Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VI

Blogi i filmiki urodowe na Youtube, vlogi, wydarzenia i plotki
Awatar użytkownika
Alien

Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VI

Postautor: Alien » 13 paź 2017, 0:16

Realprinceds pisze:zobacz cytowaną wiadomość
empress pisze:zobacz cytowaną wiadomość

To go stosuj do siebie!

Kochana, ja nie robię żadnej łaski tylko jawnie wyłuszczyłam, że to forum nie jest prowadzone za darmo ani bezinteresownie. Ja jako Youtuberka skorzystałam z tego aby pochwalić się swoją twórczością, wielokrotnie też nawiązałam do omawianych tu wątków. Dodałam od siebie nawet o Dmytro Gurnickim, którym jestem zafascynowana (jego twórczością), zwróciłam też uwagę na aspekty związane z promocją u Ogrodowczyków. I tylko kilka osób odniosło się, że zdjęcie w wannie fajne, ale, lub nie bo... Szanuję to, gdyż ja też nie jestem w stanie się do wszystkiego odnieść bo nie zawsze mnie to interesuje czy też mam wiedzę w temacie.

Nigdzie nie złamałam regulaminu, a już ktoś mnie tu "podejrzewa" i jakiś stwarza problemy... Powiem Wam co ja o tym sądzę. Otóż zrobiło się dziwnie bo przyszła tu osoba odważna i wygadana, autorka kanału z prośbą o ocenę, opinie.... które przecież tutaj tak chętnie są wyrażane. Tylko, że za plecami.

A mi trzeba by było w twarz napisać i jeszcze się liczyć z tym, że ja odpiszę :) Obawiam się, że działania jednej z Pań moderatorek miały na celu sprowokowanie mnie do hmm żebym się zniechęciła i obraziła i sobie poszła... ? No nie wiem. I wtedy ufff można obgadać tą Realprinceds w spokoju :)

Lecz ja się nie obraziłam. Łaski nikomu nie robię ani nie oczekuję. Z zasady mówię i pisze wprost co uważam. Z wzajemnością w tej kwestii nie mam problemu. Chcę się rozwijać i dlatego poprosiłam o opinie.

1. Off-topy, bo Twój powyższy post to off-top, trzeba pisać na szaro. Nie zastosowanie się do tego zalecenia jest łamaniem regulaminu.

2. Powiedz mi, dlaczego Twoim zdaniem to forum nie jest prowadzone za darmo i bezinteresownie? Skąd takie informacje? Widzisz tu jakaś reklamę? A jako forum, poza tematem do dyskusji, nie zyskujemy nic z wrzucanych przez Ciebie filmików.

3. Nikt na Ciebie nie najechał. Po prostu pierwszy Twój post od razu był z Twoimi filmikami. Nie włączałaś się przedtem do dyskusji. Jeżeli uważasz, że celem kogokolwiek z nas było sprawienie, żebyś sobie poszła, to jesteś w błędzie. Tylko próba rozmowy z Tobą nie przynosi rezulatatu, bo odbierasz to jako atak na siebie, a tak nie jest. Jeżeli Moderator zwraca Ci uwagę, że masz pisać na szaro, to powinnaś to zrobić, a nie odpisywać "bo to nie jest off-top i nie będę pisać na szaro, sama sobie pisz!".

4. Ocenianie pracy Moderatora i wydawanie werdysktu (" schodzisz z roli, do której Cię powołano") pozostaw Adminstracji forum.

Panie się chyba troszkę zamieszały... i stosują wybiórczo regulamin byle nie do siebie. Bardzo Proszę spojrzeć na główny temat wątku, w którym tu się wszyscy wypowiadamy
:brzydal: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VI :podpisz:

Cała ta zbyteczna dyskusja zaczęła się od "dlaczego mnie cytujesz" :box: Gdybym wstawiła filmiki do cudzych autorów, to już by było ok. co? Wyjaśniłam grzecznie i jak dziecku, ale nie. Mało. Dlaczego żadna z Pań nie zainteresowała się treściami, o których ja pisałam?

Dlaczego ja - jako autor jestem od razu potraktowana gorzej?

To jest niesprawiedliwe i to inteligentni ludzie wyczytają z tej całej dywagacji. Kiedy muszę tłumaczyć Paniom proste rzeczy bo chyba mają Panie problem z czytaniem nawet własnego regulaminu i tytułu wątku to ja mogę robić to na szaro. Logicznym jest jednak, że skoro odpowiadam na czyjegoś posta i nawiązuję w nim do twórczości innych osób (przypominam tytuł wątku :brzydal: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VI :podpisz: ) nie zamierzam robić tego na szaro i nie jest to wbrew regulaminowi.

Generalnie dalszy ciąg dyskusji w tym temacie dla mnie absolutnie nie ma sensu, gdyż nie podoba mi się sposób w jaki Panie próbują mnie wmanewrowywać w sobie tylko znanym celu. Bardzo jest to męczące :szok: i ogólnie sobie tego nie życzę.
Natomiast jestem przekonana, że inteligentny czytelnik wyciągnie sam własne wnioski. :facepalm:

Z poważaniem, Real Priceds

:mdleje:

To widocznie nie jestem inteligentna, bo za cholerę nie mogę pojąć o co robisz gównoburzę :drapie:
Ale od siebie powiem Ci, że czyta się Ciebie jeszcze mniej przyjemnie niż ogląda (mam na myśli treści) :/
Ostatnio zmieniony 13 paź 2017, 0:18 przez Alien, łącznie zmieniany 1 raz.
Another World

ajah

Re: RE: Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VI

Postautor: ajah » 13 paź 2017, 0:20

Realprinceds pisze:Doskonale wiem, że robię świetne filmy i z chęcią sama sobie tu polinkuję, gdy z zgodnie z regulaminem nie powinnam być dyskryminowana. Wiem jednak, że moje filmy nie są wolne od błędów i wielu rzeczy, których nie jestem świadoma bo nie starcza mi wiedzy i doświadczenia. Jeśli macie ochotę wyrazić opinię zawsze jestem wdzięczna za każdą i szanuję je.
Zdaję sobie sprawę, że w internecie zupełnie przypadkowo nawet można natrafić na specjalistów w danej dziedzinie, ludzi którzy mają entuzjazm i chęć pomocy.
Przede wszystkim mam nadzieję, że wstawiając tutaj własne filmy umilę Wam czas i podsunę do oglądania coś nowego, coś kreatywnego i coś nad czym pracuję aby jakość cały czas rosła. Jeżeli ktokolwiek z Was zechce mi w tym szczerze pomóc to będzie mi zawsze bardzo miło i bardzo za to dziękuję :serce: :love:
Mnie się ciężko Ciebie słucha że względu na tempo, i to że mówisz chwilami niewyraźnie ( podejrzewam, że masz wadę wymowy).

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Realprinceds
BAN
Kontaktowanie:

Postautor: Realprinceds » 13 paź 2017, 1:30

Dziękuję Ci za opinię. Nie mam wady wymowy, lecz faktycznie wiem co masz na myśli. Pewne rzeczy zauważa się u siebie dopiero jak się zobaczy nagranie. Będę to korygować i pracować aby było lepiej. Trudno mi oszacować ile mi to zajmie ale na pewno będę miała na uwadze aby mówić szybciej, składniej i o ile uda mi się nad tym zapanować nie urywać kawałków słów.
Niestety nie jestem urodzonym mówcą ale będę pracować nad komunikatywnością. Jeszcze raz dziękuję za podzielenie się spostrzeżeniami.

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 13 paź 2017, 5:11

no to jestem ma chyba dobre pozycjonowanie bo nie oglądam jej regularnie, a wyskakuje mi często (i nie tylko mi)
przyciągnięta tytułem vloga ''czy mieszkając wsi ubierałam się gorzej'' odpaliłam :brzydal: no i najpierw pokiwałam głową jak mówiła o tym że w mieście czuje presję i ok, mysle, samoświadomość te sprawy, dobrze że zdaje sobie sprawę i chciałaby wyluzować. super, popieram, to przykre że tak się czuje.

a potem już jeden wielki fejspalm :facepalm: oczywiście ''nie mówi o ludziach którzy nie umieją się ubrać (...) będą mieli trudności odnaleźć się w miejscu pracy, ludzie będą się z nich naśmiewać; tracą na tym, że nie umieją znaleźć stylu'' :facepalm:
samoświadomości czar prysł. oczywiście jak zawsze trzeba komuś umniejszyć żeby powiedzieć o sobie. przecież Anita ubiera się na tyle specyficznie że i z niej wiele ludzi by się śmiało. no i co w związku z tym? chyba to problem tych chamskich, wyśmiewających ludzi, niezależnie jak wygląda (i dlaczego) osoba wyśmiewana. absurd jakiś. :roll: dalej już tylko stereotyp za stereotypem stereotyp pogania :facepalm: no i ostatecznie to ona nadal ma do wszystkiego luz (i jako przykład skulkowane rajstopy)

Ostatnio zmieniony 13 paź 2017, 5:17 przez ktrzn, łącznie zmieniany 2 razy.
wracam 1.03
kontakt: pazurempopluszu@gmail.com

Awatar użytkownika
Plants

Postautor: Plants » 13 paź 2017, 5:16

Dziękuję Ci za opinię. Nie mam wady wymowy, lecz faktycznie wiem co masz na myśli. Pewne rzeczy zauważa się u siebie dopiero jak się zobaczy nagranie. Będę to korygować i pracować aby było lepiej. Trudno mi oszacować ile mi to zajmie ale na pewno będę miała na uwadze aby mówić szybciej, składniej i o ile uda mi się nad tym zapanować nie urywać kawałków słów.
Niestety nie jestem urodzonym mówcą ale będę pracować nad komunikatywnością. Jeszcze raz dziękuję za podzielenie się spostrzeżeniami.

Może ten filmik ci pomoże. Koleś pracował trochę jako lektor i ma świetną dykcje

ajah

Re: RE: Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część VI

Postautor: ajah » 13 paź 2017, 8:56

ktrzn pisze:no to jestem ma chyba dobre pozycjonowanie bo nie oglądam jej regularnie, a wyskakuje mi często (i nie tylko mi)
przyciągnięta tytułem vloga ''czy mieszkając wsi ubierałam się gorzej'' odpaliłam :brzydal: no i najpierw pokiwałam głową jak mówiła o tym że w mieście czuje presję i ok, mysle, samoświadomość te sprawy, dobrze że zdaje sobie sprawę i chciałaby wyluzować. super, popieram, to przykre że tak się czuje.

a potem już jeden wielki fejspalm :facepalm: oczywiście ''nie mówi o ludziach którzy nie umieją się ubrać (...) będą mieli trudności odnaleźć się w miejscu pracy, ludzie będą się z nich naśmiewać; tracą na tym, że nie umieją znaleźć stylu'' :facepalm:
samoświadomości czar prysł. oczywiście jak zawsze trzeba komuś umniejszyć żeby powiedzieć o sobie. przecież Anita ubiera się na tyle specyficznie że i z niej wiele ludzi by się śmiało. no i co w związku z tym? chyba to problem tych chamskich, wyśmiewających ludzi, niezależnie jak wygląda (i dlaczego) osoba wyśmiewana. absurd jakiś. :roll: dalej już tylko stereotyp za stereotypem stereotyp pogania :facepalm: no i ostatecznie to ona nadal ma do wszystkiego luz (i jako przykład skulkowane rajstopy)

Nawet nie będę tego oglądać.
Moim zdaniem kanal Anity zrobił się nudny, monotonny, słaby. Ona sama często plecie trzy po trzy, mówi i mowi: słów wiele, treści malo.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Awatar użytkownika
werek serek

Postautor: werek serek » 13 paź 2017, 9:34

Filmik Madzika i jej koleżanki znowu dostępny.

anja415

Postautor: anja415 » 13 paź 2017, 9:52

werek serek pisze:zobacz cytowaną wiadomość

krzykliwy duet :torba:

Awatar użytkownika
benz

Postautor: benz » 13 paź 2017, 9:55

Te bloopersy ... matko, ale mam ciary wstydu że to oglądam xD

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 13 paź 2017, 9:56

oł em dżi :shock: :torba:
wracam 1.03

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 13 paź 2017, 10:07

nie oglądałam zbyt wielu filmików Madzika, więc mogę się mylić ale ona tutaj chyba totalnie nie jest sobą tylko wtóruje współnagrywającej? :shock:
Ostatnio zmieniony 13 paź 2017, 10:07 przez ktrzn, łącznie zmieniany 1 raz.
wracam 1.03

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 13 paź 2017, 10:11

ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość
nie oglądałam zbyt wielu filmików Madzika, więc mogę się mylić ale ona tutaj chyba totalnie nie jest sobą tylko wtóruje współnagrywającej? :shock:

mam podobne odczucia, to jest straszne :shock: takie świrowanie na siłę
Insta
Blog podróżniczy Dobczyce: zamek i skansen
Blog makijażowy 3 kolory podkładów mineralnych Rhea z masłem babassu

Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Postautor: Kumiho » 13 paź 2017, 10:13

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość

mam podobne odczucia, to jest straszne :shock: takie świrowanie na siłę

Hm, Madzik zawsze była pozytywnie zakręcona ale jakoś i mnie tutaj uderza nienaturalność :drapie:
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 13 paź 2017, 10:22

Hania z makijażem

Insta

Awatar użytkownika
pesstka90

Postautor: pesstka90 » 13 paź 2017, 10:30

Tak, megairytującej współnagrywającej zresztą :D
________________________________________________________________________________________________________

"Wiara w zwycięstwo źródłem sukcesu." - H.J. Wagner

http://www.pocisk.org

Awatar użytkownika
Czocher

Postautor: Czocher » 13 paź 2017, 11:04

no to jestem ma chyba dobre pozycjonowanie bo nie oglądam jej regularnie, a wyskakuje mi często (i nie tylko mi)

Dla mnie jej stylówy to właśnie stylówy ludzi, którzy "nie umieją się ubrać" :brzydal:

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 13 paź 2017, 11:49

Jest i kalendarz Radzki
https://onepress.pl/ksiazki/kalendarz-2018-magdalena-kanoniak,ka2018.htm#format/d

Już widzę po zdjęciach, że niestety nie dla mnie.
Insta

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 13 paź 2017, 12:00

Czocher pisze:
Dla mnie jej stylówy to właśnie stylówy ludzi, którzy "nie umieją się ubrać" :brzydal:

Przeleciałam filmik bez dźwięku(dzięki za ostrzeżenie, ktrzn), żeby zobaczyć te odważne outfity i szczerze mówiąc, nie widzę nic, ale to nic wyróżniającego ani w kolorach, ani w pojedynczych elementach, ani zestawach, włosach, makijażu... No taka bura średnia uliczna, serio, ktokolwiek nazwałby to stylem? :niewiem: Już nie mówię o poczuciu, że się jest uprawnionym do oceniania wszystkich dookoła...
Ostatnio zmieniony 13 paź 2017, 12:04 przez night prowler, łącznie zmieniany 1 raz.
...but your dad just calls me Anya

robię zdjęcia kalkulatorem

Awatar użytkownika
Czocher

Postautor: Czocher » 13 paź 2017, 12:20

night prowler pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Czocher pisze:

Przeleciałam filmik bez dźwięku(dzięki za ostrzeżenie, ktrzn), żeby zobaczyć te odważne outfity i szczerze mówiąc, nie widzę nic, ale to nic wyróżniającego ani w kolorach, ani w pojedynczych elementach, ani zestawach, włosach, makijażu... No taka bura średnia uliczna, serio, ktokolwiek nazwałby to stylem? :niewiem: Już nie mówię o poczuciu, że się jest uprawnionym do oceniania wszystkich dookoła...

Ja bym to nazwała stylówą "na piwo z sokiem".
Nie jest źle, ale szału też nie ma.
Ot, przeciętnie.

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 13 paź 2017, 12:29

Czocher pisze:zobacz cytowaną wiadomość
night prowler pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Czocher pisze:

Ja bym to nazwała stylówą "na piwo z sokiem".
Nie jest źle, ale szału też nie ma.
Ot, przeciętnie.

W sumie ładniej to ujęłaś, "piwo z sokiem" bardzo dobrze oddaje to,co widać. Nie jest źle, buzia i włosy wyglądają schludnie, ciuchy nie robią krzywdy, no ale właśnie. Szału ni ma.
...but your dad just calls me Anya

robię zdjęcia kalkulatorem

Wróć do „Youtube i blogi”