Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część II

Blogi i filmiki urodowe na Youtube, vlogi, wydarzenia i plotki
Awatar użytkownika
benz

Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część II

Postautor: benz » 17 lis 2016, 20:38

Wrakczasu pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Doncze i nowy piesełek <3

Boże ten piesek <3 mieszanina PMS i ogromnej chęci posiadania psa sprawiła, że mam łzy w oczach po tym filmiku XD

Amerie pisze:
A co do Andziaks to oglądam ja na snapie i Luce też, i chyba ją bardzo boli to rozstanie. Wdl. mnie nie pasowali do siebie - on miłośnik ćwiczeń i siłowni, ona wręcz przeciwnie, wielokrotnie docinał jej o jedzeniu czekolady i czipsów, ona dużo kasy, widać że to wyższe strefy, nie pasował do niej....tylko to teraz wygląda jakby się wybił z kanałem na jej plecach...bo już 60 tyś mu stuknęło....

serio? :cisza: :cisza: w tych czasach jeszcze ktoś wartościuje tak związki? w takim razie, z moim niemężem jesteśmy najbardziej niedobraną parą świata. Idę zamiatać ulice lub być jego podnóżkiem :banan: :banghead:

A teraz offtop, z którym już kiedyś wyjeżdzałam, ale sytuacja wróciła jak bumerang - dziewczyny poszukuję dobrego izolatu. Po całym tygodniu siłki bez niego, jestem styrana, potrzebuję dobrej dawki shake xD biotech i olimp odpadają - mam taką rewolucję żołądkową po tych dwóch firmach, że szkoda gadać. Myślę nad scitechem, bo kiedyś podpijałam niemężowi. Używa któraś z Was? Pomóóżcie, nim się posypię XD

Awatar użytkownika
zombiegirl

Postautor: zombiegirl » 17 lis 2016, 20:43

Nie wiem czy już tutaj był rzucany "drugi" kanał Generatora Frajdy (ze streamami)? Czy to ja jestem taka opóźniona i dopiero go odkrylam? :brzydal: :torba:
https://www.youtube.com/channel/UC0U4qyeWhOHd74jTKZQzptQ/videos

Awatar użytkownika
benz

Postautor: benz » 17 lis 2016, 20:46

zombiegirl pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Nie wiem czy już tutaj był rzucany "drugi" kanał Generatora Frajdy (ze streamami)? Czy to ja jestem taka opóźniona i dopiero go odkrylam? :brzydal: :torba:
https://www.youtube.com/channel/UC0U4qyeWhOHd74jTKZQzptQ/videos

a to nie są przypadkiem jego zrzutki z transmisji na FB?

Awatar użytkownika
zombiegirl

Postautor: zombiegirl » 17 lis 2016, 20:48

właśnie tak do tego doszłam...słabe i niewarte raczej oglądania :brzydal:

zuz.ka

Postautor: zuz.ka » 17 lis 2016, 20:52

Zwróciłam w dzisiejszym Glamvlogu uwagę na dwie rzeczy:
1) MamęDanę mówiącą, że może znajdą Marzenie i Pawłowi brakujące rzeczy do mieszkania (a to nie Marzena i Paweł powinni szukać? :brzydal:)
2) Mamę Danę oglądającą łóżeczko dla dziecka i mówiącą, że "pomyśleć, że to dla Marzeny niedługo". Na komentarz Laury, że Marzena jeszcze nie ma dziecka, odpowiedziała "ale będą mieli niebawem".
Możliwe, że Dana zna ich plany prokreacyjne i rzeczywiście planują wkrótce dziecko, ale zabrzmiało to dla mnie dziwnie :torba:.

Awatar użytkownika
heater

Postautor: heater » 17 lis 2016, 21:53

zuz.ka pisze:zobacz cytowaną wiadomość
heater pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Mcfassy pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Mnie z kolei drażni cała glam rodzinka- przed ich przerwa na yt całkiem ich lubiłam, oglądałam zawsze vlogi przy śniadaniu/obiedzie, a teraz ilość słit-kjut odgłosów mnie doprowadza do szału, wszystkie 3 dziewczyny robią się coraz bardziej infantylne.
Przeczytałam też opisy pod ostatnimi vlogami- Laura robi tam streszczenie filmiku, które skojarzyło mi się z opowiadaniami pisanymi w gimnazjum, jak to pierwszy raz zobaczyłam, to się uśmiałam

"Jesteśmy zwykłą rodziną. To nie jest reality show gdzie codzień rano zbiera się ekipa. Pragnę przypomnieć, że VLOGI nagrywamy w pierwszej kolejności dla siebie. Na pamiątkę. Nie zalezy nam na ilości subskrybcji. Jeśli macie ochotę przeżyjcie z nami tę podróż zwaną życiem."
:hahaha: :hahaha: :hahaha:
reklama na reklamie, ale oczywiście NA PAMIĄTKĘ :facepalm:

Myślicie, w najnowszym filmiku reklamują VOX? :brzydal:
Załączniki
rgp.jpg
rgp.jpg (167.95 KiB) Przejrzano 2494 razy

Awatar użytkownika
Lusia

Postautor: Lusia » 17 lis 2016, 22:18

"Jesteśmy zwykłą rodziną. To nie jest reality show gdzie codzień rano zbiera się ekipa. Pragnę przypomnieć, że VLOGI nagrywamy w pierwszej kolejności dla siebie. Na pamiątkę. Nie zalezy nam na ilości subskrybcji. Jeśli macie ochotę przeżyjcie z nami tę podróż zwaną życiem."
:hahaha: :hahaha: :hahaha:
reklama na reklamie, ale oczywiście NA PAMIĄTKĘ :facepalm:

Myślicie, w najnowszym filmiku reklamują VOX? :brzydal:

Przynajmniej szczera :brzydal: :rotfl:

Awatar użytkownika
Mcfassy

Postautor: Mcfassy » 17 lis 2016, 22:27

1) MamęDanę mówiącą, że może znajdą Marzenie i Pawłowi brakujące rzeczy do mieszkania (a to nie Marzena i Paweł powinni szukać? :brzydal:)
2) Mamę Danę oglądającą łóżeczko dla dziecka i mówiącą, że "pomyśleć, że to dla Marzeny niedługo". Na komentarz Laury, że Marzena jeszcze nie ma dziecka, odpowiedziała "ale będą mieli niebawem".
Możliwe, że Dana zna ich plany prokreacyjne i rzeczywiście planują wkrótce dziecko, ale zabrzmiało to dla mnie dziwnie :torba:.

Też na to zwróciłam uwagę, szczególnie na punkt 2. Dana mogła się powstrzymać, może Marzena i Paweł planują dziecko niebawem, ale po co to rozgłaszać w filmiku? Nie znoszę takich "pospieszających komentarzy. Nawet jeśli para w rzeczywistości chce to dziecko już, to może akurat starają się, a ciąży brak? Albo nie starają się i nie chcą starać?

zuz.ka

Postautor: zuz.ka » 17 lis 2016, 22:30

Mcfassy pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Też na to zwróciłam uwagę, szczególnie na punkt 2. Dana mogła się powstrzymać, może Marzena i Paweł planują dziecko niebawem, ale po co to rozgłaszać w filmiku? Nie znoszę takich "pospieszających komentarzy. Nawet jeśli para w rzeczywistości chce to dziecko już, to może akurat starają się, a ciąży brak? Albo nie starają się i nie chcą starać?

Pewnie wyjdę na straszną czepiałę dzisiaj, ale oglądałam tego vloga na raty i doszłam do fragmentu, w którym Laura pokazuje prezenty na Dzień Chłopaka :brzydal:. Firma się upomniała o zrealizowanie umowy? :brzydal:. Poza tym nie byłoby mi miło, jakby dostała w prezencie czekoladki z rozerwanym papierkiem ("bo Dżek się nie obrazi" :D). Wiem, jestem okropna :torba: :torba: :torba:

Awatar użytkownika
Wrakczasu

Postautor: Wrakczasu » 17 lis 2016, 22:51

Andziaks wstawila jakiś screen hejterski na IG? Mówi coś o tym na snapie ale jakoś nic takiego nie widzę.. Wydaje się, że wszyscy mają guru anty hejterskiego - Szusz.. Na szczęście niektórzy w porę się ogarniaja i usuwają tego typu posty..

Wysłane z mojego 2014813 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Takajakaja

Postautor: Takajakaja » 17 lis 2016, 23:11

Ja tam lubię kanał 10minut spokoju i czasami oglądam. Nikt nie zwrócił uwagi jak smętnie Karoli włosy wyglądają w tym filmiku? W ogóle jest w nim jakaś "duża".

Awatar użytkownika
smerffie

Postautor: smerffie » 17 lis 2016, 23:35

Takajakaja pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Ja tam lubię kanał 10minut spokoju i czasami oglądam. Nikt nie zwrócił uwagi jak smętnie Karoli włosy wyglądają w tym filmiku? W ogóle jest w nim jakaś "duża".

Nie wierze ze to ejst naturalny kolor, taki kanarkowy...
Karolina pokazuje sie na tym kanale w innym ustawieniu niz u siebie i nie wygląda już korzystniej. Ale efekt ten jeszcze może potęgować fakt, że Justyna jest raczej niska i drobna, co daje duzy kontrast

Awatar użytkownika
Takajakaja

Postautor: Takajakaja » 17 lis 2016, 23:40

Nie wiem czy oglądałyście ten filmik z grzechami urodowymi, ale Karola pokazuje się tu jako beauty guru. Wszystko robi - zawsze nakłada serum, krem pod oczy, robi demakijaż i myje włosy.. Fakt, wymieniła kilka grzeszków, ale ogólny odbiór - co? ty tego nie robisz? ojej..

Awatar użytkownika
kaludia91

Postautor: kaludia91 » 17 lis 2016, 23:52

Takajakaja pisze:Nie wiem czy oglądałyście ten filmik z grzechami urodowymi, ale Karola pokazuje się tu jako beauty guru. Wszystko robi - zawsze nakłada serum, krem pod oczy, robi demakijaż i myje włosy.. Fakt, wymieniła kilka grzeszków, ale ogólny odbiór - co? ty tego nie robisz? ojej..

Moze to moj wyswietlacz ale paskudny kolor wlosow ma tu Karolina.
Wrocila cora marnotrawna! Czytam od paru dni dla poprawy humoru, probowalam pare razy w wakacje byc na biezaco ale sie nie udalo. Byl temat crushy ostatnio, to ja sie przyznam ze kiedys gonciarz (I bylam przekonana ze jest mlodszy ode mnie :brzydal: ) a teraz troche gargamel

Sent from my iPhone using Tapatalk

Czekolada

Postautor: Czekolada » 18 lis 2016, 3:29

Nowy cykl u Ogrodowczyków.

peppa

Re: RE: Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część II

Postautor: peppa » 18 lis 2016, 9:21

kaludia91 pisze:
Takajakaja pisze:Nie wiem czy oglądałyście ten filmik z grzechami urodowymi, ale Karola pokazuje się tu jako beauty guru. Wszystko robi - zawsze nakłada serum, krem pod oczy, robi demakijaż i myje włosy.. Fakt, wymieniła kilka grzeszków, ale ogólny odbiór - co? ty tego nie robisz? ojej..

Wrocila cora marnotrawna! Czytam od paru dni dla poprawy humoru, probowalam pare razy w wakacje byc na biezaco ale sie nie udalo. Byl temat crushy ostatnio, to ja sie przyznam ze kiedys gonciarz (I bylam przekonana ze jest mlodszy ode mnie :brzydal: ) a teraz troche gargamel

To nie tylko Twój wyświetlacz, Ale te włosy faktycznie wyglądają mega słabo. Karo zawsze podkreśla, że włosy to jej konik A tu tego nie widać. Co do rodzinki Glam, miałam kulką podejść jeszcze do Laury przed vlogami i muszę przyznać, że jej najzwyczajniej nie wierzę. Dla mnie to wygląda jakby sobie wymyśliła taka rozswergotana trzpiotke, trochę dziewczynę z amerykańskich komedii o szkole średniej. Nie kupuję tego teraz i nie kupowałam wczesniej

Wysłane z mojego ALE-UL00 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
monializa

Postautor: monializa » 18 lis 2016, 9:53

Takajakaja pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Nie wiem czy oglądałyście ten filmik z grzechami urodowymi, ale Karola pokazuje się tu jako beauty guru. Wszystko robi - zawsze nakłada serum, krem pod oczy, robi demakijaż i myje włosy.. Fakt, wymieniła kilka grzeszków, ale ogólny odbiór - co? ty tego nie robisz? ojej..

To jest taka beauty guru deklaratywna, a nawet jeśli tak dba o siebie jak mówi to co z tego. Efekty są żadne, cera, figura, makijaż, wszystko wygląda gorzej niż u pierwszej z brzegu kobiety w jej wieku. Karolina wygląda na 10 lat starszą niż jest, ja nie wiem dlaczego ktoś pomyślał, że ona jest jakimś quasi ekspertem w dziedzinie pielęgnacji i szeroko pojętej urody.

Awatar użytkownika
lilymunster

Re: RE: Re: RE: Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część II

Postautor: lilymunster » 18 lis 2016, 10:58

peppa pisze:
kaludia91 pisze:

To nie tylko Twój wyświetlacz, Ale te włosy faktycznie wyglądają mega słabo. Karo zawsze podkreśla, że włosy to jej konik A tu tego nie widać. Co do rodzinki Glam, miałam kulką podejść jeszcze do Laury przed vlogami i muszę przyznać, że jej najzwyczajniej nie wierzę. Dla mnie to wygląda jakby sobie wymyśliła taka rozswergotana trzpiotke, trochę dziewczynę z amerykańskich komedii o szkole średniej. Nie kupuję tego teraz i nie kupowałam wczesniej

Ciężko też wierzyć w content, który w większości jest sponsorowany. Mam wrażenie, że wszystko co ostatnio oglądałam na kanale było opłacona opinią. Ja rozumiem,ze to praca, że pieniądze i nigdy nie miałam za złe zarabianiu na YT, ale trzeba też trochę pracować nad wiarygodnością.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Awatar użytkownika
Wrakczasu

Postautor: Wrakczasu » 18 lis 2016, 12:59

Katosu i makijaż

Awatar użytkownika
pure_gold_baby

Re: RE: Re: RE: Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część II

Postautor: pure_gold_baby » 18 lis 2016, 13:00

lilymunster pisze:zobacz cytowaną wiadomość
peppa pisze:
kaludia91 pisze: Moze to moj wyswietlacz ale paskudny kolor wlosow ma tu Karolina.

Ciężko też wierzyć w content, który w większości jest sponsorowany. Mam wrażenie, że wszystko co ostatnio oglądałam na kanale było opłacona opinią. Ja rozumiem,ze to praca, że pieniądze i nigdy nie miałam za złe zarabianiu na YT, ale trzeba też trochę pracować nad wiarygodnością.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Temu kanałowi bliżej do telewizji niż youtuba... Ja wszystko rozumiem - profesjonalizm i dobry montaż jest ok, ale w tym niestety brakuje autentyczności. Współprowadząca wykorzystuje swoje medialne doświadczenie, ale chyba zapomina, że youtube rządzi się innymi prawami niż TV.

Wróć do „Youtube i blogi”