Warsaw shore

Filmy, seriale, reality show, programy edukacyjne itp.
chipsy

Warsaw shore

Postautor: chipsy » 29 sie 2016, 18:37

Widzę, że Warsaw shore to guilty pleasure części z Was (tak jak i moje :mrgreen: ). Oglądałyście pierwszy odcinek Summer camp? Jak wrażenia? :banan:

Timon i Pumba

Re: Warsaw shore

Postautor: Timon i Pumba » 30 sie 2016, 11:06

chipsy pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Widzę, że Warsaw shore to guilty pleasure części z Was (tak jak i moje :mrgreen: ). Oglądałyście pierwszy odcinek Summer camp? Jak wrażenia? :banan:

Pierwsze wrażenia są takie że Piotrek jest oblechem i jestem ciekawa czy ktoś mu zwróci uwagę za obmacywanie śpiących dziewczyn bo póki co zrobili z tego tylko heheszki.

Rozśmieszył mnie garb pod sukienką Oli gdy próbowała na wejściu ukryć maszynerię od mikrofonu :D

Ania tradycyjnie próbowała gównoburzę o nic zrobić :tupie:

Jestem ciekawa czemu Klaudia odejdzie... i czy w ogole odejdzie :banan:

Awatar użytkownika
benz

Postautor: benz » 31 sie 2016, 13:10

Mała Ania mnie tak irytuje, widziałam w zapowiedziach, że znowu będzie się panoszyć i siać dramę za dramą.

Klaudia jest tak niechlujna, nie wiem jak taka ładna dziewczyna mogła dopuścić się do takiego stanu. Pozytyw, że c hyba porzuciła swoj niezbędny w pierwszym summer campie kostium zrobiony ze sznurków :torba:

Magda jakaś bezbarwna w tym odcinku, tak samo ta nowa. Myślę, że to będzie taki typ uczestniczki jak niegdyś Malwin a i Ala[?].

Nowy - tragedia, nie cierpię takich napalonych cwaniaków, mam nadzieję że się doigra.

Stifler - dziwię mu się, że wszedł do programu pomimo wielkiej miłości xD myślę, że teraz będzie po prostu upijał się do nieprzytomności i w takim stanie przesypiał każdą imprezę.

Ptyś i Wojtek bezbarwni - w sumie jak zawsze XD

Na razie taka trochę nuda, ale czekam na rozkręcenie się. Co do odejścia Klaudii - nie zdziwiołabym się, miałam ją na snaopie w okresie kręcenia sezonu i jako jedyna publikowała regularnie snapy, a oni chyba nie mogą tego robić w trakcie nagrywek.

Awatar użytkownika
Olcia

Postautor: Olcia » 11 wrz 2016, 21:44

Ola działa na mnie jak płachta na byka. Jest strasznie infantylna i przemądrzała i ma straaaasznie wkrzujący śmiech (hihihiihih). Już lepszy był Magdy.
Nie podobało mi się to, że Ania uderzyła Olę. Takie teksty można olać, a nie jak ostatnia patologia lecieć z łapami..

Awatar użytkownika
majchevka

Postautor: majchevka » 20 wrz 2016, 12:47

Też niesamowicie irytuje mnie Ola. Moim zdaniem zupełnie tam nie pasuje. No i nie mogę patrzeć na jej włosy :D Najbardziej lubię Ptycha i jego teksy, zawsze kulamy z chłopakiem ze śmiechu z jego rozmów i komentarzy :D

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Awatar użytkownika
Sasabina

Postautor: Sasabina » 03 lis 2016, 13:56

mnie na początku też irytowała Ola, ale obecnie jest mi jej bardzo żal.

ptyś i jego żałosne chęci na seks, czy chociaż na coś. ośmiesza się chłopak, a polaka powinni wywalić za wykorzystanie śpiącej Magdy. spoko, ona nie ma nic przeciw, ale to już kolejna taka akcja, teraz śmielsza. następnym razem to zgwałci dziewczynę spoza programu? :/

Timon i Pumba

Postautor: Timon i Pumba » 04 lis 2016, 15:05

Od poniedziałku będzie lecieć nowy program, Ex na plaży - jednym z uczestników oficjalnie jest tam Wojtek, ale... sporo osób z ekipy może się tam pojawić jako ex.

Jest jakiś Dawid, który ma zdjęcie z Małą na profilu - ona zresztą jest też dość oczywistym wyborem jako jedna z ex Wojtka (jest w opisie Wojtka opublikowanym w artykule o programie, ale u niego może się też pojawić Kornelia i dlatego mogli o niej przypomnieć w Summer Campie).
Jest Marta, tancerka w zespole w klimatach tego, w którym tańczyła Magda. Wątpię, żeby to był przypadek.
Kolejna gwiazda programu to Jola - pracownica klubu, w którym menadżerem jest... Magda.
Jakaś Joanna - fotomodelka ze stolicy, w znajomych ma Alana.
Adamowi na profilu komcie pisze Magda.
Któryś z chłopaków-uczestników jest z okolic Magdy.
Ogólnie to pewnie zmiana nazwy programu i dodanie kilku osób, a w zapowiedziach tylko Wojtek :brzydal:

A co do samego WS, to szkoda mi Oli. Ewelina zachowała się okropnie - najpierw zapowiadało się spoko, że Ola krytykowana przez wszystkich za wszystko w końcu będzie miała kompana, w dodatku dziewczyny narobiły odcinek wcześniej trochę zamieszania, którego brakowało już w przesiedzianym składzie ekipy. Ale już poprzedni odcinek pokazał kompletnie inny obraz Eweliny - odkryła, że ekipa Oli nie lubi i jak się przyłączy do hejtów na nią, to polubią ją - no i strategia zadziałała.
Najgorzej że cokolwiek ta Ola nie zrobi jest źle. Za cicha - źle. Odpala się - źle. Nawet tańczy nie tak jak się Małej by podobało i ogólnie uczestnicy krytykują ją za coś co sami robią. Przejęła funkcję odrzuconej Dużej, nawet ma jeszcze gorzej, bo za nią chociaż Ptyś był.

dunja

Postautor: dunja » 20 lis 2016, 13:42

Też mi żal Oli. Mam wrażenie, że cokolwiek by nie zrobiła byłoby źle. Ta nowa Ewelina jest dla mnie bardzo irutująca. Ptyś stracił w moich oczach :P

Timon i Pumba

Postautor: Timon i Pumba » 27 lut 2017, 23:04

Zaczął się nowy sezon podobno :brzydal:

Timon i Pumba

Postautor: Timon i Pumba » 01 mar 2017, 12:48

Faktycznie się zaczął. Chatę mają fajną, z basenem :ehem: I nie mają wspólnej łazienki chyba nawet w końcu. Ale... jest ich tam za dużo. Jest Wojtek, Ptyś, Stifler, Piotr, Ewelina/Młoda, Magda, Mała, a poza tym wrócili Alan, Klaudia i Ewelina/Ewelona. Jako że nie ma Oli, a Duża też nie wróciła - nowym kozłem ofiarnym została Młoda, szczególnie Ewelona się agresywnie względem niej zachowuje - cóż, pewnie bała się, żeby to jej nie zepchnięto jako tej najgorszej, bo już to przerabiała :P Z drugiej strony w poprzednim sezonie Młoda identycznie zachowywała się względem Oli i tylko dzięki temu reszta ją względnie akceptowała :D Alan prawie na dzień dobry pokłócił się z Magdą, Mała i Wojtek dalej królowa i król programu :P

Awatar użytkownika
Sasabina

Postautor: Sasabina » 05 mar 2017, 0:34

yeah :rock: dopiero obejrzałam. bosz uwielbiam WS :D moja top 1 gulity pleasure :torba: :torba: sezon cudownie patologicznie się zapowiada

ewelona taka dama :facepalm:
klaudia pięknie wygląda, chociaż najbardziej podobała mi się w swoim pierwszym sezonie.
mi tam młodej nie żal, czekam na rękoczyny :cisza:

Timon i Pumba

Postautor: Timon i Pumba » 05 mar 2017, 11:48

Sasabina pisze:zobacz cytowaną wiadomość
yeah :rock: dopiero obejrzałam. bosz uwielbiam WS :D moja top 1 gulity pleasure :torba: :torba: sezon cudownie patologicznie się zapowiada

klaudia pięknie wygląda, chociaż najbardziej podobała mi się w swoim pierwszym sezonie.

A mi jest tak szkoda, że Cattaneo nie przywrócili :banan: To by dopiero było :brzydal: :love: Do teraz nie umiem się pogodzić z tym, że go wyrzucono, jednocześnie kompletnie olewając gorsze agresywne zachowania innych. Ciekawe jaki był prawdziwy powód wyrzucenia go :D

Awatar użytkownika
Sasabina

Postautor: Sasabina » 06 mar 2017, 14:31

Timon i Pumba pisze:zobacz cytowaną wiadomość
Sasabina pisze:zobacz cytowaną wiadomość

A mi jest tak szkoda, że Cattaneo nie przywrócili :banan: To by dopiero było :brzydal: :love: Do teraz nie umiem się pogodzić z tym, że go wyrzucono, jednocześnie kompletnie olewając gorsze agresywne zachowania innych. Ciekawe jaki był prawdziwy powód wyrzucenia go :D

o ja :mdleje: ale to by było :D mógłby ich odwiedzić chociaż :D

Awatar użytkownika
radzka

Postautor: radzka » 12 mar 2017, 21:24

Cos kiedys czytałam, że Cattaneo bral udzial w imprezach bez promowania ws miedzy sezonami, a to mial niby w umowie

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Wróć do „Kino i TV”