Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Blogi i filmiki urodowe na Youtube, vlogi, wydarzenia i plotki
Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VII

Postautor: SALIX » 13 sty 2018, 18:44

U ShoeLove psychologia ubioru

A paleta Hani robi karierę w TV :)
https://www.instagram.com/p/Bd5Z5x0n9RF/?taken-by=glamshop.pl
Insta
Blog podróżniczy Wilno: Plac Ratuszowy, kuchnia i spacer po centrum
Piekę słodkie Tropikalny biszkopt z mango

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 13 sty 2018, 21:04

bunia pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Caoimhe pisze:zobacz cytowaną wiadomość
W temacie diet... Mar chce powtórzyć post Dąbrowskiej

Widzę w niej dużo kompleksów, szczególnie wtedy, kiedy porównuje się do Karoliny. Z figurą Karoli to można nosić wszystko, nie mam takiej figury jak Karola, żeby sobie pozwolić na coś tam, Karola to ma taką figurę/cerę/cokolwiek, że może... itd.

Moim zdaniem Martyna wygląda pięknie. Chyba w filmie z zakupami ciuchowymi pokazała swoją figurę. Co do powrotu do postu... :mdleje:

waga spada, a kompleksy zostają. Martyna mówiła dość otwarcie o kompleksach i o tym, że schudnięcie jej pomogło. eh
schudniecie nie pomaga na kompleksy. i tak nienajgorsza opcja, ze zostalo jej na wygladzie, moze ja kiedys oswieci i poszuka pomocy w temacie, bo czesto ludziom sie wydaje że mają wyższe poczucie wlasnej wartosci po schudnięciu, bo z wyglądu na co innego im siada

Ja odbieram Martyna jako fajną i sympatyczną, mam nadzieję, że moze sama do tego dojdzie albo powie jej to ktos bliski. Bylam naprawde ostro przerażona jak mowila o swoim wyglądzie i potencjalnej szkodliwosci swoich 70kilku kilo przy metr siedemdziesiat tonem jakby była postury Lulu
Ostatnio zmieniony 13 sty 2018, 21:06 przez ktrzn, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Caoimhe

Postautor: Caoimhe » 13 sty 2018, 21:15

ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość

waga spada, a kompleksy zostają. Martyna mówiła dość otwarcie o kompleksach i o tym, że schudnięcie jej pomogło. eh
schudniecie nie pomaga na kompleksy. i tak nienajgorsza opcja, ze zostalo jej na wygladzie, moze ja kiedys oswieci i poszuka pomocy w temacie, bo czesto ludziom sie wydaje że mają wyższe poczucie wlasnej wartosci po schudnięciu, bo z wyglądu na co innego im siada

Ja odbieram Martyna jako fajną i sympatyczną, mam nadzieję, że moze sama do tego dojdzie albo powie jej to ktos bliski. Bylam naprawde ostro przerażona jak mowila o swoim wyglądzie i potencjalnej szkodliwosci swoich 70kilku kilo przy metr siedemdziesiat tonem jakby była postury Lulu

Naprawdę przykro mi się jej słuchało. Tak jak mówisz, waga nie była / jest problemem. Może Karolina na nią jakoś wpłynie.

Awatar użytkownika
clementine

Postautor: clementine » 13 sty 2018, 21:39

Caoimhe pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Naprawdę przykro mi się jej słuchało. Tak jak mówisz, waga nie była / jest problemem. Może Karolina na nią jakoś wpłynie.

Oby tak było, choć ja trochę w to wątpię - myślę, że Karola próbuje (każda osoba na jej miejscu by próbowała), ale dla mnie Martyna wydaje się bardzo zakompleksiona. Skoro do tej pory Karoli się nie udało, to nie wiem czy ona może coś zdziałać. Ja mam nadzieję, że Martyna porozmawia kiedyś z osobą postronną, obiektywną - najlepiej ze specjalistą.

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 14 sty 2018, 2:06

jak już rozmawiamy o kompleksach
100% to no jestem w no to jestem. kilkuminutowy filmik o pielęgnacji twarzy. ogromny stres bo pokazuje stan cery no ale przyjrzała sie i tylko 1 na 15 znajomych ma idealną cerę. hura!

straszne. ''ogromny stres'' bo pokazuje zwyczajny ludzki problem cerą. jak wrzucała żenowe wygibaski prężąc, wypinając, podrygując i robiac sztuczne miny 3x dłużej niż w typowym ootd to była dobra zabawa, obyło się bez stresu :wtf:
Ostatnio zmieniony 14 sty 2018, 2:15 przez ktrzn, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
heater

Postautor: heater » 14 sty 2018, 3:33

Laura, z powodu wykruszenia postaci ze swojego serialu, kręci teraz vlogi, które trwają 5 minut i posiadają clickbaitowe tytuły w stylu "MAMY DLA WAS NIESPODZIANKĘ...".
Niespodzianką dla nas jest to, że pojechali z Piotrem do Ogrodu Światła na Wilanowie. Wstawiam kluczowy moment wizyty:
Obrazek
:torba:

Jot

Postautor: Jot » 14 sty 2018, 8:10

Już z jednym takim odstawiała takie tańce :lol:

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 14 sty 2018, 10:21

heater pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Laura, z powodu wykruszenia postaci ze swojego serialu, kręci teraz vlogi, które trwają 5 minut i posiadają clickbaitowe tytuły w stylu "MAMY DLA WAS NIESPODZIANKĘ...".
Niespodzianką dla nas jest to, że pojechali z Piotrem do Ogrodu Światła na Wilanowie. Wstawiam kluczowy moment wizyty:
Obrazek
:torba:

W jej przypadku, po wykruszeniu familii, nawet liczba mnoga "mamy" jest trochę clickbaitem :brzydal: .
...but your dad just calls me Anya

technologia w służbie ludzkości

ajah

Postautor: ajah » 14 sty 2018, 12:08

100% to no jestem w no to jestem. kilkuminutowy filmik o pielęgnacji twarzy. ogromny stres bo pokazuje stan cery no ale przyjrzała sie i tylko 1 na 15 znajomych ma idealną cerę. hura!

straszne. ''ogromny stres'' bo pokazuje zwyczajny ludzki problem cerą. jak wrzucała żenowe wygibaski prężąc, wypinając, podrygując i robiac sztuczne miny 3x dłużej niż w typowym ootd to była dobra zabawa, obyło się bez stresu :wtf:

Czasami się zastanawiam czy i jak nagrywanie na YT wplywa na zdrowie psychiczne. Taka notojestem, Laura mam wrażenie zachowują się tak, jakby traciły kontakt z rzeczywistością i zaczynają funkcjonować w tej swojej kreacji.
Pytanie czy YT wzmaga tendencje do zakrzywiania rzeczywistości.
Dorosłe kobiety a w głowie bałagan jak u nastolatek.

Awatar użytkownika
RosaPuff

Postautor: RosaPuff » 14 sty 2018, 12:39

Wow, obczaiłam to. Jaka wspaniała koleżanka :love:
Nie ogarniam tych ujęć tych kosmentyków na gałęziach.

Awatar użytkownika
Czocher

Postautor: Czocher » 14 sty 2018, 14:22

RosaPuff pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Wow, obczaiłam to. Jaka wspaniała koleżanka :love:
Nie ogarniam tych ujęć tych kosmentyków na gałęziach.

ten toczący się powoli płyn micelarny <3

Awatar użytkownika
bunia

Postautor: bunia » 14 sty 2018, 14:31

Haul u Agaty:

Awatar użytkownika
azalyn

Postautor: azalyn » 14 sty 2018, 17:16

Marzenka właśnie ogłosiła na instagramie ciążę :)
https://www.instagram.com/p/Bd76bC8g0Cl/

Awatar użytkownika
Julijka
Kontaktowanie:

Postautor: Julijka » 14 sty 2018, 17:39

woleli zrobić to sami zanim znów najukochańsza siostra znów coś z dobrego serca wypapla
z reszta nie dziwię sie, że chcieli z ta wiadomością poczekać - przecież to początek, lepiej jest się upewnić

Marzenko <3 gratulacje

Awatar użytkownika
heater

Postautor: heater » 14 sty 2018, 18:42

Julijka pisze:zobacz cytowaną wiadomość
woleli zrobić to sami zanim znów najukochańsza siostra znów coś z dobrego serca wypapla

Przecież wypaplała, niby nic nie mówiąc, ale i tak większość domyśliła się o co chodzi. Od kilku dni sporo osób gratulowało Marzenie.
Kochana siostra z tej Laury.

Timon i Pumba

Postautor: Timon i Pumba » 14 sty 2018, 19:27

Przecież wypaplała, niby nic nie mówiąc, ale i tak większość domyśliła się o co chodzi. Od kilku dni sporo osób gratulowało Marzenie.

No dokładnie, to już było ogłoszone wcześniej i to ze dwa razy - najpierw Glam Rodzice czekający na wnuka, a później Laura przypominająca o tym, że to już padło. Może stąd tyle osób się wycofało z kanału - Marzena zła, że to się pojawiło na kanale, a Dance głupio, że sypnęła.

Swoją drogą - to chyba jedno z dziwniejszych zdjęć ogłaszających ciążę jakie widziałam, kojarzy mi się jakoś tak z jakimś badaniem, brak tylko podpisu "więc od jak dawna panią boli żołądek?" :torba: Jack nigdy nie zawodzi z dziwnymi zdjęciami :banan:

Awatar użytkownika
Yokoo

Postautor: Yokoo » 14 sty 2018, 20:27

Timon i Pumba pisze:zobacz cytowaną wiadomość

No dokładnie, to już było ogłoszone wcześniej i to ze dwa razy - najpierw Glam Rodzice czekający na wnuka, a później Laura przypominająca o tym, że to już padło. Może stąd tyle osób się wycofało z kanału - Marzena zła, że to się pojawiło na kanale, a Dance głupio, że sypnęła.

Swoją drogą - to chyba jedno z dziwniejszych zdjęć ogłaszających ciążę jakie widziałam, kojarzy mi się jakoś tak z jakimś badaniem, brak tylko podpisu "więc od jak dawna panią boli żołądek?" :torba: Jack nigdy nie zawodzi z dziwnymi zdjęciami :banan:

Zdjęcie jak zdjęcie, nie widzę to nic dziwnego.

Awatar użytkownika
Hadilan
Ranga alternatywna: Rumuńska panda

Postautor: Hadilan » 14 sty 2018, 20:52

Dla mnie też to zdjęcie jest dziwne, mąż Marzeny wygląda jak wycięty ze świętego obrazu

:voodoo:

Lucy Camden

Postautor: Lucy Camden » 14 sty 2018, 21:17

Ja to w ogole nie kumam takiego czegoś, sesja narzeczeńska, sesja z okazji ogłoszenia ciąży, nawet sesja ślubna nie w dzień ślubu to dla mnie kuriozum. Patrz kochanie jak udawaliśmy super szcześliwych w ten jeden dzień z 8 lat narzeczeństwa. A tutaj szykowaliśmy wszystko 3 godziny żeby wyglądało jakbyśmy dopiero wstali z łożka i powiedziałam ci żebyś capnął mnie za brzuch bo tak bedzie ładnie wyglądało. A tu 3 miesiące po ślubie wyglądaliśmy tak samo jak na ślubie bo ubraliśmy sie w nasze ślubne ubrania. Ach te utrwalone ulotne chwile.
Ostatnio zmieniony 14 sty 2018, 21:18 przez Lucy Camden, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Alien

Postautor: Alien » 14 sty 2018, 21:46

Lucy Camden pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Ja to w ogole nie kumam takiego czegoś, sesja narzeczeńska, sesja z okazji ogłoszenia ciąży, nawet sesja ślubna nie w dzień ślubu to dla mnie kuriozum. Patrz kochanie jak udawaliśmy super szcześliwych w ten jeden dzień z 8 lat narzeczeństwa. A tutaj szykowaliśmy wszystko 3 godziny żeby wyglądało jakbyśmy dopiero wstali z łożka i powiedziałam ci żebyś capnął mnie za brzuch bo tak bedzie ładnie wyglądało. A tu 3 miesiące po ślubie wyglądaliśmy tak samo jak na ślubie bo ubraliśmy sie w nasze ślubne ubrania. Ach te utrwalone ulotne chwile.

Jakoś wczesną jesienią byliśmy w parku w Arkadii (Nieborów) i tam popitalało z 10 takich par :brzydal:
Panie ledwo już stojące na nogach od biegania w obcasach po trawie i z suknią w garści (niektóre się poddały i buty wkładały już tylko do zdjęć, pomiędzy ujęciami chodząc boso :mrgreen: ), umęczeni Panowie + fotograf + ekipa od oświetlenia i świadkowie-tragarze. Oczywiście do ujęć uśmiech numer pięć, maślane oczy i jazda... Następne ujęcie. I wszyscy będą mieli tak oryginalną pamiątkę :P
Ostatnio zmieniony 14 sty 2018, 21:47 przez Alien, łącznie zmieniany 1 raz.
Another World

Wróć do „Youtube i blogi”