Pierwsza randka

Filmy, seriale, reality show, programy edukacyjne itp.
PsiaMamita

Pierwsza randka

Postautor: PsiaMamita » 25 paź 2017, 21:59

Ostatnio namiętnie oglądam wszystkie odcinki. :brzydal:

Oglądacie? Które pary najmilej wspominacie? Które były najbardziej chybione?

Od siebie mogę powiedzieć, że pan Stanisław z 1 sezonu to taki mały smaczek: wiadomo było czego się spodziewać po wycieraniu butów w dywan przed restauracją, później tylko lepiej :cisza:
Ula (ta z "Rolnika" i ze "Sprawy dla Reportera") i Karol - para według mnie tak dobrana, żeby utrzeć jej nosa, bez żadnego spojrzenia na uczucia chłopaka.
Ania i Grzegorz fajna para, na początku myślałam, ze chybiona, ale im dłużej siedzieli przy stoliku, tym bardziej miałam wrażenie, że są ulepieni z tej samej gliny. Ciekawa jestem, czy poszli do tego teatru i w góry :banan:
Bardzo przyjemnie mi się też oglądało relację tych starszych państwa, którzy kiedyś się spotykali, ale urwał im się kontakt.
No i oczywiście para Agnieszka i Michał (ta, która nie chciała zdradzić, czym się zajmuje, a on wojskowy, podjechał na motorze). To mogło się udać, ale spektakularnie się nie udało. I chyba o żadnej parze nie widziałam tylu sprzecznych opinii pod zdjęciem na fejsie (dwa obozy: ona zdecydowana, on klucha albo ona atakująca, a chłopak w porządku).

Wróć do „Kino i TV”