zuz.ka pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Nie chcę jej zniechęcać, ale z mojego doświadczenia z facetami z IT wynika, że najczęściej mają wyrąbane na luksusy w postaci znanych metek. Czy to jednak nie przeszkadza?

update

jasmin 1.jpg

jasmin 2.jpg

Nie, myślę, że Olfa programistą też pogardzi, za mało prestiżowy zawód. Obracam się w takim środowisku i tam się nie odczuwa luksusu. Nikt nie świeci paragonami, nikt sie nie chwali ile zaplacil za wakacje, czy nocleg w hotelu. Co wiecej, raczej nikt z nich nie jezdzi do hotelu za kilka tysiecy za noc, żyją jak zwykli śmiertelnicy to nie dla Olfy. Zapewne żyją normalnie nie dlatego, że to po prostu zwykli ludzie, a dlatego, że chu*owi z nich programiści i zarabiają na tyle mało, ze ich po prostu nie stac

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

No ja z programistą żyję, mam też brata w IT i nie wiem czy do spółki potrafiliby wymienić 5 luksusowych marek :cojest: aż ich na jakiejś rodzinnej imprezie przepytam :hahaha:
Insta
Blog podróżniczy Cieszyn: Wzgórze Zamkowe
Piekę słodkie Ekspresowe "drożdżówki" z ciasta francuskiego

Awatar użytkownika
Venin

Postautor: Venin » 20 wrz 2017, 22:55

Julijka pisze:zobacz cytowaną wiadomość
szusz konno

Ale ten kunio Szusz jest zaniedbany, boże :(

Natomiast samego wyjazdu zazdroszczę przeokrutnie :love:
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2017, 22:58 przez Venin, łącznie zmieniany 1 raz.

mantide

Postautor: mantide » 21 wrz 2017, 0:01

A tymczasem u Karoliny Stylizacje :brzydal:

https://www.instagram.com/p/BZOnio8h1PQ/

Awatar użytkownika
heater

Postautor: heater » 21 wrz 2017, 1:41

ajah pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Zajrzałam na kanał Mańków, obejrzałam kilka vlogów.
Mam mieszane uczucia po obejrzeniu dzisiejszego vloga.
Stiwerdzili, że zamawiają chińszczyznę do domu. I wyszło na to, że najwięcej za ten posiłek zapłaciły dzieci za ten posiłek.
Jakoś mnie to mówiąc szczerze zdziwiło, że dzieciaki za to płacą z kieszonkowego.

Skoro jedzenie na telefon za 70 zł było pomysłem dzieci, to może nie jest to takie straszne, że dorzucą się do własnej zachcianki ;)

Mam za to bardzo mieszane uczucia co do tego kanału chłopaków.
Średnio mi się też podobało nagrywanie "kominiarza", który przyszedł z kalendarzem albo mówienie (w jakimś wcześniejszym vlogu) o księdzu ze szkoły: "Ma wszystko w dupie". Takimi tekstami, rzucanymi publicznie, mogą trochę zaszkodzić własnym dzieciom.

bedlamite

Postautor: bedlamite » 21 wrz 2017, 7:07

mantide pisze:A tymczasem u Karoliny Stylizacje :brzydal:

Obrazek
;)

Timon i Pumba

Postautor: Timon i Pumba » 21 wrz 2017, 7:45

mantide pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Jedną rzecz? Wybieram zawartość kasy po zakupach youtuberek :brzydal:

Awatar użytkownika
Julijka
Kontaktowanie:

Postautor: Julijka » 21 wrz 2017, 8:38

bedlamite pisze:zobacz cytowaną wiadomość
mantide pisze:A tymczasem u Karoliny Stylizacje :brzydal:

Obrazek

a ja słowniki ortograficzne :]

Awatar użytkownika
Cattivo

Postautor: Cattivo » 21 wrz 2017, 9:42

Ja bym pozabierała te planety z wystawy.

Perse

Postautor: Perse » 21 wrz 2017, 10:06

Ja też jestem zainteresowana książką Arleny :) A jaki to będzie poziom? Bo ja też mam po prostu strasznie zaniedbany angielski.

mantide

Postautor: mantide » 21 wrz 2017, 12:39

Mishon i tanie cuda z apteki.

O kilku rozwiązaniach wiedziałam i sama stosuję. Ale na niektóre nawet bym nie wpadła. Na pewno kilka patentów przetestuję, bo większość tych rzeczy jest naprawdę tania :ok:

Awatar użytkownika
Domcia2605

Postautor: Domcia2605 » 21 wrz 2017, 14:32

A ja kliknęłam książkę. Nie oglądam Arlety regularnie, ale akurat próbuje ruszyć sama mój mizerny angielski. Jeżeli chodzi o gramatykę to jestem kompletnie zielona - a książki które mam w domu (np. "English Grammar in Use") to poziom zdecydowanie wyższy i często pisany wyłącznie po angielsku. Zachęciła mnie obietnica lekkości i dobrej zabawy, jak to nie da rady to już nie ma dla mnie szans :brzydal: :D
Ostatnio zmieniony 21 wrz 2017, 14:33 przez Domcia2605, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Alien

Postautor: Alien » 21 wrz 2017, 15:59

Cattivo pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Ja bym pozabierała te planety z wystawy.

O tym samym pomyślałam :hahaha:
Another World

Awatar użytkownika
Alien

Postautor: Alien » 21 wrz 2017, 16:10

Mishon i tanie cuda z apteki.

O kilku rozwiązaniach wiedziałam i sama stosuję. Ale na niektóre nawet bym nie wpadła. Na pewno kilka patentów przetestuję, bo większość tych rzeczy jest naprawdę tania :ok:

Część z tych rzeczy sama stosuję, zastanawia mnie tylko kwestia maści ichtiolowej. Czytałam ostatnio, że już się tego nie stosuje na takie zmiany, ponieważ może bardziej zaszkodzić niż pomóc, ale nie wiem jak z tym jest ostatecznie.
Another World

Awatar użytkownika
bunia

Postautor: bunia » 21 wrz 2017, 17:20

Makijaż u Katosu. Lubię jej pomysły, bardzo trafia w mój gust i estetykę :serce:

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 21 wrz 2017, 18:24

Stylistka Zophia o typach sylwetki

Insta
Blog podróżniczy Cieszyn: Wzgórze Zamkowe
Piekę słodkie Ekspresowe "drożdżówki" z ciasta francuskiego

Wróć do „Youtube i blogi”