Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część IV

Blogi i filmiki urodowe na Youtube, vlogi, wydarzenia i plotki
Awatar użytkownika
Czocher

Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część IV

Postautor: Czocher » 02 cze 2017, 21:21

Hadilan pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Właśnie weszłam tutaj żeby pocisnąć bekę z tytułu Zabieram się za oglądanie

mnie też przywołał tu tytuł XD

Awatar użytkownika
koainka
Kontaktowanie:

Postautor: koainka » 02 cze 2017, 21:22

Po kilku minutach w hotelu ona uważa ze pracuje tam najlepsza obsługa. Bo pewnie zapytali "w czym możemy Pani służyć?" Od razu pewnie poznała polowe personelu. :szok:

Barbara Novak

Postautor: Barbara Novak » 02 cze 2017, 21:22

Dobra, dobra. Myślałam, że sobie tak o prostu obejrzę Olfę, ale nie da rady - wywołuje u mnie zbyt wiele emocji - cóż, tak już jest, jak szary człowiek zobaczy odrobinę luksusu :jupi:

Ujęcia z drona - Cud, miód i orzeszki. Szkoda tylko, że Olfa nauczyła się tylko wylatywać pionowo w górę i lądować. Genialnie zainwestowane 7 tysi - nowy sprzęt, nowa jakość.

Foliowanie walizki - Mi się wydaje, czy to się robi po prostu po to, żeby nie zniszczyła się przy przerzucaniu jej na lotnisku? Przecież przed kradzieżą chronią raczej zamki, a złodziejowi jest wszystko jedno, czy okradziony zorientuje się czy nie, że został okradziony?

Lot - Ja wiem, że Olfa siedząc w klasie ekonomicznej raczej nie ma wpływu na wygląd samolotu, ale wstawki z widokami przez upaciane czymś szyby raczej średnio się wpisuje w ekskluzywne wakacje.

Hotel - Rozwaliło mnie zmieszczenie w jakiś 10 sekundach zarówno "Jestem tu od jakiś 5 minut" i "Obsługa jest cudowna, pracują tu bardzo mili ludzie". Niestety room tour przewijałam. Czułam się, jakbym oglądała wersje filmu dla niewidomych.

PS Dopiero teraz zauważyłam nowy hasztag #olfaktoriaxbarcelona. My tutaj myślimy, że to współpraca z Agentem, a to sama Barcelona zaprasza Olfę w swe skromne progi :brzydal:
Ostatnio zmieniony 02 cze 2017, 21:29 przez Barbara Novak, łącznie zmieniany 1 raz.

betsss

Postautor: betsss » 02 cze 2017, 21:27

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość
izazusia pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Hejka,
przyznaję, że Olfa mnie zadziwia. Myślicie, że ona nie widzi tego, że to strasznie głupie? Rozumiem, że ktoś jest bogatszy niż inni i nie musi patrzeć na ceny. Że są ludzie dla których zakup w LV to jak zakupy w Biedronce ale czy jest się czym ekscytować? Każdy ma inne priorytety ale zachowanie Olfy niczym sie nie różni od zachowania mojej znajomej, która pokazując mi zdjęcia z Egiptu głównie omawiała hotel. Już wtedy (jakieś 12 lat temu) wydawało mi się to chore by podniecać się miejscem noclegowym gdy wokół mnóstwo atrakcji.
i chyba pierwszy raz obserwując życie w miarę majętnej, zdrowej osoby jest mi jej żal. Takie płytkie znajomości, płytkie zainteresowania...
Ale chyba najgorsze dla mnie jest to, że ma tyle fanek. Skąd się to bierze?
Żeby nie było- najlepszy hotel w jakim byłam "zwiedziłam" służbowo. Tzn nocowałam w nim, bo mając za oknem piękne hiszpańskie miasteczko, plażę, morze i cudowne wina to niewiele tam przebywałam:) No i wcale nie restauracja hotelowa zrobiła na mnie wrażenie a kolacja w restauracji do której zabrai nas miejscowi:)

Jedni nie patrzą na ceny, inni umieszczają je w tytule filmu :pazurki:

1 vlog za nami, a ujęcia z drona brak :ryk: Mamy za to na Insta kolejny strój kąpielowy. Od pupy Olfy bije taki blask, że aż morze pojaśniało.

https://www.instagram.com/p/BU2HFMdBSNp/?taken-by=olfaktoriapl

Ktoś tu nie uważnie oglądał Olfę! :P przecież początek filmu to ujęcia z drona! Wstyd, za karę musisz objerzeć jeszcze raz :P :brzydal:

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 02 cze 2017, 21:33

betsss pisze:zobacz cytowaną wiadomość
izazusia pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Hejka,
przyznaję, że Olfa mnie zadziwia. Myślicie, że ona nie widzi tego, że to strasznie głupie? Rozumiem, że ktoś jest bogatszy niż inni i nie musi patrzeć na ceny. Że są ludzie dla których zakup w LV to jak zakupy w Biedronce ale czy jest się czym ekscytować? Każdy ma inne priorytety ale zachowanie Olfy niczym sie nie różni od zachowania mojej znajomej, która pokazując mi zdjęcia z Egiptu głównie omawiała hotel. Już wtedy (jakieś 12 lat temu) wydawało mi się to chore by podniecać się miejscem noclegowym gdy wokół mnóstwo atrakcji.
i chyba pierwszy raz obserwując życie w miarę majętnej, zdrowej osoby jest mi jej żal. Takie płytkie znajomości, płytkie zainteresowania...
Ale chyba najgorsze dla mnie jest to, że ma tyle fanek. Skąd się to bierze?
Żeby nie było- najlepszy hotel w jakim byłam "zwiedziłam" służbowo. Tzn nocowałam w nim, bo mając za oknem piękne hiszpańskie miasteczko, plażę, morze i cudowne wina to niewiele tam przebywałam:) No i wcale nie restauracja hotelowa zrobiła na mnie wrażenie a kolacja w restauracji do której zabrai nas miejscowi:)

1 vlog za nami, a ujęcia z drona brak :ryk: Mamy za to na Insta kolejny strój kąpielowy. Od pupy Olfy bije taki blask, że aż morze pojaśniało.

Ktoś tu nie uważnie oglądał Olfę! :P przecież początek filmu to ujęcia z drona! Wstyd, za karę musisz objerzeć jeszcze raz :P :brzydal:

ależ ja to widziałam :P wyraziłam się nieprecyzyjnie - z drona w Barcelonie :mrgreen: w końcu przeleciał w walizce pół Europy i co. Cały dzień za nim, a światła dziennego nie ujrzał :(
Insta
Blog podróżniczy Cieszyn: Wzgórze Zamkowe
Piekę słodkie Świąteczny tort orzechowo-korzenny

Barbara Novak

Postautor: Barbara Novak » 02 cze 2017, 21:36

night prowler pisze:Ładnie ujęte i bardzo trafne. Reklama pod koniec tego nagrania to taka niespodziewana wisienka na torcie.

W ogóle ma wrażenie, że to ostatnio bardzo częsty motyw u "starego jutuba" - amerykańskich kanałów, od których w ogóle zaczynałam oglądanie czegoś innego, niż teledysków na yt. Claudia Sulewski miała też ostatnio epizod:

Claudia Sulewski - LET'S TALK: Life Update & My Youtube Channel

Ale ją oglądam z przyczyn czystko estetycznych i pseudosentymentalnych - jest prawie Polką.

PS Ulubieńcy Karoliny Zientek:

Karolina Zientek MakeUp Artist - Ulubieńcy Maja 2017 | Golden Rose | Sephora | Bielenda | Agnes | NYX
Ostatnio zmieniony 02 cze 2017, 21:40 przez Barbara Novak, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
sjokolade

Postautor: sjokolade » 02 cze 2017, 22:26

ok, skusiłam się na Olfę.
co za rozczarowanie! 50 euro na posiłek i takie niedobre!

strasznie sie jara markami. tu mamy głośniki takie (luksusowe), kosmetyki takie (luksusowe), suszarke taką (prawie luksusową), ekspres też luksowy, nawet jej dali gazete luksusową do hotelu!

a ta cena 6,5 ts. to za dwa dni?

Timon i Pumba

Postautor: Timon i Pumba » 02 cze 2017, 22:58

betsss pisze:zobacz cytowaną wiadomość

ależ ja to widziałam :P wyraziłam się nieprecyzyjnie - z drona w Barcelonie :mrgreen: w końcu przeleciał w walizce pół Europy i co. Cały dzień za nim, a światła dziennego nie ujrzał :(

Może drugi rumtur będzie z drona :D

Awatar użytkownika
Alien

Postautor: Alien » 02 cze 2017, 23:17

azalyn pisze:zobacz cytowaną wiadomość
tymczasem w komentarzach u Olfy w większości zachwyty, pewnie kasuje wszyskie niepozytywne na bieżąco bo znalazłam tylko jeden
Obrazek

:rotfl:
A nie prywatnym jet'em? Nie było wakacji. Nie liczy się :/
Another World

Awatar użytkownika
Mitsukki
Ranga alternatywna: Mother of Rabbits

Postautor: Mitsukki » 03 cze 2017, 0:49

night prowler pisze:
Barbara Novak pisze:zobacz cytowaną wiadomość
night prowler pisze:Co za ckliwy bulszit, cały ten filmik można by streścić w jednym zdaniu: przemęczona milionerka, sama diagnozuje u siebie depresję i leci do Szwajcarii na roczne wakacje i uczy się, że piniondze szczęścia nie dajo.

renigma pisze:mi to trochę zabrzmiało jak American Story - ktoś jest cichy spokojny, zdobywa sławę, życie się zmienia, odbija mu palma a na koniec odnajduje siebie i to co jest w życiu najważniejsze.... jak scenariusz co drugiego filmu o podobnej tematyce....

Własnie dlatego mam bardzo mieszane uczucia. Z jednej strony jestem w stanie zrozumieć, że sukces biznesowy nie oznacza od razu szczęśliwego życia, zwłaszcza jeśli ma się "specyficzne" relacje rodzinne. Z drugiej Michelle zawsze w takich bardziej osobistych filmikach uderza w mega ckliwe tony i nigdy nie wydawało mi się to szczere :/ (Pomijając już wątpliwy tragizm gap year w Szwajcarii.) I jeszcze ta reklama na końcu - masakra. Brzmi trochę jak taka monetaryzacja własnego weltschmerzu...

No, a teraz do oglądania Olfy. Jakbym sobie nie tłumaczyła, że to co robi i mówi jest żenadowe i szkodliwe, to i tak sobie nie mogę odmówić :D

Ładnie ujęte i bardzo trafne. Reklama pod koniec tego nagrania to taka niespodziewana wisienka na torcie.

E tam, reklama u Michelle niespodziewana? Ja jak tylko zobaczylam, ze cos dodala, od razu pomyslalam, ze pewnie hajsy sie nie zgadzaly i trzeba bylo sie zmusić do nagrania czegoś, zeby fanki z yt dostały kociokwiku i kupily.

Michelle ogladalam praktycznie od poczatku jej kanalu i bardzo ja lubilam, ale potem nie wrzucała niczego poza swoimi reklamami i mnie zniechęciła. No i ta dziewczyna to jest 100% egzaltacji i patosu w niektorych filmikach, nie idzie sluchac tych jej banałow juz czasem :D

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 03 cze 2017, 1:05

Mitsukki pisze:
E tam, reklama u Michelle niespodziewana? Ja jak tylko zobaczylam, ze cos dodala, od razu pomyslalam, ze pewnie hajsy sie nie zgadzaly i trzeba bylo sie zmusić do nagrania czegoś, zeby fanki z yt dostały kociokwiku i kupily.

Michelle ogladalam praktycznie od poczatku jej kanalu i bardzo ja lubilam, ale potem nie wrzucała niczego poza swoimi reklamami i mnie zniechęciła. No i ta dziewczyna to jest 100% egzaltacji i patosu w niektorych filmikach, nie idzie sluchac tych jej banałow juz czasem :D

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dawno jej nie widziałam, to się odzwyczaiłam :D. A po tym filmiku poświęconym wynurzeniom o tym, jak to pieniądze wręcz przeszkadzają w życiu, byłam zupełnie nieprzygotowana na taki strzał :brzydal: .
...but your dad just calls me Anya

technologia w służbie ludzkości

Perse

Postautor: Perse » 03 cze 2017, 1:35

Na miejscu Olfy mnie by było szkoda czasu na kręcenie takich filmów z drobiazgowym opisem gadżetów hotelowych.

Awatar użytkownika
azalyn

Postautor: azalyn » 03 cze 2017, 9:45

Perse pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Na miejscu Olfy mnie by było szkoda czasu na kręcenie takich filmów z drobiazgowym opisem gadżetów hotelowych.

mi też, zwłaszcza że podobno zrobiła to z własnej woli :torba:
Obrazek

Awatar użytkownika
lordviader
Ranga alternatywna: mroczny imperator

Postautor: lordviader » 03 cze 2017, 10:56

Obejrzałam vloga Olfy i jestem rozczarowana. Pokój w którym w cenie są 2 kawy? Serio? Ja w wawce płacąc 170 za dobę miałam gorące napoje bez limitu. Jak na pokój za 3 tysie za noc to jestem mocno rozczarowana bo standard raczej taki normalny plus kosmetyki takie drogie ;) może Olfa leciała ekonomiczną bo w biznesowej zabrakło miejsc albo w samolocie spędziła tylko 3h więc nie było sensu przepłacać ;)

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 03 cze 2017, 11:01

lordviader pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Obejrzałam vloga Olfy i jestem rozczarowana. Pokój w którym w cenie są 2 kawy? Serio? Ja w wawce płacąc 170 za dobę miałam gorące napoje bez limitu. Jak na pokój za 3 tysie za noc to jestem mocno rozczarowana bo standard raczej taki normalny plus kosmetyki takie drogie ;) może Olfa leciała ekonomiczną bo w biznesowej zabrakło miejsc albo w samolocie spędziła tylko 3h więc nie było sensu przepłacać ;)

co do klasy ekonomicznej w samolocie. Leciałam kiedyś LOTem na krótki dystans, do Estonii. Samolocik był naprawdę malutki, a klasa I siedziała w tym samym pomieszczeniu i podobnym ścisku, bo inaczej obsługa nie miałaby jak przejść, tylko za kotarką. Pewnie mieli lepsze jedzenie. Więc śmiechy chichy, ale się nie dziwię, chociaż to nie pasuje do wizerunku luksusowej damy :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 03 cze 2017, 11:03 przez SALIX, łącznie zmieniany 1 raz.
Insta
Blog podróżniczy Cieszyn: Wzgórze Zamkowe
Piekę słodkie Świąteczny tort orzechowo-korzenny

Barbara Novak

Postautor: Barbara Novak » 03 cze 2017, 11:08

Też byłam zdziwiona. Trochę Janusz biznesu z tymi dwiema kawami na dobę zwłaszcza przy takiej cenie. Ja wychodzę z założenia, że lepiej dać wyższą opłatę za dobę i potem nie dziadować za każdą kawę/herbatę/itp.

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Postautor: Kumiho » 03 cze 2017, 11:48

co do klasy ekonomicznej w samolocie. Leciałam kiedyś LOTem na krótki dystans, do Estonii. Samolocik był naprawdę malutki, a klasa I siedziała w tym samym pomieszczeniu i podobnym ścisku, bo inaczej obsługa nie miałaby jak przejść, tylko za kotarką. Pewnie mieli lepsze jedzenie. Więc śmiechy chichy, ale się nie dziwię, chociaż to nie pasuje do wizerunku luksusowej damy :mrgreen:

Nie posądzałabym Olfy o posiadanie wiedzy na temat tego, w których liniach kupowanie 1 klasy ma sens :brzydal: Swoją drogą jak ja nie lubię LOTu :voodoo:

On the bright side, Olfa wydaje się być zadowolona z wyjazdu (do tego stopnia, że udaje, że nadal tam jest :torba:), może jej się podróżowanie spodoba i w końcu wyjdzie gdzieś poza hotel.
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

kamila

Postautor: kamila » 03 cze 2017, 12:32

hej, nie chciałybyście mi pomóc wypełniając ankietę o vlogerkach urodowych? :) Zajmie wam to tylko 3 minuty :)
https://surveynuts.com/surveys/take?id=138045&c=2960236997TPPN

Awatar użytkownika
Lusia

Postautor: Lusia » 03 cze 2017, 12:36

Cos mi nie pasowalo jak wlaczylam filmik. Po chwili sie kapnelam ze to dlatego ze dziewczyny siedza po innych stronach niz zwykle :brzydal:

Awatar użytkownika
kerstin

Postautor: kerstin » 03 cze 2017, 13:40

Olfa opowiadając na snapie o pielęgnacji, chwali nowe kosmetyki, ale stwierdza, że "nie tak, że stosowałam je cały czas, miałam przerwę, nie brałam ich do Barcelony", no tak 48 h w stosowaniu to istotna przerwa :twisted:

Wróć do „Youtube i blogi”