Stanowo.com i inne sprawy (nie)dokończone

Blogi i filmiki urodowe na Youtube, vlogi, wydarzenia i plotki
Lola

Re: Stanowo.com i inne sprawy (nie)dokończone

Postautor: Lola » 30 lis 2021, 11:18

https://youtu.be/fd8N3CrkQWM
Kolejny dobry odcinek " na temat". Cieszy mnie, że poruszył też temat jasnowidzów. Chociaż zspewne kto w to wierzy, tego i tak nie przekonał...

Lola

Postautor: Lola » 10 gru 2021, 20:32

Szostak umarł.

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 19 gru 2021, 5:45

chyba ludzie coraz bardziej najeżdżają na Justynę, ale po tym co słyszałam w jej relacji o ubóstwie, którego doświadczyła nie tak dawno znowu, poskładało mi się to trochę bardziej.

dla mnie najbardziej bekowe jest to wychwalanie Olgi Herring jaka to jest nie-wiadomo-jaka na tle Justyny pod względem riserczu xd może i jest bardziej sympatyczna, nie kojarzę jej bardzo dobrze, może opowiada z większym wyczuciem, ale merytorycznie, cóż... kolejny raz widać jaka to mało wymagająca grupa odbiorców :niewiem:
Ostatnio zmieniony 19 gru 2021, 5:47 przez ktrzn, łącznie zmieniany 1 raz.

Lena

Postautor: Lena » 28 gru 2021, 13:16

A gdzie to wychwalanie można przeczytać?
Osobiście lubię Olgę Herring mam wrażenie, że dużo więcej wkłada w Research i przykłada się do opowiedzenia historii, tych osób tak by poza faktycznym opowiadaniem co się stało, było dużo informacji o tej osobie, taka jakby pamiątka.
Póki co zaznajamiam się z jej kolorami rybek, bo są 3 i każda oznacza inną serię.
Tęsknię niesamowicie za Jaśmin serio dużo bym dała za choć 1 film na pół roku.

Co do Justyny z "piąte nie zabijaj" To mam wrażenie, że ona "wygrywała" tym świetnym tłem muzycznym i bardzo dobrą jakością dźwięku oraz głosem natomiast co do spraw hmm częste pomyłki i te komentarze co ona uważa, itd. miałam chwilami wrażenie, jakby można było myśleć tylko w jeden sposób.

Ucieszyłam się, bo ostatnio pojawiło się nowe na "Kryminalna Skandynawia" a ja bardzo lubię ten podcast. Czekam też na "wschodnie zbrodnie" ale tu moja nadzieja gaśnie.

Co jeszcze polecicie?
Wysłuchałam "Rozpruwacz z Bydgoszczy" i "Sprawa Edmunda Kolanowskiego" tak czuję pewien niedosyt. Może muszę jeszcze raz posłuchać, ale chyba najlepiej wg mnie oczywiście na tym tle wypadł Marcin Myszka z "Sylwetka mordercy" ta seria o Grzegorzu Tyklewiczu.

Lola

Postautor: Lola » 29 gru 2021, 10:19

Lena pisze:zobacz cytowaną wiadomość
A gdzie to wychwalanie można przeczytać?
Osobiście lubię Olgę Herring mam wrażenie, że dużo więcej wkłada w Research i przykłada się do opowiedzenia historii, tych osób tak by poza faktycznym opowiadaniem co się stało, było dużo informacji o tej osobie, taka jakby pamiątka.
Póki co zaznajamiam się z jej kolorami rybek, bo są 3 i każda oznacza inną serię.
Tęsknię niesamowicie za Jaśmin serio dużo bym dała za choć 1 film na pół roku.

Co do Justyny z "piąte nie zabijaj" To mam wrażenie, że ona "wygrywała" tym świetnym tłem muzycznym i bardzo dobrą jakością dźwięku oraz głosem natomiast co do spraw hmm częste pomyłki i te komentarze co ona uważa, itd. miałam chwilami wrażenie, jakby można było myśleć tylko w jeden sposób.

Ucieszyłam się, bo ostatnio pojawiło się nowe na "Kryminalna Skandynawia" a ja bardzo lubię ten podcast. Czekam też na "wschodnie zbrodnie" ale tu moja nadzieja gaśnie.

Co jeszcze polecicie?
Wysłuchałam "Rozpruwacz z Bydgoszczy" i "Sprawa Edmunda Kolanowskiego" tak czuję pewien niedosyt. Może muszę jeszcze raz posłuchać, ale chyba najlepiej wg mnie oczywiście na tym tle wypadł Marcin Myszka z "Sylwetka mordercy" ta seria o Grzegorzu Tyklewiczu.

Właśnie myślałam, by wykupić ten podcast Marcina Myszki o rozpruwaczu z Bydgoszczy. Nie widziałam skrajnych opinii o sama nie wiem.
A co do justyny, to zgadzam się , mnie jej komentarze bardzo przeszkadzają, więc praktycznie przestałam jej słuchać.

Lena

Postautor: Lena » 29 gru 2021, 17:30

^Powiem Ci, że jak nie umiem słuchać M Larka to nawet w sprawie o Kolanowskim mnie nie drażnił. Oba są rzetelnie zrobione, chociaż ja słuchałam podczas świąt, a byłam zmęczona i niektóre rzeczy przedrzemałam. Dziś sobie raz jeszcze odpalę.

Awatar użytkownika
Perse

Postautor: Perse » 16 sty 2022, 8:07

https://www.onet.pl/styl-zycia/onetkobieta/zaginiecie-andrew-gosdena-przelom-po-14-latach/y263s8w,2b83378a

Zaginięcie 14-letniego Andrew Gosdena. Pierwszy od lat przełom w sprawie
Policjanci badający zaginięcie 14-latka, który ostatni raz widziany był w centrum Londynu 14 sierpnia 2007 r., aresztowali dwóch mężczyzn podejrzanych o porwanie i handel ludźmi.

Smutne, gdyby okazało się to prawdą :(
No hope left in the hourglass

Wróć do „Youtube i blogi”