Damy i wieśniaczki PL

Filmy, seriale, reality show, programy edukacyjne itp.
Timon i Pumba

Re: Damy i wieśniaczki PL

Postautor: Timon i Pumba » 18 kwie 2017, 21:54

Poprzedni odcinek to był jakiś hardcore. Myślałam, że w zimowej edycji im trochę odpuszczą, do tej pory wszystkie domy/mieszkania miały łazienki. A tu 12 m2, brak wody, zamarznięta studnia i "przynieś sobie śnieg" i wisienka na torcie: jak chcesz włączyć piec to uchyl drzwi :roll:

Awatar użytkownika
Franka

Postautor: Franka » 09 maja 2017, 15:44

Oglądałam fragment wczoraj. Dama Kamila weszła w krowią kupę butami za 3000. Wywalała gnój w ubraniu w którym potem chodziła.
Jadąc na wieś to chyba wiedziała, że może być taka sytuacja i trzeba zabrać ubranie i buty robocze.
Fajna i ogarnięta była wieśniaczka Beata.
W życiu kobiety następuje taka chwila kiedy musi określić swój wiek i się tego trzymać. Maria Czubaszek

Terax

Postautor: Terax » 14 cze 2017, 19:12

Polska wersja bardzo fajna :) Oglądamy często! :)

Timon i Pumba

Postautor: Timon i Pumba » 15 wrz 2017, 18:32

Teraz na jesień lecą Dzentelmeni i Wiesniacy. I poki co mam wrażenie, ze jakoś tak lepiej wybrali kandydatów, jest ciekawiej. Póki co widziałam dwa odcinki i chyba tylko dwa były, ale w obu Wiesniacy mieli prace, a w domach wygladalo nadzwyczaj spoko w porównaniu z tym co się pojawiało w Damach i Wiesniaczkach. No i wczorajszy Dzentelmen haha warto było obejrzeć chociażby dla widoku jak ciągnie walizkę na kółkach przez góry jak szedł do bacowki :D

Awatar użytkownika
Franka

Postautor: Franka » 15 wrz 2017, 20:56

Timon i Pumba pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Teraz na jesień lecą Dzentelmeni i Wiesniacy. I poki co mam wrażenie, ze jakoś tak lepiej wybrali kandydatów, jest ciekawiej. Póki co widziałam dwa odcinki i chyba tylko dwa były, ale w obu Wiesniacy mieli prace, a w domach wygladalo nadzwyczaj spoko w porównaniu z tym co się pojawiało w Damach i Wiesniaczkach. No i wczorajszy Dzentelmen haha warto było obejrzeć chociażby dla widoku jak ciągnie walizkę na kółkach przez góry jak szedł do bacowki :D

A ja akurat oglądałam częściowo odcinek gdzie wieśniak nie chciał skorzystać z zabiegów kosmetycznych bo "nie chcę wyglądać jak pedał'. Miał żonę Kasię, która ciągle chodziła w obszernym, ortalionowym dresie i czapce. Nawet w upał. Dżentelmen kupił jej sukienkę ale już nie oglądałam dalej, nie wiem czy założyła.
Wieśniak był bezrobotny, miał niesprawną rękę, utrzymywali się z 500+ na dwoje dzieci i rodzinnego. Grał i śpiewał, jakieś disco polo. W mieście dla relaksu chciał iśc do klubu disco polo.
W życiu kobiety następuje taka chwila kiedy musi określić swój wiek i się tego trzymać. Maria Czubaszek

Wróć do „Kino i TV”