Talent shows!

Filmy, seriale, reality show, programy edukacyjne itp.
Awatar użytkownika
night prowler

Talent shows!

Postautor: night prowler » 01 lut 2017, 17:07

Nie chciałabym pisać o programach tv w temacie filmowo- serialowym, więc zakładam nowy, żeby móc się wygadać, jak jestem zachwycona nowym sezonem "Face Off" :D.

Jak ja uwielbiam to show, może tu też są fanki?

W sumie na Forum jest sporo osób zainteresowanych makijażem kreatywnym, charakteryzacją, fantasy i horrorami, jestem sobie w stanie wyobrazić, że "Face Off" mógłby je wciągnąć tak samo, jak mnie :ok: . Nie jest to chyba program szeroko znany w Polsce, więc może komuś się przyda polecanka z mojej strony?
Ostatnio zmieniony 01 lut 2017, 17:07 przez night prowler, łącznie zmieniany 1 raz.
...but your dad just calls me Anya

technologia w służbie ludzkości

Awatar użytkownika
Franka

Re: Talent shows!

Postautor: Franka » 02 lut 2017, 18:19

night prowler pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Nie chciałabym pisać o programach tv w temacie filmowo- serialowym, więc zakładam nowy, żeby móc się wygadać, jak jestem zachwycona nowym sezonem "Face Off" :D.

W sumie na Forum jest sporo osób zainteresowanych makijażem kreatywnym, charakteryzacją, fantasy i horrorami, jestem sobie w stanie wyobrazić, że "Face Off" mógłby je wciągnąć tak samo, jak mnie :ok: . Nie jest to chyba program szeroko znany w Polsce, więc może komuś się przyda polecanka z mojej strony?

Ja nie słyszałam o tym programie. W jakiej to jest telewizji?
W życiu kobiety następuje taka chwila kiedy musi określić swój wiek i się tego trzymać. Maria Czubaszek

Awatar użytkownika
night prowler

Postautor: night prowler » 02 lut 2017, 20:36

Franka pisze:zobacz cytowaną wiadomość
night prowler pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Ja nie słyszałam o tym programie. W jakiej to jest telewizji?

Syfy, ale sporo odcinków da się znaleźć np na youtubie i podobnych.

To jest naprawdę najwyższy poziom charakteryzacji, pokazują sporo procesu projektowego i wykonania, naprawdę wiele się można dowiedzieć.

Jurorzy to ludzie, którzy od lat pracują w branży. Ve Neill ma osiem nominacji do Oskara i trzy statuetki, między innymi za "Panią Doubtfire" :D, Glenn Hetrick to instytucja, jeśli chodzi o charakteryzację w tv (plus, jak doczytałam, okazjonalnie projektuje kostiumy dla Gagi :D), Neville Page maczał palce w projektach kosmitów i potworów w prawie wszystkich wysokobudżetowych produkcjach ostatnich nastu lat. Jest jeszcze taki starszy pan, Michael Westmore, który pełni rolę mentora, on ma 25 lat pracy w uniwersum Star Trek za sobą. Sami wymiatacze.

Jeszcze może puszczę zajawkę :D.

<koniec reklamy :D>
...but your dad just calls me Anya

technologia w służbie ludzkości

Awatar użytkownika
Ace_

Postautor: Ace_ » 03 lut 2017, 17:02

Jeżeli o talent shows chodzi to ja uwielbiam amerykański "The Voice". Niedługo zaczynają 12 sezon. Fajni jurorzy (chociaż rotację mają ogromną :D), mega talenty, bardzo dobrze się ogląda.
Ostatnio zmieniony 03 lut 2017, 17:03 przez Ace_, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
pesstka90

Postautor: pesstka90 » 03 lut 2017, 18:18

Ace_ pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Jeżeli o talent shows chodzi to ja uwielbiam amerykański "The Voice". Niedługo zaczynają 12 sezon. Fajni jurorzy (chociaż rotację mają ogromną :D), mega talenty, bardzo dobrze się ogląda.

Też bardzo lubię, muszę nadrobić 2 ostatnie sezony - głównie blindy kolejne etapy mniej mnie już jarają :P
No i Adam <3 <3
________________________________________________________________________________________________________

"Wiara w zwycięstwo źródłem sukcesu." - H.J. Wagner

http://www.pocisk.org

Awatar użytkownika
ShyAlbatross

Postautor: ShyAlbatross » 04 lut 2017, 16:02

Gdzie to można obejrzeć?

Awatar użytkownika
Ace_

Postautor: Ace_ » 04 lut 2017, 21:55

ShyAlbatross pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Gdzie to można obejrzeć?

Tutaj są wszystkie sezony:

http://www.watchseriesgo.to/serie/the_voice

Awatar użytkownika
ShyAlbatross

Postautor: ShyAlbatross » 05 lut 2017, 14:12

ShyAlbatross pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Gdzie to można obejrzeć?

Tutaj są wszystkie sezony:

http://www.watchseriesgo.to/serie/the_voice

Dzięki :roza: Szukałam kiedyś tego online, ale nie mogłam znaleźć :brzydal: a lubię naszego Voice'a, więc i to chciałam obejrzeć. Z innych show oglądałam jeszcze ostatni sezon "Twoja twarz brzmi znajomo" i mnie mega wciągnęło. W najbliższej ramówce ma być kolejny sezon.

Awatar użytkownika
Lizka

Postautor: Lizka » 19 lip 2018, 9:02

Ja czekam na nowe VOP :)
A kiedy przyjdzie także po mnie zegarmistrz światła purpurowy...

Wróć do „Kino i TV”