Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część IX

Blogi i filmiki urodowe na Youtube, vlogi, wydarzenia i plotki
Awatar użytkownika
ktrzn

Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część IX

Postautor: ktrzn » 20 lip 2021, 19:23

Perse pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Czy taka informacja: "Możliwość dodawania komentarzy do tego posta została ograniczona" oznacza, że zostałam zablokowana na insta? Jeśli pod zdjęciami są inne komentarze?

zablokowana jak już Ci napisała empress - na pewno nie.

Może być tak jak zapisała Zajączek - ktoś ogranicza możliwość komentowania do obserwatorów.

jest też druga opcja z której sama korzystam - komentować mogą tylko osoby, które sama obserwuję. zgapiłam od Okuniewskiej :mrgreen:

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 20 lip 2021, 20:10

ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość
GuiltyPleasure pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Kumiho pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Nie dałam rady przebrnąć przez filmik Szusz o rozstaniu, za duży chaos.

Edit: próbowałam obejrzeć filmik „dlaczego się rozstaliśmy” i nadal nie mam cierpliwości do sposobu wyrażanie się Szusz, ale bardzo fajnie się słuchało początku - tego jak komentarze ją zaskoczyły i jak czuje wsparcie swoich widzów.

Ona czuje wsparcie widzów tylko jak jej się pali grunt pod nogami. Trochę ją obserwowałam przez ostatnie pół roku i w co drugim vlogu najeżdżała na widzów, machała na nich palcem, albo wyśmiewała się. Coś niedobrego się z nią stało w ostatnim czasie. Nie wiem, czy oglądaliście jej film haul z wiadra (sprzed jakiś 2 miesięcy), gdzie siedzi naciumkana w 3 pupy. Tragedia.

szusz została natchnięta i przebudzona
obecne tytuły filmów a'la Pawlikowska

ale powiedziała w jednym z filmów że nie stało się nic dramatycznego tylko nie mogli się dogadać, więc miło słyszeć że nie stoi za tym żadna trauma. takie przebudzenia u kogoś kto dekadę głownie piwko, picka i heheszki to może być ciekawy kontent :mrgreen:

Tak sobie przeklikuję niektóre jej najnowsze "produkcje" z czystej ciekawości i zaczyna się już jeżdżenie po ex. Za chwilę pewnie się dowiemy, że wcale nie było dobrze, że tak naprawdę Tomek to potwór i toksyk, a ona biedna owieczka. Tak to widzę, że w tę stronę zmierza. Nie widziałam haulu z wiadra, a widzę takie aż 3 i do tego bardzo długie - który to konkretnie?
Insta
Piekę słodkie Sernikobrownie

Awatar użytkownika
Perse

Postautor: Perse » 20 lip 2021, 22:44

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi!
No hope left in the hourglass

Awatar użytkownika
zielona hortensja

Postautor: zielona hortensja » 22 lip 2021, 12:04

No u Szusz sie dzieje, w sumie ciekawam jak to sie rozwinie, moze jej to troche da kopa? Bo juz ostatnio te jej produkcje to zamulaly strasznie... Ale nad niektorymi wypowiedziami powinna sie zastanowic, to calkiem naturalne, ze po rozstaniu czlowiek sie wyzywa na bylym, ale srednio to brzmi jak robi sie to publicznie. Tak w ogole malo profesjonalnie. I nie chodzi mi o to, ze nie ma prawa powiedziec "zle sie czuje" tylko takie wylicznanie "patrzcie ile butelek zostawil, o a tu jest plama" to jest srednie na wizji.

Natomiast obejrzalam kilka produkcji Evy RLM i PAnny Joanny i tez ten ich wspolny film- widac, ze sie dobrze maja, jakies takie naturalne, pozytywne, przyjemnie sie na to patrzy. Asia troche zmienila makijaz, lzejszy, taki rozswielajacy i do jej jasnej karnacji uwazam super to pasuje. No naprawde, nic wielkiego nie mowia, ale dobrze sie patrzy na taki pozytywny filmik.

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta
Kontaktowanie:

Postautor: Kumiho » 24 lip 2021, 11:59

Mam głupie pytanie - czy Hania od glam shop powiększała usta? Ostatnio pierwszy raz od miliona lat mignęła mi na instagramie i trochę mnie zdziwił wygląd jej ust.

Awatar użytkownika
Zajęczak
Ranga alternatywna: boa krztusiciel
Kontaktowanie:

Postautor: Zajęczak » 25 lip 2021, 19:57

Mam głupie pytanie - czy Hania od glam shop powiększała usta? Ostatnio pierwszy raz od miliona lat mignęła mi na instagramie i trochę mnie zdziwił wygląd jej ust.

Nie śledzę jej, ale zaciekawiłaś mnie - zerknęłam, porównałam i rzeczywiście wydaje się jakby była tam jakaś ingerencja, np górna warga wydaje mi się wywinięta w ten charakterystyczny sposób.

btw
Abstrahując od tej konkretnej sprawy.
Dziwi mnie podejście niektórych do informowania o operacjach plastycznych itp zabiegach, które u siebie zdziałali. Czy na pewno ważą zyski i straty, kiedy zapierają się rękami i nogami, że nic tam sobie nie udoskonalali (najbardziej zapamiętałam pewną projektantkę mody, u której przeróbki aż krzyczały, ale ona brnęła w zaparte jak Wałęsa i nawet sądem straszyła dziennikarzy).

Czy nie lepiej wyszłaby, gdyby po prostu przyznała, że coś było i już, bo może i ma prawo - a tak tylko się pogrążyła... ofc sądzę po pozorach, a nuż ma taką urodę po prostu ; )

Właściwie tyczy to każdego brnięcia w zaparte, wbrew logice, nie tylko ww.
poczmistrz z Tczewa
Mój blog [*]

Awatar użytkownika
iwi_83

Postautor: iwi_83 » 26 lip 2021, 9:41

wydaje mi się, że tak, górna warga jest zdecydowanie pełniejsza i kąciki ust podniesione.

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 26 lip 2021, 11:20

Bankowo powiększone. Moim zdaniem swoje naturalne miała ładniejsze, nie przekonują mnie takie oponki :torba:
Insta
Piekę słodkie Sernikobrownie

Awatar użytkownika
Katasia

Postautor: Katasia » 26 lip 2021, 15:32

Hania powiększała usta, mówiła o tym kiedyś na stories. Zdaje się do Poznania jeździła na zabieg. Nie śledzę jej już tak regularnie jak kiedyś i ostatnio też trochę zaskoczył mnie jej wygląd. Musiała robić kolejny zabieg, bo poprzednio górna warga nie była aż tak wywinięta do góry jak teraz. Zresztą ona chyba nie kryła się ze swoimi zabiegami? Na Wizażu chyba opisywała powiększenie piersi bez problemów, czy źle pamiętam?
We're on a road to nowhere

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta
Kontaktowanie:

Postautor: Kumiho » 26 lip 2021, 19:21

Katasia pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Hania powiększała usta, mówiła o tym kiedyś na stories. Zdaje się do Poznania jeździła na zabieg. Nie śledzę jej już tak regularnie jak kiedyś i ostatnio też trochę zaskoczył mnie jej wygląd. Musiała robić kolejny zabieg, bo poprzednio górna warga nie była aż tak wywinięta do góry jak teraz. Zresztą ona chyba nie kryła się ze swoimi zabiegami? Na Wizażu chyba opisywała powiększenie piersi bez problemów, czy źle pamiętam?

Właśnie pamiętam jak mówiła, że była u lekarza rozmawiać o powiększaniu ust i jej to odradził ze względu na budowę jej górnej wargi. Dlatego się zdziwiłam, bo wygląda to jakby mimo uprzedzenia o możliwym efekcie jednak się zdecydowała. Nie mam absolutnie nic do samych zabiegów estetycznych, nie razi mnie ani otwarte mówienie o tym ani zostawianie tego dla siebie. Hania na wizażu rzeczywiście była aktywna w wątku o powiększaniu piersi, chyba dzieliła się tam swoimi doświadczeniami po zabiegu (dżizas, kiedy to było?), więc nie podejrzewam jej o wypieranie się ingerencji w urodę.

Awatar użytkownika
masterpiece

Postautor: masterpiece » 28 lip 2021, 23:55

Na hydeparku ktoś wrzucił informacje, że Kacper zwany kosmitologiem został skazany na 3 msc więzienia i rok prac społecznych :shock:

Awatar użytkownika
empress

Postautor: empress » 29 lip 2021, 4:09

masterpiece pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Na hydeparku ktoś wrzucił informacje, że Kacper zwany kosmitologiem został skazany na 3 msc więzienia i rok prac społecznych :shock:

To potwierdzone info. Na grupie Kosmitologia osoba, która go pozwała, opublikowała wyrok.

Edit:
Zresztą, Kacper ma na koncie dwa prawomocne wyroki za oszustwa plus przegrał sprawę ze Skin79 (chociaż tu jeszcze ma być apelacja)
https://dzienniksledczy.pl/youtuber-kacper-l-skazany-za-znieslawienie-marki-kosmetycznej-to-nie-pierwszy-jego-wyrok/
Ostatnio zmieniony 29 lip 2021, 4:28 przez empress, łącznie zmieniany 1 raz.
Jak wstawić zdjęcie, gifa czy miniaturkę YT na forum, dowiesz się TUTAJ

Awatar użytkownika
Marcepan

Postautor: Marcepan » 29 lip 2021, 11:53

Heja - jakim hyderparku? poproszę o namiary :mrgreen:

Awatar użytkownika
masterpiece

Postautor: masterpiece » 29 lip 2021, 23:48

CSI hydepark. To jest fejsbukowa grupa, która została założona po tym jak po sporej dramie zamknięto grupę vogule poland.

Awatar użytkownika
empress

Postautor: empress » 30 lip 2021, 15:20

Ktoś jeszcze oglada Vogule Poland? Ciekawe skąd twraz biorą niusy, skoro ich grupa była dla nich źródełem informacji.

Awatar użytkownika
masterpiece

Postautor: masterpiece » 30 lip 2021, 16:14

Ja nigdy nie śledziłam bezpośrednich działań chłopaków, byłam na grupie dla ploteczek. Nie za bardzo ogarniam na czym polegała afera po której zamknęli grupę na FB, ale ta nowa została założona w formie kontynuacji, przez użytkowników tej wcześniejszej. Z tego co widzę ludzie raczej negatywnie wypowiadają się o chłopakach z VP. Podobno odbiła sodówa i okazali się hipokrytami. Chyba mieszkają teraz w Hiszpanii.
A co tego skąd biorą niusy - pisze się, że są na grupie pod fejkowymi danymi albo ktoś im donosi.

Awatar użytkownika
empress

Postautor: empress » 30 lip 2021, 16:58

Ja nigdy nie śledziłam bezpośrednich działań chłopaków, byłam na grupie dla ploteczek. Nie za bardzo ogarniam na czym polegała afera po której zamknęli grupę na FB, ale ta nowa została założona w formie kontynuacji, przez użytkowników tej wcześniejszej. Z tego co widzę ludzie raczej negatywnie wypowiadają się o chłopakach z VP. Podobno odbiła sodówa i okazali się hipokrytami. Chyba mieszkają teraz w Hiszpanii.
A co tego skąd biorą niusy - pisze się, że są na grupie pod fejkowymi danymi albo ktoś im donosi.

Awatar użytkownika
Cattivo

Postautor: Cattivo » 04 sie 2021, 12:38

Poprawka - jednak dwa lata :D okazało się, że ciążył na nim jeszcze jeden wyrok.

VP byli przed samą aferą jednymi z moich ulubionych twórców, bardzo się zawiodłam na ich reakcji na film Wardęgi, wszystko - filmy, posty, potem zarchiwizowanie grupy - pokazało, że albo sodówa im uderzyła do głowy, albo że są strasznymi hipokrytami. Od tamtej pory włączyłam raptem jeden ich film i odpuściłam po kilku minutach, jeszcze mam ich w subach, ale pewnie na dniach wywalę. Zupełnie straciłam zainteresowanie.

Wróć do „Youtube i blogi”