Wątek filmowo-serialowy

Filmy, seriale, reality show, programy edukacyjne itp.
Awatar użytkownika
Kumiho
Ranga alternatywna: Zła Kobieta

Re: Wątek filmowo-serialowy

Postautor: Kumiho » 13 sty 2018, 21:12

Polecam dokument na weekend, Alpha Go, dostępny na Netflix.
The shade, the shade of it all.

Jak pisać NA SZARO?

Awatar użytkownika
Caoimhe

Postautor: Caoimhe » 16 sty 2018, 12:58

Obejrzałam Good time na netflix - bardzo mi się podobał :ok: Trochę żałuję, że drugiego brata było tak mało.

Awatar użytkownika
meeow

Postautor: meeow » 16 sty 2018, 13:37

A ja polecę The End of the F***ing World. Szkoda tylko, że to takie krótkie, bo połyka się w całości. I mam nadzieję, że zostawią takie otwarte zakończenie i nie zrobią drugiego sezonu :prosi:

Za 4 sezon Black Mirror nie potrafię się zabrać, odpaliłam pierwszy odcinek, obejrzałam kawałek i wyłączyłam. Może zrobię kolejne podejście albo ominę ten odcinek i pojadę z kolejnymi :brzydal:

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 16 sty 2018, 13:50

dla co bym nie ogladala drugi sezon jest kryzysowy. roztrzyga sie czy ogladam dalej, czy nie. z BM dalam sobie spokoj :brzydal:

Awatar użytkownika
Caoimhe

Postautor: Caoimhe » 16 sty 2018, 14:25

meeow pisze:zobacz cytowaną wiadomość
A ja polecę The End of the F***ing World. Szkoda tylko, że to takie krótkie, bo połyka się w całości. I mam nadzieję, że zostawią takie otwarte zakończenie i nie zrobią drugiego sezonu :prosi:

Za 4 sezon Black Mirror nie potrafię się zabrać, odpaliłam pierwszy odcinek, obejrzałam kawałek i wyłączyłam. Może zrobię kolejne podejście albo ominę ten odcinek i pojadę z kolejnymi :brzydal:

Z The End of the F***ing World miałam na początku problem, dopiero po trzecim odcinku się wciągnęłam. I końcówka mi się podobała. Też bym wolała, żeby został tylko jeden sezon. Lepszy dobry miniserial, niż zły serial :D

Oglądałam pierwszy odcinek Black Mirror jako ostatni :brzydal:

ajah

Postautor: ajah » 19 sty 2018, 10:55

meeow pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Ten serial jest cudny :serce:

W końcu zabrałam się za House of cards. Przepadłam :brzydal:

Awatar użytkownika
benz

Postautor: benz » 20 sty 2018, 18:01

właśnie skończyłam the end of the f***** world. Super, super i jeszcze raz super! Martwię się tylko, że coś przebąkują o 2 sezopnie, a jednak to zakonczenie robi całą robotę :D

Wróć do „Kino i TV”