Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VIII

Blogi i filmiki urodowe na Youtube, vlogi, wydarzenia i plotki
Awatar użytkownika
ktrzn

Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VIII

Postautor: ktrzn » 11 mar 2019, 12:32

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość
ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość
empress pisze:
Myślałam, że o tej parze po filmie Awięc już nie usłyszę. Minął ponad rok, a tu proszę :brzydal:

ja ich kojarzę od niedawna i chyba dopiero się rozkręcają. fajnie ich co jest cięte demaskuje. o tym, że są niekonsekwentni i nieszczerzy w tych swoich antyhejtach zauważyłam już wczoraj, ale oni jeszcze dodatkowo na streamach potrafią polecieć niezłym tekstem. :brzydal:

jak się okazuje z hejtu w tym przypadku ciężko wyrosnąć, natknęłam się kiedyś na wypowiedź Kamila, że przeprasza za to co robił znajomym w szkole czy coś takiego

Bardzo przykra sytuacja spotkała naszą forumową koleżankę peppę z kanału po taniości :(
https://www.instagram.com/p/BuJp6ubAI_j/
https://www.instagram.com/p/BumFOO9AgvA/

no ciężko ''nie żałować'' jak ktoś został z trójką małych dzieci i to w dodatku tak nagle bo na fejsie kanałowym jeszcze półtora miesiąca temu kwiaty od męża, w filmikach wzmianki, liczba mnoga. I w dodatku po tych wszystkich wzmiankach o tym, że są finansowo sami, a na fejsie o płaceniu rachunków z jednej pensji, świadczeń dla samotnej matki. bardzo trzymam kciuki jak podejrzewam całe forum :kciuk:

faktycznie ciężka sytuacja, również trzymam kciuki.
W tym kontekście tworzenie poduszek finansowych i oszczędzanie jak się da i na czym się da, nabiera sensu (bo pewnie rozwód wisiał już od jakiegoś czasu w powietrzu).
no nie, te wszystkie poduszki były osadzodzone w dwóch wyplatach, kontekst był cały czas jakby nic na to nie wskazywało. Pewnie nie mówi się wszystkiego ale też myślę że raczej nie wybiega się w przyszłość, nie mówi tyle w liczbie mnogiej i nie opowiada o mężu

ajah

Postautor: ajah » 11 mar 2019, 15:31

ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość
empress pisze:
Myślałam, że o tej parze po filmie Awięc już nie usłyszę. Minął ponad rok, a tu proszę :brzydal:

ja ich kojarzę od niedawna i chyba dopiero się rozkręcają. fajnie ich co jest cięte demaskuje. o tym, że są niekonsekwentni i nieszczerzy w tych swoich antyhejtach zauważyłam już wczoraj, ale oni jeszcze dodatkowo na streamach potrafią polecieć niezłym tekstem. :brzydal:

jak się okazuje z hejtu w tym przypadku ciężko wyrosnąć, natknęłam się kiedyś na wypowiedź Kamila, że przeprasza za to co robił znajomym w szkole czy coś takiego

Bardzo przykra sytuacja spotkała naszą forumową koleżankę peppę z kanału po taniości :(
https://www.instagram.com/p/BuJp6ubAI_j/
https://www.instagram.com/p/BumFOO9AgvA/

no ciężko ''nie żałować'' jak ktoś został z trójką małych dzieci i to w dodatku tak nagle bo na fejsie kanałowym jeszcze półtora miesiąca temu kwiaty od męża, w filmikach wzmianki, liczba mnoga. I w dodatku po tych wszystkich wzmiankach o tym, że są finansowo sami, a na fejsie o płaceniu rachunków z jednej pensji, świadczeń dla samotnej matki. bardzo trzymam kciuki jak podejrzewam całe forum :kciuk:

Też bardzo trzymam kciuki.
:kciuk:

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 12 mar 2019, 7:56

dyskusję o youtuberach kryminalnych przeniosłam na wątek stanowo :roza:
Insta
Blog podróżniczy Kraków: Kopiec Kościuszki
Piekę słodkie Murzynek z polewą czekoladową

Awatar użytkownika
Munkaa

Postautor: Munkaa » 12 mar 2019, 17:16

Jakoś irytuje mnie Bogu. Obejrzałam, a raczej puściłam sobie w tle tę jej nową SERIĘ na kanale, o której sama mówi, że to super ekstra pomysł i padłam. Z nudów.
Wymuszone gadki, tylko gadki, bo noc tam się nie dzieje. Siedzi i plecie 3 po 3 takim tonem, jakby opowiadała o spełnionym marzeniu.
Jedzie do Arkadii, idzie na poczte, pokazuje rozświetlacz. Czas na tym kanale zatrzymał się, żadnego ducha czasu nie czuć.
A jeszcze dodatkowo wkurza mnie jej mądraliński ton, taki pseudodziennikarski, ta intonacja na Oliwiera Janiaka.
I słowa typu 'kciukasy', 'kubas', 'gagatek' o odkurzaczu.
No - NIE BOGUSIU.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Ostatnio zmieniony 12 mar 2019, 17:16 przez Munkaa, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Schoko

Postautor: Schoko » 12 mar 2019, 19:16

Pewnie już było o tym pisane, ale ja dopiero teraz odkryłam Karolinę Sobańską. Oglądacie ją? Co o niej sądzicie? Mnie jakoś uspokaja jej głos i mimo że we vlogach głównie żarcie, to jakoś je chętnie oglądam. Chyba dlatego, że poza żarciem pokazuje czasem coś ciekawego, a poza tym zazdroszczę jej trochę tych studiów w Edynburgu :brzydal:

Awatar użytkownika
clementine

Postautor: clementine » 12 mar 2019, 20:00

Schoko pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Pewnie już było o tym pisane, ale ja dopiero teraz odkryłam Karolinę Sobańską. Oglądacie ją? Co o niej sądzicie? Mnie jakoś uspokaja jej głos i mimo że we vlogach głównie żarcie, to jakoś je chętnie oglądam. Chyba dlatego, że poza żarciem pokazuje czasem coś ciekawego, a poza tym zazdroszczę jej trochę tych studiów w Edynburgu :brzydal:

Ja oglądam od dłuższego czasu, ogólnie ją lubię i również zazdroszczę studiów w Edynburgu i generalnie uważam, że ma bardzo fajne, dojrzałe podejście do edukacji, widać, że wie czego i po co się uczy, i myślę że to fajny przykład dla młodych osób, które ją oglądają.
Natomiast z jakiegoś powodu odczuwam, że ma dość emocjonalny stosunek do jedzenia - może się mylę ;)

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 12 mar 2019, 20:03

Munkaa pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Jakoś irytuje mnie Bogu. Obejrzałam, a raczej puściłam sobie w tle tę jej nową SERIĘ na kanale, o której sama mówi, że to super ekstra pomysł i padłam. Z nudów.
Wymuszone gadki, tylko gadki, bo noc tam się nie dzieje. Siedzi i plecie 3 po 3 takim tonem, jakby opowiadała o spełnionym marzeniu.

Jedzie do Arkadii, idzie na poczte, pokazuje rozświetlacz. Czas na tym kanale zatrzymał się, żadnego ducha czasu nie czuć.
A jeszcze dodatkowo wkurza mnie jej mądraliński ton, taki pseudodziennikarski, ta intonacja na Oliwiera Janiaka.
No - NIE BOGUSIU.

Ta, nowy format. Po prostu uboższy o przypały z Bartem w roli głównej, więc pozbawiony elementu komediowego => nie ma już kompletnie nic ciekawego. Nie wróżę jej owocnej kariery w pojedynkę.

Sprawdziłam też ostatnio jej bloga. Szybko umarł - po 3 postach :brzydal: chyba nikt nie pokusił się o robotę za "do portfolio". Na szczęście.
Ostatnio zmieniony 12 mar 2019, 20:03 przez SALIX, łącznie zmieniany 1 raz.
Insta
Blog podróżniczy Kraków: Kopiec Kościuszki
Piekę słodkie Murzynek z polewą czekoladową

Awatar użytkownika
pesstka90

Postautor: pesstka90 » 12 mar 2019, 20:33

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Munkaa pisze:zobacz cytowaną wiadomość

No - NIE BOGUSIU.

Ta, nowy format. Po prostu uboższy o przypały z Bartem w roli głównej, więc pozbawiony elementu komediowego => nie ma już kompletnie nic ciekawego. Nie wróżę jej owocnej kariery w pojedynkę.

Sprawdziłam też ostatnio jej bloga. Szybko umarł - po 3 postach :brzydal: chyba nikt nie pokusił się o robotę za "do portfolio". Na szczęście.

Myślę, że ona jest tego świadoma, stąd komentarz, że nie możemy być pewni, że już Barta w filmach nie będzie ;)
________________________________________________________________________________________________________

"Wiara w zwycięstwo źródłem sukcesu." - H.J. Wagner

http://www.pocisk.org

rzodkiewka

Postautor: rzodkiewka » 12 mar 2019, 21:24

clementine pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Ja oglądam od dłuższego czasu, ogólnie ją lubię i również zazdroszczę studiów w Edynburgu i generalnie uważam, że ma bardzo fajne, dojrzałe podejście do edukacji, widać, że wie czego i po co się uczy, i myślę że to fajny przykład dla młodych osób, które ją oglądają.
Natomiast z jakiegoś powodu odczuwam, że ma dość emocjonalny stosunek do jedzenia - może się mylę ;)

Mam kompletne uczulenie na tę dziewczynę, ewidentnie ma zaburzenia odżywiania, do których nie chce się przyznać (uwaga, ED to nie tylko anoreksja, nie sugeruję że na to choruje) i jest potwornie pretensjonalna.

zuz.ka

Postautor: zuz.ka » 13 mar 2019, 12:16

Włączyłam pierwszy raz od dawna vlog u Laury, moderacja komentarzy pełną parą. Widocznych jest 9 z 57 napisanych.

Perse

Postautor: Perse » 13 mar 2019, 17:43

Alina Rose się przebranżowiła na ASMR?

Perse

Postautor: Perse » 14 mar 2019, 9:39

Parę dni temu na stronie WO był fragment książki, może pamiętacie - ta dziewczyna była jednym z pierwszych gości w 7mpz. Ale takie banały, że szkoda drzew.
http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/7,150462,24522232,plaskiego-brzucha-od-rana-do-wieczora-nie-maja-nawet-boginie.html?fbclid=IwAR1BuOtOnaKTGVzEpLFkHbxk-9cm-yv1polFfSrbNyOqk3JSpEaKTbH9v4E

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 14 mar 2019, 10:18

Perse pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Parę dni temu na stronie WO był fragment książki, może pamiętacie - ta dziewczyna była jednym z pierwszych gości w 7mpz. Ale takie banały, że szkoda drzew.
http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/7,150462,24522232,plaskiego-brzucha-od-rana-do-wieczora-nie-maja-nawet-boginie.html?fbclid=IwAR1BuOtOnaKTGVzEpLFkHbxk-9cm-yv1polFfSrbNyOqk3JSpEaKTbH9v4E

dla mnie w WO od dawna nie ma nic ciekawego, a gimnazjum i liceum, te 10 lat temu czytałam namiętnie. W kółko to samo ględzenie o związkach w których należy pozbywać się oczekiwań, niezależności, płytki feminizm turururu

może nie będę rozwijać, bo mam przeczucie, że byłaby burza jak przy moich egzotycznych poglądach na temat kryminalnych

Ale tak mi się skojarzyło, że przejrzałam fejsa po taniości i rzeczywiście na rozstanie z mężem zanosiło się od dawna. Ania pisze, że myślała o tym dwa lata. Także wygląda to dużo bardziej optymistycznie, skoro opieka nad dziećmi po połowie i przyjaźń. Byłam przerażona, że to jeden z tych przykrych przypadków kiedy Pan się zmył, bo tak to trochę wyglądało - mnóstwo wzmianek, nieneutralnych, potem ni z gruszki o świadczeniach dla samotnych matek i rachunkach z jednej pensji... Jednak kolejny przykład takich trochę pozorów. Ja rozumiem, że to są trudne decyzje i często nie jest się pewnym do końca, długo się myśli, ale jednak skoro tak, to mam lekkie ciareczki na wrzucanie zdjęć kwiatów trzy tygodnie przed rozstaniem z komentarzem jak to docenianie i drobne gesty są ważne po kilkunastu latach.

tak samo na te wszystkie komentarze o finansach w tym kontekście. widzki propsują jak to ważna jest niezależność finansowa. I o ile się zgadzam, że warto się zabezpieczyć na wypadek śmierci, choroby, o tyle serio, mnóstwo ludzi po prostu na to nie stać. zwyczajnie. po drugie to jak rozumiem, że żal i trauma, tak jak czytam ile kobiet nawołuje na bazie przykrych doświadczeń inne kobiety, żeby miały obowiązkowo osobne konta i że nigdy nie wiadomo czy Cię facet nie zostawi (a właściwie dzieci) na lodzie no to dla mnie to już kosmos jakiś.
Ostatnio zmieniony 14 mar 2019, 10:23 przez ktrzn, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
amelj

Postautor: amelj » 14 mar 2019, 13:08

Pewnie już było o tym pisane, ale ja dopiero teraz odkryłam Karolinę Sobańską. Oglądacie ją? Co o niej sądzicie? Mnie jakoś uspokaja jej głos i mimo że we vlogach głównie żarcie, to jakoś je chętnie oglądam. Chyba dlatego, że poza żarciem pokazuje czasem coś ciekawego, a poza tym zazdroszczę jej troch tych studiów w Edynburgu :brzydal:

Ja tak ją raz lubię, raz mnie denerwuje. Lubię ją za to i zazdroszczę bardzo, że jest w tak młodym wieku a sama jezdzi po swiecie, studiuje za granicO, jest ogarnieta zyciowo ogolnie, przynajmniej takie sprawia wrazenie. Czasem mnie czyms zainspiruje, szkoda tylko, że co do książek mamy inny gust, chętnie bym cos od niej podpatrzyla. Podoba mi się jej styl, choć czasem robi z siebie taka babinke a jest przecież młoda i ładna.
Ale jakos w wakacje 2018 pokazala sylwetke w spodrnkach i oniemialam. Wg mnie ona ma zaburzenia odzywiania, wiem, ze jest szczupla, bo obserwuje ja od kilku lat i zawsze byla bardzo szczupla, ale teraz jest chuda. No i włosy tez wg mnie wyglądają duuzo gorzej niz kilka lat temu, czemu ona oczywiście zaprzecza i twierdzi ze teraz jej odzyly. A wystarczy porównać obecne filmy z tymi sprzed kilku lat...moze i odzyly ale jest ich polowe mniej.
Ostatnio zmieniony 14 mar 2019, 13:09 przez amelj, łącznie zmieniany 1 raz.
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc(...)"

Perse

Postautor: Perse » 14 mar 2019, 16:48

Zerknęłam na IG i moim zdaniem jest bardzo szczupła, ale jeszcze zdrowo wygląda.
Chorobliwie chuda (wybaczcie, ale tu już nie ma miejsca na poprawność z wiadomych przyczyn) jest Aga.

Awatar użytkownika
Schoko

Postautor: Schoko » 14 mar 2019, 18:54

amelj pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Pewnie już było o tym pisane, ale ja dopiero teraz odkryłam Karolinę Sobańską. Oglądacie ją? Co o niej sądzicie? Mnie jakoś uspokaja jej głos i mimo że we vlogach głównie żarcie, to jakoś je chętnie oglądam. Chyba dlatego, że poza żarciem pokazuje czasem coś ciekawego, a poza tym zazdroszczę jej troch tych studiów w Edynburgu :brzydal:

Ja tak ją raz lubię, raz mnie denerwuje. Lubię ją za to i zazdroszczę bardzo, że jest w tak młodym wieku a sama jezdzi po swiecie, studiuje za granicO, jest ogarnieta zyciowo ogolnie, przynajmniej takie sprawia wrazenie. Czasem mnie czyms zainspiruje, szkoda tylko, że co do książek mamy inny gust, chętnie bym cos od niej podpatrzyla. Podoba mi się jej styl, choć czasem robi z siebie taka babinke a jest przecież młoda i ładna.
Ale jakos w wakacje 2018 pokazala sylwetke w spodrnkach i oniemialam. Wg mnie ona ma zaburzenia odzywiania, wiem, ze jest szczupla, bo obserwuje ja od kilku lat i zawsze byla bardzo szczupla, ale teraz jest chuda. No i włosy tez wg mnie wyglądają duuzo gorzej niz kilka lat temu, czemu ona oczywiście zaprzecza i twierdzi ze teraz jej odzyly. A wystarczy porównać obecne filmy z tymi sprzed kilku lat...moze i odzyly ale jest ich polowe mniej.

Hm, no faktycznie jest bardzo szczupła, ale szczerze mówiąc jakoś nie wyglada mi to jakoś chorobowo. Obejrzałam sobie jej zdjęcia z wakacji i fakt, mnie też bardziej podobają się dziewczyny, które mają więcej ciała, ale czy ta jej chudość to dowód na zaburzenia odżywiania? I o jakie zaburzenia dokładnie chodzi? Jak wspominałam wcześniej, oglądam ją od niedawna, jeszcze nie dotarłam do jej starych filmów (nie chce mi się przekopywać przez YT), ale z tego, co widzę, to ani nie je ona jakoś mało (wręcz przeciwnie), ani nie widzę u niej ortoreksji (jadą burgery, muffiny i trochę fast foodow). Tyle że jest weganką, co dla niektórych jest zaburzeniem, no ale to już inny temat.

Zgadzam się co do książek, też mam nieco odmienny gust, natomiast filmy i seriale poleca moim zdaniem super.

Awatar użytkownika
tragus

Postautor: tragus » 14 mar 2019, 23:25

Radzka z torebkami polskich marek :)
Z tych które pokazała, najbardzien podobają mi się z niższej półki cenowej. :D Fajnie, że mówi otwarcie też o minusach - ale jeśli chodzi o torebkę Chylak, to dla mnie nieporozumieniem jest mówić o świetnej jakości, zaraz po tym wspominając o niedomykającym się zapięciu i odpinającym się pasku :o Kurczę, jeśli miałabym kupić torrebkę za ponad 1000zł, to nie chciałabym żeby zachowywała się jak torebka za 30zł z targu lub sieciówki. No ale dizajn ma światowy, to najważniejsze.

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Postautor: Kumiho » 15 mar 2019, 0:02

tragus pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Radzka z torebkami polskich marek :)
Z tych które pokazała, najbardzien podobają mi się z niższej półki cenowej. :D Fajnie, że mówi otwarcie też o minusach - ale jeśli chodzi o torebkę Chylak, to dla mnie nieporozumieniem jest mówić o świetnej jakości, zaraz po tym wspominając o niedomykającym się zapięciu i odpinającym się pasku :o Kurczę, jeśli miałabym kupić torrebkę za ponad 1000zł, to nie chciałabym żeby zachowywała się jak torebka za 30zł z targu lub sieciówki. No ale dizajn ma światowy, to najważniejsze.

Mnie Chylak też nie kojarzy się z jakością, miałam worek z pierwszej kolekcji i no nie, nie byłam z niego zadowolona (w końcu go sprzedałam).

Tymczasem na hAmerykańskim youtube kontrowersje dotyczące młodziutkiej córki celebrytów (Olivia Jade), która w zeszłym roku zasłynęła wypowiedziami o tym, jak to nie zależy jej za bardzo na szkole a teraz jest w centrum edukacyjnej afery korupcyjnej.
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

rzodkiewka

Postautor: rzodkiewka » 15 mar 2019, 15:56

amelj pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Hm, no faktycznie jest bardzo szczupła, ale szczerze mówiąc jakoś nie wyglada mi to jakoś chorobowo. Obejrzałam sobie jej zdjęcia z wakacji i fakt, mnie też bardziej podobają się dziewczyny, które mają więcej ciała, ale czy ta jej chudość to dowód na zaburzenia odżywiania? I o jakie zaburzenia dokładnie chodzi? Jak wspominałam wcześniej, oglądam ją od niedawna, jeszcze nie dotarłam do jej starych filmów (nie chce mi się przekopywać przez YT), ale z tego, co widzę, to ani nie je ona jakoś mało (wręcz przeciwnie), ani nie widzę u niej ortoreksji (jadą burgery, muffiny i trochę fast foodow). Tyle że jest weganką, co dla niektórych jest zaburzeniem, no ale to już inny temat.

Zgadzam się co do książek, też mam nieco odmienny gust, natomiast filmy i seriale poleca moim zdaniem super.

Nie każda osoba z zaburzeniami jest chorobliwie chuda, tak samo jak nie każda chuda osoba ma zaburzenia. Można mieć normalna wage i ED, chodzi o stosunek do jedzenia, to jak wpływa ono na nasze życie i wiele innych czynników. Nie chce sie rozwodzić bo to temat rzeka, polecam zgłębić samodzielnie jeżeli kogos to interesuje:) Po Karolinie widze, a przynajmniej kiedys widzialam wiele takich oobjawów, dlatego przestalam ja ogladac bo byla za duzym triggerem. Mysle po prostu, ze pewne rzeczy moga nie byc widoczne dla osob, ktore nigdy przez to nie przeszły, dlatego czesto jest tak, ze ktos moze chorowac 10 lat i rodzina nic nie zauwaza.

Perse

Postautor: Perse » 15 mar 2019, 17:57

Całkiem możliwe. Ja się na tym nie znam.

Wróć do „Youtube i blogi”