Damy i wieśniaczki PL

Filmy, seriale, reality show, programy edukacyjne itp.
Awatar użytkownika
tuRmaNIA

Damy i wieśniaczki PL

Postautor: tuRmaNIA » 09 wrz 2016, 11:55

Oglądacie? Jak Wasze wrażenia?

Premiery są w czwartki o godz.22:00.
Powtórki w: soboty o godz.21:00, niedziele o godz.16:05 i wtorki o godz.23:00.
Wszystko na TTV.

ZWIASTUNY
Odc.1

Jako dama Justyna Pawlicka (brała udział w 3. edycji "Top Model").
Nie była w stanie zabić królika na obiad a sama zarabia na produkcji i sprzedaży naturalnych futer :wtf:

Odc.2

Odc.3
Jako przyjaciółka damy Pusia-Patrysia.
Do wieśniaczki z tekstem "Moja torebka kosztowała tyle, ile wynosi twoja miesięczna pensja HIHIHIHIHI" :banghead:

Jak do tej pory wszystkie "damy" i ich przyjaciółki usta jak pontony i ogólnie po tuningu ;)

Prawdziwej damy jak dla mnie brak, ciekawe co będzie w kolejnych odcinkach..?

JestemAnia

Re: Damy i wieśniaczki PL

Postautor: JestemAnia » 09 wrz 2016, 13:33

Oglądałam ukraińską (?) wersję. Z chęcią zobaczę polską :lol:

podpucha

Postautor: podpucha » 09 wrz 2016, 13:56

Zapytam... kto to Pusia Patrysia? :D

Awatar użytkownika
benz

Postautor: benz » 09 wrz 2016, 14:33

podpucha pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Zapytam... kto to Pusia Patrysia? :D

https://www.instagram.com/patrycjastrzalkowska/ :skacze:

Awatar użytkownika
iwi_83

Postautor: iwi_83 » 09 wrz 2016, 14:43

ja lubię tę dziewczynę z 3go odcinka, może z uwagi na fakt, że kojarzę ją z facebooka- kibicowałam jej podczas jej walki z nowotworem, wydaje się być fajną dziewczyną (pomijam jej stylistykę, ale po tym staram się ludzi nie oceniać ).

Awatar użytkownika
Franka

Postautor: Franka » 13 lis 2016, 16:53

Oglądałam wczoraj fragment odcinka. Wieśniaczką była Żaneta. A damą była chyba Dagmara. Dama prała w pralce Frani bez wody aż spaliła silnik. Nie wiem czy to było udawane na potrzeby programu czy naprawdę dama taka głupia, że gdy jej woda ciągle wylewała się przez tę rurkę od pralki lezącą na ziemi to nie zorientowała się, że aby mieć wodę w pralce to trzeba tę rurkę podnieść do góry?
Wieśniaczka Żaneta zaplusowała u mnie. Ma swoje zdanie, nie wahała się go wypowiedzieć.
W życiu kobiety następuje taka chwila kiedy musi określić swój wiek i się tego trzymać. Maria Czubaszek

Awatar użytkownika
sziket

Postautor: sziket » 14 lis 2016, 15:44

Póki co chyba wszystkie wieśniaczki mają wręcz żenujących facetów. Nie wierzę, że jeden z drugim jest tak strasznie przemęczony, że nie może ogarnąć p.ierdolnika na podwórku, podczas gdy jego kobieta np.wywala nawóz od zwierząt i jakoś żyje.
Masikura.

Timon i Pumba

Postautor: Timon i Pumba » 14 lis 2016, 18:06

Widziałam jeden odcinek ukraińskiej wersji i nie wiem czy to reguła czy nie jak wyglądał ale mi się podobał. Nie było patologii, lamentów, wielkich dramatów z niczego, a zarówno wieśniaczka jak i dama były fajnymi, pogodnymi babkami. Wieśniaczka nie była też jakoś szczególnie zmęczona życiem czy nieszczęśliwa.

Za to polska edycja... ja pierdolę :torba:

Jedyny polski odcinek jaki mi się podobał to ten w którym jedna kobieta mówiła że miasto jest nie dla niej a po pobycie w domu damy uznała że chciałaby się przeprowadzić do miasta z dziećmi i znaleźć pracę. Ciekawe jak potoczyły się jej losy i czy faktycznie się zdecydowała, bo na wsi miała tragicznie życie. Oboje z partnerem byli bezrobotni, ale:
- ona żeby zarobić cokolwiek zbierała złom albo chodziła pracować na inne gospodarstwa w zamian za jedzenie (przy takich czynnościach zastępowała ją dama)
- jaśnie pan damę przywitał piwem do wypicia z gwinta z butelki
- szanowny pan przez całe dnie siedzenia na dupie nie wpadł na to że dom można posprzątać - syf niesamowity, w dużym pokoju wszędzie walały się ciuchy a jak dama to posprzątała to jełop jeszcze był niezadowolony

Reszta to obustronne fochy i wykorzystywanie wieśniaczek w celu ich ośmieszenia. Przynajmniej ta reszta którą widziałam.

Z TTV wolę Królowe życia, co do nich nie mam tego poczucia że robią z siebie widowisko nieświadomie :brzydal:

Frodo1988
BAN

Postautor: Frodo1988 » 30 lis 2016, 13:34

Nie zamierzam tego oglądać, niestety żona takie programy lubi.

Timon i Pumba

Postautor: Timon i Pumba » 03 mar 2017, 15:48

Wczoraj ruszył nowy sezon ;) w pierwszym odcinku była "polska Angelina Jolie" :brzydal: nagrywali zimą, bo był śnieg, więc w kolejnych odcinkach do standardowego braku łazienki* może dołączyć odcięcie od świata i brak ogrzewania.
* w tym odcinku akurat była łazienka, ale w 3-pokojowym mieszkaniu mieszkało 10 osób - w zasadzie 3 pary i 4 dzieci wieśniaczki; do tego w gratisie z wizytą wpadła siostra wieśniaczki z 7 dzieci

Awatar użytkownika
Czocher

Postautor: Czocher » 14 mar 2017, 23:06

własnie sie dowiedzialam od mamy, że kręcili jeden odcinek w mojej wiosce. Nie mogę sie doczekać :brzydal:

Awatar użytkownika
Franka

Postautor: Franka » 19 mar 2017, 1:06

Oglądałam kawałeczek rosyjskiej wersji. :pies:
Wieśniaczka w mieszkaniu damy powycierała ręcznikiem papierowym kupę psa z podłogi a potem ponieważ bardzo śmierdziała nadal podłoga to obficie, dużo razy popsikała podłogę perfumami Chanel no 5 :facepalm:

A u wieśniaczki pies pekińczyk był przywiązany łańcuchem do budy ponieważ dusił kury sąsiada.
Ostatnio zmieniony 19 mar 2017, 1:08 przez Franka, łącznie zmieniany 1 raz.
W życiu kobiety następuje taka chwila kiedy musi określić swój wiek i się tego trzymać. Maria Czubaszek

Timon i Pumba

Postautor: Timon i Pumba » 20 mar 2017, 13:26

Czocher pisze:zobacz cytowaną wiadomość
własnie sie dowiedzialam od mamy, że kręcili jeden odcinek w mojej wiosce. Nie mogę sie doczekać :brzydal:

Zazdroszczę, moje miasto było pokazane jako stacja przesiadkowa w jednym z odcinków, ale oglądać sąsiadów to zupełnie inny poziom :skacze:

Awatar użytkownika
Czocher

Postautor: Czocher » 20 mar 2017, 18:17

Timon i Pumba pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Czocher pisze:zobacz cytowaną wiadomość

Zazdroszczę, moje miasto było pokazane jako stacja przesiadkowa w jednym z odcinków, ale oglądać sąsiadów to zupełnie inny poziom :skacze:

moja mama niestety nie zapamiętała nazwiska kto to, ale jestem mega ciekawa :brzydal:

kamilsh
BAN

Postautor: kamilsh » 22 mar 2017, 8:39

Kolejny żałosny program od TTV, tak samo jak "dzień w którym pojawiła się forsa". TTV robi się ostatnio drugim MTV, która puszcza po prostu tego typu programy...
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2017, 19:27 przez empress, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
myszamisia

Postautor: myszamisia » 22 mar 2017, 21:37

Właśnie się dowiedziałam, że jutrzejsza 'dama' ma być z mojego rodzinnego miasta. Jak opowiedziała o niej to nie wierzę, że tacy ludzie istnieją. Ten jeden odcinek wyjątkowo obejrzę.

Wysłane spod islandzkiego wulkanu

Awatar użytkownika
Franka

Postautor: Franka » 01 kwie 2017, 0:54

Oglądałam wczoraj wieśniaczkę Basię, która straciła zęby na kombajnie i musiała za damę robić prezentację perfum w herbaciarni. A dama robiła masło w maselnicy i woziła kopulujące króliki na sankach. Basia zmieniła fryzurę ale mi się nie podobała ta metamorfoza.

Timon i Pumba

Postautor: Timon i Pumba » 01 kwie 2017, 12:38

Franka pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Oglądałam wczoraj wieśniaczkę Basię, która straciła zęby na kombajnie i musiała za damę robić prezentację perfum w herbaciarni. A dama robiła masło w maselnicy i woziła kopulujące króliki na sankach. Basia zmieniła fryzurę ale mi się nie podobała ta metamorfoza.

Podobanie czy nie to może i kwestia gustu, ona była z fryzury zadowolona, bo mówili, że chciała krótkie włosy w wyrazistym kolorze - na pewno było widać dużą różnicę, jak nie ona :ok: W sumie te metamorfozy to moim zdaniem jedyna wyraźna przewaga nad wersją ukraińską, w której po prostu robią jednorazowo upięcie włosów i makijaż jak na weselicho, a potem jak jest spotkanie z damą to jest już jakoś tak biedniej, jakby same się szykowały, nie ma tego wow.

Z tym pokazem perfum nie podobało mi się, że w ogóle jej nie wytłumaczyli, o co chodzi. "Masz przygotuj się" i nara, tak samo ten catering - nie było pokazywane, jak robi zakupy, nie dali jej nic uszykować. Na początku ta matka wydawała mi się w miarę ok, ale po sytuacji z pokazem zrobila na mnie wrażenie sukowatej :brzydal: Telewizja to +100 do widowiskowości, ale efekt jest taki, że wygląda, jakby zrobiła z wieśniaczki kretynkę :brzydal:

Awatar użytkownika
Franka

Postautor: Franka » 01 kwie 2017, 12:51

Ten kolor to był nad wyraz wyrazisty. Moim zdaniem ta fryzura i kolor nie pasował do typu urody Basi, do stylu jej ubierania się na wsi. Mogli coś spokojniejszego dla niej wybrać, mniej miejskiego.
A prezentacją bez wytłumaczenia jej jak to się robi, czego się oczekuje od prezenterki doprowadzili ją do niepotrzebnego stresu.

Timon i Pumba

Postautor: Timon i Pumba » 01 kwie 2017, 13:09

Na pewno kolor będzie o tyle problematyczny, że niekoniecznie pójdzie do fryzjera czy kupi farbę żeby sama poprawić odrosty.

Wróć do „Kino i TV”