Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VIII

Blogi i filmiki urodowe na Youtube, vlogi, wydarzenia i plotki
Awatar użytkownika
Munkaa

Re: RE: Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VIII

Postautor: Munkaa » 10 cze 2019, 22:53

SALIX pisze:Otra odleciała. Pod jej filmem o Ewie Gawin posypała się lawina negatywnych komentarzy, pewnie też dlatego, że "dzieło" trafiło na Vogule Poland. Obszerny komentarz napisała nawet sama obsmarowana. A Otra:
- twierdzi, że to fejk konto
- generalnie każdy, kto się z nią nie zgadza, to klon jej prześladowcy, fejk konto i no life
- kłamie w żywe oczy: że logo jej firmy, które zostało zajumane, to tak naprawdę było jej i ktoś je ukradł, udostępniając na ukraińskim serwerze :hahaha: grozi konsekwencjami prawnymi osobie, która zaśmiała się, że obecne logo jest robione w Paincie
- idzie w zaparte, że wcale nie edytowała komentarza, próbując zrobić z osoby, z którą rozmawia, idiotkę
- ona wszystko robi w obronie dziecka, którego dane są udostępniane w sieci - a przecież sama te dane w filmie udostępnia

Generalnie zachowuje się OBRZYDLIWIE. Nie wiedziałam, że jest do tego stopnia arogancka i zakłamana. Dobrze, że niszowa, bo pluje jadem na kilometr, szkoda ludzi.
Trochę Bogu sprzed kilku lat.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Alien

Re: RE: Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VIII

Postautor: Alien » 10 cze 2019, 23:09

Munkaa pisze:zobacz cytowaną wiadomość
SALIX pisze:Otra odleciała. Pod jej filmem o Ewie Gawin posypała się lawina negatywnych komentarzy, pewnie też dlatego, że "dzieło" trafiło na Vogule Poland. Obszerny komentarz napisała nawet sama obsmarowana. A Otra:
- twierdzi, że to fejk konto
- generalnie każdy, kto się z nią nie zgadza, to klon jej prześladowcy, fejk konto i no life
- kłamie w żywe oczy: że logo jej firmy, które zostało zajumane, to tak naprawdę było jej i ktoś je ukradł, udostępniając na ukraińskim serwerze :hahaha: grozi konsekwencjami prawnymi osobie, która zaśmiała się, że obecne logo jest robione w Paincie
- idzie w zaparte, że wcale nie edytowała komentarza, próbując zrobić z osoby, z którą rozmawia, idiotkę
- ona wszystko robi w obronie dziecka, którego dane są udostępniane w sieci - a przecież sama te dane w filmie udostępnia

Generalnie zachowuje się OBRZYDLIWIE. Nie wiedziałam, że jest do tego stopnia arogancka i zakłamana. Dobrze, że niszowa, bo pluje jadem na kilometr, szkoda ludzi.
Trochę Bogu sprzed kilku lat.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Trochę nawet jak teraz. Zdrady nie było, a wszystkiemu winna kafeteria, która chciała zniszczyć ich idealny związek. Z zazdrości i nienawiści of course :roll:

Blokowanie rzeczowych komentarzy ale pozwalanie na ohydne hejty na te osoby z kont, które ewidentnie są fake kontami (najprawdopodobniej od niej) i nawet lajkowanie tych hejtów. One są takie same.
Ostatnio zmieniony 10 cze 2019, 23:10 przez Alien, łącznie zmieniany 2 razy.
Another World

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VIII

Postautor: SALIX » 10 cze 2019, 23:10

sww pisze:zobacz cytowaną wiadomość
SALIX pisze:
a tu dyskusja o edytowaniu postów i kolejne wmawianie fejkowych konto
otra edytuje.jpg

Lol :hahaha:
Jak byk jest napisane na górze "edytowany" a ona idzie w zaparte, że wcale nie. WTF.
Otra zachowuje się jak 5-letnie dziecko a nie 30-letnia kobieta.

i co na to odpowiada Otra?
einstein otra.jpg
einstein otra.jpg (22.24 KiB) Przejrzano 4814 razy

Twierdzi również, że ma wiedzę o multikontach na YT, bo nie jest durna, ale jaką - to już jej słodka tajemnica :hahaha:
Insta
Piekę słodkie Proste ciasto jogurtowe z porzeczkami

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Postautor: Kumiho » 10 cze 2019, 23:48

sww pisze:zobacz cytowaną wiadomość
SALIX pisze:
a tu dyskusja o edytowaniu postów i kolejne wmawianie fejkowych konto
otra edytuje.jpg

Lol :hahaha:
Jak byk jest napisane na górze "edytowany" a ona idzie w zaparte, że wcale nie. WTF.
Otra zachowuje się jak 5-letnie dziecko a nie 30-letnia kobieta.

Wow, poziom oderwania od rzeczywistości level expert.
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
heater

Postautor: heater » 11 cze 2019, 1:56

Zawsze odbieram Otrę jak takie duże, przemądrzałe dziecko, które chce się bawić w biznes, dorosłe życie, imprezy i bycie poważną jutuberką, podróżniczką, poliglotką, koneserką herbat i sztuki oraz znawczynią prawa i marketingu internetowego.
Przy tym ma bardzo ograniczoną wiedzę i przekręca, wyolbrzymia i nagina fakty, nie mając poczucia obciachu. A gdy ktoś nie nabiera się na te ściemy i jej to wytknie, to idzie w zaparte, obraża się, rzuca groźbami i oskarżeniami. Zero merytorycznej dyskusji.

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 11 cze 2019, 21:07

Aferko z Otra ciąg dalszy - skasowała 3 ostatnie wypowiedzi, które ukazały, że oczywiście nic nie wie o multikontch, po czym zasadzila mi shadow bana.

Ale mam screen zanim wjechała kasacja.
otra konsekwencje 2.jpg
otra konsekwencje 2.jpg (146.4 KiB) Przejrzano 4294 razy
Ostatnio zmieniony 11 cze 2019, 21:08 przez SALIX, łącznie zmieniany 1 raz.
Insta

Awatar użytkownika
Alien

Postautor: Alien » 11 cze 2019, 22:54

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Aferko z Otra ciąg dalszy - skasowała 3 ostatnie wypowiedzi, które ukazały, że oczywiście nic nie wie o multikontch, po czym zasadzila mi shadow bana.

Ale mam screen zanim wjechała kasacja.otra konsekwencje 2.jpg

:rotfl: Magdalena A. Specjalista nie tylko od SM, ale przede wszystkim z zakresu "prawnictwa". Niech połączą siły z :angel: na resorach i wezwą "służby prawa" :hahaha:
Another World

Awatar użytkownika
apoftegmata

Postautor: apoftegmata » 13 cze 2019, 16:12

filmik mirabouta o panu "co jest cięte" i jego psychologicznych mądrościach, którymi dzieli się z widzami

Edit: wklejam też dwa komentarze przy okazji. Nie bronię Palmy, ale czy ten pan przypadkiem nie nagrał filmu o hejcie, a potem serduszkuje takie wypowiedzi? ...
Screenshot_20190613-191420.png
Screenshot_20190613-191420.png (85.66 KiB) Przejrzano 2295 razy

Screenshot_20190613-011408.png
Screenshot_20190613-011408.png (73.82 KiB) Przejrzano 2295 razy
Ostatnio zmieniony 15 cze 2019, 11:15 przez apoftegmata, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 13 cze 2019, 17:54

apoftegmata pisze:zobacz cytowaną wiadomość

filmik mirabouta o panu "co jest cięte" i jego psychologicznych mądrościach, którymi dzieli się z widzami

nie kojarzę tego gościa, nie wzbudził we mnie szczególnej sympatii, ale to co mówi - żeby nie wmawiać ofiarom, że muszą wybaczać, jest bardzo ważne. Nie widziałam filmu ciętego o Palmie, ale za takie brednie faktycznie należało mu się solidne lanie. Zwłaszcza po jego żenującym występie u Otry.
Insta

Awatar użytkownika
Beyonce Weatherwax
BAN

Postautor: Beyonce Weatherwax » 16 cze 2019, 16:53

Jakuboski76
Uwaga szanowne Panie
cukrzyce można wyleczyć a tabletki to zmowa koncernów farmaceutycznych. Medyczne autorytety to mit. Trzeba tylko pic wodę z imbirem i po sprawie.
Dziękujemy kurtyna tak wiec zamykamy ośrodki diabetyczne na całym świecie bo Jakubosky mial a teraz ni ma :facepalm:

Ostatnio zmieniony 16 cze 2019, 16:59 przez Beyonce Weatherwax, łącznie zmieniany 1 raz.
''Yeah but no but yeah but''

Awatar użytkownika
apoftegmata

Postautor: apoftegmata » 16 cze 2019, 17:05

Eh, przychodzi mi tylko na myśl: "Dlaczego na na youtubie tyle osób uważa się za specjalistów od leczenia. Jakoś nie widzę zbyt wielu filmów o fizyce kwantowej w ich wykonaniu."
Takie materiały są zwyczajnie szkodliwe i powinny być zdejmowane z platformy z prędkością światła.

Awatar użytkownika
empress

Postautor: empress » 16 cze 2019, 19:20

Beyonce Weatherwax pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Jakuboski76
Uwaga szanowne Panie
cukrzyce można wyleczyć a tabletki to zmowa koncernów farmaceutycznych. Medyczne autorytety to mit. Trzeba tylko pic wodę z imbirem i po sprawie.
Dziękujemy kurtyna tak wiec zamykamy ośrodki diabetyczne na całym świecie bo Jakubosky mial a teraz ni ma :facepalm:

Aga z Hameryki już dawno pisała, że cukrzycę można wyleczyć dietą owocową :pazurki:
Jak wstawić zdjęcie, gifa czy miniaturkę YT na forum, dowiesz się TUTAJ

Awatar użytkownika
Beyonce Weatherwax
BAN

Postautor: Beyonce Weatherwax » 16 cze 2019, 19:48

Karolina Zientek i przepięknie urządzony balkon
''Yeah but no but yeah but''

Awatar użytkownika
Cattivo

Postautor: Cattivo » 17 cze 2019, 8:59

Laura Lee, pół Koreanka komentuje film Agi Grzelak o Koreańczykach. Bo Aga oczywiście uznała, że jak dwa tygodnie pobędzie z jednym mieście w Korei, to jej opinia o tym, jak ten kraj żyje na co dzień, będzie wiarygodna.

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Postautor: Kumiho » 17 cze 2019, 11:35

Cattivo pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Laura Lee, pół Koreanka komentuje film Agi Grzelak o Koreańczykach. Bo Aga oczywiście uznała, że jak dwa tygodnie pobędzie z jednym mieście w Korei, to jej opinia o tym, jak ten kraj żyje na co dzień, będzie wiarygodna.

Abstrahując od żenująco powierzchownych przemyśleń Agi Grzelak to wow, Laura jest przepiękna :love:
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
empress

Postautor: empress » 18 cze 2019, 8:30

Dostałam link pośrednio dotyczący Agi in America

https://www.pudelek.pl/artykul/146709/jest_pierwsza_ofiara_aga_in_america_jedna_z_wyznawczyn_youtuberki_zaglodzila_sie_na_smierc/

Chciałbym Wam przekazać, że Marcelina z mojego materiału, dla której "Aga in America" była inspiracją, "Frutarianizm = Śmierć", zmarła w poniedziałek wieczorem.

Okazało się, że sprawa Marceliny została zmyślona. Keksu przeprosił Agę.
Jak wstawić zdjęcie, gifa czy miniaturkę YT na forum, dowiesz się TUTAJ

Antonett

Postautor: Antonett » 18 cze 2019, 9:16

empress pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Dostałam link pośrednio dotyczący Agi in America

https://www.pudelek.pl/artykul/146709/jest_pierwsza_ofiara_aga_in_america_jedna_z_wyznawczyn_youtuberki_zaglodzila_sie_na_smierc/

Chciałbym Wam przekazać, że Marcelina z mojego materiału, dla której "Aga in America" była inspiracją, "Frutarianizm = Śmierć", zmarła w poniedziałek wieczorem.

Okazało się, że sprawa Marceliny została zmyślona. Keksu przeprosił Agę.

ale jak to zmyślona???

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 18 cze 2019, 10:22

opis będzie niepełny, ale tak w skrócie jakaś kobieta twierdzi, że podała się za matkę marceliny. była publikowana jej rozmowa keksem, gdzie mówi, że zmyśliła tę historię, bo sama jest otyła i frutarianizm jej zaszkodził

keksu i palma mieliby za co przepraszać Agę nawet gdyby ta dziewczyna istniała

jak dla mnie te ich agresywne wyzwiska w stronę wegan i nie tylko to dużo gorszy hardkor niż niedouczeni weganie.

zresztą oni jadą po nich jak prawie jak leci. w agresywny sposób dostaje się też rozsądnym ludziom jak np. Everyday Hero czy Irenie - dietetyczce z wegańskiego kanału healthy omnomnom

nie kojarzę z ''cywilizowanej'' części internetu tak dziwnej osoby jak palma

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 18 cze 2019, 10:23

ale i tak drama z Gargamelem mnie bardziej ruszyła (o dziwo)

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 18 cze 2019, 11:01

ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość
ale i tak drama z Gargamelem mnie bardziej ruszyła (o dziwo)

jaka drama z Gargamelem?
Insta

Wróć do „Youtube i blogi”