Wątek filmowo-serialowy

Filmy, seriale, reality show, programy edukacyjne itp.
Awatar użytkownika
Katen

Wątek filmowo-serialowy

Postautor: Katen » 09 lip 2016, 16:54

No to zaczynamy. :)

Na początek polecę wszystkim serial, który zawsze poprawia mi humor: http://www.imdb.com/title/tt1533435/
Oglądam nawet teraz. :mrgreen:

Awatar użytkownika
arachne

Re: Wątek filmowo-serialowy

Postautor: arachne » 09 lip 2016, 17:06

Obecnie kończę 11 sezon Bones i rozglądam za następcą. Od siebie mogę polecić: http://www.filmweb.pl/serial/Utopia-2013-663388 , niestety mało odcinków, ale szczególnie pierwszy sezon ogląda się kapitalnie - z duszą na ramieniu.

Awatar użytkownika
Domcia2605

Postautor: Domcia2605 » 09 lip 2016, 17:08

Ja polecam Lucyfera, dopiero jeden sezon, lekki i przyjemny i do tego przystojny Tom Ellis :D

Aktualnie nadrabiamy najnowszy sezon Orange is the new black i .. Family Guy :D

Awatar użytkownika
olenkasz

Postautor: olenkasz » 09 lip 2016, 17:10

Polecam Netflixowy "Making a Murderer". Chętnie bym z kimś podyskutowała o tym serialu, ale na razie nikt znajomy nie oglądał :( Może u nas się ktoś znajdzie?
Matka Boska Lesbijsko-Gejowska

Napij się u mnie zupki

Awatar użytkownika
Mcfassy

Postautor: Mcfassy » 09 lip 2016, 17:17

Hmm... Ja w sumie ostatnio mam mały odwyk od seriali, nie potrafię się w nic wręcić na maksa, ale polecę to, co najbardziej zapamiętałam, niekoniecznie najlepsze, ale warte wspomnienia:
Broadchurch- świetny brytyjski serial kryminalny, aktorsko Olivia Coleman i David Tennant zamietli. 2 sezony, trzeci dopiero powstaje. Polecam bardzo mocno. Polubiła go nawet moja przyjaciółka, która nie przepada za tymi klimatami
Sense8- takie trochę sci-fi, thriller, może ciut przydługie wprowadzanie postaci, może zbyt przerysowane charaktery, ale nie żałuję obejrzenia. Produkcji Wachowskich,
Night Manager- kryminał, bardzo naiwny, ale ładnie zrealizowany, przystojny Tom Hiddleston w roli głównej + Hugh Laurie
Unreal- przyzwoity odmóżdżacz, o produkcji reality show.
Black mirror- różne wizje przyszłości, jeśli świat nadal będzie się opierał na social mediach, itp. Bardzo polecam, odcinki 90min, nie wiążą się ze sobą, przez co różnią się poziomami, ale ogólnie super serial

Awatar użytkownika
Domcia2605

Postautor: Domcia2605 » 09 lip 2016, 17:17

Zastanawiałam się nad Making a Murder, jak polecasz to może zerkniemy. Jest gdzieś poza netflixem też? Bo zrezygnowaliśmy z N.
Ostatnio zmieniony 09 lip 2016, 17:24 przez Domcia2605, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Loony Blonde

Postautor: Loony Blonde » 09 lip 2016, 17:21

Polećcie jakiś lekki serial komediowy. Uwielbiam: Modern Family, Silicon Valley, The middle. I oczywiście popularne sitcomy oglądam na bieżąco. Może wyszło coś nowego co warto zobaczyć?

Awatar użytkownika
Domcia2605

Postautor: Domcia2605 » 09 lip 2016, 17:25

Loony Blonde pisze:Polećcie jakiś lekki serial komediowy. Uwielbiam: Modern Family, Silicon Valley, The middle. I oczywiście popularne sitcomy oglądam na bieżąco. Może wyszło coś nowego co warto zobaczyć?

30 rock jak nie oglądałaś, The office, Trawka :)

Awatar użytkownika
Mcfassy

Postautor: Mcfassy » 09 lip 2016, 17:26

olenkasz pisze:Polecam Netflixowy "Making a Murderer". Chętnie bym z kimś podyskutowała o tym serialu, ale na razie nikt znajomy nie oglądał :( Może u nas się ktoś znajdzie?

Ja się wciąż zastanawiam nad kontem na netfliksie, o polskiej wersji słyszałam raczej niepochlebne opinie, a nie wiem, czy chcę kombinować, by mieć inną.
A jakie wy macie doświadczenia z Netflixem?

Awatar użytkownika
Domcia2605

Postautor: Domcia2605 » 09 lip 2016, 17:31

Mcfassy pisze:
olenkasz pisze:Polecam Netflixowy "Making a Murderer". Chętnie bym z kimś podyskutowała o tym serialu, ale na razie nikt znajomy nie oglądał :( Może u nas się ktoś znajdzie?

Ja się wciąż zastanawiam nad kontem na netfliksie, o polskiej wersji słyszałam raczej niepochlebne opinie, a nie wiem, czy chcę kombinować, by mieć inną.
A jakie wy macie doświadczenia z Netflixem?

My wykupiliśmy na dwa albo trzy miesiące, ale później zrezygnowaliśmy, bo w sumie nic tam nie oglądaliśmy(fakt na minus że ja tylko wersje pl więc mieliśmy ograniczony wybór)teraz pewnie by się coś znalazło np. Orange is the new black. Wszystko zależy od tego co lubisz, warto wykupić darmowy miesiąc i po prostu przetestować :)

Awatar użytkownika
Phoce

Postautor: Phoce » 09 lip 2016, 17:40

Loony Blonde pisze:Polećcie jakiś lekki serial komediowy. Uwielbiam: Modern Family, Silicon Valley, The middle. I oczywiście popularne sitcomy oglądam na bieżąco. Może wyszło coś nowego co warto zobaczyć?

Myślę, że parks and recreation powinno Ci podpasować :) uwielbiam ten serial :)

Za radą jeszcze z wizażu obejrzałam "Dear Zachay...." i rzeczywiście bardzo dobry, zryczałam się jak głupia :) Czekam na Kumiho i jeszcze więcej dokumentów <3
"We need to know, as women, we're important.
I think the breakdown is when a woman doesn't know
what she is and she settle for less.
Check out your worth because you're worth more than that."

Awatar użytkownika
Loony Blonde

Postautor: Loony Blonde » 09 lip 2016, 17:53

Dzięki za polecenia. Z wymienionych oglądałam tylko Trawkę.

oh!

Postautor: oh! » 09 lip 2016, 17:57

Ja po długiej przerwie wróciłam do Dr House, kończę 8 sezon i już mi żal ale nie będę go chwilowo oglądać 3 raz od początku :lol:

Lubię Bones, Mentalistę i Black List /chociaż ostatni sezon był najsłabszy/. Ostatnio też obejrzałam Forever i szkoda, że go nie kontynuują :|

Awatar użytkownika
olenkasz

Postautor: olenkasz » 09 lip 2016, 17:59

Loony Blonde pisze:Dzięki za polecenia. Z wymienionych oglądałam tylko Trawkę.

A może Scrubs? :D
Matka Boska Lesbijsko-Gejowska

Napij się u mnie zupki

Awatar użytkownika
Mcfassy

Postautor: Mcfassy » 09 lip 2016, 18:07

A macie jakiś dobry serial kryminalny do polecenia? Najlepiej coś stylu Broadchurch, oglądałam How to get away with a murder, ale tylko 1 sezon. Dawno temu, w liceum oglądałam pasjami Criminal minds.

Awatar użytkownika
Loony Blonde

Postautor: Loony Blonde » 09 lip 2016, 18:10

olenkasz pisze:
Loony Blonde pisze:Dzięki za polecenia. Z wymienionych oglądałam tylko Trawkę.

A może Scrubs? :D

Niestety, nie zaskoczyło. Coś mnie drażni w tym serialu.

Awatar użytkownika
SALIX
Administrator

Postautor: SALIX » 09 lip 2016, 19:18

Domcia2605 pisze:

30 rock jak nie oglądałaś, The office, Trawka :)

The Office jest cudowne! Odcinki krótkie, chyba 20 minutowe, 9 sezonów, które do końca bawią. Baaardzo polecam :)
Insta
Blog podróżniczy Kraków: kościółek św. Benedykta i święto Rękawki

Awatar użytkownika
Loony Blonde

Postautor: Loony Blonde » 09 lip 2016, 19:31

Chyba w końcu obejrzę, bo już w kilku miejscach czytałam pochlebne recenzje.

Awatar użytkownika
Hermiona

Postautor: Hermiona » 09 lip 2016, 19:35

Jejku, zupełnie zapomniałam o tym serialu. Z tego co kojarzę to zaczęłam go oglądać a potem w natłoku innych jakoś o nim zapomniałam, ale na pewno do niego wrócę i pewnie ogarnę od początku :)

Awatar użytkownika
Mcfassy

Postautor: Mcfassy » 09 lip 2016, 21:22

Jako że forum ma korzenie w wątku o filmikach na yt, polecacie może jakieś kanały, których treść dotyczy filmów i seriali? Lubię Sfilmowanych, oglądam Masochistę, choć nie podoba mi się już tak jak kiedyś, kojarzę Na Gałęzi, Jakby niepaczeć, Notatnik kinomana. Kiedyś uwielbiałam serię Honest trailers od Screenjunkies, ale już nie robią tego tak często. Tak samo HISHE.

Wróć do „Kino i TV”