Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część I

Blogi i filmiki urodowe na Youtube, vlogi, wydarzenia i plotki
lovegood

Re: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część I

Postautor: lovegood » 30 sie 2016, 18:58

Dla mnie to te haule Karo robią się bez sensu. Nie pokaże ubrań w całości, zbliżenia na materiał są tak słabej jakości i tak krótkie, że nic nie wiem. Nawet jak ubierze na siebie, to się kręci jak pięciolatka w sklepie. I ciekawe, czy przy DG tak zdziecinniała czy ilość subow uderzyła do głowy.

oh!

Postautor: oh! » 30 sie 2016, 19:03

Ciekawe czy Karo płacili za każde użycie słowa 'elegancko' w tym filmie. Wyłączyłam w połowie. Jeśli K. wejdzie w S to dziewczyny w rozmiarach 40 w dół nie mają czego szukać bo we wszystkim będą pływać :<

Antonett

Postautor: Antonett » 30 sie 2016, 19:18

Opydo :torba: :wtf:

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 30 sie 2016, 19:23

Antonett pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Obejrzałam 2 minuty i już mam ochotę wyłączyć, jakie to słabe jest.... Czy tylko ja mam wrażenie, że Opydo chciałby być trochę jak Miecio i nieudolnie momentami go kopiuje?
Insta
Blog podróżniczy Cieszyn: Wzgórze Zamkowe
Piekę słodkie Świąteczny tort orzechowo-korzenny

Awatar użytkownika
Ciemna163

Re: RE: Re: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część I

Postautor: Ciemna163 » 30 sie 2016, 19:32

M.in pisze:
Ciemna163 pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Ja Nissiax dalej lubię i uważam za perełke w juciubowym światku, ale jakoś mało co mjie już interesuje w jej filmach - większość produktów jest dla mnie nie dostępna, a weganizm i bieganie też mjie aż tak nie jaraja. Z tego co widzę miała mała przerwę w nagrywaniu, ciekawe z czym wróci, liczę na typowo kosmetyczno-pielegmacyjne filmy, najbardziej je u niej lubię:)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Ja biegam i jestem na diecie roślinnej sporo dłużej niż Aga, więc w tym temacie niewiele mogę się od niej dowiedzieć, raczej filmy w tym temacie traktuje jako ciekawostki, ale nagrane w taki sposób, że aż miło się słucha. Ale dużo mogę się dowiedzieć o kosmetykach i pielęgnacji. Poza tym Aga jak na osobę mieszkającą w Stanach przedstawia sporo kosmetyków dostępnych w Polsce.
Cattivo pisze:zobacz cytowaną wiadomość
zielona kukurydza pisze:zobacz cytowaną wiadomość
IMHO styl aeteie bardzo Karolinie pasuje. Same ubrania są ładne, kolekcja jest spójnie zaprojektowana, fasony sensowne, forma przemyślana- co widać kiedy jej ubrania pokazują większe osoby. Nie jest sztuką zaprojektować ęą ciuszek na modelkę w rozmiarze 34, sztuką jest zrobienie ciucha który wygląda dobrze na kobiecie 42-44 i więcej.

To czego się mozna doczepić to składy , które mogłyby być lepsze no i cena, lekko wysoka.

Ja też uważam, że Karolina bardzo dobrze wygląda w tych ubraniach. Z jej urodą, delikatnością, nie wyobrażam sobie jej w czymś innym.

Gdyby Mangolia Botanica była tańsza, pewnie bym się skusiła, ale za 500 zł to nie wiem, czy nie taniej by wyszło poszukanie podobnego materiału i zlecenie uszycia znajomej krawcowej.

Miałam taki plan, kiedy znalazłam sukienkę z materiału Magnolii Botanici w jakimś innym sklepie (o tu), żeby znaleźć ten materiał i iść z nim do krawcowej, bo jest piękny. Ale chociaż przeszukałam pół internetu nie mogłam znaleźć tej wiskozy w żadnym polskim sklepie z materiałami online. :ryk: Z tym, że raczej zaniosła bym starą sukienkę, którą moja krawcowa mi uszyła z czarnej tkaniny, która już się sprała do uszycia kopii.

A to fakt, i tak sporo jest z Polski :)
Husky pisze:
radzka pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Karolina na instastories pokazywala, ze jutro bedzie haul z tymi rzeczami eksklusiw z Lidla :torba:

Takie one premium, ze ja nie moge. Meskie moze jeszcze ale damskie to szmaty sa.

Teraz widze., ze Karo wziela eSki. Przemilcze to.

Bez przesady, w filmie pokazała spodnie w rozm. 40. I też mówiła, że w rozmiarowce typu s/m/l raz ma m raz l ale zdarza się też s. Nie przepadam za Karoliną, ale w tym filmie akurat nie świeciła S-kami

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Hipolit Pankracy

Re: RE: Re: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część I

Postautor: Hipolit Pankracy » 30 sie 2016, 19:52

Husky pisze:
Karolina na instastories pokazywala, ze jutro bedzie haul z tymi rzeczami eksklusiw z Lidla :torba:

Takie one premium, ze ja nie moge. Meskie moze jeszcze ale damskie to szmaty sa.

Teraz widze., ze Karo wziela eSki. Przemilcze to.

Bez przesady, w filmie pokazała spodnie w rozm. 40. I też mówiła, że w rozmiarowce typu s/m/l raz ma m raz l ale zdarza się też s. Nie przepadam za Karoliną, ale w tym filmie akurat nie świeciła S-kami

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka[/quote]

coś jeszcze walczę z cytowaniem; Ciemna, ależ świeciła wiele razy, podkreślając że L-ki będą ZA DUŻE. :wtf:

Awatar użytkownika
Katina

Postautor: Katina » 30 sie 2016, 19:56

Plants pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Katina pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Znacie może kanał stanowo.com?

Dziewczyna porusza fajne tematy i ciekawie opowiada o historiach kryminalnych :)

Jeden z ostatnich filmów

Jestem zachwycona! Babeczka niesamowicie przygotowana, z dużą wiedzą. Np o zaginięciu dziewczyn w dżungli w Peru już kiedyś sporo czytałam, a ona przedstawiła sporo rzeczy których nie wygrzebałam w internecie. W dodatku wszystko świetnie objaśnia i analizuje. Brakowało mi takich kanałów na polskim yt :skacze:

Dokładnie to samo mi się w niej podoba ;)

Awatar użytkownika
Ace_

Postautor: Ace_ » 30 sie 2016, 19:59

Antonett pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Po każdym nowym filmie Opydo utwierdzam się w przekonaniu, że to gwiazda jednej serii. Po 'Złych Książkach' nie ma pomysłu co dalej i każda kolejna produkacja to trochę żen. A tak swoją drogą, to po Greyu i Roku w Poziomce, Złe Książki i tak siadły z poziomem.

ajah

Postautor: ajah » 30 sie 2016, 20:05

Dziewczyna porusza fajne tematy i ciekawie opowiada o historiach kryminalnych :)

Jeden z ostatnich filmów

nie znałam.
Dziękuję za polecenie, poszedł sub :love:

Hipolit Pankracy

Postautor: Hipolit Pankracy » 30 sie 2016, 20:17

Q&A u Oleskii
https://www.youtube.com/watch?v=idv7XvL9sbs

bez szału i pytania i odpowiedzi
Natomiast skupiłam się na jej podejściu do technicznych spraw i mam wrażenie że Oleskaa coraz bardziej od YT i własnego kanału odchodzi, a skupia się na sprawach menadżerskich, czy kim ona tam jest w tym Mediakrafcie.
Ani oświetlenie, ani kadr, ani tło, ani dźwięk...filmik wygląda trochę jakby robiła go początkująca youtuberka.

Awatar użytkownika
Zajęczak
Ranga alternatywna: boa krztusiciel
Kontaktowanie:

Postautor: Zajęczak » 30 sie 2016, 20:37

ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Cattivo pisze:zobacz cytowaną wiadomość
nie przetlumaczysz. Ciemna na pewno lubi Olgę i się "martwi", dlatego czuje potrzebę, by to komentować.

Jak tak patrzę ile większość ludzi wrzuca i wlewa w siebie toksyn, syfu i jaki tryb życia prowadzi to współczuję Oldze, że jej syf jest bardziej kaloryczny i tempo przemiany materii ma wolne. Ma pecha dziewczyna pecha, jej "szkodzenie" jest ciągle komentowane...

laska nie miesiączkująca z bf 18 i na chronicznym low carbie, siłce i tabsach nie będzie obiektem takich zmartwień, bo a) nie widać tego po niej b) przecież wygląda "zdrowo"

E tam. Przecież jak ktoś żyje na samych fast foodach (vide Szusz przed odkryciem weganizmu), też jest krytykowany, mimo że nie ma nadwagi. A co do fit panien na insta chudych jak przecinek, z sześciopakiem na brzuchu - to każdy, kto ma trochę oleju w głowie, zauważy, że to nie powinno tak wyglądać. Jasne, znajdą się zawsze zachwycone małolaty ("talia jak osa! :love: "), ale wszystko ma swoich zwolenników... Problem jest taki, że tutaj na forum rzadko takie youtuberki się pojawiają, to i tych zmartwień ze świecą szukać.

zielona kukurydza pisze:zobacz cytowaną wiadomość
IMHO styl aeteie bardzo Karolinie pasuje. Same ubrania są ładne, kolekcja jest spójnie zaprojektowana, fasony sensowne, forma przemyślana- co widać kiedy jej ubrania pokazują większe osoby. Nie jest sztuką zaprojektować ęą ciuszek na modelkę w rozmiarze 34, sztuką jest zrobienie ciucha który wygląda dobrze na kobiecie 42-44 i więcej.

To czego się mozna doczepić to składy , które mogłyby być lepsze no i cena, lekko wysoka.

Ja też uważam, że Karolina bardzo dobrze wygląda w tych ubraniach. Z jej urodą, delikatnością, nie wyobrażam sobie jej w czymś innym.

Gdyby Mangolia Botanica była tańsza, pewnie bym się skusiła, ale za 500 zł to nie wiem, czy nie taniej by wyszło poszukanie podobnego materiału i zlecenie uszycia znajomej krawcowej.

mówiłam bardziej globalnie, to raz. Po Olesce widać, że prowadzi kiepski styl życia, więc z tej perspektywy ma przerąbane i o to mi chodziło. Nie musi nagrywać vloga, prezentować co je etc. Nie kwestionuję, że gdyby pojawiła się laska od tego bf 18 hflc i bez okresu polałaby się fala krytyki i współczucia. Tylko, że Olga ma o tyle przerąbane, ale krytyki i niekrytyki leja się każdego dnia bo wygląda tak, a nie inaczej.

A dwa, krytyka to trochę co innego. Ja mam alergię na laski od współczucia takich rzeczy, tonu troskliwej ciotki martwiącej się o zdrowie. Gdyby ciemna ograniczyła się do opinii, że Olga wygląda ważąc aż tyle niefajnie to dla mnie spoko, opinia jak to, że moim zdaniem Karolina Baszak wyglądałaby lepiej w innych stylówkach (co nie znaczy, że uważam, że w obecnych wygląda jakoś źle).

Mam coś podobnego, że właśnie nie lubię nieszczerości. Wkurza mnie przykładowo, kiedy ktoś jest pewien, że odmówię i pyta się kurtuazyjnie, jakiż to on och nie wspaniały, czy chcę się poczęstować. W tym konkretnym przypadku zawsze przekornie mówię: TAK [hiehiehie :twisted: ]. Mina ktosia, trwająca dosłownie ułamki sekundy (ale zauważalna) mówi wszystko.
poczmistrz z Tczewa
Ostrożnie i nieśmiało informuję o kolejnym wpisie.

Awatar użytkownika
Ace_

Postautor: Ace_ » 30 sie 2016, 20:42

Hipolit Pankracy pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Q&A u Oleskii

Natomiast skupiłam się na jej podejściu do technicznych spraw i mam wrażenie że Oleskaa coraz bardziej od YT i własnego kanału odchodzi, a skupia się na sprawach menadżerskich, czy kim ona tam jest w tym Mediakrafcie.
Ani oświetlenie, ani kadr, ani tło, ani dźwięk...filmik wygląda trochę jakby robiła go początkująca youtuberka.

Ja w ogóle mam wrażenie, że Oleska jako youtuberka przestała się rozwijać. Być może odpowiada jej to w jakim miejscu jest i spoko, ale wieje monotonią.

Awatar użytkownika
Lusia

Postautor: Lusia » 30 sie 2016, 20:44

siostraSylwina pisze:zobacz cytowaną wiadomość
SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Jest openbox.

Ledwo wyjęła z pudełka i już wie, że ooo będzie świetnie leżeć, ale piękne, super jakość, świetnie uszyte! "naprawdę nie spodziewałam się, że wszystkie rzeczy z kolekcji mi się spodobają" :hahaha: Nie, nie spodziewałaś się Karolino :cojest:

Masakra, co ten Lidl wypuścił, przecież ona ma same S-ki, jak one są idealne na Karoline, to ja się trzy razy nimi owine...

Lidl ma ogolnie taka rozmiarowke. U nich 36 to u innych min 40.

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 30 sie 2016, 21:00

Obejrzałam linkowany tu filmik stanowo.com o morderstwie Victorii Martens i oniemiałam. Coś potwornego. A babkę zalajkowałam na fejsie i będę śledzić, świetny kanał.
Insta
Blog podróżniczy Cieszyn: Wzgórze Zamkowe
Piekę słodkie Świąteczny tort orzechowo-korzenny

Awatar użytkownika
bunia

Postautor: bunia » 30 sie 2016, 21:20

Ace_ pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Hipolit Pankracy pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Q&A u Oleskii

Ja w ogóle mam wrażenie, że Oleska jako youtuberka przestała się rozwijać. Być może odpowiada jej to w jakim miejscu jest i spoko, ale wieje monotonią.

Też tak sądzę. Dla mnie nuda do kwadratu, jej filmiki włączam baaardzo rzadko, najczęściej te o aparacie ortodontycznym.

myszerei

Postautor: myszerei » 30 sie 2016, 21:24

co do tego Lidla, Ryfka też na blogu prezentuje zestaw, na niej ciuchy wyglądają spoko (i nie wiszą jakoś nadprzeciętnie, chociaż rozmiar Ryfki to raczej s-ka), ale premium bym ich nie nazwała ;)

Awatar użytkownika
arachne

Postautor: arachne » 30 sie 2016, 22:19

Plants pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Jeden z ostatnich filmów

Jestem zachwycona! Babeczka niesamowicie przygotowana, z dużą wiedzą. Np o zaginięciu dziewczyn w dżungli w Peru już kiedyś sporo czytałam, a ona przedstawiła sporo rzeczy których nie wygrzebałam w internecie. W dodatku wszystko świetnie objaśnia i analizuje. Brakowało mi takich kanałów na polskim yt :skacze:

Dokładnie to samo mi się w niej podoba ;)

Włączyłam sobie jej 'Amerykańscy naukowcy - młodzi ludzie nie chcą uprawiać seksu?' i mam po 6 minutach wrażenie, że ciągle mówi to samo, poza tym jedyny link do źródła, jaki mnie interesował (ncbi) nie działa :cojest: Dam serii kryminalnej szansę, pewnie niepotrzebnie wybrałam film tylko dlatego, że rozśmieszył mnie tytuł.

lovegood

Postautor: lovegood » 30 sie 2016, 22:26

Czekam aż Karo założy te spodnie może w zestawieniu z klapkami?

Awatar użytkownika
Lusia

Postautor: Lusia » 30 sie 2016, 22:41

Ona jest taka piekna :love:

Awatar użytkownika
szatanica

Postautor: szatanica » 30 sie 2016, 22:55

Obejrzałam dzisiaj Szuszę i po prostu nie mogłam - te jej miny w samochodzie, to robienie dziubka :banghead: Albo to całe pieszczenie się jak gimbusiary jakiejś, ciągłe dotykanie włosów. Matko, nie rozumiem tej laski.
Poczytaj.

"What if the way we started made it something cursed from the start?"

Wróć do „Youtube i blogi”