Stanowo.com i inne sprawy (nie)dokończone

Blogi i filmiki urodowe na Youtube, vlogi, wydarzenia i plotki
Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Re: Stanowo.com i inne sprawy (nie)dokończone

Postautor: SALIX » 24 wrz 2018, 19:57

Nowy podcast Kryminatoriu

A Jaśmin montuje już Kryminalnie :skacze:
Insta
Blog podróżniczy Cieszyn: Wzgórze Zamkowe
Piekę słodkie Proste ciasto korzenne

Awatar użytkownika
Caoimhe

Postautor: Caoimhe » 25 wrz 2018, 11:21

Nowa Karolina Anna i sprawa z Hong Kongu.

Też czekam na Jaśmin :serce:

Awatar użytkownika
Julijka
Kontaktowanie:

Postautor: Julijka » 25 wrz 2018, 19:36

nowe Stanowo - prawie 2,5 godziny

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 25 wrz 2018, 19:44

Julijka pisze:zobacz cytowaną wiadomość

woooo miałam pracować...ale uj. Jaśmin nie widziałam tyle czasu :brzydal:
Insta

Awatar użytkownika
Julijka
Kontaktowanie:

Postautor: Julijka » 25 wrz 2018, 20:00

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość

padłam - dwie i pół godziny
ale damy radę :)

Awatar użytkownika
nietopesz

Postautor: nietopesz » 25 wrz 2018, 21:15

Znam historię ale i tak posłucham, mega się cieszę, że w końcu jeeeeeest! :pazurki:
Mijaj zdrów otwarte okna

ajah

Re: RE: Re: Stanowo.com i inne sprawy (nie)dokończone

Postautor: ajah » 25 wrz 2018, 21:33

Julijka pisze:

Bardzo mi pasuje tak długo odcinek
jutro czeka mnie generalne sprzątanie ( z Jasmin).

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Awatar użytkownika
Caoimhe

Postautor: Caoimhe » 25 wrz 2018, 21:44

ajah pisze:
Julijka pisze:

U mnie tez zawsze wjeżdża na sprzątanie :)

Awatar użytkownika
Caoimhe

Postautor: Caoimhe » 25 wrz 2018, 22:05

ajah pisze:
Julijka pisze:

U mnie tez zawsze wjeżdża na sprzątanie :)

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 29 wrz 2018, 14:02

Wklejam link do wyjątkowo smutnej sprawy - morderstwo Jossie Merrifield

Insta

Awatar użytkownika
Caoimhe

Postautor: Caoimhe » 02 paź 2018, 11:40

Karolina Anna z nowym filmem

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 02 paź 2018, 18:31

Nowe Kryminatorium, sprawa Małgorzaty Śnieguły - polecam, bardzo ciekawa, były o niej reportaże na innych kanałach, takie telewizyjne

Insta

Awatar użytkownika
Katen

Postautor: Katen » 03 paź 2018, 8:49

Caoimhe pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Karolina, mimo że barwę i ton głosu ma ładne, ma problemy ze składnią i odmianą, przez co źle jej się słucha, jeśli ktoś zwraca uwagę na takie rzeczy. W tym filmiku też trochę się pogubiła jeśli chodzi o logikę wypowiedzi, zaprzecza sama sobie (mówi "bardzo dobrze się uczył" by za chwilę, w zdaniu obok powiedzieć "miał problemy z nauką"). Niestety przeszkadza mi to u niej bardzo.
Podobny problem miałam z niediegetyczne, przy czym u niego w sposobie wypowiadania się, przeszkadzało mi to że wtrącał w zdania dużo kolokwializmów, które nie pasowały do reszty zdania (to już oprócz tego, że męczyła mnie ta maniera wzorowana na Robie Dyke'u).
Mam nadzieję, że Jaśmin będzie teraz trochę więcej nagrywać, jak już do nas wróciła, bo na polskim jutubie mam problem z dobrymi kryminalnymi filmikami, jak widać. ;)

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 03 paź 2018, 9:03

Katen pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Caoimhe pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Karolina, mimo że barwę i ton głosu ma ładne, ma problemy ze składnią i odmianą, przez co źle jej się słucha, jeśli ktoś zwraca uwagę na takie rzeczy. W tym filmiku też trochę się pogubiła jeśli chodzi o logikę wypowiedzi, zaprzecza sama sobie (mówi "bardzo dobrze się uczył" by za chwilę, w zdaniu obok powiedzieć "miał problemy z nauką"). Niestety przeszkadza mi to u niej bardzo.
Podobny problem miałam z niediegetyczne, przy czym u niego w sposobie wypowiadania się, przeszkadzało mi to że wtrącał w zdania dużo kolokwializmów, które nie pasowały do reszty zdania (to już oprócz tego, że męczyła mnie ta maniera wzorowana na Robie Dyke'u).
Mam nadzieję, że Jaśmin będzie teraz trochę więcej nagrywać, jak już do nas wróciła, bo na polskim jutubie mam problem z dobrymi kryminalnymi filmikami, jak widać. ;)

Mnie u Karoliny przeszkadza nieprawidłowa intonacja - kończy zdanie i ciągnie je w górę. Ale tak czy siak lubię jej posłuchać, bo często mówi o bardzo mało znanych sprawach
Insta

Awatar użytkownika
nietopesz

Postautor: nietopesz » 03 paź 2018, 10:03

Ja nie mogę przekonać się do innych filmów kryminalnych (polskich i angielskich), Jaśmin to Jaśmin :brzydal:
Lubię to, że ona tak spontanicznie mówi, przy innych mam wrażenie jakby czytali z kartki albo przynajmniej starali się brzmieć jakby byli mądrzejsi niż są i chyba przez to szybko gubię wątek.
Podziwiam ludzi, którzy potrafią słuchać audiobooków i coś z tego wynieść. :torba:
Mijaj zdrów otwarte okna

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 03 paź 2018, 10:07

nietopesz pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Ja nie mogę przekonać się do innych filmów kryminalnych (polskich i angielskich), Jaśmin to Jaśmin :brzydal:
Lubię to, że ona tak spontanicznie mówi, przy innych mam wrażenie jakby czytali z kartki albo przynajmniej starali się brzmieć jakby byli mądrzejsi niż są i chyba przez to szybko gubię wątek.
Podziwiam ludzi, którzy potrafią słuchać audiobooków i coś z tego wynieść. :torba:

to już chyba bardziej kwestia, czy jesteś słuchowcem, czy wzrokowcem. Ja teoretycznie powinnam być słuchowcem z racji wykształcenia i zdolności, ale niestety dużo lepiej wszystko przyswajam wzrokiem (a już metodą nie do pobicia jest przepisywanie) Przy audiobookach często odpływam gdzieś myślami i gubię wątek. Tradycyjna książka jest mi niezastąpiona.
Insta

Awatar użytkownika
Mitsukki
Ranga alternatywna: Mother of Rabbits

Postautor: Mitsukki » 03 paź 2018, 10:47

nietopesz pisze:Ja nie mogę przekonać się do innych filmów kryminalnych (polskich i angielskich), Jaśmin to Jaśmin :brzydal:

Ja tak samo!

Bardzo lubie to, ze Jaśmin opowiada tak na luzie, komentuje od siebie, to jest takie bardzo żywe i nie wiem... angażujące.
Nie mogę znieść jak ktoś odpala mroczną muzykę w tle i opowiada poważnym grobowym głosem, serio zastanawiam sie co oni sobie myślą jak to nagrywają, bo ja bym parsknęła śmiechem gdybym miała tak gadać.

No i Karolina Anna tez mi nie podchodzi, bo serio robi masę błędow jezykowych i nie moge sie przez to skupić na tym co mowi. W dodatku nie są to jakieś drobiazgi, które każdemu się zdarzą, ona niepoprawnie odmienia wyrazy i to naprawdę razi. I też ma troche manierę mowienia tym ogromnie poważnym glosem.

U Jaśmin kolejną sprawą będzie historia harcerek zamordowanych w Oklahomie. Przerażająca historia, juz sie wstepnie zapoznalam i tak sobie myślę, że już nigdy nie pojde spać w namiocie w lesie xD

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 03 paź 2018, 11:00

Mitsukki pisze:zobacz cytowaną wiadomość
nietopesz pisze:Ja nie mogę przekonać się do innych filmów kryminalnych (polskich i angielskich), Jaśmin to Jaśmin :brzydal:

Ja tak samo!

Bardzo lubie to, ze Jaśmin opowiada tak na luzie, komentuje od siebie, to jest takie bardzo żywe i nie wiem... angażujące.
Nie mogę znieść jak ktoś odpala mroczną muzykę w tle i opowiada poważnym grobowym głosem, serio zastanawiam sie co oni sobie myślą jak to nagrywają, bo ja bym parsknęła śmiechem gdybym miała tak gadać.

No i Karolina Anna tez mi nie podchodzi, bo serio robi masę błędow jezykowych i nie moge sie przez to skupić na tym co mowi. W dodatku nie są to jakieś drobiazgi, które każdemu się zdarzą, ona niepoprawnie odmienia wyrazy i to naprawdę razi. I też ma troche manierę mowienia tym ogromnie poważnym glosem.

U Jaśmin kolejną sprawą będzie historia harcerek zamordowanych w Oklahomie. Przerażająca historia, juz sie wstepnie zapoznalam i tak sobie myślę, że już nigdy nie pojde spać w namiocie w lesie xD

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dlatego ja z zagranicznych bardzo lubię słuchać lordanARTS. Nie jest to Jaśmin i jej sarkastyczny humor, ale koleś mówi, nie czyta, wypowiada się z szacunkiem do ludzi, ma często wśród komentujących i gości rodziny ofiar, a materiały bywają podobnej długości co u Jaśmin i równie drobiazgowe.
Insta

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 03 paź 2018, 11:03

trochę ciężki żywot tak po każdej historii coś wynieść - tu nie jeździć pociągiem w nocy, tu namiot. dobrze że ja tak nie mam :brzydal:
No i mnie intryguje po ludzie to sobie robią. Może oglądanie filmików jestem jeszcze w stanie zrozumieć.

tak offtopując to miałam trochę kryminologii, trochę zajęć medyczno-sądowych, 3/4 przedmiotów z psychologii sądowej itd. na studiach, nawet jedne pokrewne trwają w zawieszniu, może kiedyś wrócę i serio nie ogarniam po co ludzie którzy się boją studiują takie rzeczy. co innego współczucie, ale ja to miałam wrażenie że część koleżanek to się po zajęciach z panem prokuratorem i patologiem będzie leczyć dłużej niż pracownicy szlachetnej paczki

audiobooki to zupełnie inna para kaloszy
nie da się tego porównać do pitolenia Karoliny Anny

a tak bardziej do tematu to oglądacie 997 w nowej odsłonie na tvp1?

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 03 paź 2018, 11:05

SALIX pisze:
Dlatego ja z zagranicznych bardzo lubię słuchać lordanARTS. Nie jest to Jaśmin i jej sarkastyczny humor, ale koleś mówi, nie czyta, wypowiada się z szacunkiem do ludzi, ma często wśród komentujących i gości rodziny ofiar, a materiały bywają podobnej długości co u Jaśmin i równie drobiazgowe.

taaaaaak czekam na popkulture i filmiki polityczne ale ich chyba nikt nie chce :torba:
nie, wróć Cattivo pisała że chce. ale jesteśmy w malutkiej mniejszości chyba niestety :(

Wróć do „Youtube i blogi”