Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VIII

Blogi i filmiki urodowe na Youtube, vlogi, wydarzenia i plotki
Papuga01

Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VIII

Postautor: Papuga01 » 27 cze 2020, 0:27

Tak chyba było... a u Piotra już post zniknął.

Awatar użytkownika
blackveil

Postautor: blackveil » 27 cze 2020, 1:24

ktrzn pisze:
anja415 pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Orientujecie sie może czy istnieje jeszcze grupa Hydepark VP? Szukam w wyszkiwarce i nic :ryk:

istnieje, ostatnio czytałam o Laurze
nie wiem na ile to aktualne bo nie śledzę na bieżąco, niemam konta fb, czasem korzystam nieswojego ale kiedyś pisali że nie przyjmują nowych członków. nie wiem na ile to aktualne, ale na pewno był taki post

ostatnio czytałam tam o dziwnej byłej dziewczynie awieca (sohayo) to tak apropos hm specyficznych ludziach na psychologii. ona akurat studiuje

wcześniej znałam ją jakiś durnych pseudo psychologicznych filmików ale ostatnio odpłynęła np. banuje za drobnostki (ironiczne komentarze na temat tego że ciągle ma na cos zajawki i potem to rzuca. nie że obraźliwe, po prostu ironiczne stwierdzenie faktu + xD). w ogóle zachowuje się jak ktoś mocno rozchwiany emocjonalnie i bardzo wybiórczo wrażliwy na problemy psychiczne (a jednocześnie kreuje się na świadomą)

Ona sama kiedyś mówiła, że miala diagnozy w kierunku choroby dwubiegunowej.
Potem opowiadała, że odstawiła leki bez żadnej konsultacji z lekarzem. Dla mnie szkodliwa dziewczyna.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 27 cze 2020, 7:36

blackveil pisze:zobacz cytowaną wiadomość
ktrzn pisze:
anja415 pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Orientujecie sie może czy istnieje jeszcze grupa Hydepark VP? Szukam w wyszkiwarce i nic :ryk:

istnieje, ostatnio czytałam o Laurze
nie wiem na ile to aktualne bo nie śledzę na bieżąco, niemam konta fb, czasem korzystam nieswojego ale kiedyś pisali że nie przyjmują nowych członków. nie wiem na ile to aktualne, ale na pewno był taki post

ostatnio czytałam tam o dziwnej byłej dziewczynie awieca (sohayo) to tak apropos hm specyficznych ludziach na psychologii. ona akurat studiuje

wcześniej znałam ją jakiś durnych pseudo psychologicznych filmików ale ostatnio odpłynęła np. banuje za drobnostki (ironiczne komentarze na temat tego że ciągle ma na cos zajawki i potem to rzuca. nie że obraźliwe, po prostu ironiczne stwierdzenie faktu + xD). w ogóle zachowuje się jak ktoś mocno rozchwiany emocjonalnie i bardzo wybiórczo wrażliwy na problemy psychiczne (a jednocześnie kreuje się na świadomą)

Ona sama kiedyś mówiła, że miala diagnozy w kierunku choroby dwubiegunowej.
Potem opowiadała, że odstawiła leki bez żadnej konsultacji z lekarzem. Dla mnie szkodliwa dziewczyna.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
no to szokłam biorąc pod uwagę że jej reakcja na chłopaka z atakami pani była co najmniej mało empatyczna. czytałam że na depresję awięca też ale nie wiem do końca

ja to chyba powinnam w końcu wyleczyć się z przekonania, że jak ktoś doświadczy jakiegoś problemu to jest potem wyrozumiały wobec innych z czymś podobnym :mrgreen: i zaakceptować że do największych krytyków kobiet otyłych należą często kobiety które schudły, a problemy psychiczne z automatu nie uważliwiają na krzywdę innych.

z jednej strony rozumiem potrzebę mówienia, uświadamiania czym są choroby psychiczne i ze to może mieć dobry skutek. ale mam taką refleksję w kwestii choroby dwubiegunowej. mam w otoczeniu osobę która na to choruje. nie miewa żadnych dziwacznych zachowań, depresja jak depresja, ale hipomania jest dla postronnej osoby normalnym stanem wielu ludzi poza tym że sporo problemów z koncentracją. nie jest to argument, żeby ludzie nie mówili o tej chorobie, ale myślę czasem jakie to przykre, ze pewnie dlatego, że to dużo rzadsze niż depresja jest duża szansa, że po tym, ze tu sohayo, tam dwubiegunova, jeszcze gdzie indziej Wojciech Młynarski którzy urządzał rodzinie piekło. wszystkie toksyczne i złe zachowania bo chad. i potem paradoksalnie mówienie o chorobie jeszcze bardziej pogłębia stygmatyzację...

pamietam taki mocny cytat z wykładu z psychologii klinicznej jak różne składowe ludzkiej psychiki mają ogromny wpływ na przebieg chorób. myślę że mało się o tym mówi

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 27 cze 2020, 8:07

komentarz Jacka i Domi faktycznie ostry
może sam w sobie to nie aż tak, ale widząc ich po blogach jakimi są raczej wyczilowanymi ludźmi wygląda na naprawdę solidne odcięcie od Laury i Glamów

GuiltyPleasure

Postautor: GuiltyPleasure » 27 cze 2020, 8:50

ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość
może sam w sobie to nie aż tak, ale widząc ich po blogach jakimi są raczej wyczilowanymi ludźmi wygląda na naprawdę solidne odcięcie od Laury i Glamów

W sumie oni to są chyba najbardziej spoko z tej rodzinki. A może inaczej, to dzięki Dominice Jacek może trochę przejrzał na oczy, że to co się tam dzieje zdrowe nie jest.

Jednak na filmikach można sporo tuszować i koloryzować. Pamiętam jak wiele lat temu oglądając ich vlogi, gdy wszyscy razem się spotykali (chyba były to początki spotykania się Marzenki z Pawłem), myślałam: jaka fajna rodzinka i sama kiedyś chciałabym taką stworzyć (jestem jedynaczką), żeby moje dzieci miały taką super więź ze sobą i z rodzicami. Po czasie wiem, że nawet gdyby mi miliony zapłacili, nie chciałabym w tym kabarecie uczestniczyć.

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 27 cze 2020, 9:39

GuiltyPleasure pisze:zobacz cytowaną wiadomość

W sumie oni to są chyba najbardziej spoko z tej rodzinki. A może inaczej, to dzięki Dominice Jacek może trochę przejrzał na oczy, że to co się tam dzieje zdrowe nie jest.

Jednak na filmikach można sporo tuszować i koloryzować. Pamiętam jak wiele lat temu oglądając ich vlogi, gdy wszyscy razem się spotykali (chyba były to początki spotykania się Marzenki z Pawłem), myślałam: jaka fajna rodzinka i sama kiedyś chciałabym taką stworzyć (jestem jedynaczką), żeby moje dzieci miały taką super więź ze sobą i z rodzicami. Po czasie wiem, że nawet gdyby mi miliony zapłacili, nie chciałabym w tym kabarecie uczestniczyć.

a to ja zawsze czułam ten fałsz
nie wiem dlaczego. chyba po prostu nie takie odczucia towarzyszą widząc fajnych ludzi. ale ja bardzo nie lubię skrajności, więc ani słitaśność, ani wieczne rozironizowanie i dogryzanie sobie mi się nie podoba. a u nich poza tym, że sporo dogryzania to zawsze miałam wrażenie, że sa zbyt zawłaszczający. i to wszyscy. o ile to Laura była już od pewnego momentu głównym czarnym charakterem, tak oni wszyscy na mój gust są typem ludzi którzy nie dają bliskim przestrzeni. nie do końca umiem wyjaśnić o co mi właściwie chodzi, ale jak obserwowałam choćby Marzenę i Pawła to też jakieś takie zawlaszczające to wszystko. jak dla mnie to jest czas przytulania i czułości, ale cenię sobie też np. no nie wiem... ożywione rozmowy?

Justyna Mazur mnie zaskoczyła. moim zdaniem poprawność polityczna uderza ludziom do głowy. zachęca ludzi do pójścia na wybory nawet jak mają oddać pusty głos. po co zachęcac do czegoś takiego? żeby wygrany był bardziej legitymizowany? z jej wypowiedzi wyraźnie wynika że nie podoba jej się stosunek do osób lgbt i to co się dzieje w kraju, a opowiada takie głupotki. bardzo szczerze nie uważam, żeby był jeden czy dwóch słusznych kandydatów, bo można się w wielu kwestiach nie zgadzać, mieć różne wizje prezydentury czy nawet do drażliwych kwestii jak małżeństwa homoseksualne, aborcja, ale jednocześnie... no są jakieś granice. jak dla mnie znowu wyszła z niej pseudo wrażliwość :roll:
Ostatnio zmieniony 27 cze 2020, 9:43 przez ktrzn, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Alien

Postautor: Alien » 27 cze 2020, 15:11

Akurat Dominika też zalajkowała ten post Laury o Pawle tato-wujku, więc nie zgadniesz co w tych głowach siedzi :niewiem:
Ostatnio zmieniony 27 cze 2020, 15:12 przez Alien, łącznie zmieniany 2 razy.
Another World

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 27 cze 2020, 16:21

Alien pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Akurat Dominika też zalajkowała ten post Laury o Pawle tato-wujku, więc nie zgadniesz co w tych głowach siedzi :niewiem:

grubo :brzydal:

Awatar użytkownika
azalyn
Kontaktowanie:

Postautor: azalyn » 27 cze 2020, 17:38

Ciekawe czy przeczytała opis czy po prostu polubiła zdjęcie :brzydal: bo mi się czasami zdarza że polubię jakieś zdjęcie a po przeczytaniu opisu wracam żeby odlajkować :twisted:

Awatar użytkownika
Alien

Postautor: Alien » 27 cze 2020, 18:18

azalyn pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Ciekawe czy przeczytała opis czy po prostu polubiła zdjęcie :brzydal: bo mi się czasami zdarza że polubię jakieś zdjęcie a po przeczytaniu opisu wracam żeby odlajkować :twisted:

Tak też może być, ale ja odnoszę wrażenie, że ona z jednej strony chce trzymać dystans (razem z Jackiem), a czasem po prostu gra w tę grę jak jej wygodnie. Może się mylę, ale wygląda to tak, jakby chciała, żeby wilk był syty i owca cała.
Another World

reveal

Postautor: reveal » 27 cze 2020, 22:34

z Laurą jest rzeczywiście coś mocno nie tak. tylko, że to nie wyklucza, że z Piotrem też...

także trochę nie rozumiem (a trochę rozumiem sam mechanizm) że po kilku gburowatych wstawkach we vlogach wszyscy tak trzymają jego stronę i od razu, bez żadnych dowodów robią z niego tatę roku który walczy o prawa a była partnerka mu zabrania kontaktu bo tak i bo chciał od niej odejść. to może być dużo bardziej złożona historia i uważam, że dopóki nie ma choćby żadnych skrinów czy czegoś takiego to niezbyt fajne zakładać że Laura jest wyłącznie winna tej sytuacji

poza tym trochę mnie dziwi wywlekanie tego co pisze na prywatnym profilu. przecież on nie jest osobą publiczną/vlogerem

Gburowatych wstawkach? Serio? Moim zdaniem Piotr jest mega sympatyczny

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 28 cze 2020, 7:34

reveal pisze:zobacz cytowaną wiadomość
z Laurą jest rzeczywiście coś mocno nie tak. tylko, że to nie wyklucza, że z Piotrem też...

także trochę nie rozumiem (a trochę rozumiem sam mechanizm) że po kilku gburowatych wstawkach we vlogach wszyscy tak trzymają jego stronę i od razu, bez żadnych dowodów robią z niego tatę roku który walczy o prawa a była partnerka mu zabrania kontaktu bo tak i bo chciał od niej odejść. to może być dużo bardziej złożona historia i uważam, że dopóki nie ma choćby żadnych skrinów czy czegoś takiego to niezbyt fajne zakładać że Laura jest wyłącznie winna tej sytuacji

poza tym trochę mnie dziwi wywlekanie tego co pisze na prywatnym profilu. przecież on nie jest osobą publiczną/vlogerem

Gburowatych wstawkach? Serio? Moim zdaniem Piotr jest mega sympatyczny

serio
wiadomo, indywidualna sprawa

zapamiętałam to tak, że Laura była bardzo ekspansywna, zawłaszczająca i wylewna, a on gburowaty. aż czasem przykro się na to patrzyło. oczywiście rozumiem, że ludzie się różnie dobierają itd.

czytałam wieeele komentarzy, że Laura miała parcie na dziecko i dlatego tak szybko. jak już bym się miała bawi we wróżkę to strzelam, że to mogło być obustronne :brzydal: tak jak obustronne mogły być jakies toksyczne, patolowate jazdy, tylko Laura zawsze w odbiorze społecznym będzie ta ''gorsza'' od wycofanego Piotra :brzydal:
Ostatnio zmieniony 28 cze 2020, 7:35 przez ktrzn, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 28 cze 2020, 7:40

no ok reveal, obejrzałam filmik nowy rozdział i faktycznie po tym montażu wydaje sie bardziej sympatyczny!

swoją drogą niezależnie od przyczyny i kulisów tego co robi Laura troche żen że dalej wisi na głównej :brzydal:

reveal

Postautor: reveal » 30 cze 2020, 7:28

no ok reveal, obejrzałam filmik nowy rozdział i faktycznie po tym montażu wydaje sie bardziej sympatyczny!

swoją drogą niezależnie od przyczyny i kulisów tego co robi Laura troche żen że dalej wisi na głównej :brzydal:

:piwo:

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 30 cze 2020, 9:41

Arlena Witt urodziła :)

Awatar użytkownika
Katen

Postautor: Katen » 01 lip 2020, 8:27

Nie wierzę, że ta drama trwa...(Tati)

(no i dr Grande throwing shade
za bardzo mi się ten kanał ostatnio w commentary przeradza, ale lubię jego suche poczucie humoru ['It’s 40 minutes and 9 seconds... so about 40 minutes too long' :angel: ])

Jeśli chodzi o Shane'a Dawsona, to też niezłe szambo ostatnio wybiło, włącznie z oskarżeniami o pedofilię --> Following his recent apology video, Shane Dawson is now under fire by the family of Willow Smith for a resurfaced clip that showed Dawson pretending to masturbate to a poster of then-11-year-old Smith. ( https://www.vulture.com/2020/06/shane-dawson-under-fire-for-willow-smith-video.html) plus cały wątek na twitterze - https://twitter.com/misshemlock/status/1276465876607229952 (widziałam tylko pierwszą odpowiedź, tę z filmikiem, gdzie nagrywa rozmowę z jakąś fanką, która miała miejsce przez coś w rodzaju chatroulette i mówi jej żeby twerkowała)

Generalnie to powinnam się uczyć, więc stwierdziłam że nadrobię dramy na yt. Ale nie starczyłoby mi dnia, ani nawet sesji.

Alosia

Postautor: Alosia » 04 lip 2020, 21:17

Wiadomo już jak ma na imię drugi syn Marzeny?

Wysłane z mojego TRT-LX1 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 04 lip 2020, 22:37

Alosia pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Marzena nie chce powiedzieć :brzydal:

Awatar użytkownika
azalyn
Kontaktowanie:

Postautor: azalyn » 04 lip 2020, 22:41

Nic o tym nie wiem, ale fascynuje mnie to czemu ludzi tak bardzo to interesuje? Szczerze pytam, bo nie rozumiem czemu pod jej każdym zdjęciem jest tona pytań o imię dziecka :drapie:

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 04 lip 2020, 23:48

azalyn pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Nic o tym nie wiem, ale fascynuje mnie to czemu ludzi tak bardzo to interesuje? Szczerze pytam, bo nie rozumiem czemu pod jej każdym zdjęciem jest tona pytań o imię dziecka :drapie:

ogólnie też tego nie rozumiem, ale w tym przypadku pewnie ludzie uważają że powinna powiedzieć bo Maciuś padł szybko :brzydal:

mnie dużo bardziej dziwi zainteresowanie i poszukiwanie po internetach partnera który nie występuje we vlogach/relacjach

ale mnie juz nic nie zdziwi po tym jak kiedyś mój został zapytany czy jest moim partnerem. w pracy. ze wzmianką z którego forum osoba mnie kojarzy i że zna moje dane z rozbiórki i ''przypadkiem'' trafiła na to info. a jestem tylko prostą użytkowniczką forum, randomem :brzydal:

Wróć do „Youtube i blogi”