Spory, problemy i zażalenia - wątek zbiorczy

Rozbiórki perfum, wymiana książek, ubrań i innych dobroci
Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Spory, problemy i zażalenia - wątek zbiorczy

Postautor: Kumiho » 01 paź 2016, 13:30

Tu zgłaszamy problemy związane z aktywnymi rozbiórkami oraz wymiankami/odsprzedażą.

Prosimy zgłaszać przydpadki niewywiązania się z rozbiórek, problemy z wymianą/odsprzedażą lub inne przypadki łamania regulaminu.

Prosimy rownież o korzystanie z tego forum z rozwagą - to wątek do rozwiązywania sporów, w których naruszono regulamin a nie do przepychanek pomiędzy użytkownikami :roza:

Nie jest to również miejsce do zadawania pytań o techniczne aspekty rozbiórek/wymian/odsprzedaży - od tego mamy podforum Techniczne :roza:
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
empress

Re: Spory, problemy i zażalenia - wątek zbiorczy

Postautor: empress » 30 kwie 2017, 15:52

Rozanka
link do wątku rozbiórkowego: http://youtuberki.pl/viewtopic.php?f=20&t=303
  • 10.04.2017 - zapisała się na NYX Pro Fundation Mixer w kolorze White - 7,5 ml
  • 10.04.2017 - wysłałam PW z danymi do wpłaty, PW odczytana; brak wiadomości zwrotnej
  • 13.04.2017 - ponownie wysłałam PW, prosząc o dane do wysyłki i wpłatę; PW odczytana, brak wiadomości zwrotnej
  • 19.04.2017 - kolejne PW z mojej strony, z prośbą o określenie czy rezygnuje z rozbiórki, czy nie; tego PW już nie odczytała, bo ostatnia jej wizyta na forum miała miejsce 14.04.2017

Decyzją Moderacji użytkowniczka Rozanka dostała bana na rozbiórki.
Jak wstawić zdjęcie, gifa czy miniaturkę YT na forum, dowiesz się TUTAJ

Wróć do „Bazarek”