Stanowo.com i inne sprawy (nie)dokończone

Blogi i filmiki urodowe na Youtube, vlogi, wydarzenia i plotki
ajah

Re: RE: Re: Stanowo.com i inne sprawy (nie)dokończone

Postautor: ajah » 06 lut 2018, 18:21

Lucy Camden pisze:
nietopesz pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Super wieści, tak coś czułam, że może szykuje jakąś większa rzecz.
Najlepsze są teorie spiskowe na grupie pod tym wątkiem :brzydal: Ludzie nie przestają mnie zadziwiać.

Jakie? :D
to nie Jasmin się odezwała tylko ktoś w jej imieniu. w rzeczywistości Jasmin mógł paść ofiarą przesteostwa i trzeba jej pomoc. post ostatni był pisany innym stylem niż poprzednie.
# naratunekJasmin

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Lucy Camden

Re: RE: Re: Stanowo.com i inne sprawy (nie)dokończone

Postautor: Lucy Camden » 06 lut 2018, 18:30

ajah pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Lucy Camden pisze:
Super wieści, tak coś czułam, że może szykuje jakąś większa rzecz.
Najlepsze są teorie spiskowe na grupie pod tym wątkiem :brzydal: Ludzie nie przestają mnie zadziwiać.

Jakie? :D
to nie Jasmin się odezwała tylko ktoś w jej imieniu. w rzeczywistości Jasmin mógł paść ofiarą przesteostwa i trzeba jej pomoc. post ostatni był pisany innym stylem niż poprzednie.
# naratunekJasmin

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

:lol: Po uwolnieniu nagra Kryminalnie o swojej historii.

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Re: Stanowo.com i inne sprawy (nie)dokończone

Postautor: SALIX » 07 lut 2018, 17:33

Wracając do sprawy Piotra Kijanki, powstała świetna mapka odtwarzająca trasę i linkująca różne zdarzenia/monitoringi
https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer?mid=1STzR9MEvLf0nofWt9cTg4rGmoqlnaCcX&ll=50.051891738098995%2C19.953528147758107&z=16
Insta
Blog podróżniczy Cieszyn: Wzgórze Zamkowe
Piekę słodkie Świąteczny tort orzechowo-korzenny

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 12 lut 2018, 16:42

Nowe Niediegetyczne. Czytałam dziś o tym na wypoku, horror.

Insta

Awatar użytkownika
nietopesz

Postautor: nietopesz » 12 lut 2018, 23:04

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Matko, nie daję rady go słuchać :(
Mijaj zdrów otwarte okna

Awatar użytkownika
Katen

Postautor: Katen » 13 lut 2018, 10:27

Matko, nie daję rady go słuchać :(

Ja niestety też. Tęsknię za Jaśmin.
I już wiem kogo pan niediegetyczne trochę naśladuje - Roba Dyke'a z czasów jak jeszcze nagrywał filmiki kryminalne (nawet ten początek przypomina mi to jak Rob mówił "Let's open the serial killer file!", na przykład tu: https://www.youtube.com/watch?v=g1RCbIMI0Qs).

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 13 lut 2018, 11:32

Katen pisze:
I już wiem kogo pan niediegetyczne trochę naśladuje - Roba Dyke'a z czasów jak jeszcze nagrywał filmiki kryminalne (nawet ten początek przypomina mi to jak Rob mówił "Let's open the serial killer file!", na przykład tu: https://www.youtube.com/watch?v=g1RCbIMI0Qs).

Nie wiem, kto to Rob, ale dla mnie taki trochę "śledczy" Wołoszański :brzydal: .

Paskudny trolling, do tego taki wykalkulowany na zimno, żeby zaniepokoić ludzi emocjonalnie zaangażowanych a jednocześnie (w swojej głowie) treścią nie przekroczyć żadnej granicy, po prostu gwarancja bezkarności :| .

Jakby kogoś interesowało: na Netflixie jest dokument o Fritzlu, którego BARDZO nie polecam. Jak o sprawie było głośno, omijałam szerokim łukiem, bo się bałam szczegółów. Minęło kilka lat, pomyślałam, że może ktoś nakręcił mniej sensacyjny, rzetelny film, ale nie. Zmarnowałam tylko czas, oni tam niczego nie analizują, cały proces ujawnienia jest ujęty dosłownie w zdaniu "skończyły się jego kłamstwa" :facepalm: . Z jego psychiatrą dosłownie trzyminutowy wywiad a w nim parę truizmów o tym, skąd może się brać taki rodzaj kazirodztwa i koniec. Za to jest duuuuzo dramatycznych ujęć sufitu w piwnicy :lol: . Po seansie weszłam sobie na wikipedię, dowiedzieć się czegokolwiek. Warto sobie może przewinąć do paru nagrań domowego video, tyle.
Ostatnio zmieniony 13 lut 2018, 11:33 przez night prowler, łącznie zmieniany 1 raz.
...but your dad just calls me Anya

technologia w służbie ludzkości

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 13 lut 2018, 11:37

night prowler pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Katen pisze:

Nie wiem, kto to Rob, ale dla mnie taki trochę "śledczy" Wołoszański :brzydal: .

Paskudny trolling, do tego taki wykalkulowany na zimno, żeby zaniepokoić ludzi emocjonalnie zaangażowanych a jednocześnie (w swojej głowie) treścią nie przekroczyć żadnej granicy, po prostu gwarancja bezkarności :| .

Jakby kogoś interesowało: na Netflixie jest dokument o Fritzlu, którego BARDZO nie polecam. Jak o sprawie było głośno, omijałam szerokim łukiem, bo się bałam szczegółów. Minęło kilka lat, pomyślałam, że może ktoś nakręcił mniej sensacyjny, rzetelny film, ale nie. Zmarnowałam tylko czas, oni tam niczego nie analizują, cały proces ujawnienia jest ujęty dosłownie w zdaniu "skończyły się jego kłamstwa" :facepalm: . Z jego psychiatrą dosłownie trzyminutowy wywiad a w nim parę truizmów o tym, skąd może się brać taki rodzaj kazirodztwa i koniec. Za to jest duuuuzo dramatycznych ujęć sufitu w piwnicy :lol: . Po seansie weszłam sobie na wikipedię, dowiedzieć się czegokolwiek. Warto sobie może przewinąć do paru nagrań domowego video, tyle.

widziałam o Fritzlu na YT 2 dokumenty, 1 średni, 2 dobry, może tam sprawdź. Nie podlinkuję Ci teraz, bo zajmuję się umieraniem :brzydal:
Insta

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 13 lut 2018, 11:43

SALIX pisze:
widziałam o Fritzlu na YT 2 dokumenty, 1 średni, 2 dobry, może tam sprawdź. Nie podlinkuję Ci teraz, bo zajmuję się umieraniem :brzydal:

Umieraj w pokoju w takim razie, najlepiej z ciepła herbatą i kocykiem pod ręką :mrgreen: .

A jak znajdziesz chwilę, będę wdzięczna za namiary do ten dobry :roza: .

Awatar użytkownika
Katen

Postautor: Katen » 13 lut 2018, 14:39

A jeszcze jeśli mogę polecić kogoś z zagranicznych jutuberów kryminalnych - Cayleigh Elise: https://www.youtube.com/user/cayleighelise

Lubię to w jaki sposób prowadzi narrację opowiadając te historie, jak mówi o ofiarach - bez poszukiwania sensacji, z prawdziwym współczuciem. Polecam zwłaszcza serię Nameless.

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 14 lut 2018, 10:21

Katen pisze:zobacz cytowaną wiadomość
A jeszcze jeśli mogę polecić kogoś z zagranicznych jutuberów kryminalnych - Cayleigh Elise: https://www.youtube.com/user/cayleighelise

Lubię to w jaki sposób prowadzi narrację opowiadając te historie, jak mówi o ofiarach - bez poszukiwania sensacji, z prawdziwym współczuciem. Polecam zwłaszcza serię Nameless.

Fajna i chyba będę oglądać, ale jak dla mnie mówi trochę jak Wednesday Addams, tak jakby pogrzebowo :brzydal: .

Awatar użytkownika
heater

Postautor: heater » 05 mar 2018, 18:26

Wyłowiono dziś ciało Piotra Kijanki http://krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,23103718,cialo-zaginionego-piotra-kijanki-odnalezione-w-wisle.html
Niby było to niemal oczywiste od początku, ale różne historie miewały zaskakujące finały, więc można było żyć nadzieją.

Ech.

edit: Tuż po moim poście żona napisała, że jednak tego nie potwierdza, choć taka niby oficjalna informacja pojawiła się już chyba wszędzie.
Ostatnio zmieniony 05 mar 2018, 19:13 przez heater, łącznie zmieniany 2 razy.

Timon i Pumba

Postautor: Timon i Pumba » 06 mar 2018, 7:38

Ponieważ tu trafiają też sprawy spoza filmów... W Poznaniu w niedzielę miał miejsce wybuch w kamienicy, w którym zginęło 5 osob. Możliwe, że miał zatuszować zabójstwo, do którego wcześniej doszło w budynku.
https://epoznan.pl/news-news-83846-Wybuch_na_Debcu_to_tuszowanie_morderstwa_W_budynku_miano_znalezc_zwloki_kobiety_z_odcieta_glowa

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 06 mar 2018, 8:45

heater pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Wyłowiono dziś ciało Piotra Kijanki http://krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,23103718,cialo-zaginionego-piotra-kijanki-odnalezione-w-wisle.html
Niby było to niemal oczywiste od początku, ale różne historie miewały zaskakujące finały, więc można było żyć nadzieją.

Ech.

edit: Tuż po moim poście żona napisała, że jednak tego nie potwierdza, choć taka niby oficjalna informacja pojawiła się już chyba wszędzie.

widziałam to, okazanie ciała jest dziś, więc potwierdzić tego nie mogła. No ale nie ma się co oszukiwać, skoro ubranie identyczne, wiek się zgadza....
Insta

Awatar użytkownika
iwi_83

Postautor: iwi_83 » 06 mar 2018, 13:05

niestety potwierdzono, że wyłowione ciało to ciało Piotra

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 06 mar 2018, 13:08

iwi_83 pisze:zobacz cytowaną wiadomość
niestety potwierdzono, że wyłowione ciało to ciało Piotra

tu link http://www.gazetakrakowska.pl/wiadomosci/krakow/a/krakow-przy-zwlokach-wylowionych-z-wisly-znaleziono-dokumenty-piotra-kijanki,12984560/

Zakończyła się sekcja zwłok, które w poniedziałek wyłowiono z Wisły. Prokuratura informuje, że w garderobie zmarłego znaleziono portfel z dokumentami: dowodem osobistym i prawem jazdy, które zostały wydane na nazwisko Piotra Kijanki oraz inne przedmioty osobiste. Wstępnie biegły z zakresu medycyny sądowej stwierdził, że przyczyną zgonu było utonięcie, natomiast ostateczne wyniki będą znane po przeprowadzeniu badań dodatkowych. W godzinach popołudniowych zostaną przeprowadzone czynności identyfikacyjne zwłok z udziałem członków rodziny zaginionego Piotra Kijanki.
Ostatnio zmieniony 06 mar 2018, 13:08 przez SALIX, łącznie zmieniany 1 raz.
Insta

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 06 mar 2018, 14:11

Co do sprawy wybuchu - info z głównej wykopu. Brak słów, jeśli to prawda.

wybuch.jpg
wybuch.jpg (146.19 KiB) Przejrzano 1302 razy
Insta

Timon i Pumba

Postautor: Timon i Pumba » 07 mar 2018, 11:34

Co do sprawy wybuchu - info z głównej wykopu. Brak słów, jeśli to prawda.

wybuch.jpg

Ponieważ pojawiają się różne wersje - syn, córka, kilka lat, kilkanaście lat - podrzucam to:
http://www.gloswielkopolski.pl/kryminalna-wielkopolska/a/morderstwo-i-wybuch-w-poznaniu-domniemany-sprawca-spowodowal-wczesniej-wypadek-z-synem-zdjecia,12987479/

Tu jest mowa o nastoletnim synu.

Awatar użytkownika
iwi_83

Postautor: iwi_83 » 07 mar 2018, 21:54

Jaśmin przeniosła się do Portland .
Ostatnio zmieniony 08 mar 2018, 8:02 przez iwi_83, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 07 mar 2018, 23:34

iwi_83 pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Jaśmin przeniosła się do Protland .

na stałe?
nie dziwię jej się :mrgreen:

Wróć do „Youtube i blogi”