Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VI

Blogi i filmiki urodowe na Youtube, vlogi, wydarzenia i plotki
Awatar użytkownika
empress

Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VI

Postautor: empress » 01 wrz 2017, 18:43

gałganica pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Jeeeest! Back to school u Karo.

https://youtu.be/n-H_QI-KNyI

Bardzo ładnie wygląda w tym filmie

Zgadzam się :ok:
Jak wstawić zdjęcie, gifa czy miniaturkę YT na forum, dowiesz się TUTAJ

Awatar użytkownika
bunia

Postautor: bunia » 01 wrz 2017, 18:54

Ostatnio zmieniony 01 wrz 2017, 18:54 przez bunia, łącznie zmieniany 1 raz.

mantide

Postautor: mantide » 01 wrz 2017, 19:40

Jeeeest! Back to school u Karo.

https://youtu.be/n-H_QI-KNyI

Bardzo ładnie wygląda w tym filmie

Bez szarych brwi jest jej o wiele lepiej, poza tym mam wrażenie, że są równiejsze :)

Awatar użytkownika
bunia

Postautor: bunia » 01 wrz 2017, 20:08

Haul u Olfy :pazurki: Czy ktoś wie, co robiła z rzęsami? Bo bardzo ładnie wyglądają, a już nie oglądam jej na Snapie.

Awatar użytkownika
gałganica

Re: RE: Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VI

Postautor: gałganica » 01 wrz 2017, 20:41

bunia pisze:Haul u Olfy :pazurki: Czy ktoś wie, co robiła z rzęsami? Bo bardzo ładnie wyglądają, a już nie oglądam jej na Snapie.

W opisie filmu napisała ze to rzesy ardell

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 01 wrz 2017, 20:51

bunia pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Haul u Olfy :pazurki:

Chyba mi się nie chce. Nie porywają mnie ciuchy TH. Te paski i inne geometryczne, pstrokate wzory mało twarzowe mi się wydają.
Insta
Blog podróżniczy Cieszyn: Wzgórze Zamkowe
Piekę słodkie Ekspresowe "drożdżówki" z ciasta francuskiego

Awatar użytkownika
bunia

Re: RE: Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VI

Postautor: bunia » 01 wrz 2017, 21:16

bunia pisze:Haul u Olfy :pazurki: Czy ktoś wie, co robiła z rzęsami? Bo bardzo ładnie wyglądają, a już nie oglądam jej na Snapie.

W opisie filmu napisała ze to rzesy ardell

Dzięki :roza: Szukałam w opisie, ale najwidoczniej przeoczyłam.

narcyzowa

Postautor: narcyzowa » 01 wrz 2017, 22:12

Odrzucają mnie takie marki jak Tommy Hilfiger, które na każdym elemencie ubioru muszą wielkimi literami czy szpecącymi logami zaznaczyć, że to oni tę rzecz wyprodukowali. Jak na tej torbie, co Olfa pokazuje.
A tyle widuję ostatnio podrób Korsa tudzież toreb inspirowanych Korsem, że ta marka zaczyna być dla mnie tak tandetna jak LV czy Chanel. Ja wiem, jak to brzmi :D Ale przez wszechobecność podrób na wszelkich bazarach, taki typowy wzór LV kojarzy mi się z tandetą, po prostu.
Może po prostu wyróżnianie marki jest dla mnie tandetne samo w sobie, ja tam wolę jakość niż epatowanie metkami.

Awatar użytkownika
Veritaserum

Postautor: Veritaserum » 02 wrz 2017, 6:45

U Gosi 100 tys. subskrybcji:

Awatar użytkownika
bunia

Postautor: bunia » 02 wrz 2017, 9:52

Ulubieńcy sierpnia u nieesi. Same polskie, naturalne kosmetyki, m.in. balsamy Czarszki, jeśli kogoś interesują. (Ja już dorwałam jeden :banan: )

sww

Postautor: sww » 02 wrz 2017, 10:33

narcyzowa pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Odrzucają mnie takie marki jak Tommy Hilfiger, które na każdym elemencie ubioru muszą wielkimi literami czy szpecącymi logami zaznaczyć, że to oni tę rzecz wyprodukowali. Jak na tej torbie, co Olfa pokazuje.
A tyle widuję ostatnio podrób Korsa tudzież toreb inspirowanych Korsem, że ta marka zaczyna być dla mnie tak tandetna jak LV czy Chanel. Ja wiem, jak to brzmi :D Ale przez wszechobecność podrób na wszelkich bazarach, taki typowy wzór LV kojarzy mi się z tandetą, po prostu.
Może po prostu wyróżnianie marki jest dla mnie tandetne samo w sobie, ja tam wolę jakość niż epatowanie metkami.

Ale to tylko Olfa wybrała takie brzydactwa z jebutnym logo. Hilfiger ma też spoko rzeczy, bez wielkiego logo. Sama mam świetne botki Hilfigera, no mają logo ale ma ono ze 4mm i jest to tylko ten czerwono-biały paseczek a nie napis dający po oczach. No ale ja moje kupiłam za 2 stówy w tk maxxie więc się pewnie nie liczy i nie jestem luksusowa :brzydal:

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 02 wrz 2017, 10:48

sww pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Ale to tylko Olfa wybrała takie brzydactwa z jebutnym logo. Hilfiger ma też spoko rzeczy, bez wielkiego logo. Sama mam świetne botki Hilfigera, no mają logo ale ma ono ze 4mm i jest to tylko ten czerwono-biały paseczek a nie napis dający po oczach. No ale ja moje kupiłam za 2 stówy w tk maxxie więc się pewnie nie liczy i nie jestem luksusowa :brzydal:

kupowanie kiepskiej jakości markowych rzeczy to już trochę znak rozpoznawczy Olfy :brzydal:
ja uważam rzeczy TH za marne jakościowo. ale że fajne botki Ci się zdarzyły nie wątpię, sama mam niezniszalne rzeczy z marek które uważam za kiepskie :brzydal:

Nie wiem czy znacie Czary Marii. zmieniła nazwę na Urzekająca. :drapie: smuteczek. poprzednia nazwa mi się podobała, była fajną grą słów, obecna jest pretensjonalna. biorąc pod uwagę to że deklarowała się jako bardzo wierząca węszyłam powiązania z nazwą książki o kobiecości propagowanej w środowiskach oazowych jeszcze zanim to padło.

Awatar użytkownika
siostraSylwina

Postautor: siostraSylwina » 02 wrz 2017, 10:57

Dziewczyny, oglądałyscie Hanię w programie na TLC "Mistrzyni makijażu"? Widziałam kilka odcinków i mam wrażenie że stylizacje, które jej dobierają, są bardzo niekorzystne dla jej figury.

Awatar użytkownika
Beyonce Weatherwax

Postautor: Beyonce Weatherwax » 02 wrz 2017, 11:14

siostraSylwina pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Dziewczyny, oglądałyscie Hanię w programie na TLC "Mistrzyni makijażu"? Widziałam kilka odcinków i mam wrażenie że stylizacje, które jej dobierają, są bardzo niekorzystne dla jej figury.

tak , ona wtedy byla dosyc puszysta a i sama przyznala ze te stylizacje to byla porazka
''Yeah but no but yeah but''

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 02 wrz 2017, 11:19

a wiesz, że to było jakieś 5 lat temu?

Awatar użytkownika
siostraSylwina

Postautor: siostraSylwina » 02 wrz 2017, 11:25

Beyonce Weatherwax pisze:zobacz cytowaną wiadomość

tak , ona wtedy byla dosyc puszysta a i sama przyznala ze te stylizacje to byla porazka

Dzięki, myślałam, że to jest aktualny program :)

Awatar użytkownika
Caoimhe

Postautor: Caoimhe » 02 wrz 2017, 11:32

ktrzn pisze:
Nie wiem czy znacie Czary Marii. zmieniła nazwę na Urzekająca. :drapie: smuteczek. poprzednia nazwa mi się podobała, była fajną grą słów, obecna jest pretensjonalna. biorąc pod uwagę to że deklarowała się jako bardzo wierząca węszyłam powiązania z nazwą książki o kobiecości propagowanej w środowiskach oazowych jeszcze zanim to padło.

Bardziej podobała mi się poprzednia nazwa

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 02 wrz 2017, 12:03

Wiem o co Ci chodzi. Dziewczyny z Krakowa, które mają tak 25+ na pewno będą kojarzyć Tomex i Tandetę. Nie było kiedyś galerii, były bazary. Masa torebek śmierdzących tanim plastikiem, największy szał to było chyba Dolce&Gabbana :brzydal:

Bogu i Hania z podkładami:

A tu Deynn z filozofią dorobioną do butów z czerwoną podeszwą, której nie powstydziłaby się sama CMB. Styl pisania równie natchniony :brzydal:
https://www.facebook.com/vogulepoland/photos/a.214422018654936.46853.214328725330932/1444043159026143/?type=3&theater
Ostatnio zmieniony 02 wrz 2017, 12:13 przez SALIX, łącznie zmieniany 1 raz.
Insta
Blog podróżniczy Cieszyn: Wzgórze Zamkowe
Piekę słodkie Ekspresowe "drożdżówki" z ciasta francuskiego

Awatar użytkownika
Julijka
Kontaktowanie:

Postautor: Julijka » 02 wrz 2017, 12:25

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość
bunia pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Haul u Olfy :pazurki:

Chyba mi się nie chce. Nie porywają mnie ciuchy TH. Te paski i inne geometryczne, pstrokate wzory mało twarzowe mi się wydają.

Ja tez nie mam ochoty ogladac jej produkcji
I co z tego ze ladne i dopracowane jak tresci tam zero

Awatar użytkownika
paulinza

Postautor: paulinza » 02 wrz 2017, 13:32

Deynn i Majewski we wtorek u Wojewódzkiego. Na snapie widziałam, że świętują spełnienie swojego marzenia :brzydal:

Wróć do „Youtube i blogi”