Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część IX

Blogi i filmiki urodowe na Youtube, vlogi, wydarzenia i plotki
Awatar użytkownika
Perse

Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część IX

Postautor: Perse » 29 gru 2021, 8:58

Z jednej strony nie dziwię się komentarzom o karmie, bo tak się kończy robienie ze swojego życia telenoweli na youtube, a z drugiej szkoda mi jej, bo też znam takie zaślepione w facetów dziewczyny i to jest dramat, na ile one im pozwalają.
No hope left in the hourglass

Lola

Postautor: Lola » 29 gru 2021, 10:25

Alien pisze:zobacz cytowaną wiadomość
MostlyBanan pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Nie, absolutnie. Ja go nie usprawiedliwiam. Karma wróciła w postaci tych komentarzy i tego że jakaś część widzów jej nie wierzy. To czy to prawda, to już inna para kaloszy.

Chodzi mi o to, że sama zapracowała na to, że jest niewiarygodna. Od wiosny wersji rozstania, powodów i kwestii własności też było już kilka.

Brzmi to jak "a czemu nie odzywały się wcześniej :cool: " wobec kobiet, które wystąpiły przeciwko swoim oprawcom zmobilizowane ruchem Me Too.

Wiesz, granie w tę grę, nieuświadamianie sobie pewnych mechanizmów, uzależnienie od oprawcy, to jedno. I nigdy tego nie negowałam. Ale bycie przy tym bezczelnym, opryskliwym, momentami wulgarnym dla bogu ducha winnych ludzi to drugie.

Ja po prostu biorę poprawkę na to, że to Szusz, która w ciągu tych lat na YT naprawdę sporo pokazała, między wierszami chyba nawet więcej niż chciała, i mówię tylko o niej, nie wiążę tego z sytuacją żadnej innej kobiety, także nie insynuuj proszę takich rzeczy.

Jestem w stanie jej gdzieś tam uwierzyć, bo w Lewku coś mi zawsze nie pasowało, ale według mnie to oni wzajemnie byli dla siebie toksyczni i tyle. Zobaczymy jak to się rozwinie, bo czuję, że to dopiero początek tej historii.Rozwody bywają paskudne, ale ona ma oręż w postaci potężnego kanału, który on też jakoś tam nakręcał, więc jeszcze może być "ciekawie".

A ja się z tobą poniekąd zgodzę. Bo w sumie nie wiadomo czy był toksyczny, czy może ona była tosyczna. Znamy tylko jej stronę, łatwo kogoś zgnoić w necie.

Awatar użytkownika
Alien

Postautor: Alien » 29 gru 2021, 11:43

Lola pisze:zobacz cytowaną wiadomość
MostlyBanan pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Brzmi to jak "a czemu nie odzywały się wcześniej :cool: " wobec kobiet, które wystąpiły przeciwko swoim oprawcom zmobilizowane ruchem Me Too.

Wiesz, granie w tę grę, nieuświadamianie sobie pewnych mechanizmów, uzależnienie od oprawcy, to jedno. I nigdy tego nie negowałam. Ale bycie przy tym bezczelnym, opryskliwym, momentami wulgarnym dla bogu ducha winnych ludzi to drugie.

Ja po prostu biorę poprawkę na to, że to Szusz, która w ciągu tych lat na YT naprawdę sporo pokazała, między wierszami chyba nawet więcej niż chciała, i mówię tylko o niej, nie wiążę tego z sytuacją żadnej innej kobiety, także nie insynuuj proszę takich rzeczy.

Jestem w stanie jej gdzieś tam uwierzyć, bo w Lewku coś mi zawsze nie pasowało, ale według mnie to oni wzajemnie byli dla siebie toksyczni i tyle. Zobaczymy jak to się rozwinie, bo czuję, że to dopiero początek tej historii.Rozwody bywają paskudne, ale ona ma oręż w postaci potężnego kanału, który on też jakoś tam nakręcał, więc jeszcze może być "ciekawie".

A ja się z tobą poniekąd zgodzę. Bo w sumie nie wiadomo czy był toksyczny, czy może ona była tosyczna. Znamy tylko jej stronę, łatwo kogoś zgnoić w necie.

No właśnie. Oby się nie okazało, że to co robi teraz Werka jeszcze pogorszy, i tak nadwątlone już, jej zdrowie psychiczne. Bo takich rzeczy nie załatwia się w ten sposób. Lew już przed artykułem na Pudlu odgrażał się na swoim IG, że tak tego nie zostawi, po czym usunął ten post. Zaraz wejdzie to pewnie na drogę prawną.

I żeby nie było znowu... Ja nie sugeruję, że ona nie przeszła przez piekło w tym małżeństwie i nie obwiniam ofiar. Tylko widać było od jakiegoś czasu, że miedzy nimi nie gra i ona jest w słabym stanie. Wybrała chyba po prostu najgorszy możliwy sposób.

No i właśnie, pytanie, czy to nie jest tak, że ona też była dla niego toksyczna. Wiecie, chodzi o to, że w świetle jej kanału i zachowania słabo to dla niej wygląda, nawet jeśli to prawda co mówi. Bo przez x lat na YT wisi masa jej produkcji, w których twierdzi, jak to jest szczęśliwa w związku, życiu i jak to ludzie mają się od nich odpiertolić. :niewiem:

A nagonka bez dowodów na niego też może zrobić wiele złego.
Ostatnio zmieniony 29 gru 2021, 11:44 przez Alien, łącznie zmieniany 1 raz.
Another World

Awatar użytkownika
Veritaserum

Postautor: Veritaserum » 29 gru 2021, 22:27

Kumiho pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Z innych tematów, czy mi się coś źle o uszy obiło czy Glam Shop w tym roku sprzedawał kalendarz adwentowy z pustym okienkiem wigilijnym?

Pierwsza tura kalendarzy była kompletna, jak się wyprzedały to Hania wypuściła do sprzedaży drugą turę z brakującym kosmetykiem (jakieś opóźnienia w łańcuchu dostaw). Na stronie było napisane, że kalendarze będą wysyłane z pustym okienkiem i brakujący kosmetyk będzie dosyłany osobno w późniejszym terminie.

watacukrowa

Postautor: watacukrowa » 30 gru 2021, 6:21

W temacie Szusz a właściwie przemocy, to czasem jest bardzo trudno. Z własnej perspektywy to czasem nie wiem czy nie jest łatwiej kiedy jest przemoc fizyczna bo ją jest łatwej definiować. Sama uciekłam z takiego związku i dopiero terapia mi uświadomiła wiele, różnie to że przemoc ma wiele norm i oblicz. Niestety po zakończeniu takiego związku jedyną radą jest odcięcie się od toksyków i nie opowiadanie o tym co się działo, częściowo dlatego, że tak jest bezpieczniej dla swojej sprawy rozwodowej ale także dlatego, że ofiarom nikt nie wierzy i ich opowieści wydają się niewiarygodne bo to przecież jest taki miły i dobry człowiek i na pewno tak nie robił :mdleje: Długi temat, ale w temacie Szusz nie zależnie od tego c się działo raczej nie wyobrażam sobie przeliczenia sprawy.

Kalendarz z pustym okienkiem mnie rozłożył, nie zamawiałam w tym roku bo mam za dużo kosmetyków ale zeszłoroczny był fajny, się nawet przekonałam do kilku produktów.

Natomiast zupełnie nie była zaskoczeniem drama z nowym "produktem" i doczepianiem pod sprzedaż filozofii od RLM :mdleje:

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta
Kontaktowanie:

Postautor: Kumiho » 30 gru 2021, 10:29

watacukrowa pisze:zobacz cytowaną wiadomość
W temacie Szusz a właściwie przemocy, to czasem jest bardzo trudno. Z własnej perspektywy to czasem nie wiem czy nie jest łatwiej kiedy jest przemoc fizyczna bo ją jest łatwej definiować. Sama uciekłam z takiego związku i dopiero terapia mi uświadomiła wiele, różnie to że przemoc ma wiele norm i oblicz. Niestety po zakończeniu takiego związku jedyną radą jest odcięcie się od toksyków i nie opowiadanie o tym co się działo, częściowo dlatego, że tak jest bezpieczniej dla swojej sprawy rozwodowej ale także dlatego, że ofiarom nikt nie wierzy i ich opowieści wydają się niewiarygodne bo to przecież jest taki miły i dobry człowiek i na pewno tak nie robił :mdleje: Długi temat, ale w temacie Szusz nie zależnie od tego c się działo raczej nie wyobrażam sobie przeliczenia sprawy.

Kalendarz z pustym okienkiem mnie rozłożył, nie zamawiałam w tym roku bo mam za dużo kosmetyków ale zeszłoroczny był fajny, się nawet przekonałam do kilku produktów.

Natomiast zupełnie nie była zaskoczeniem drama z nowym "produktem" i doczepianiem pod sprzedaż filozofii od RLM :mdleje:

Właśnie dlatego zawsze wyznaję zasadę believe victims. Tulę Cię mocno!

Dzięki za wyjaśnienie odnośnie kalendarza, trochę dziwna decyzja by sprzedawać z pustym okienkiem.

Re: product RLM, możesz naświetlić sprawę, bo nie śledzę Ewy w ogóle.

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 30 gru 2021, 15:37

Kumiho pisze:
Właśnie dlatego zawsze wyznaję zasadę believe victims. Tulę Cię mocno!

ja też. dodałabym jeszcze nie zawstydzanie osób doświadczających przemocy...
mało co mnie wpienia w temacie tak jak te wszystkie ''jak ona sobie może na tyle pozwalać'', ''ja bym już dawno odeszła'', ''mój tżecik to by nigdy...'' i tak nakręca się spirala wstydu, lęku przed zwróceniem się o pomoc.

no i na deser jeszcze niewtrącanie się. cudze plany reprodukcyjne, zawartość portfela spoczko, ale chamskie zachowania i przemoc to prywatna sprawa i nie powinno się wtrącać :cool: i to wieczne robienie z kobiet wariatek, koszmar.

watacukrowa

Postautor: watacukrowa » 30 gru 2021, 19:48

Dziękuję :serce:

Co do RLM https://www.youtube.com/watch?v=QVY2ALD9e4A

W skrócie ogłosiła premierę swojej marki, która okazała się nie być marką makijażową ani kosmetyczną, ale sprzedażą olejków CBD za 246 zł. Tłumaczenie było takie, ze jest to self care, Ewa mówiła wcześniej że pracowała dużo, mało spała i olejki jej pomogły, dodały energii i wyciszyły. Później jest ciekawiej bo mówi o tym, że CBD jest mało popularne i znane :mdleje:

Awatar użytkownika
Kumiho
Kontaktowanie:

Postautor: Kumiho » 30 gru 2021, 23:43

W skrócie ogłosiła premierę swojej marki, która okazała się nie być marką makijażową ani kosmetyczną, ale sprzedażą olejków CBD za 246 zł. Tłumaczenie było takie, ze jest to self care, Ewa mówiła wcześniej że pracowała dużo, mało spała i olejki jej pomogły, dodały energii i wyciszyły. Później jest ciekawiej bo mówi o tym, że CBD jest mało popularne i znane :mdleje:

Aaa, ok, ciekawe, że poszła w kierunku olejków.

Awatar użytkownika
empress

Postautor: empress » 31 gru 2021, 5:34

Z naoczkami to dopiero hit. Robione "z miłości" (XD k***a) za ponad 150 zł. W środku siemie lnianie plus lawenda, do tego dwie poszewki bawełniane. W drugiej wersji w środku chyba jest sól. Ewa powiedziała, że jak Was nie stać, to możecie sobie uszyć sami i zrobić za 2 zł. ALE jeżeli chcecie produkt zrobiony z miłości, przez szczęśliwe szwaczki, wysokiej jakości to kupujecie u niej.
Aha, produkty Bee*Zee "zawsze będą drogie".
Jak wstawić zdjęcie, gifa czy miniaturkę YT na forum, dowiesz się TUTAJ

Awatar użytkownika
empress

Postautor: empress » 31 gru 2021, 5:36

:przytul:
Jak wstawić zdjęcie, gifa czy miniaturkę YT na forum, dowiesz się TUTAJ

Awatar użytkownika
Kumiho
Kontaktowanie:

Postautor: Kumiho » 31 gru 2021, 17:15

empress pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Z naoczkami to dopiero hit. Robione "z miłości" (XD k***a) za ponad 150 zł. W środku siemie lnianie plus lawenda, do tego dwie poszewki bawełniane. W drugiej wersji w środku chyba jest sól. Ewa powiedziała, że jak Was nie stać, to możecie sobie uszyć sami i zrobić za 2 zł. ALE jeżeli chcecie produkt zrobiony z miłości, przez szczęśliwe szwaczki, wysokiej jakości to kupujecie u niej.
Aha, produkty Bee*Zee "zawsze będą drogie".

Olejki CBD mało znane parę lat temu w Polsce? Serio?

O tyle o ile sam pomysł olejków jako produkt Ewy mnie jakoś specjalnie nie dziwi, tak produkty zrobione z miłości przez szczęśliwe szwaczki już mi śmierdzi Goopem. Za chwile wjedzie wersja nad którą medytował zespół ładując produkt miłością i pozytywną energią.

Awatar użytkownika
Kumiho
Kontaktowanie:

Postautor: Kumiho » 09 sty 2022, 15:50

Szusz przeszła z trybu codziennych vlogów do codziennych lajwów na yt :brzydal:

malamysza

Postautor: malamysza » 10 sty 2022, 11:58

Ola Olur pochwaliła się na insta że ma dziecko i udało się jej utrzymać całą ciąże w tajemnicy
https://www.instagram.com/p/CYgJ2PhM6B5/

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 10 sty 2022, 15:18

malamysza pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Ola Olur pochwaliła się na insta że ma dziecko i udało się jej utrzymać całą ciąże w tajemnicy

ona tak twierdzi?
miała oczywiście święte prawo nie mówić i nie powinno się sugerowac ciąży. niemniej kasowała regularnie dziesiątki komentarzy na ten temat więc nie nazwałabym tego skutecznym ukryciem :drapie:

malamysza

Postautor: malamysza » 10 sty 2022, 17:24

ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość

ona tak twierdzi?
miała oczywiście święte prawo nie mówić i nie powinno się sugerowac ciąży. niemniej kasowała regularnie dziesiątki komentarzy na ten temat więc nie nazwałabym tego skutecznym ukryciem :drapie:

jej własnymi słowami:
dziękuje wszystkim za wyrozumiałość i uszanowanie tej decyzji, nawet jeśli coś podejrzewałyście, bo wiem, że w pewnym momencie nie dało się ukryć, że moja buzia wygląda jak księżyc w pełni

sądząc po komentarzach pod postem, wiele osób (w tym ja, ale ja nigdy nie oglądałam jej regularnie) było zaskoczonych ;)

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 10 sty 2022, 18:22

ona tak twierdzi?

jej własnymi słowami:
dziękuje wszystkim za wyrozumiałość i uszanowanie tej decyzji, nawet jeśli coś podejrzewałyście, bo wiem, że w pewnym momencie nie dało się ukryć, że moja buzia wygląda jak księżyc w pełni

sądząc po komentarzach pod postem, wiele osób (w tym ja, ale ja nigdy nie oglądałam jej regularnie) było zaskoczonych ;)

ja tez, tym większe moje zdziwienie zdziwieniem widzek

ona to prezentuje najbardziej drażniący mnie typ stosunku do prywatności - najpierw szczebiocze na filmach o mężu, wymądrza się o związkach na własnym przykładzie, nagrywa całą serię ślubną, a potem bulwers jak pytają o męza i obrączkę z jednoczesnym podsycaniem w kółko tematu mówiąc o trudnym czasie, terapii, przeprowadzce na przemian z kasowaniem komentarzy...

Awatar użytkownika
Kumiho
Kontaktowanie:

Postautor: Kumiho » 11 sty 2022, 14:23

ona tak twierdzi?

jej własnymi słowami:

ja tez, tym większe moje zdziwienie zdziwieniem widzek

ona to prezentuje najbardziej drażniący mnie typ stosunku do prywatności - najpierw szczebiocze na filmach o mężu, wymądrza się o związkach na własnym przykładzie, nagrywa całą serię ślubną, a potem bulwers jak pytają o męza i obrączkę z jednoczesnym podsycaniem w kółko tematu mówiąc o trudnym czasie, terapii, przeprowadzce na przemian z kasowaniem komentarzy...

Też czegoś takiego nie lubię. Oczywiście każdy może zmienić zdanie co do tego ile swojego życia pokazuje w mediach społecznościowych ale fajnie, jakby tę nowe granice jasno zakomunikować i się jej trzymać a nie kasować i fukać na komentarze.

Suspecial

Postautor: Suspecial » 25 sty 2022, 18:10

Jezu, powiedzcie, że to żart. Już nie pierwszy raz Susza udowodniła, że nie czyta instrukcji sprzętów (jak w przypadku przemywania filtra w zmywarce), ale ten moduł ekspresu :rzyg: To powinno być przemywane raz na tydzień, a nie "raz na jakiś czas". A na koniec podsumowanie, że te robale to śmietka kapustka przyniesiona z pewnością na warzywach. Nie wiem jak Was, ale mnie to totalnie obrzydza.
Załączniki
received_1272228566617821.jpeg
received_1272228566617821.jpeg (47.64 KiB) Przejrzano 2098 razy

Lena

Postautor: Lena » 26 sty 2022, 17:52

^omg ale li się na wymioty zebrało

Wróć do „Youtube i blogi”