Stanowo.com i inne sprawy (nie)dokończone

Blogi i filmiki urodowe na Youtube, vlogi, wydarzenia i plotki
Awatar użytkownika
pesstka90

Re: Stanowo.com i inne sprawy (nie)dokończone

Postautor: pesstka90 » 11 kwie 2018, 21:30

Veritaserum pisze:zobacz cytowaną wiadomość
SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Na YT dostępna nowa seria - Polskie Zabójczynie. Wklejam 1 odcinek o radcy prawnym. Wypowiadają się eksperci, m.in. policjant z Archiwum X.

Dziewczyny, możecie sprawdzić czy działają wam filmy z tej serii? Wkręciłam się dzisiaj i obejrzałam pod rząd cały 1 sezon (dzięki SALIX za polecenie!!), a jak kliknęłam w drugi to wyskoczyło mi że jest zablokowany w moim kraju, do tych wcześniej oglądanych też już nie mogłam wrócić bo to samo.

Dzięki z góry za jakieś info ;).

Też zdążyłam tylko pierwszy sezon. Pobieżnie szukałam tylko co prawda, ale nigdzie indziej drugiego sezonu nie znalazłam.
________________________________________________________________________________________________________

"Wiara w zwycięstwo źródłem sukcesu." - H.J. Wagner

http://www.pocisk.org

Awatar użytkownika
heater

Postautor: heater » 11 kwie 2018, 21:56

pesstka90 pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Veritaserum pisze:zobacz cytowaną wiadomość
SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Na YT dostępna nowa seria - Polskie Zabójczynie. Wklejam 1 odcinek o radcy prawnym. Wypowiadają się eksperci, m.in. policjant z Archiwum X.

Dziewczyny, możecie sprawdzić czy działają wam filmy z tej serii? Wkręciłam się dzisiaj i obejrzałam pod rząd cały 1 sezon (dzięki SALIX za polecenie!!), a jak kliknęłam w drugi to wyskoczyło mi że jest zablokowany w moim kraju, do tych wcześniej oglądanych też już nie mogłam wrócić bo to samo.

Dzięki z góry za jakieś info ;).

Też zdążyłam tylko pierwszy sezon. Pobieżnie szukałam tylko co prawda, ale nigdzie indziej drugiego sezonu nie znalazłam.

Drugi sezon chyba niedawno się zaczął - widziałam 2 odcinki. Trzeci za 5 minut się zaczyna na CI Polsat, po nim jest powtórka odc. 2, więc jeśli ktoś dysponuje telewizorem, to może obejrzeć :)

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 12 kwie 2018, 8:57

Wrzucili właśnie nowy odcinek 2 sezonu, JESZCZE działa

Insta
Blog podróżniczy Wilno: Plac Ratuszowy, kuchnia i spacer po centrum
Piekę słodkie Tropikalny biszkopt z mango

Awatar użytkownika
Caoimhe

Postautor: Caoimhe » 19 kwie 2018, 18:40

Nowy Niediegetyczne

Awatar użytkownika
nietopesz

Postautor: nietopesz » 19 kwie 2018, 21:18

Aaaaach, już miałam nadzieję, że Jaśmin :torba:
Mijaj zdrów otwarte okna

Awatar użytkownika
Caoimhe

Postautor: Caoimhe » 23 kwie 2018, 20:23

nietopesz pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Aaaaach, już miałam nadzieję, że Jaśmin :torba:

Też czekam niecierpliwie :brzydal:

Kolejny film u Niediegetyczne - Dziewczyna w indiańskiej kurtce - przełom po 37 latach

ajah

Postautor: ajah » 25 kwie 2018, 9:02

trafiłam na podcasty true crime.
całkiem ciekawe

https://www.truecrimegarage.com/listen

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 29 kwie 2018, 20:33

Niediegetyczne i sprawa Golden State Killera

Insta
Blog podróżniczy Wilno: Plac Ratuszowy, kuchnia i spacer po centrum
Piekę słodkie Tropikalny biszkopt z mango

Awatar użytkownika
sjokolade

Postautor: sjokolade » 02 maja 2018, 11:45

myślicie, że jasmin wróci? coraz ciężej mi w to uwierzyć. dziwne to też, patrząc jaki szum wywołała, filmy, koszulki, fanklub ( inaczej grupy na fb nie można nazwać...), że tak nagle zniknęła i bardzo rzadko sie odzywa. czyżby ja to przerosło?

Antonett

Postautor: Antonett » 02 maja 2018, 13:48

sjokolade pisze:zobacz cytowaną wiadomość
myślicie, że jasmin wróci? coraz ciężej mi w to uwierzyć. dziwne to też, patrząc jaki szum wywołała, filmy, koszulki, fanklub ( inaczej grupy na fb nie można nazwać...), że tak nagle zniknęła i bardzo rzadko sie odzywa. czyżby ja to przerosło?

Ja osobiście mam coraz więcej wątpliwości odnośnie jej powrotu, ale "znając" Jaśmin to chyba dałaby znam znać, że hej, sorry ale to koniec? Łudzę się, że może się poukłada i wróci ale ... zbyt długo już trwa ta przerwa.

ajah

Re: RE: Re: Stanowo.com i inne sprawy (nie)dokończone

Postautor: ajah » 02 maja 2018, 14:00

sjokolade pisze:myślicie, że jasmin wróci? coraz ciężej mi w to uwierzyć. dziwne to też, patrząc jaki szum wywołała, filmy, koszulki, fanklub ( inaczej grupy na fb nie można nazwać...), że tak nagle zniknęła i bardzo rzadko sie odzywa. czyżby ja to przerosło?
myślę, że wróci.
widocznie ma powód, że jej nie ma.
nie sądzę, by była to kwestia tego, że coś ja przeroslo.

Awatar użytkownika
dredkot

Postautor: dredkot » 02 maja 2018, 17:28

ajah pisze:
sjokolade pisze:myślicie, że jasmin wróci? coraz ciężej mi w to uwierzyć. dziwne to też, patrząc jaki szum wywołała, filmy, koszulki, fanklub ( inaczej grupy na fb nie można nazwać...), że tak nagle zniknęła i bardzo rzadko sie odzywa. czyżby ja to przerosło?
myślę, że wróci.
widocznie ma powód, że jej nie ma.
nie sądzę, by była to kwestia tego, że coś ja przeroslo.

A ja z nia „rozmawiałam” troche podczas q&a na grupie i pamietam jak mówiła, że ona liczyla na malutki kanał i przy 10 000 subskrypcji chciala uciekac. To było przez jej faktyczna ucieczka

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
kaludia91

Postautor: kaludia91 » 02 maja 2018, 18:10

ja mam nadzieje ze po prostu nie ma weny, w pewnym momencie nagrywała bardzo dużo i może było to już męczące i bardziej obowiązek niz fun
już wszystkie kryminalne obejrzałam trzy razy btw ;D i w jednym zaczyna od przeprosin ze dawno nic nie było, a to była to chyba dwutygodniowa przerwa :o

Awatar użytkownika
nietopesz

Postautor: nietopesz » 03 maja 2018, 10:09

Ja myślałam, że nie wróci...właśnie przez szybki wzrost kanału i to, że często gdzieś wspominała, że liczyła na małą widownię. Potem jednak wyszła ta wycieczka, więc uznałam, że się myliłam. :P
Teraz to milczenie jest po prostu dziwne. Wiem, że nie ma obowiązku nagrywać, i że to tylko Youtube itd...ale mogłaby dać znać i tyle.
Mijaj zdrów otwarte okna

Lucy Camden

Postautor: Lucy Camden » 03 maja 2018, 10:26

nietopesz pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Ja myślałam, że nie wróci...właśnie przez szybki wzrost kanału i to, że często gdzieś wspominała, że liczyła na małą widownię. Potem jednak wyszła ta wycieczka, więc uznałam, że się myliłam. :P
Teraz to milczenie jest po prostu dziwne. Wiem, że nie ma obowiązku nagrywać, i że to tylko Youtube itd...ale mogłaby dać znać i tyle.

Pewnie by chciała, ale nie wychodzi, ciąży jej to. Też bym chciała żeby powiedziała, że koniec i już. Może ktoś inny zabrałby sie za taki format.

peppa

Postautor: peppa » 03 maja 2018, 11:00

Tak sobie myśle, bo wiem po sobie jak zawiesiłam kanał na kilka miesięcy bo zaczęłam studia. Jaśmin się przeprowadzała chyba i zmieniła prace wiec pewnie ma teraz niezły zapierdziel a do filmów zawsze przygotowywała się rzetelnie. Zgadzam się, mogłaby coś napisać i dać znać czy wróci czy nie

Agness

Postautor: Agness » 05 maja 2018, 10:07

Już pisałam jakos w grudniu, że Jaśmin raczej nie wróci. Tak czuję i każdy kolejny miesiąc jej milczenia to potwierdza. W mojej opinii za bardzo się to wszystko rozdmuchało i ta dość specyficzna grupa na fb i strazniczka Michalina :D

ajah

Postautor: ajah » 05 maja 2018, 10:12

peppa pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Tak sobie myśle, bo wiem po sobie jak zawiesiłam kanał na kilka miesięcy bo zaczęłam studia. Jaśmin się przeprowadzała chyba i zmieniła prace wiec pewnie ma teraz niezły zapierdziel a do filmów zawsze przygotowywała się rzetelnie. Zgadzam się, mogłaby coś napisać i dać znać czy wróci czy nie

Z tego co kojarzę (poprawcie jesli jestem w błedzie) Jaśmin zaczęła podróżować po Stanach. Podejrzewam, ze to wpływa na brak czasu na duże projekty. Jasmin przygotowywała sie rzetelnie do odcinków: dużo czytała, szukała, analizowała. Nie wspominając o samym nagrywaniu, któe w jej przypadku zajmowało również trochę czasu (przy ponad godzinnych odcinkach).

Ludziom czasami przydarza się życie.

Awatar użytkownika
myszamisia

Re: RE: Re: Stanowo.com i inne sprawy (nie)dokończone

Postautor: myszamisia » 05 maja 2018, 14:43

ajah pisze:

Z tego co kojarzę (poprawcie jesli jestem w błedzie) Jaśmin zaczęła podróżować po Stanach. Podejrzewam, ze to wpływa na brak czasu na duże projekty. Jasmin przygotowywała sie rzetelnie do odcinków: dużo czytała, szukała, analizowała. Nie wspominając o samym nagrywaniu, któe w jej przypadku zajmowało również trochę czasu (przy ponad godzinnych odcinkach).

Podróżowanie było już dawno. Później się przeprowadziła na północ. A teraz cisza i cisza Chyba już nie wróci, ale nadal mam nadzieję, że będzie nagrywać.

O Michalinie nic nie powiem poza tym, że jej nie znoszę.

Wysłane spod islandzkiego wulkanu

Awatar użytkownika
dredkot

Postautor: dredkot » 05 maja 2018, 20:37

myszamisia pisze:
ajah pisze:

Podróżowanie było już dawno. Później się przeprowadziła na północ. A teraz cisza i cisza Chyba już nie wróci, ale nadal mam nadzieję, że będzie nagrywać.

O Michalinie nic nie powiem poza tym, że jej nie znoszę.

Wysłane spod islandzkiego wulkanu

Też czuję, że to koniec. Wypisałam się z grupy o misiach bo nie mogłam czytać tego kółka wzajemnej adoracji a co dopiero by było gdybym była Jaśmin.. nagrywanie i przygotowanie wymaga czasu owszem ale jakkolwiek człowiek jest zajęty to chyba na napisanie regularnie pare słów na fb jest w stanie sobie pozwolić a ona zniknęła z sieci całkowicie.

Wróć do „Youtube i blogi”