Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część II

Blogi i filmiki urodowe na Youtube, vlogi, wydarzenia i plotki
Awatar użytkownika
Cattivo

Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część II

Postautor: Cattivo » 18 lis 2016, 17:26

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość
mia8544 pisze:zobacz cytowaną wiadomość
SandraRe pisze:zobacz cytowaną wiadomość
A ja się zastanawiam kto ogląda Karolinę, skąd suby i wyświetlenia, bo mówi się, że gimba , ale mam wgląd w to co ta gimba ogląda i nie jest to Karolina, nie chcę nawet pisać jak ją komentują. A sporo młodsze dziewczynki (10 i 11 letnie) wprost określają ją jako starą, w sensie niewiarygodną.

Ostatnio właśnie 10-latka powiedziała mi, że ogląda Karolinę, że jest fajna.
Nie ma co uogólniać.

Trochę przerażające, że małe dziewczynki karmią się taką papką :/

E tam. Każde pokolenie ma swoją papkę. My mieliśmy telewizję i reklamy, dzisiejsza młodzież ma YouTube.

zuz.ka pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Mcfassy pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Zwróciłam w dzisiejszym Glamvlogu uwagę na dwie rzeczy:
1) MamęDanę mówiącą, że może znajdą Marzenie i Pawłowi brakujące rzeczy do mieszkania (a to nie Marzena i Paweł powinni szukać? :brzydal:)
2) Mamę Danę oglądającą łóżeczko dla dziecka i mówiącą, że "pomyśleć, że to dla Marzeny niedługo". Na komentarz Laury, że Marzena jeszcze nie ma dziecka, odpowiedziała "ale będą mieli niebawem".
Możliwe, że Dana zna ich plany prokreacyjne i rzeczywiście planują wkrótce dziecko, ale zabrzmiało to dla mnie dziwnie :torba:.

Też na to zwróciłam uwagę, szczególnie na punkt 2. Dana mogła się powstrzymać, może Marzena i Paweł planują dziecko niebawem, ale po co to rozgłaszać w filmiku? Nie znoszę takich "pospieszających komentarzy. Nawet jeśli para w rzeczywistości chce to dziecko już, to może akurat starają się, a ciąży brak? Albo nie starają się i nie chcą starać?

Pewnie wyjdę na straszną czepiałę dzisiaj, ale oglądałam tego vloga na raty i doszłam do fragmentu, w którym Laura pokazuje prezenty na Dzień Chłopaka :brzydal:. Firma się upomniała o zrealizowanie umowy? :brzydal:. Poza tym nie byłoby mi miło, jakby dostała w prezencie czekoladki z rozerwanym papierkiem ("bo Dżek się nie obrazi" :D). Wiem, jestem okropna :torba: :torba: :torba:

Przecież ona dała kiedyś komuś napoczęte makaroniki...

Awatar użytkownika
myszamisia

Re: RE: Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część II

Postautor: myszamisia » 18 lis 2016, 17:36

Cattivo pisze:
SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość
mia8544 pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Ostatnio właśnie 10-latka powiedziała mi, że ogląda Karolinę, że jest fajna.
Nie ma co uogólniać.

Trochę przerażające, że małe dziewczynki karmią się taką papką :/

E tam. Każde pokolenie ma swoją papkę. My mieliśmy telewizję i reklamy, dzisiejsza młodzież ma YouTube.

Mcfassy pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Też na to zwróciłam uwagę, szczególnie na punkt 2. Dana mogła się powstrzymać, może Marzena i Paweł planują dziecko niebawem, ale po co to rozgłaszać w filmiku? Nie znoszę takich "pospieszających komentarzy. Nawet jeśli para w rzeczywistości chce to dziecko już, to może akurat starają się, a ciąży brak? Albo nie starają się i nie chcą starać?

Pewnie wyjdę na straszną czepiałę dzisiaj, ale oglądałam tego vloga na raty i doszłam do fragmentu, w którym Laura pokazuje prezenty na Dzień Chłopaka :brzydal:. Firma się upomniała o zrealizowanie umowy? :brzydal:. Poza tym nie byłoby mi miło, jakby dostała w prezencie czekoladki z rozerwanym papierkiem ("bo Dżek się nie obrazi" :D). Wiem, jestem okropna :torba: :torba: :torba:

Przecież ona dała kiedyś komuś napoczęte makaroniki...

Marzence. Smutno było patrzeć na Marzenkę która dostała prezent, a później się okazało że Laura z koleżanką już część makaroników zjadły.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Katina

Postautor: Katina » 18 lis 2016, 18:28

akkikka pisze:zobacz cytowaną wiadomość
To ja może wypowiem się na temat pudełka od Zmalowanej. Wzięłam i uległam Pudełko zawiera 2 pełnowymiarowe kosmetyki - bronzer i rozświetlacz Manna Kadar Cosmetics (ponoć to cudo kosztuje 80zł) oraz pomadkę z GR z serii Sheer Shine. Koniec, kropka. Pozostałe produkty, to peeling kawowy Body Boom i jakieś próbki Yves Rocher które można dostać bez problemu od firmy oraz jako prezent maleńka próbeczka kremu pod oczy Clinique.
Jak dla mnie trochę żena. Tak szumnie zapowiadany mega super hiper box i dupa.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

O tym samym chciałam napisac. Ja co prawda go nie mam, ale widziałam je na instasnapie u jednej z youtuberek. Zmalowana tak sie jarala tym pudelkiem, a szalu nie ma, tylow nie urywa.

Awatar użytkownika
n4ti

Postautor: n4ti » 18 lis 2016, 18:52

Karo koszula znow eksploduje hehe

Awatar użytkownika
Lukrecja

Postautor: Lukrecja » 18 lis 2016, 18:53

To ja może wypowiem się na temat pudełka od Zmalowanej. Wzięłam i uległam Pudełko zawiera 2 pełnowymiarowe kosmetyki - bronzer i rozświetlacz Manna Kadar Cosmetics (ponoć to cudo kosztuje 80zł) oraz pomadkę z GR z serii Sheer Shine. Koniec, kropka. Pozostałe produkty, to peeling kawowy Body Boom i jakieś próbki Yves Rocher które można dostać bez problemu od firmy oraz jako prezent maleńka próbeczka kremu pod oczy Clinique.

Mnie też przez chwilę zaćmiło. Mam uzbierane jakieś tam punkty sprzed lat, jak był szał ciał na pudełka i chciałam kupić pakiet. Zmalowana, łał, pewnie fajna kolorówka itp ;) Ale się otrząsnęłam, bo przypomniałam sobie :brzydal: że poziom tych pudełek jest coraz to gorszy, a co do kolorówki jestem wybredna i wolę sama kupić, co mi się podoba ;) I teraz, jak rano oglądałam na fanpage'u te kosmetyki, to kamień z serca, że nie kupiłam.
Z drugiej strony, Be Glossy pewnie rzuciło Zmalowanej kilka produktów, spośród których miała wybrać. Aż strach pomyśleć, jak kiepskie były pozostałe i które teraz pójdą do następnych pudełek ;)

n4ti pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Karo koszula znow eksploduje hehe

Niestety :( Ale makijaż oczu niezły, przynajmniej z daleka ;)
Ostatnio zmieniony 18 lis 2016, 18:55 przez Lukrecja, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Lukrecja

Postautor: Lukrecja » 18 lis 2016, 18:54

dubel :(

Awatar użytkownika
Ace_

Postautor: Ace_ » 18 lis 2016, 18:57

Nowy filmik od Kingi :

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 18 lis 2016, 19:12

Katina pisze:zobacz cytowaną wiadomość

O tym samym chciałam napisac. Ja co prawda go nie mam, ale widziałam je na instasnapie u jednej z youtuberek. Zmalowana tak sie jarala tym pudelkiem, a szalu nie ma, tylow nie urywa.

Ojesu. Zastanawiałam się nad tym pudłem, bo Zmalowana jara się dobrymi kosmetykami, więc myślałam, że rzeczywiście będzie szał, jakieś kultowe miniatury, ale stwierdziłam, że nie będę kupować kota w worku, gdyby się miały trafić kolory, których używać nie będę... A tu takie coś :brzydal:

Trafiłam na post. :torba: http://malinowyxmakeup.blogspot.com/2016/11/beglossy-listopadowe-pudeko-girls-night.html?m=1
Insta
Blog podróżniczy Tallinn: Plac Ratuszowy i najstarsza apteka
Blog makijażowy GlamShop - paleta Blask i Cienie

tarnogrodziara

Postautor: tarnogrodziara » 18 lis 2016, 20:49

Sarunia na żywo. Pije alkohol i szykuje się na imprezę.. ;D

Silene

Postautor: Silene » 18 lis 2016, 21:30

o jak wspaniale Z Dupy prawi o Gargamelu i przyjaciołach.

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 18 lis 2016, 21:39

Silene pisze:zobacz cytowaną wiadomość

o jak wspaniale Z Dupy prawi o Gargamelu i przyjaciołach.

Jak ja tego typa nie trawię. Do tego sam nadaje na innych jutuberów zarzucając im, że oni na innego jutubera nadają. Gdzie sens, gdzie logika?
Insta
Blog podróżniczy Tallinn: Plac Ratuszowy i najstarsza apteka
Blog makijażowy GlamShop - paleta Blask i Cienie

Awatar użytkownika
Czocher

Postautor: Czocher » 18 lis 2016, 21:45

dzięki za info o boxie zmalowanej, tyle komentarzy do czytania na fanpejdżu beglossy <3 to bedzie piękny wieczór

Silene

Postautor: Silene » 18 lis 2016, 21:50

SALIX pisze:

Jak ja tego typa nie trawię. Do tego sam nadaje na innych jutuberów zarzucając im, że oni na innego jutubera nadają. Gdzie sens, gdzie logika?

Ja akurat lubię Maćka, ale o to mniejsza. Nie odebrałam tego w ten sposób, że nadaje na jutuberów, tylko ładnie ubrał w słowa moje odczucia - a jestem dinozaurem tej części Youtube'a, o której wspomina. Że to co nagrywał Gurgi czy Dem (który na szczęście znowu wraca do swojej szczytowej formy :jupi: ) to nie jest humor na co dzień, w większej ilości potrafi nawet męczyć, a mimo to wszedł nagle do mainstreamu i zmierza w złą stronę.

Awatar użytkownika
Hermiona

Postautor: Hermiona » 18 lis 2016, 22:52

Czocher pisze:zobacz cytowaną wiadomość
dzięki za info o boxie zmalowanej, tyle komentarzy do czytania na fanpejdżu beglossy <3 to bedzie piękny wieczór

Właśnie czytam. Porażka z tym boxem. Robią sobie z ludzi jaja.

Awatar użytkownika
blackveil

Postautor: blackveil » 18 lis 2016, 22:53

Czocher pisze:dzięki za info o boxie zmalowanej, tyle komentarzy do czytania na fanpejdżu beglossy <3 to bedzie piękny wieczór

Pojawiły się opisy rodzin na stronie Szlachetnej Paczki, tam dopiero jest co czytać :D

jago

Postautor: jago » 18 lis 2016, 23:05

blackveil pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Czocher pisze:dzięki za info o boxie zmalowanej, tyle komentarzy do czytania na fanpejdżu beglossy <3 to bedzie piękny wieczór

Pojawiły się opisy rodzin na stronie Szlachetnej Paczki, tam dopiero jest co czytać :D

oj jest, bez wątpienia :facepalm:

Awatar użytkownika
Cattivo

Postautor: Cattivo » 18 lis 2016, 23:12

Ja właśnie pomyślałam o Czocherze podczas lektury wątku na W., że mi jej tam brakuje :brzydal:

Awatar użytkownika
benz

Postautor: benz » 18 lis 2016, 23:43

o co chodzi z tymi opisami szlachetnej paczki? Uświadomienie mnie :prosi:

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 18 lis 2016, 23:49

Dziękuję za cynk, pomaszerowałam prosto na wiadomy wątek :brzydal: .
...but your dad just calls me Anya

technologia w służbie ludzkości

Awatar użytkownika
Czocher

Postautor: Czocher » 19 lis 2016, 0:34

omg, TO JUZ? :love:

Wróć do „Youtube i blogi”