Stanowo.com i inne sprawy (nie)dokończone

Blogi i filmiki urodowe na Youtube, vlogi, wydarzenia i plotki
Awatar użytkownika
iwi_83

Re: Stanowo.com i inne sprawy (nie)dokończone

Postautor: iwi_83 » 08 mar 2018, 8:02

ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość
iwi_83 pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Jaśmin przeniosła się do Protland .

na stałe?
nie dziwię jej się :mrgreen:

poki co tak . no marzenie

of kors Portland nie Protland :torba:
Ostatnio zmieniony 08 mar 2018, 8:03 przez iwi_83, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Julijka
Kontaktowanie:

Postautor: Julijka » 08 mar 2018, 9:43

z florydy na portland, wooow
kawał drogi! :D

peppa

Postautor: peppa » 08 mar 2018, 20:43

Jasmin kiedys mowila o sprawie Maury Murray. Wlasnie ogladam kilkuodcinkowy dokument, dostepny na Hayu, jesli ktos bylby zainteresowany. Tytul: "The Dissapereance of Maura Murray"

ajah

Postautor: ajah » 13 mar 2018, 17:47

Wczoraj skończyłam oglądać American Crime Sotry o OJ Simpson. I wczoraj pojawił się news, że OJ udzielił, a którym opowiada jak hipotetycznie zabił swoją byłą żonę i jej przyjaciela.
Problem w tym, że ta jego hipotetyczna historia brzmi bardzo jak przyznanie się do winy.

Lucy Camden

Postautor: Lucy Camden » 19 mar 2018, 19:28

Podobno Chada nie żyje, zmarł w dziwnych okolicznościach po wyskoczeniu z okna, przyjety w jednym szpitalu z urazem kregosłupa, nastepnie przewieziony do szpitala psychiatrycznego z powodu agresywnego zachowania. Pisze "podobno" bo pojawił sie wpis, że to akcja marketingowa i cała sprawa jest dziwna. Wiecie coś?

Awatar użytkownika
heater

Postautor: heater » 19 mar 2018, 19:36

Lucy Camden pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Podobno Chada nie żyje, zmarł w dziwnych okolicznościach po wyskoczeniu z okna, przyjety w jednym szpitalu z urazem kregosłupa, nastepnie przewieziony do szpitala psychiatrycznego z powodu agresywnego zachowania. Pisze "podobno" bo pojawił sie wpis, że to akcja marketingowa i cała sprawa jest dziwna. Wiecie coś?

A możesz napisać, jaki konkretnie wpis masz na myśli?

Lucy Camden

Postautor: Lucy Camden » 19 mar 2018, 19:41

heater pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Jest na hip-hop.pl artykuł, że to akcja viralowa, ale to raczej ściema, nie bede linkować. Jeszcze co do wydarzeń to jedne zrodła podają, ze wyskoczył z okna w psychiatryku i stamtad był przewieziony do normalnego szpitala i tam zmarł na skutek urazu, a inne te pierwsza wersje.
Jeśli wersją prawdziwą jest śmierć w szpitalu psychiatrycznym to napisze jeszcze, że to niesławny szpital w Rybniku.
Znalazłam w końcu jakieś zrodło z imieniem i nazwiskiem, a nie tylko "prokuraturą" wiec linkuje:
https://www.rybnik.com.pl/wiadomosci,tajemnicza-smierc-w-rybnickim-psychiatryku-nie-zyje-znany-polski-raper,wia5-3266-36380.html
Ostatnio zmieniony 19 mar 2018, 20:45 przez Lucy Camden, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
heater

Postautor: heater » 19 mar 2018, 20:45

Jest na hip-hop.pl artykuł, że to akcja viralowa, ale to raczej ściema, nie bede linkować. Jeszcze co do wydarzeń to jedne zrodła podają, ze wyskoczył z okna w psychiatryku i stamtad był przewieziony do normalnego szpitala i tam zmarł na skutek urazu, a inne te pierwsza wersje.

Ja nie jestem w temacie ani się nie znam, ale to możliwe, że wszystkie media podają wypowiedzi rzeczników prokuratury i policji w tej sprawie, a ci ludzie - wymienieni z nazwiska - nie sprostowaliby do tej pory, że to nieprawda? :>

Lucy Camden

Postautor: Lucy Camden » 19 mar 2018, 21:18

Ja nie jestem w temacie ani się nie znam, ale to możliwe, że wszystkie media podają wypowiedzi rzeczników prokuratury i policji w tej sprawie, a ci ludzie - wymienieni z nazwiska - nie sprostowaliby do tej pory, że to nieprawda? :>

Z tymi nazwiskami też jest problem, pani rzecznik z mojego linka w innych zrodłach awansowała na prokuratora.
Chyba rybnicki portal podaje rzeczywistą wersje wydarzeń.

rzodkiewka

Postautor: rzodkiewka » 19 mar 2018, 22:18

ajah pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Wczoraj skończyłam oglądać American Crime Sotry o OJ Simpson. I wczoraj pojawił się news, że OJ udzielił, a którym opowiada jak hipotetycznie zabił swoją byłą żonę i jej przyjaciela.
Problem w tym, że ta jego hipotetyczna historia brzmi bardzo jak przyznanie się do winy.

Też skończyłam kilka dni temu i strasznie ciężko mi się to oglądało, przeżyłam chyba bardziej niż "Making a murderer", bo wyszło na to, że żyjemy w czasach w jakich osoba czarnoskora może zabić druga osobę i nie zostać ukaranym tylko z powodu skóry, bo jak dla mnie wina O.J. była cały czas oczywista i ten wywiad tylko to potwierdza. W ogóle to świetnie zrobiony serial, czekam aż wrzuca na Netflixa sezon z Versace.

rzodkiewka

Postautor: rzodkiewka » 19 mar 2018, 22:19

rzodkiewka pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Też skończyłam kilka dni temu i strasznie ciężko mi się to oglądało, przeżyłam chyba bardziej niż "Making a murderer", bo wyszło na to, że żyjemy w czasach w jakich osoba czarnoskora może zabić druga osobę i nie zostać ukaranym tylko z powodu koloru skóry, bo jak dla mnie wina O.J. była cały czas oczywista i ten wywiad tylko to potwierdza. W ogóle to świetnie zrobiony serial, czekam aż wrzuca na Netflixa sezon z Versace.

magicka98

Postautor: magicka98 » 20 mar 2018, 10:27

co do Chady to dziś czytałam artykuł juz nie pamiętam gdzie. Tam było napisane, że wyskoczył z okna pod wpływem jakichś prochów i doznał urazu kręgosłupa, potem go przenieśli do innego szpitala bo był agresywny i tam podczas badań zmarł. I podobno mają prowadzić śledztwo czy nie było jakichś zaniedbań w sztuce lekarskiej. Jeśli to akcja marketingowa, to ja to zostawię bez komentarza, jak można w ogóle w taki sposób cokolwiek promować?

Lucy Camden

Postautor: Lucy Camden » 20 mar 2018, 11:26

magicka98 pisze:zobacz cytowaną wiadomość
co do Chady to dziś czytałam artykuł juz nie pamiętam gdzie. Tam było napisane, że wyskoczył z okna pod wpływem jakichś prochów i doznał urazu kręgosłupa, potem go przenieśli do innego szpitala bo był agresywny i tam podczas badań zmarł. I podobno mają prowadzić śledztwo czy nie było jakichś zaniedbań w sztuce lekarskiej. Jeśli to akcja marketingowa, to ja to zostawię bez komentarza, jak można w ogóle w taki sposób cokolwiek promować?

Na izbie przyjeć już zmarł. Nie mieści mi sie w głowie jak można człowieka po upadku z 3 pietra wysłać do szpitala psychiatrycznego. Przecież ta awantura to mogł być skutek rozwijającego sie obrzeku mozgu. Zobaczymy co ustalą na sekcji.

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 20 mar 2018, 20:44

Też skończyłam kilka dni temu i strasznie ciężko mi się to oglądało, przeżyłam chyba bardziej niż "Making a murderer", bo wyszło na to, że żyjemy w czasach w jakich osoba czarnoskora może zabić druga osobę i nie zostać ukaranym tylko z powodu skóry, bo jak dla mnie wina O.J. była cały czas oczywista i ten wywiad tylko to potwierdza. W ogóle to świetnie zrobiony serial, czekam aż wrzuca na Netflixa sezon z Versace.

Ponad dwadzieścia(!) lat temu popularny i wpływowy celebryta- multimilioner prawdopodobnie wymknął się sprawiedliwości w poszlakowej sprawie, do której zaprzągł drużynę adwokatów najgrubszego kalibru. Naprawdę, nie wyciągałabym z tego epizodu takich wniosków.

No ale jeśli tak serio przeżywasz, proszę, może to Cię uspokoi:

https://www.aclu.org/sites/default/files/assets/141027_iachr_racial_disparities_aclu_submission_0.pdf
...but your dad just calls me Anya

technologia w służbie ludzkości

ajah

Re: RE: Re: Stanowo.com i inne sprawy (nie)dokończone

Postautor: ajah » 20 mar 2018, 21:29

rzodkiewka pisze:

moim zdaniem sprawa OJ i tego, że nie został skazany to sprawa przede wszystkim kasy, nie koloru skóry.
Czarni nadal są dyskryminowani przez system sprawiedliwości w USA.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 21 mar 2018, 18:45

Pewnie słyszałyście, że odnaleziono zaginioną 16latkę.
https://www.rmf.fm/magazyn/amp,15303,odnaleziono-16-latke-z-myslenic.html

Mam naprawdę hardkorowy dzień, ale to co się dzieje w internetach, to jest szambo i dałam sobie upust w komentarzach do niektórych geniuszy. Plota głosi, że nawiała do faceta. Żadnych faktów. A tu już wrze.
"Wpierdol bym spuścił"
"Wyjebałabym z domu"
Na grupie Stanowo też się niektóre mądrzą, jaka ta nastolatka nie ma serca, bo PRZECIEŻ Z POSTÓW MATKI NA FEJSIE WYNIKA, ŻE NIE BYŁO W DOMU PATOLOGII!!

Wszystko mi opadło, w sumie to nie wiem czy dalej chcę w tym zbiorowisku przemądrej gimbazy. :mdleje:
Ostatnio zmieniony 21 mar 2018, 18:45 przez SALIX, łącznie zmieniany 1 raz.
Insta
Blog podróżniczy Cieszyn: Wzgórze Zamkowe
Piekę słodkie Świąteczny tort orzechowo-korzenny

Awatar użytkownika
blackveil

Postautor: blackveil » 21 mar 2018, 18:55

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Mam naprawdę hardkorowy dzień, ale to co się dzieje w internetach, to jest szambo i dałam sobie upust w komentarzach do niektórych geniuszy. Plota głosi, że nawiała do faceta. Żadnych faktów. A tu już wrze.
"Wpierdol bym spuścił"
"Wyjebałabym z domu"
Na grupie Stanowo też się niektóre mądrzą, jaka ta nastolatka nie ma serca, bo PRZECIEŻ Z POSTÓW MATKI NA FEJSIE WYNIKA, ŻE NIE BYŁO W DOMU PATOLOGII!!

Wszystko mi opadło, w sumie to nie wiem czy dalej chcę w tym zbiorowisku przemądrej gimbazy. :mdleje:

Właśnie dziś słyszałam dyskusję w tramwaju, że głupie dziewuszysko nawiało "dawać d...", że powinna w kamieniołomach odpracowywać za akcję poszukiwawczą, że należy ją wywalić z domu skoro tak chce mieszkać sama.. :facepalm:

Generalnie niefajna sprawa, jeśli to była tylko ucieczka żeby pożyć na gigancie, to bardzo współczuje matce ile nerwów się najadła.
Ale przecież niewiele wiadomo w tej sprawie, może wpadła w jakieś nieciekawe towarzystwo, może w domu nie jest tak cudownie jak to wygląda na fejsie, może coś złego się wydarzyło... Trzeba się cieszyć, że dziewczyna wróciła cała i zdrowa.

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 21 mar 2018, 19:00

blackveil pisze:zobacz cytowaną wiadomość
SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość

"Wpierdol bym spuścił"
"Wyjebałabym z domu"

Właśnie dziś słyszałam dyskusję w tramwaju, że głupie dziewuszysko nawiało "dawać d...", że powinna w kamieniołomach odpracowywać za akcję poszukiwawczą, że należy ją wywalić z domu skoro tak chce mieszkać sama.. :facepalm:

Generalnie niefajna sprawa, jeśli to była tylko ucieczka żeby pożyć na gigancie, to bardzo współczuje matce ile nerwów się najadła.
Ale przecież niewiele wiadomo w tej sprawie, może wpadła w jakieś nieciekawe towarzystwo, może w domu nie jest tak cudownie jak to wygląda na fejsie, może coś złego się wydarzyło... Trzeba się cieszyć, że dziewczyna wróciła cała i zdrowa.

:facepalm:

Niezmiennie; piekło to inni ludzie. "Przedstawienie" się skończyło, trzeba z tyłka wyciągnąć sensacje i poprzeciągać jak się tylko da :facepalm: .
...but your dad just calls me Anya

technologia w służbie ludzkości

narcyzowa

Postautor: narcyzowa » 21 mar 2018, 23:33

SALIX pisze:Na grupie Stanowo też się niektóre mądrzą, jaka ta nastolatka nie ma serca, bo PRZECIEŻ Z POSTÓW MATKI NA FEJSIE WYNIKA, ŻE NIE BYŁO W DOMU PATOLOGII!!

:cojest:
Pomijając to, że na takie twierdzenia matki też można przez palce patrzeć, to ludzie sobie zupełnie sprawy nie zdają z tego, jak wyglądać może mieszkanie w domu, który na pierwszy rzut oka jest wolny od patologii. To, że nie ma biedy i alkoholu naprawdę niczego nie dowodzi.

A wywalenie kogoś z domu jako kara za ucieczkę z domu to coś na poziomie logicznym tego, co kiedyś funkcjonowało w średniowiecznej Europie - kara śmierci za próbę samobójczą :brzydal:

Ja się w grupie misiów nie wczytuję za bardzo, poziom gimnazjum, mentalnie na pewno, wiekowo częściowo pewnie też. Dużo żenady. No, ale czasem ktoś zapostuje coś fajnego i dlatego jeszcze tam jestem.

rzodkiewka

Postautor: rzodkiewka » 22 mar 2018, 23:00

night prowler pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Ponad dwadzieścia(!) lat temu popularny i wpływowy celebryta- multimilioner prawdopodobnie wymknął się sprawiedliwości w poszlakowej sprawie, do której zaprzągł drużynę adwokatów najgrubszego kalibru. Naprawdę, nie wyciągałabym z tego epizodu takich wniosków.

No ale jeśli tak serio przeżywasz, proszę, może to Cię uspokoi:

https://www.aclu.org/sites/default/files/assets/141027_iachr_racial_disparities_aclu_submission_0.pdf

To był skrót myślowy, spokojnie. Nie wiem co ma do tego okres wydarzeń, wierz mi nie jestem z tych osób które uważają, że czarni za bardzo się panosza, a feministkom to trzeba chłopa. Chodziło mi o to, że kolor skóry może być wykorzystywany jako argument obronny w takiej ważnej kwestii i to jest dla mnie skandaliczne, tak samo jak gdyby był kobieta i użyto by tego jako sposobu na wygranie sprawy, bo dyskryminacja. Wiem, że to kwestia kasy i prawników, wiem ze czarni nadal są dyskryminowani, tylko wkurza mnie ze takie parszywe czasy nastały, że cel uświęca środki i walki o równość używa się w złym kontekście, przez co trafi swój wydźwięk i staje się ona narzędziem gry.

Wróć do „Youtube i blogi”