Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część IV

Blogi i filmiki urodowe na Youtube, vlogi, wydarzenia i plotki
betsss

Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część IV

Postautor: betsss » 10 maja 2017, 13:34

Julka zszokowana negatywnymi komentarzami pod filmem z obsesjami, Ludzie, wyjmijcie kije z d***! Trochę dystansu! Przestańcie mnie ogladać i marnować swoje życie.
Od 17:30

betsss

Postautor: betsss » 10 maja 2017, 13:40

Co do tego filmu i bielizny i bikini z Agent Provocateur. Wczoraj na snapie Olfa pokazywała metkę. Made in China. Ja rozumiem, że nie wszystkie rzeczy z Chin to tandeta i w ogóle ale za takie pieniądze można kupić coś z chociażby polskiej produkcji. Bo znając życie Agent zarabia kupę hajsu płacąc marne grosze biednym chińczykom...
Ostatnio zmieniony 10 maja 2017, 13:41 przez betsss, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 10 maja 2017, 13:42

Kumiho pisze:zobacz cytowaną wiadomość
nietopesz pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Filmik Magdy Lach o Hada Labo

styl odpowiadania na komentarze o tym, że składy są inne trochę mnie zszokował :wtf:

Komentarze rzeczywiscie słabe, więcej sie po niej spodziewałam (chociaż po 7 letnim kamuflażu nie powinnam).

A ja nie. dla mnie kolejna ofiara marketingu, która zachwala kilogramy kometyków z każdej parafii plotąc o nich trzy po trzy treści folderu reklamowego. Jak ktoś lubi klimat to jest jeszcze Skintherappy22.

plecie i w dodatku nie zdaje sobie sprawy że powinno ją cieszyć że ma ładną cerę nie dzięki temu czego i ile używa, ale mimo tego ile tego używa bez ładu składu i pomyślunku, ciągle tylko nowe nowe nowe.

jedynym walorem jej kanału jest fakt, że testuje dużo kosmetyków o których nie słychać na youtubie, można się czasem dowiedzieć czegoś ciekawego. A ilość ulubieńców trochę jak u Aliny Rose.

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 10 maja 2017, 13:50

betsss pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Co do tego filmu i bielizny i bikini z Agent Provocateur. Wczoraj na snapie Olfa pokazywała metkę. Made in China. Ja rozumiem, że nie wszystkie rzeczy z Chin to tandeta i w ogóle ale za takie pieniądze można kupić coś z chociażby polskiej produkcji. Bo znając życie Agent zarabia kupę hajsu płacąc marne grosze biednym chińczykom...

Olfa po raz kolejny prezentuje dorobkiewiczowską cebulanerię. :brzydal:

ja sie na bieliźnie nie znam i zawsze polegam na poleceniach koleżanek które siedzą w brafittingu, ale o ile mi wiadomo z relacji ceny do jakości Agenta wszyscy się śmiejo
Ostatnio zmieniony 10 maja 2017, 13:50 przez ktrzn, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 10 maja 2017, 14:01

Czyżby Olfa z LV przerzuciła się na próbę "wymuszenia" współpracy na Agencie? :brzydal: Ta podnieta na końcu ileż to osób od razu pobiegło do butiku :cojest: Po co jej aż tyle strojów kąpielowych, to szczerze mówiąc nie ogarniam, no ale ok, podoba jej się, to kupiła. Dla mnie bez szału za taką kasę.
Insta
Piekę słodkie Sernikobrownie

betsss

Postautor: betsss » 10 maja 2017, 14:18

http://www.callmeblondieee.pl/kategorie-2/moda/badanie-ktore-zmienilo-zycie-%E2%99%A5%EF%B8%8E/

nowy post na blogu u CMB
czytając dramatyczny wstęp myślałam "o co chodzi? Rak? czy inne dziadostwo?" Nic bardziej mylnego. Nietolerancja pokarmowa na laktozę i kazeine. Do tego alergia utajona i pokarmowa wczesna, przez co Basia dostawała ataków, wstrząsów anafilaktycznych. Pomogło badanie na nietolerancje pokarmowe za 1500zł.

Pamiętam jak w duchu śmiałam się, że tylko ja <totalna desperatka> mogę wydać kwotę przekraczającą 1500zł i przeznaczyć ją na kolejne z zapewne niewiele wnoszących badań.
czym jest 1500zl przy torebce Chanel za 20tys? Chyba zdrowie jest najważniejsze?

Przyznam, że nie wiedziałam o takich skutkach nietolerancji, współczuję jej z całego serca

Awatar użytkownika
heater

Postautor: heater » 10 maja 2017, 15:03

zielona hortensja pisze:zobacz cytowaną wiadomość
heater pisze:Inną obsesją są apteki, bo jest ich więcej niż w Polsce (co tam, że kraj dwukrotnie większy pod względem liczby ludności i powierzchni).

Aptek jest tu rzeczywiscie zatrzesienie- ja mam w odleglosci 5 krokow od domu 3, nastepne niewiele dalej.

Mam łącznie 16 aptek w odległości mniejszej niż 2-3 km od domu. Mieszkam w Polsce :]

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 10 maja 2017, 15:08

http://www.callmeblondieee.pl/kategorie-2/moda/badanie-ktore-zmienilo-zycie-%E2%99%A5%EF%B8%8E/

nowy post na blogu u CMB
czytając dramatyczny wstęp myślałam "o co chodzi? Rak? czy inne dziadostwo?" Nic bardziej mylnego. Nietolerancja pokarmowa na laktozę i kazeine. Do tego alergia utajona i pokarmowa wczesna, przez co Basia dostawała ataków, wstrząsów anafilaktycznych. Pomogło badanie na nietolerancje pokarmowe za 1500zł.

Pamiętam jak w duchu śmiałam się, że tylko ja <totalna desperatka> mogę wydać kwotę przekraczającą 1500zł i przeznaczyć ją na kolejne z zapewne niewiele wnoszących badań.
czym jest 1500zl przy torebce Chanel za 20tys? Chyba zdrowie jest najważniejsze?

Przyznam, że nie wiedziałam o takich skutkach nietolerancji, współczuję jej z całego serca

:( straszne :/

Hania dg z mejkapem :)

Antonett

Postautor: Antonett » 10 maja 2017, 15:40

nowy post na blogu u CMB

Cena tego badania porażająca dla zwykłego śmiertelnika. Chociaż za zdrowie nie ma ceny wg mnie.Dobrze, że badanie coś wykazało i wie czego się wystrzegać w przyszłości.

Awatar użytkownika
iwi_83

Postautor: iwi_83 » 10 maja 2017, 15:48

Wrakczasu pisze:zobacz cytowaną wiadomość
iwi_83 pisze:zobacz cytowaną wiadomość
heater pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Julia Kobus nagrała film o obsesjach Francuzów i wymienia tam wino.
Bo, wyobraźcie sobie, we Francji, w tych LEPSZYCH restauracjach, gdy zamówi się wino, to podają najpierw odrobinę do degustacji! :szok:
Wg Julki to jest "szurnięte, bo wino to wino". :mdleje:
Inną obsesją są apteki, bo jest ich więcej niż w Polsce (co tam, że kraj dwukrotnie większy pod względem liczby ludności i powierzchni).

A w komentarzach ktoś twierdzi, że treść poprzedniego filmiku o stereotypach zerżnęła z czyjegoś bloga. http://www.madou.pl/2016/04/5-stereotypow-o-francuzach.html Przejrzałam niedokładnie, ale faktycznie, przynajmniej niektóre rzeczy się powtarzają.

usunęła fim o stereotypach :brzydal:

Chyba się przestraszyła :P
Bez tytułu.jpg

https://www.facebook.com/madouenfrance/?hc_ref=PAGES_TIMELINE&fref=nf
Madou odniosła się do filmiku Julki-podziwiam za spokój, szkoda, że od Julki pewnie "przepraszam" nikt nie usłyszy
Ostatnio zmieniony 10 maja 2017, 15:49 przez iwi_83, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 10 maja 2017, 15:50

Julka jest trochę nieobyta, z tym winem też mnie trochę rozśmieszyło. ale obsesja na punkcie wina albo aptek to chyba nie jest coś co mogłoby obrazić inną nację. Palnęla głupotę i tyle

za co powinna waszym zdaniem przepraszać?
Ostatnio zmieniony 10 maja 2017, 15:51 przez ktrzn, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
empress

Postautor: empress » 10 maja 2017, 15:53

ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Julka jest trochę nieobyta, z tym winem też mnie trochę rozśmieszyło. ale obsesja na punkcie wina albo aptek to nie jest chyba coś dla innej nacji obraźliwego. Palnęla głupotę i tyle

Chodzi o zabranie treści z cudzego bloga i przeniesienie jej do własnego filmu. Nie wiem, czy tak było, bo nie widziałam filmu Julki i już go nie zobaczę, gdyż został usunięty.
Ostatnio zmieniony 10 maja 2017, 15:53 przez empress, łącznie zmieniany 2 razy.
Jak wstawić zdjęcie, gifa czy miniaturkę YT na forum, dowiesz się TUTAJ

Awatar użytkownika
Hadilan
Ranga alternatywna: Rumuńska panda

Re: RE: Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część IV

Postautor: Hadilan » 10 maja 2017, 16:04

heater pisze:
heater pisze:Inną obsesją są apteki, bo jest ich więcej niż w Polsce (co tam, że kraj dwukrotnie większy pod względem liczby ludności i powierzchni).

Aptek jest tu rzeczywiscie zatrzesienie- ja mam w odleglosci 5 krokow od domu 3, nastepne niewiele dalej.

Mam łącznie 16 aptek w odległości mniejszej niż 2-3 km od domu. Mieszkam w Polsce :]

W moim rodzinnym 36 tysięcznym mieście aptek jest około 17

Wysłane z mojego X600 przy użyciu Tapatalka

:voodoo:

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 10 maja 2017, 16:12

empress pisze:zobacz cytowaną wiadomość
ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Julka jest trochę nieobyta, z tym winem też mnie trochę rozśmieszyło. ale obsesja na punkcie wina albo aptek to nie jest chyba coś dla innej nacji obraźliwego. Palnęla głupotę i tyle

Chodzi o zabranie treści z cudzego bloga i przeniesienie jej do własnego filmu. Nie wiem, czy tak było, bo nie widziałam filmu Julki i już go nie zobaczę, gdyż został usunięty.

aaaa już rozumiem , dzięki :roza:

Awatar użytkownika
zielona hortensja

Postautor: zielona hortensja » 10 maja 2017, 16:12

W mojej dzielnicy jest 40 :) Ja jakos jednak widze ich czesciej niz w Polsce, ale sie nie bede klocic. Faktem jest, ze o tym ze tak duzo tu aptek (mowa o Paryzu) czesto slysze od obcokrajowcow.

Natomiast jeszcze co do tego filmiku Julki (ktorego nie widzialam) i posta na blogu- nie za bardzo rozumiem problem ze skopiowaniem, bo w tego typu filmach/postach przewaznie wymienia sie te same rzeczy. To w koncu stereotypy. Julka generalnie trzepie trzy po trzy, ale tu nie do konca rozumiem zarzuty.

Ithildin

Postautor: Ithildin » 10 maja 2017, 16:27

Filmik o najnowszym Asian boxie u Dailylifebym vel Pokoju Agaty:

Powiem wam, że bardzo się cieszę, że moja faza na zamawianie boxów przeszła dawno temu, bo jakbym wydała prawie 150 złotych, spotkała się z taką obsługą klienta jaką prezentuje zespół Asian boxa i otrzymała taka zawartość to bym się pochlastała.

trampek

Postautor: trampek » 10 maja 2017, 16:30

W mojej dzielnicy jest 40 :) Ja jakos jednak widze ich czesciej niz w Polsce, ale sie nie bede klocic. Faktem jest, ze o tym ze tak duzo tu aptek (mowa o Paryzu) czesto slysze od obcokrajowcow.

Natomiast jeszcze co do tego filmiku Julki (ktorego nie widzialam) i posta na blogu- nie za bardzo rozumiem problem ze skopiowaniem, bo w tego typu filmach/postach przewaznie wymienia sie te same rzeczy. To w koncu stereotypy. Julka generalnie trzepie trzy po trzy, ale tu nie do konca rozumiem zarzuty.

Chodzi o to, ze niektore (sporo) zdania byly powtorzone wrecz slowo w slowo za tym wpisem, wiec to nie tylko o same stereotypy sie rozchodzi, ale ich opis ;)

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 10 maja 2017, 16:33

trampek pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Chodzi o to, ze niektore (sporo) zdania byly powtorzone wrecz slowo w slowo za tym wpisem, wiec to nie tylko o same stereotypy sie rozchodzi, ale ich opis ;)

Nie śledzę jej, ale już dawno mignęły mi informacje na temat jej gorzkich żali dotyczących marnej zawartości różnych pudełek (jeszcze na fioletowym). Nie rozumiem, po co dalej się w to bawi.
Insta
Piekę słodkie Sernikobrownie

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 10 maja 2017, 17:23

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość
trampek pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Nie śledzę jej, ale już dawno mignęły mi informacje na temat jej gorzkich żali dotyczących marnej zawartości różnych pudełek (jeszcze na fioletowym). Nie rozumiem, po co dalej się w to bawi.
dokładnie :ok:

chociaż obstawiam że chodzi jej o wyświetlenia czy coś takiego, bo też nie oglądam regularnie ale trafiłam kiedyś na filmik gdzie mówi że "zna się" na boxa i denerwowała się że nie wrzuci open boxa przed Świętami :brzydal:

Awatar użytkownika
Lusia

Re: RE: Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część IV

Postautor: Lusia » 10 maja 2017, 17:58

ktrzn pisze:Obejrzałam linkowaną ostatnio serię o poronieniu u Ana's lifestyle. Fantastyczna, silna kobieta :)

ja nigdy nie miałam do czynienia z tematem, nie mam ani osobistych doświadczen ani w otoczeniu

ale jak usłyszałam w filmiku o laktacji po pronieniu/śmierci dziecka przy porodzie, że ktoś jest napisał pod filmem że kobieta może przecież oddać takie mleko do banku mleka to omg !@#$%^&*( :banghead:

ale i tak złotą adolfę za brak empatii przyznaję

Anita Beata1 miesiąc temu
Ogladam Twoj film i sie tak zastanawiam: Masz juz jedno dziecko - po co sie tak wiecej meczyc? Moze Masz jakas wade genetyczna i organizm wie lepiej - dlatego odrzuca te ciaze. Sorry, ze tak pisze, ale natura czesto wie lepiej. Moze nalezy to tak zostawic.

Anita Beata1 miesiąc temu
Ale to wydaje sie takie okrutne: te biedne dzieci umieraja...

Anita Beata3 tygodnie temu
Te dzieci tez czuja i sie mecza. To nie sa lalki - to zywe istoty.

Anita Beata3 tygodnie temu
No wlasnie :najprawdopodobniej...

Jest tak wiele dzieci juz urodzonych, ktore potrzebuja dobrego domu. Dlaczego jesli ktos tak bardzo pragnie dziecka to go sobie nie zaodoptuje? Czy to jest tylko taka egoistyczna potrzeba "bo to MUSZA byc tylko moje geny" ?

nie jestem sobie w stanie wyobrazić co trzeba mieć w głowie żeby komuś w takiej sytuacji pisać takie rzeczy.[/i]

Złota Adolfa :-D
Niektórzy ludzie niestety nie mają nic empatii. Nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby coś takiego napisać

Wysłane z mojego HTC Desire 530 przy użyciu Tapatalka

Wróć do „Youtube i blogi”