Złota Żenadolfa 2017 - pierwszy półfinał

Blogi i filmiki urodowe na Youtube, vlogi, wydarzenia i plotki

Do finału "Złotej Żenadolfy 2017" przechodzą:

Czas głosowania minął 08 lip 2017, 18:00

Duszący problem Wardęgi
55
10%
Zwrot noszonych ciuchów by szusz
20
4%
Wizualizacja​ Dżejkobiaka
118
22%
Łukasz Jakóbiak oferuje pracę za darmo
9
2%
Agnieszka Grzelak spóźniła się na samolot
81
15%
Jakóbiak dostał się do domu... wróć! restauracji Versace
3
1%
Cenzura u Laury i Marzeny Ogrodowczyk
19
4%
"Poka sowe" Sexmasterki
15
3%
Płatne subskrypcje, których nie było u ŚmiechawyTV
6
1%
Glam Dana "miłośniczka" borsuków
53
10%
Janusz Glam - "miłego dnia" plus płonący samochód
9
2%
Deynn ośmiesza młodszą siostrę
27
5%
cisza nocna instagramowa u callmeblondieeeeeeeeeee
119
22%

Liczba głosów: 534

Awatar użytkownika
empress

Złota Żenadolfa 2017 - pierwszy półfinał

Postautor: empress » 01 lip 2017, 18:00

Zapraszamy wszystkich do głosowania w pierwszym półfinale na największą żenadę roku - Złota Zenadolfa 2017 :skacze: Kto znajdzie się w finale, zależy tylko od Was.

Zasady głosowania
Każdy użytkownik forum może zagłosować na maksymalnie 3 propozycje. Do finału przejdzie 6 żenad z największą liczbą głosów. Głosowanie zakończy się 8 lipca o godz. 18:00.

Nominowani:
  • SA Wardęga i zły policjant, który chciał go udusić :ryk:, a potem Sylwuś temat ciągnął, ciągnął i ciągnął, mimo iż ogłosił oficjalne zakończenie sprawy :roll:

• szusz zwraca do Zary noszone ubrania :gwizd:

• Lukas Dżejkobiak i jego wizualizacja wystąpienia w programie Ellen DeGeneres

• Łukasz Jakóbiak szuka tłumaczy, którym za pracę oferuje zaproszenia na jego wykłady (oraz wpis do CV of kors :cool:)

http://www.pudelek.pl/artykul/106343/lukasz_jakobiak_szuka_tlumaczy_z_hindi_tajskiego_arabskiego_do_pracy_za_darmo/

• Aga Grzelak spóźniła się na samolot, ponieważ na godzinę przed odlotem (przed odprawą) siedziała w McDonald's :cojest: (bo jak wiadomo, wycieczka bez wizyty w maku się nie liczy :mrgreen: ), niestety był dziesięciominutowy przestój w odprawie i nikt jej nie wywoływał :glaszcze:

• Łukasz Jakóbiak dostał się się do domu Versace w Miami, jednak nie... to tylko restauracja była. :cojest: Ten jego wyczyn można porównać z wizytą w Tesco czy Mc Donald's.

http://www.pudelek.pl/artykul/107862/lukasz_jakobiak_chwalil_sie_wlamaniem_do_domu_versace_w_miami_tak_naprawde_byl_w_restauracji/

• Marzena i Laura Ogrodowczyk we vlogu z Paryża zachwycały się sklepem zoologicznym z pieskami i kotkami za witryną, w szklanych klatkach :facepalm:. Po wysypie negatywnych komentarzy, ocenianie i komentowanie filmu zostało wyłączone. Po czym... dziewczyny usunęły ten nieszczęsny fragment filmu i przywróciły liczniki łapek oraz komentarze, tylko szkoda, że już bez tych negatywnych :roll: Cenzura pełną gębą.

• SexMasterka nagrała teledysk pt. "Poka sowe" :wisi: Niech odpowiednim komentarzem będzie ilość łapek w dół (ponad 300 tys.)

Link do "utworu": https://www.youtube.com/watch?v=4dvvcaILqyg

• Kanał ŚmiechawaTV zapowiedział płatne subskrypcje od 1 maja, ale każdy kto ich zasubskrybuje do 30 kwietnia, nie będzie płacił.

Artykuł na ten temat: https://apynews.pl/kanal-smiechawatv-z-platnymi-subskrypcjami

Film, w którym o tym mówią youtuberzy został usunięty, ponieważ kanał zdecydował, że jednak płatnych subskrypcji nie będzie, gdy dobilł do miliona subów :cojest: Cierpisz na zbyt mały przyrost subskrypcji na YT? To już znasz sposób jak temu zaradzić :kciuk:

• Dana Glam Mama stwierdziła, że rannego borsuka znalezionego na jej działce trzeba wyciągnąć grabiami i wypieprzyć do lasu. Na słowa Laury mówiące o tym, że zwierzę sobie nie poradzi w lesie Danka odpowiedziała "No to ma problem!". :?

• Tata Janusz Glam na Instagramie wrzucił zdjęcie płonącego samochodu z podpisem "A1 Niemcy pali się BMW. Miłego dnia :)".
    :patyk:

https://www.instagram.com/p/BVFK7IMhdir/

• Deynn na snapie poniżyła swoją młodszą siostrę "niefajnym" zdaniem, po czym dodała, że to żart oczywiście. Dziewczynka była bardzo zawstydzona tą sytuacją i poprosiła starszą siostrę, by tego nie wrzucała na snapa, Marita jednak postanowiła zrobić inaczej.

• callmeblondieee i cisza nocna instagramowa :policja:

https://www.instagram.com/p/BVgsHsellqa/

Zapraszamy również do dyskusji :roza:
Ostatnio zmieniony 28 sie 2017, 16:10 przez empress, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
zivah

Re: Złota Żenadolfa 2017 - pierwszy półfinał

Postautor: zivah » 01 lip 2017, 18:11

Mimo iż jeden głos oddany na Jakubiaka to on dla mnie jest żenadą jako całość :D Ogólnie postawiłam na takie sytuacje przez które całkowicie zmieniłam zdanie o danej osobie i teraz nie mogę już normalnie na nich patrzeć.

A jeśli już przepaść i pustka między nami, to tylko taka na sekundę.
Między ustami a ustami

Tu sobie Gram :brzydal:

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 01 lip 2017, 18:17

zivah pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Mimo iż jeden głos oddany na Jakubiaka to on dla mnie jest żenadą jako całość :D Ogólnie postawiłam na takie sytuacje przez które całkowicie zmieniłam zdanie o danej osobie i teraz nie mogę już normalnie na nich patrzeć.

u mnie złota 3 to Jakóbiak, Wardęga i ostatnio hit: CMB :mrgreen:
Insta
Blog podróżniczy Wilno: Ostra Brama i bazylika archikatedralna
Piekę słodkie Puszyste ciasto z owocami leśnymi

Awatar użytkownika
empress

Postautor: empress » 01 lip 2017, 18:18

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość

A u mnie: grabie na borsuki; niewywolywanie na odprawę do samolotu i wizualizacja lvl milion, znaczy sie lvl up :brzydal:

Awatar użytkownika
zivah

Postautor: zivah » 01 lip 2017, 18:29

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Moje takie same <3

Między ustami a ustami

zuz.ka

Postautor: zuz.ka » 01 lip 2017, 18:32

u mnie wizualizacja, cisza nocna i spóźnienie na samolot przez milkshake'a :D

Awatar użytkownika
DragonKnight

Postautor: DragonKnight » 01 lip 2017, 18:34

Pomijając fakt, że to wszystko jest strasznie żałosne, to dla mnie najgorsze chyba są Wardęga (i jestem zdziwiona szczerze mówiąc tym, że CMB wygrywa), miłego dnia na tle płonącego samochodu (Ogrodowczyki chyba w ogóle zasłużyli na rodzinną nagrodę) i Deynn. Różne miałam w życiu kontakty z rodzeństwem ale nie wyobrażam sobie żeby którekolwiek z nas w ten sposób ośmieszyło drugie.

zuz.ka

Postautor: zuz.ka » 01 lip 2017, 18:35

DragonKnight pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Pomijając fakt, że to wszystko jest strasznie żałosne, to dla mnie najgorsze chyba są Wardęga (i jestem zdziwiona szczerze mówiąc tym, że CMB wygrywa), miłego dnia na tle płonącego samochodu (Ogrodowczyki chyba w ogóle zasłużyli na rodzinną nagrodę) i Deynn. Różne miałam w życiu kontakty z rodzeństwem ale nie wyobrażam sobie żeby którekolwiek z nas w ten sposób ośmieszyło drugie.

problem w tym głosowaniu jest taki, że przy każdej pozycji miałam ochotę postawić krzyżyk, bo wszystko jest tak absurdalnie żałosne.

Awatar użytkownika
zivah

Postautor: zivah » 01 lip 2017, 18:41

zuz.ka pisze:zobacz cytowaną wiadomość

problem w tym głosowaniu jest taki, że przy każdej pozycji miałam ochotę postawić krzyżyk, bo wszystko jest tak absurdalnie żałosne.

Dokładnie, dlatego jest tak ciężko :P Bo trzeba wybrać te jedyne żenady

Między ustami a ustami

Awatar użytkownika
amelj

Postautor: amelj » 01 lip 2017, 18:45

Zagłosowane :cool:
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc(...)"

Awatar użytkownika
Katen

Postautor: Katen » 01 lip 2017, 19:19

U mnie podobnie, tylko zamiast Glam Ojca - Glam Matka, nie cierpię ludzi którzy za nic mają życie zwierząt.

Awatar użytkownika
DragonKnight

Postautor: DragonKnight » 01 lip 2017, 19:35

Katen pisze:zobacz cytowaną wiadomość

U mnie podobnie, tylko zamiast Glam Ojca - Glam Matka, nie cierpię ludzi którzy za nic mają życie zwierząt.

:ok: Ja się od takich ludzi trzymam z daleka jeśli wiem, że mają podobny stosunek do zwierząt.
Dlatego myślę, że ich rodzina powinna dostać wyróżnienie. Najpierw Laura i Marzena w tymi szklanymi klatkami, potem ich mama (do tego jeszcze Laura z "żartem" o kiju do obrony) :? Ja wybrałam pana Janusza, bo po nim naprawdę bym się czegoś takiego nie spodziewała.

Agnes
BAN

Postautor: Agnes » 01 lip 2017, 19:43

Wizualizacja Jakóbiaka, siostry glam i pieski w szklanych klatkach, cisza nocna na internetach u CMB - choć i reszta aż się prosi o głos.

bedlamite

Postautor: bedlamite » 01 lip 2017, 20:25

U mnie Grzelakowa, Danka i CMB :brzydal:

Choć zastanawiałam się nad Jakóbiakiem, ale borsuk przelał szalę goryczy :brzydal:
;)

Awatar użytkownika
amelj

Postautor: amelj » 01 lip 2017, 20:36

U mnie płonący samochód
Obrazek

Potem zwrot zarazowych ciuchów i cenzura;]
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc(...)"

Awatar użytkownika
Cattivo

Postautor: Cattivo » 01 lip 2017, 20:51

Borsuk Glam, cisza nocna CMB i samolot Agi, ale praca za darmo u Jakóbiaka też mocno walczyła o mój głos.

Awatar użytkownika
dredkot

Postautor: dredkot » 01 lip 2017, 21:14

U mnie wygrywa bez precedensu CMB ze swoim absurdem :facepalm:

Awatar użytkownika
Hadilan
Ranga alternatywna: Rumuńska panda

Postautor: Hadilan » 02 lip 2017, 10:00

Ja zagłosowałam na:
- "duszący problem Wardęgi" (<3)
- mamę Glam
- Deynn
Pozostałe pozycje to również jak najbardziej żenady, ale wybrałam, moim zdaniem, najbardziej obrzydliwe zachowania, które dotykają i krzywdzą innych. Jeśli ktoś ośmiesza się sam, to jego sprawa, ale jeśli cierpią przez to inne osoby i zwierzęta, to nie potrafię przejść obojętnie.

:voodoo:

Awatar użytkownika
empress

Postautor: empress » 02 lip 2017, 20:06

Dżejkobiak póki co wygrywa :cool:

Obrazek

z dźwiękiem: https://gifs.com/gif/dejkobiak-g5lXvj

Ale cisza nocna w internetach tuż za nim :policja:
Ostatnio zmieniony 02 lip 2017, 20:08 przez empress, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 02 lip 2017, 20:49

empress pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Dżejkobiak póki co wygrywa :cool:

Obrazek

z dźwiękiem: https://gifs.com/gif/dejkobiak-g5lXvj

Ale cisza nocna w internetach tuż za nim :policja:

ten gif zrobił mi wieczór :rotfl:
Insta