Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część V

Blogi i filmiki urodowe na Youtube, vlogi, wydarzenia i plotki
Awatar użytkownika
Alien

Re: Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część V

Postautor: Alien » 12 sie 2017, 15:00

Filmik u Boogie już dostępny:
Another World

Lucy Camden

Postautor: Lucy Camden » 12 sie 2017, 15:45

Alien pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Taka samą mam mine jak patrze na jej paznokcie, co to jest? Takie buły, zadarte do gory, mają byc niby ładniejsze niż naturalne?
Ostatnio zmieniony 12 sie 2017, 15:47 przez Lucy Camden, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
smerffie

Postautor: smerffie » 12 sie 2017, 15:49

Jako jeden z powodów powrotu Paula podaje, że teskni za mamą, rodziną, chce żeby Leo się wychowywał z dziadkami itd. W komentarzach sluszne uwagi, że przecież rodzice Krzyśka są w UK, więc tak czy inaczej bez któryś dziadków Leo będzie. Boogie się jeszzce chyba do tego nie odniosła

Awatar użytkownika
Loony Blonde

Postautor: Loony Blonde » 12 sie 2017, 15:52

amelj pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Nie przepadam za nią, ale ostatnio naprawdę lubię jej słuchać.
MayaTheBee --> Grube kontra chude

Również coraz częściej do niej zaglądam. Kiedyś kojarzyła mi się tylko z vege terrorem. Ostatnio bardzo się zmieniła, wydaje mi się spokojniejsza, wyciszona, spełniona, na pewno bardziej tolerancyjna. Aż miło na nią popatrzeć i posłuchać. Piszę to na podstawie kilku obejrzanych filmów, nie oglądałam wszystkich.

Alien pisze:Filmik u Boogie już dostępny:

Czy ktoś mógłby napisać o czym mówi?

Awatar użytkownika
masterpiece

Postautor: masterpiece » 12 sie 2017, 16:06

Lucy Camden pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Taka samą mam mine jak patrze na jej paznokcie, co to jest? Takie buły, zadarte do gory, mają byc niby ładniejsze niż naturalne?

Ja się na pazurach nie znam, ale te z miniaturki wydają mi się ładniejsze od tych, które nosiła ostatnio Szanelka. Poza tym czy to nie Boogie wspominała kiedyś, że ma jakieś schorzenie związane z paznokciami na kciukach, że są zadarte do góry i takie bardziej trójkątne? Jak ktoś się lepiej orientuje niech mnie poprawi, proszę ;)

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 12 sie 2017, 16:36

Loony Blonde pisze:

Również coraz częściej do niej zaglądam. Kiedyś kojarzyła mi się tylko z vege terrorem. Ostatnio bardzo się zmieniła, wydaje mi się spokojniejsza, wyciszona, spełniona, na pewno bardziej tolerancyjna. Aż miło na nią popatrzeć i posłuchać. Piszę to na podstawie kilku obejrzanych filmów, nie oglądałam wszystkich.
zgadzam się

Awatar użytkownika
Adamantium

Postautor: Adamantium » 12 sie 2017, 16:37

masterpiece pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Lucy Camden pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Ja się na pazurach nie znam, ale te z miniaturki wydają mi się ładniejsze od tych, które nosiła ostatnio Szanelka. Poza tym czy to nie Boogie wspominała kiedyś, że ma jakieś schorzenie związane z paznokciami na kciukach, że są zadarte do góry i takie bardziej trójkątne? Jak ktoś się lepiej orientuje niech mnie poprawi, proszę ;)

tak, to brachydaktylia

Awatar użytkownika
smerffie

Postautor: smerffie » 12 sie 2017, 16:47

Loony Blonde pisze:zobacz cytowaną wiadomość

O powrocie do Polski "jak najszybciej"

Awatar użytkownika
Caoimhe

Postautor: Caoimhe » 12 sie 2017, 17:02

empress pisze:
Caoimhe pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Trafiłam ostatnio na kanał NieMaLekko, całkiem fajnie wytłumaczone, poprawiłam swoje przysiady dzięki niektórym wskazówkom :-)

Nowa MarKa - przygotowania do wyjścia

Nowa Gabrysia i ciuchy plus size

Swoją droga - Gabrysia jeszcze się tu udziela? Kiedyś - jeszcze na fioletowym forum - była całkiem aktywna.

Poprawiłam linki w Twoim poście. Na forum technicznym znajdziesz temat, w którym opisane jest, które linki pozwalają na wyświetlenie miniaturki YT, a które nie. Odnosnik do wątku znajdziesz w moim podpisie.

Gabrysia raczej się tutaj nie pojawi, zwłaszcza po aferze z filmikiem "Prankuje mojego chłopaka".

Dzięki bardzo za poprawę - linki wstawiam z tapatalka, niby w aplikacji widać, a jak wyszło nie zawsze działa na stronie :-)

Rzeczywiście niefajnie wyszło. Czasem ludzie robią dziwne rzeczy w emocjach.

xavvyy

Postautor: xavvyy » 12 sie 2017, 22:36

Generalnie wiadomo, to życie Boogie, jej powody i wybory, tylko jedno mnie zdziwiło - dwujęzyczność jako minus, załamałabym się jakby moje dziecko zamiast mówic płynnie po angielsku musiałoby się uczyć w polskiej szkole :D

W sumie zaczęłam bardziej rozumieć ich decyzję, kiedy doszła do przeprowadzki na typową polską wieś. Londyn jest jednak specyficzny, kojarzę mnóstwo ludzi, którzy pouciekali z niego w dalsze okolice i na totalne zadupia.

peppa

Postautor: peppa » 12 sie 2017, 23:17

smerffie pisze:

O powrocie do Polski "jak najszybciej"

Boogie wraca bo jak dziewczyny napisały wcześniej tęskni za Polska. Poza tym w Anglii osiągnęła już wszystko i stoi w miejscu. YT to jej kariera i tam ma większe szanse rozwoju w Polsce. Krzysztof to patriota i zawsze kiedyś chciał wrócić do Pilski. Leo będzie z dziadkami, a Boogie tęskni za rodzicami. Remontują już jakieś mieszkanie w Polsce

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
Ace_

Postautor: Ace_ » 12 sie 2017, 23:29

Trochę Boogie rozumiem, skoro tęskni za Polską i rodzicami to fajnie, że ma możliwość powrotu. Znam osoby, które chętnie by wróciły, a na razie nie mają takiej możliwości. Chociaż tego argumentu o większym rozwoju kanału w Polsce nie rozumiem.

Awatar użytkownika
Plants

Postautor: Plants » 12 sie 2017, 23:49

Ace_ pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Trochę Boogie rozumiem, skoro tęskni za Polską i rodzicami to fajnie, że ma możliwość powrotu. Znam osoby, które chętnie by wróciły, a na razie nie mają takiej możliwości. Chociaż tego argumentu o większym rozwoju kanału w Polsce nie rozumiem.

Tu może chodzić na eventy, spotykać się z innymi vlogerkami. W Londynie niekoniecznie chociaż trochę dziewczyn tam jest. Ona raczej trzyma się ze "starym" yt- Stylizacje, Oleska, Kari

ajah

Postautor: ajah » 13 sie 2017, 7:30

Boogie od dawna żyje pomiędzy Anglią a Polska. Widać, że tęskni za Polską po prostu i to wystarcza ( dla mnie dodatkowe argumenty są zbędne i w sumie nie brzmią zbyt przekonujaco).

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Awatar użytkownika
Inka

Postautor: Inka » 13 sie 2017, 10:12

A ja nie widzę powodu dla którego Boogie miałaby się kimkolwiek tłumaczyć. To ich decyzja a namnic do tego. Za to w komentarzach wrze. Boogie strzeliła sobie w kolano tymi wyjaśnieniami.

:deszcz:

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 13 sie 2017, 10:54

Honka bierze udział w kampanii answear, ubrali ją tu moim zdaniem strasznie :shock:
https://www.instagram.com/p/BXtCtS7ADPe/?taken-by=answear
Insta
Blog podróżniczy Bieszczady: skansen w Sanoku

Awatar użytkownika
smerffie

Postautor: smerffie » 13 sie 2017, 10:56

Aga in America nagrywa kolejne Q&A. Nawet da się słuchać (chociaż nie wszystko....), ale w któryms momencie pada pytanie o wagę, Aga wrzuca porównanie na zdjęciach. Widać, że jest naturalnie bardzo szczupła, ale ostatnie zdjęcie nie prezentuje dla mnie okazu zdrowia...

Przechwytywanie.JPG
Przechwytywanie.JPG (102.81 KiB) Przejrzano 769 razy

EDIT: smaczki z tego filmu:
- owoce mają białko, i jak ktoś mówi inaczej to się kompromituje
- ktoś zadał pytanie co zrobić, jesli na frutiarianskiej diecie boli brzuch i ciepłe herbaty nie pomagają. Odpowiedź: na takiej diecie brzuch nie boli :D
Ostatnio zmieniony 13 sie 2017, 11:17 przez smerffie, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
benz

Postautor: benz » 13 sie 2017, 11:42

Lucy Camden pisze:Taka samą mam mine jak patrze na jej paznokcie, co to jest? Takie buły, zadarte do gory, mają byc niby ładniejsze niż naturalne?

czy tylko0 mnie śmieszą te fotki z miniatury ? XD

a co do paznokci, widuję masę takich na insta i toi właśnie z kont jakiś pro salonów, więc chyba nie ma tragedii, ale ja się nie znam XD

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Honka bierze udział w kampanii answear, ubrali ją tu moim zdaniem strasznie :shock:

trochę styl Kardashianek. Mnie się podoba, ale sama bym się tak nie ubrała.

Awatar użytkownika
Czocher

Postautor: Czocher » 13 sie 2017, 12:12

ja nie mogę znieść tych pogadanek Mai, ale za to bardzo lubię jej daily vlogi :D

Awatar użytkownika
Loony Blonde

Postautor: Loony Blonde » 13 sie 2017, 12:24

benz pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Lucy Camden pisze:Taka samą mam mine jak patrze na jej paznokcie, co to jest? Takie buły, zadarte do gory, mają byc niby ładniejsze niż naturalne?

czy tylko0 mnie śmieszą te fotki z miniatury ? XD

a co do paznokci, widuję masę takich na insta i toi właśnie z kont jakiś pro salonów, więc chyba nie ma tragedii, ale ja się nie znam XD

SALIX pisze:zobacz cytowaną wiadomość

trochę styl Kardashianek. Mnie się podoba, ale sama bym się tak nie ubrała.

Na filmie Boogie macha rękami więc nie widzę za bardzo tych paznokci. Jeżeli naprawdę wyglądają tak jak na miniaturce, to nie, żaden dobry salon nie wypuści klientki z takimi paznokciami. Chodzi mi tutaj o grubość. To, że ktoś ma profesjonalnie wyglądający salon manicure nie oznacza, że umie dobrze robić paznokcie. Z resztą to się tyczy wszystkich branż.
Tutaj masz IG jednego z lepszych salonów w moim mieście. Zdobienie raczej zależy od klientki, ale jeżeli chodzi o budowę paznokcia, to nie zajdziesz tam takich buł jak ma Boogie czy miała Szusz.
https://www.instagram.com/studiourodyimago/

Wróć do „Youtube i blogi”