Wątek filmowo-serialowy

Filmy, seriale, reality show, programy edukacyjne itp.
Awatar użytkownika
Katen

Re: Wątek filmowo-serialowy

Postautor: Katen » 10 lip 2016, 19:20

MagicznaMałgorzata pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Ha, a znasz "The Mindy Project"? Ogólnie, muszę przyznać, jestem przyjemnie zaskoczona. Pierwszy raz spotkałam kogoś tak dobrze obeznanego w sitcomach jak ja. Chylę czoła :)

Znam ;)
Lubię Mindy, ale to chyba przez to, że dowiedziałam się, że to ona (Mindy Kaling) pisała niektóre odcinki "The office" i jakoś tak za to mam do niej ogromny sentyment. Sam serial jest fajny, ale już nie wybucham przy nim śmiechem, jak przy swoich ulubionych. Ale oglądam regularnie i czekam aż wróci, jak jest przerwa. ;)

I nawzajem, cieszę się że na tym forum jest ktoś kto ogląda tyle co ja, bo aż mi czasem głupio przy innych, jak zaczynam im polecać seriale i wychodzi co oglądałam i ile tego było. ;)
A masz jakiś taki ukochany serial komediowy? Taki może nie na 1 miejscu (bo to ciężko wybrać), ale chociaż na podium ulubionych seriali ever? U mnie to chyba będzie "Black Books".

Awatar użytkownika
MagicznaMałgorzata

Postautor: MagicznaMałgorzata » 10 lip 2016, 19:25

Ej, nie znam Black Books.
Wiesz, najbardziej chyba teraz lubię In the middle. Nie mogłam przeżyć, że się sezon kończył.

O takich klasykach jak "Friends" i "Big Bang Theory" to chyba nie muszę Tobie mówić. :D
Zakonna i spółka

Awatar użytkownika
Katen

Postautor: Katen » 10 lip 2016, 19:29

Ej, nie znam Black Books.
Wiesz, najbardziej chyba teraz lubię In the middle. Nie mogłam przeżyć, że się sezon kończył.

Ja właśnie ciągle czekam, aż coś z nowszych seriali u mnie przebije te trochę starsze, czyli właśnie "Black Books" czy choćby "Mirandę". Tym bardziej musze zobaczyć "In the middle".
A Bernard Black z "Black Books" to takie moje wewnętrzne ja. :mrgreen: Tak jak on reaguję na ludzi, ale tylko w środku, bo na zewnątrz jestem zawsze zbyt miła i układna. Uwielbiam go szczerze, wytapetowałabym sobie pokój cytatami z niego jakbym mogła.

Awatar użytkownika
MagicznaMałgorzata

Postautor: MagicznaMałgorzata » 10 lip 2016, 19:31

Little Britain zapewne znasz. I Orange is the new black. też pewnie.
Jeszcze sobie przypomniałam, ze starszych "Dharma i Greg" i z nowszych "Raising Hope", ten ostatni powinien Ci się spodobać. 8-)
Zakonna i spółka

Awatar użytkownika
Katen

Postautor: Katen » 10 lip 2016, 19:47

Jeszcze sobie przypomniałam, ze starszych "Dharma i Greg" i z nowszych "Raising Hope", ten ostatni powinien Ci się spodobać. 8-)

Znam, znam. "Dust? Anybody? Dust?" :mrgreen: Twórcy tego serialu zrobili też razem "Come fly with me", też komediowy.
OITNB muszę jeszcze nowy sezon dooglądać, ale to albo wyłudzę od siostry albo z nią, bo pewnie nawet nie wie że już wrócił. ;)
O, tak jeszcze z seriali komediowych o rodzinie to świetny jest "Outnumbered"! Naprawdę dobry. Pokazałabym młodszemu rodzeństwu, ale nie ma polskich napisów. :/

Awatar użytkownika
MagicznaMałgorzata

Postautor: MagicznaMałgorzata » 10 lip 2016, 19:56

Jeszcze kilka Everybody loves Raymond, Wilfred, My wife and kids, Good luck Charlie, Drop Dead Diva, The seventies show, Suburgatory, Community, Happy endings, Cougar town, Frasier,
Zakonna i spółka

Awatar użytkownika
Katen

Postautor: Katen » 10 lip 2016, 20:01

Część z nich znam, części jeszcze nie, albo niedooglądałam. ;) Którego "Wilfreda" znasz? Australijskiej wersji nie mogłam nigdzie dorwać. :/

IT Crowd, Parks and recreation, The office, Peep show(cudowny serial,naprawdę, komediowy, ale taki mądry ;)), Spy, The wrong mans, Review, Galavant, Louie, Inside Amy Schumer, Broad City.
O, zwłaszcza Broad City, z tych nowszych. I Review, jeśli nie znasz, jeju co to jest za serial. :D

Awatar użytkownika
MagicznaMałgorzata

Postautor: MagicznaMałgorzata » 10 lip 2016, 20:04

IT crowd znam, Amy znam i wielbię :D. the office znam. Parks and recreation też. Reszty albo nie znam albo nie kojarzę.
Oj, będę miała dzięki Tobie co oglądać. :) Wilfred amerykańska wersja.
Zakonna i spółka

peppa

Postautor: peppa » 10 lip 2016, 20:34

Pisałam o tym. Wcześniej ale jaka lubicie komedię to koniecznie "Unbreable Kimmy Smith" pokręcone humor coś jak u Malcolma. "Glee ale tylko pierwsze 3 sezony, bo potem to równia pochyla. I jak moglibyście nie wspomnieć o "Co ludzie powiedzą" toż to klasyk :-). Friendsi są rewelacyjni, Mike and Molly, Mom, Hot in Cleveland, 2 broke girls, tyle z pamięci. Komediowe lubię najjbardziej

To pisałam ja Peppa.

Awatar użytkownika
MagicznaMałgorzata

Postautor: MagicznaMałgorzata » 10 lip 2016, 20:37

Mike i Molly i 2 broke girls nie mogę strawić.
Co ludzie powiedzą to oczywiście klasyka :D. i The Golden Girls, to staroć, ale z klasą.
Zakonna i spółka

Awatar użytkownika
Bobek

Postautor: Bobek » 10 lip 2016, 21:43

Dziewczyny, czy ktoś oglądał Pretty little liars?
Czy on dalej się zrobi mniej hmm dziecinny?

Mam wrażenie, że to serial dla nastolatek... Te ich problemy (szczególnie "romanse" w tym wieku) są dla mnie lekko żenujące, ale z drugiej strony wciągnęłam się w wątek tajemnicy i chcę odkryć kto jest A...

Jestem w trakcie oglądania 2 sezonu.

Czytałam, że w kolejnych sezonach będą dorosłe więc może wtedy te poboczne wątki będą bardziej zjadliwe i interesujące dla kobiety bliżej 30?:D

Awatar użytkownika
Bobek

Postautor: Bobek » 10 lip 2016, 21:47

Właśnie kończę Orange... i nie wiem jakie jest wasze zdanie, ale dla mnie ten sezon jest najsłabszy... Choć wciąż na tyle dobry, że będę czekać na następny :lol:

peppa

Re: RE: Re: Wątek filmowo-serialowy

Postautor: peppa » 10 lip 2016, 21:54

Bobek pisze:Dziewczyny, czy ktoś oglądał Pretty little liars?

Mam wrażenie, że to serial dla nastolatek... Te ich problemy (szczególnie "romanse" w tym wieku) są dla mnie lekko żenujące, ale z drugiej strony wciągnęłam się w wątek tajemnicy i chcę odkryć kto jest A...

Czytałam, że w kolejnych sezonach będą dorosłe więc może wtedy te poboczne wątki będą bardziej zjadliwe i interesujące dla kobiety bliżej 30?:D

Oglądam z przyzwyczajenia i jestem na bieżąco. Do końca sezonu 6 są w ogolniaku i w ostatnim odcinku dowiadujemy się kim jest A. Potem w 7 sezonie (ten co teraz leci) jest 5 lat później akcja i oni się zaczynają parami mieszać i to jest bolesne po prostu. Oczy mnie bolą ale oglądam bo. Chcę wiedzieć kto jest nowym A. Jak chcesz na PW Ci napiszę kto był A, bo im dalej tym gorzej niestety. Jak chcesz coś fajnego z tajemniczą i w tym klimacie ale bardziej dla kobiet ok. 30 to polecam Devious Maids. O matko, to jest petardami, coś jak Gotowe na Wszystko

To pisałam ja Peppa.

Awatar użytkownika
Irina

Postautor: Irina » 10 lip 2016, 21:55

Bobek pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Dziewczyny, czy ktoś oglądał Pretty little liars?

Ja oglądam na bieżąco i niestety moim zdaniem jest coraz gorzej... bohaterki są tak głupie, że czasami aż nie mogę uwierzyć w to co robią (nawet jak są już dorosłe). Teraz oglądam w sumie tylko z przyzwyczajenia i jak nie mam nic innego do obejrzenia.

Awatar użytkownika
Irina

Re: RE: Re: Wątek filmowo-serialowy

Postautor: Irina » 10 lip 2016, 21:56

peppa pisze:Oglądam z przyzwyczajenia i jestem na bieżąco. Do końca sezonu 6 są w ogolniaku i w ostatnim odcinku dowiadujemy się kim jest A. Potem w 7 sezonie (ten co teraz leci) jest 5 lat później akcja i oni się zaczynają parami mieszać i to jest bolesne po prostu. Oczy mnie bolą ale oglądam bo. Chcę wiedzieć kto jest nowym A. Jak chcesz na PW Ci napiszę kto był A, bo im dalej tym gorzej niestety. Jak chcesz coś fajnego z tajemniczą i w tym klimacie ale bardziej dla kobiet ok. 30 to polecam Devious Maids. O matko, to jest petardami, coś jak Gotowe na Wszystko

To pisałam ja Peppa.

o tak, Devious Maids wymiata!!!

Awatar użytkownika
Bobek

Postautor: Bobek » 10 lip 2016, 22:14

A kiedy będzie wiadomo kto jest tym pierwszym A?
Wolałabym jednak to zobaczyć, ale nie wiem czy wytrzymam do tego momentu...:D

Devious Maids na pewno oglądnę zaraz po Pretty....Dzięki za polecenie :)

Awatar użytkownika
Domcia2605

Postautor: Domcia2605 » 10 lip 2016, 22:22

Devious Maids uwielbiam, zaraz po Gotowych na wszystko :D
Ostatni człowiek na ziemi nam nie podszedł jakoś, mało zabawny

Awatar użytkownika
Irina

Postautor: Irina » 10 lip 2016, 22:26

Bobek pisze:zobacz cytowaną wiadomość
A kiedy będzie wiadomo kto jest tym pierwszym A?
Wolałabym jednak to zobaczyć, ale nie wiem czy wytrzymam do tego momentu...:D

Devious Maids na pewno oglądnę zaraz po Pretty....Dzięki za polecenie :)

Z tego co kojarzę to w sezonie 6, ale nie jestem pewna bo wszystko mi się w tym serialu miesza :p

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 10 lip 2016, 22:32

Katen pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Znam, znam. "Dust? Anybody? Dust?" :mrgreen: Twórcy tego serialu zrobili też razem "Come fly with me", też komediowy.
OITNB muszę jeszcze nowy sezon dooglądać, ale to albo wyłudzę od siostry albo z nią, bo pewnie nawet nie wie że już wrócił. ;)
O, tak jeszcze z seriali komediowych o rodzinie to świetny jest "Outnumbered"! Naprawdę dobry. Pokazałabym młodszemu rodzeństwu, ale nie ma polskich napisów. :/

To ja się wtrynię. Jeśli lubicie Little Britain, polecałabym obczaić tę małą perełkę. Sporo żartów z LB nabiera nowego blasku :lol: .

http://www.imdb.com/title/tt0184135/

...but your dad just calls me Anya

technologia w służbie ludzkości

Elion

Postautor: Elion » 10 lip 2016, 23:36

Gdyby to kogoś interesowało to jest też (według mnie dużo gorsza) wersja amerykańska Broadchurch.

Uwaga ew. spoiler.
Alec jest bucem i burakiem, a nie mrukliwym i zdystansowanym Szkotem którego mimo wszystko się lubi

Z brytyjskich kryminałów, które nie są tak znane polecam też Shetland, niektórym kojarzy się mocno skandynawsko. No i nie dziwota. Same Szetlandy czują się bardzo związane z Norwegią, więc i serialowy świat jest wilgotny, wyizolowany (jak to na wyspie) i generalnie jakby inny ale nasz. Jedna z nie wielu okazji do usłyszenia szkockiego, w nazwijmy to "głównonurtowej" produkcji.
Próbuję obejrzeć The Fall ale wciąż nie mogę się zebrać.

Wróć do „Kino i TV”