Ślub od pierwszego wejrzenia

Filmy, seriale, reality show, programy edukacyjne itp.
Awatar użytkownika
Inka

Ślub od pierwszego wejrzenia

Postautor: Inka » 19 lis 2016, 21:29

Ślub od pierwszego wejrzenia - oglądacie? CO o nim sądzicie?

Ja odnalazłam ten program przypadkiem na playerze i obejrzałam wszystkie dostępne odcinki ;)

Chętnie podyskutuję o doborze par w tym programie i nie tylko :D

:deszcz:

Awatar użytkownika
Takajakaja

Re: Ślub od pierwszego wejrzenia

Postautor: Takajakaja » 19 lis 2016, 22:39

Oglądałam tylko krótkie filmiki dostępne na YT, ale chętnie poczytam co myślicie o tym programie. Nie kumam za bardzo idei, a raczej czemu ludzie na coś takiego się godzą? Desperacja, kasa, czy to fejk?

Awatar użytkownika
Inka

Postautor: Inka » 20 lis 2016, 10:17

Ja myślę, że to taki "pseudoeksperyment". Telewizja robi go dla żartu, pary liczą, że jest w tym coś na serio. Osobiście sądzę, że nie da się ludzi dobrać na podstawie testów psychologicznych i seksuologicznych. Nie zawsze 2 + 2 = 4. Gdyby ktoś kazał mi opisać idealnego mężczyznę to byłby on bardzo różny od mojego męża, a jesteśmy w szczęśliwym związku 14 lat.

Ewa i Darek to dla mnie największa porażka i nie rozumiem powodu dla którego ciągnie się tę szopkę i każe razem mieszkać. On jest (dla mnie) bardzo niemęski, taki z lekka kreskówkowy, przerysowany, "ciepły", takie lady-like. Do tego ta niezaradność w Pradze, nieznajomośc angielskiego, fakt, że mieszka z matką. W sumie nie dziwię się Ewie, że czuje się zawiedziona bo jej "typ" był nieco inny. Ona też gra nie fair. O ile lepiej byłoby powiedzieć w programie, że nie kliknęło, nie ma chemii. Nie mam ochoty tego kontynuować. Podejrzewam, że za zerwanie przed końcem eksperymentu mogą grozić karą finansową i dlatego to ciągną.

aga2113

Postautor: aga2113 » 17 sie 2017, 11:38

Oglądałam i nie mogę się doczekać następnej edycji :D
Ostatnio zmieniony 17 sie 2017, 16:21 przez empress, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
paulinza

Postautor: paulinza » 17 sie 2017, 12:01

od września nowa edycja :)

Awatar użytkownika
paulinza

Postautor: paulinza » 10 paź 2017, 12:12

Oglądacie? :)

Awatar użytkownika
azalyn

Postautor: azalyn » 10 paź 2017, 12:28

Ja oglądam! Ale poza parą nr jeden (Ania i Grzegorz) nie widzę szans prawdę mówiąc. Paulina i Krzysztof wyjątkowo niedobrani się wydają, dziewczyna ogarnięta a koleś ma humor na poziome nastolatka... Para nr 3 ciężko powiedzieć, obydwoje są bardzo skupieni na swojej pracy, dziwię się że się zdecydowali na ten program.

Awatar użytkownika
meeow

Postautor: meeow » 10 paź 2017, 13:21

Melduję się wśród oglądających. Pierwszego sezonu nie widziałam, a ten oglądam tylko ze względu na to, że bierze w nim udział chłopak z mojego miasta (Grzegorz) :brzydal: I muszę przyznać, że to właśnie na Anię i Grzegorza najprzyjemniej się patrzy - są sympatyczni i naturalni w tym wszystkim. Moja koleżanka brała udział w tym programie, jako jeden z gości weselnych, zna się z młodym i wiem jak się sprawy dalej potoczyły tej parze.
Co do pozostałych par... Paulina wydaje się być ogarnięta, poukładana, bardzo spokojna, a Krzysztof to taki trochę pajac... Jakieś błaznowanie, ciągłe gadanie o "chlaniu wódy", erotoman-gawędziarz... I jeszcze ta akcja z piciem przed własnym ślubem :facepalm:
Ostatnia para - Agnieszka i Marcin. Szczerze? Na nich to aż się nie da patrzeć. Serio, czuję takie zażenowanie, jak ich pokazują, że mam ochotę się pod kołdrę schować. Ciągłe kontrolowanie, fochy, że chodzą za nimi z kamerami... Przecież wiedzieli na czym ten program polega, po co w ogóle biorą w nim udział? Oglądanie ich męczy strasznie.
Ostatnio zmieniony 10 paź 2017, 13:22 przez meeow, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
paulinza

Postautor: paulinza » 10 paź 2017, 13:32

meeow, jeśli to nie tajemnica to proszę o PW o tym jak potoczyły się losy Ani i Grzegorza. Rzeczywiście bardzo dobrze się dogadują, ale ja czułam ciary żenady jak co chwilę lecieli w ślinę :D

Ruda i Krzysztof, dramat. Błazen, pił przed ślubem a z zapowiedzi wnioskuję, że na weselu też alkoholu nie odmawiał.

Trzecia para jest nawet dopasowana, nawet się polubili. Ale oboje mają obsesję kontrolowania wszystkiego, w codziennym życiu byłoby ciężko. No i przecież nie porzucą swoich biznesów by razem zamieszkać.

Awatar użytkownika
meeow

Postautor: meeow » 10 paź 2017, 14:15

paulinza pisze:zobacz cytowaną wiadomość
meeow, jeśli to nie tajemnica to proszę o PW o tym jak potoczyły się losy Ani i Grzegorza. Rzeczywiście bardzo dobrze się dogadują, ale ja czułam ciary żenady jak co chwilę lecieli w ślinę :D

Ruda i Krzysztof, dramat. Błazen, pił przed ślubem a z zapowiedzi wnioskuję, że na weselu też alkoholu nie odmawiał.

Trzecia para jest nawet dopasowana, nawet się polubili. Ale oboje mają obsesję kontrolowania wszystkiego, w codziennym życiu byłoby ciężko. No i przecież nie porzucą swoich biznesów by razem zamieszkać.

PW poleciało :ok:
Jeeju, ja też chwilami czułam się zażenowana, jak nie mogli się od siebie odkleić.

Podobnie wywnioskowałam, plus jak zobaczyłam, jak Paulina wyglądała na tym weselu, to pomyślałam sobie, że ona sobie też nie żałowała, ale to chyba z tego względu, żeby to przetrwać. Ale może to tylko taki montaż, za tydzień się okaże.

Awatar użytkownika
Inka

Postautor: Inka » 14 paź 2017, 12:12

Krzysztof to dla mnie facet nienadający się do jakiegokolwiek związki. Mentalnie nastolatek. Do tego mnie osobiście odrzuca to jak nie wstydzi się swojego rozbuchania seksualnego i zasmakowania w alkoholu. Ruda przedszkolanka może i potrafi zaszaleć, ale ewidentnie szuka stabilizacji. Przestraszyła się Krzysztofa już na ślubie i niestety nie wróżę dobrze temu związkowi. Co prawda warto by było się poznać bliżej, ale sądzę że ona na to nie pozwoli.

Grzegorz i Ania mnie zaskoczyli. Po nie widać było zaangażowanie w projekt i wiarę w to że będzie dobrze. Jego chyba źle oceniłam. Byłam przekonana, że Ania nie jest w jego typie i na tym polu będzie zgrzytać. A tu niespodzianka. Dla mnie za dużo dotykania jak na pierwszą "randkę", ale jak widać wszystkim pasuje co innego.

Agnieszka i Marcin... hmm .. ja czuję, że to nie ma szans. Zbyt podobne charaktery. Nic nie będzie ich łączyć (chyba, że zamiłowanie do nadmiernej kontroli). Zero szaleństwa. Rozejdą się w zgodzie z klasą. Do tego czasu będą udawać.

Awatar użytkownika
paulinza

Postautor: paulinza » 24 paź 2017, 12:56

Grzesiu jaki Sebix z dyskoteki :( Szkoda mi Ani.

Awatar użytkownika
Inka

Postautor: Inka » 24 paź 2017, 15:55

Grześ mnie bardzo zaskoczył. Nabrał mnie tym że wiarygodnie zagrał jakieś uczucie do Ani. Jeśli nie podobała mu się od początku to mógł trochę chłodniej podejść do związku. A tekst o nie byciu gotowym na małżeństwo i branie udziału w takim programie to porażka. Ani rodzice jak się zaangażowali :facepalm: . Chyba bardziej niż oni.

Tak jak w ostatniej edycji nie widzę szans dla żadnej z par.

Awatar użytkownika
azalyn

Postautor: azalyn » 25 paź 2017, 12:07

W sumie nie wiem o co chodzi z Grzegorzem, tak to zmontowali że wyszło że z minuty na minutę zmienił zdanie? Poprzedniego dnia zadowolony, samochód od teścia pożycza, przyjeżdża do domu i jednak już mu się nie podoba żona? Takie jazdy to można mieć za nastolatka... :karetka:

Awatar użytkownika
paulinza

Re: RE: Re: Ślub od pierwszego wejrzenia

Postautor: paulinza » 25 paź 2017, 12:36

azalyn pisze:W sumie nie wiem o co chodzi z Grzegorzem, tak to zmontowali że wyszło że z minuty na minutę zmienił zdanie? Poprzedniego dnia zadowolony, samochód od teścia pożycza, przyjeżdża do domu i jednak już mu się nie podoba żona? Takie jazdy to można mieć za nastolatka... :karetka:
A według mnie dystans dało się już wyczuć przy składaniu życzeń z okazji dnia kobiet.

Wysłane z mojego U20 Plus przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 25 paź 2017, 13:10

ja jestem i na przykładzie ślubu, i w związku z rolnikiem w ciężkim szoku jak kobiety potrafią się łatwo nabierać

jak dla mnie to po nim od razu było wiadomo co i jak. i było to widać dość ewidentnie. jestem w stanie zrozumieć Anię, że w tym amoku i zauroczeniu w prostolinijności swojej nie ogarnęła, ale że tyle kobiet przed tv dało się nabrać na Grześka mnie niezmiennie zaskakuje :brzydal:

Awatar użytkownika
azalyn

Postautor: azalyn » 25 paź 2017, 13:45

ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość
ja jestem i na przykładzie ślubu, i w związku z rolnikiem w ciężkim szoku jak kobiety potrafią się łatwo nabierać

jak dla mnie to po nim od razu było wiadomo co i jak. i było to widać dość ewidentnie. jestem w stanie zrozumieć Anię, że w tym amoku i zauroczeniu w prostolinijności swojej nie ogarnęła, ale że tyle kobiet przed tv dało się nabrać na Grześka mnie niezmiennie zaskakuje :brzydal:

Ja rozumiem że on od początku miał dystans mimo tego całego obściskiwania i ślinienia (no bo kto by nie miał?) ale chodzi mi o to, że pokazali to tak jakby nie sygnalizował tego wcześniej tylko zmienił swoje zachowanie z dnia na dzień i wyraźnie zranił Anię. Jeśli na serio tak było to niefajnie.

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 25 paź 2017, 13:58

azalyn pisze:zobacz cytowaną wiadomość
ktrzn pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Ja rozumiem że on od początku miał dystans mimo tego całego obściskiwania i ślinienia (no bo kto by nie miał?) ale chodzi mi o to, że pokazali to tak jakby nie sygnalizował tego wcześniej tylko zmienił swoje zachowanie z dnia na dzień i wyraźnie zranił Anię. Jeśli na serio tak było to niefajnie.

ja to od początku widziałam jako robione na siłę. Może nie jest to do końca dobre określenie. Ale jest różnica pomiedzy tymi samymi zachowaniami kiedy są spontaniczne, spowodowane chemią i zauroczeniem, a bajerowaniem laski. Dla mnie było widać na pierwszy rzut oka że on jej się spodobał, a ona jemu nie i nie jest to hm spersonalizowane :brzydal:

Ania jest bardzo fajna, ale juz na ślubie zachowywała sie dość odpychająco. Nie cierpię co prawda argumentu z powinności kobiety do odgrywania gierek i bycia niedostępną, ale Ania jest specyficzna. Sympatyczna, na pewno wartościowa (na tle swojego paskudnego partnera wręcz ideał), ale myślę że złą drogę obrała zgłaszając się do programu. Jest na tyle specyficzna w swojej ekspansywności i wylewności że musi po prostu trafić swój na swego.

to wszystko w najmniejszym stopniu nie usprawiedliwia jego paskudności. pomylił programy zdecydowanie

Awatar użytkownika
Takajakaja

Postautor: Takajakaja » 25 paź 2017, 22:00

Ania co prawda za szybko od razu się uzewnętrzniała i wielka love, ale on też zgrywał że jest wszystko super i będzie dobrze. Wydawali mi się najfajniejszą parą a tu zonk. Może i między wierszami było widać jego dystans, ale ogólnie sprawiał wrażenie że chce spróbować.. Jak myslicie czemu zachował się jak zachował? Czy rzeczywiście kogoś szukał i byłoby inaczej gdyby mu się spodobała? Czy tylko chciał się zabawić za czyjś hajs?

Awatar użytkownika
ktrzn

Postautor: ktrzn » 26 paź 2017, 6:41

Takajakaja pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Ania co prawda za szybko od razu się uzewnętrzniała i wielka love, ale on też zgrywał że jest wszystko super i będzie dobrze. Wydawali mi się najfajniejszą parą a tu zonk. Może i między wierszami było widać jego dystans, ale ogólnie sprawiał wrażenie że chce spróbować.. Jak myslicie czemu zachował się jak zachował? Czy rzeczywiście kogoś szukał i byłoby inaczej gdyby mu się spodobała? Czy tylko chciał się zabawić za czyjś hajs?

nie wiem która opcja jest prawdziwa, ale tej nie rozumiem. jak to inaczej? jakby mu się spodobała przestałby być burakiem?

spodobanie byłoby dla niej najgorszą opcją z możliwych, bo mogłoby to wyjść dużo później

Wróć do „Kino i TV”